کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از سفارت انکارا
من بعد از گذشت 7 روز تلاش شبانه روزی هنوز نتونستم وقت بگیرم از سایت. همش میگه قرار ملاقات‌ها در این زمان در دسترسی وجود ندارد. پس کی میخواد وقت ها باز شه؟ نظم خواصی داره وقت دهی شون؟
نوع ویزا: k1. سرویس سنتر: ورمونت
ارسال مدارک: 22 ژانویه 2013-دریافت رسید نامبر:26 فبریه -اپرووال: 25 جولای-کیس نامبر: 14 آگوست- مصاحبه: آخر اکتبر، آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2013-09-26 ساعت 18:02)leila.e نوشته:  من بعد از گذشت 7 روز تلاش شبانه روزی هنوز نتونستم وقت بگیرم از سایت. همش میگه قرار ملاقات‌ها در این زمان در دسترسی وجود ندارد. پس کی میخواد وقت ها باز شه؟ نظم خواصی داره وقت دهی شون؟

لیلا جان نظم خاصی نداره. من وقتی رفتم تو سایت برای گرفتن وقت تقریبا چهار روز بعدش وقت دهیشون باز شد. صبور باش و حتما هر روز به سایت سر بزن.
پاسخ
تشکر کنندگان: leila.e ، msar
(2013-09-27 ساعت 00:30)ghazal72 نوشته:  
(2013-09-26 ساعت 18:02)leila.e نوشته:  من بعد از گذشت 7 روز تلاش شبانه روزی هنوز نتونستم وقت بگیرم از سایت. همش میگه قرار ملاقات‌ها در این زمان در دسترسی وجود ندارد. پس کی میخواد وقت ها باز شه؟ نظم خواصی داره وقت دهی شون؟

لیلا جان نظم خاصی نداره. من وقتی رفتم تو سایت برای گرفتن وقت تقریبا چهار روز بعدش وقت دهیشون باز شد. صبور باش و حتما هر روز به سایت سر بزن.

ممنون از دلداریت دوست عزیز.به خدا شبا هم از استرس از خواب میپرم میرم سایتو نگاه میکنم.من تنها نگرانیم از منقضی شدن پرونده ام است.هیچ کس هم جواب آدمو نمیده.حتی به nvc هم نامزدم زنگ زده. میگن ما نمیدونیم.من واقعا نمیدونم تا کی ما وقت داریم برا مصاحبه.
راستی غزل جان شما حتما دیگه تا آلان مدارکتونو فرستادین. این فرم K1K2 VISA INSTRUCTIONS V1 رو (منظورم 2 صفحه آخرشه) دستنویس پر کردین؟ اصلا اونم باید فرستاد؟
ارسال مدارک: 22 ژانویه 2013-دریافت رسید نامبر:26 فبریه -اپرووال: 25 جولای-کیس نامبر: 14 آگوست- مصاحبه: آخر اکتبر، آنکارا
پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، msar
(2013-09-27 ساعت 09:20)leila.e نوشته:  

ممنون از دلداریت دوست عزیز.به خدا شبا هم از استرس از خواب میپرم میرم سایتو نگاه میکنم.من تنها نگرانیم از منقضی شدن پرونده ام است.هیچ کس هم جواب آدمو نمیده.حتی به nvc هم نامزدم زنگ زده. میگن ما نمیدونیم.من واقعا نمیدونم تا کی ما وقت داریم برا مصاحبه.
راستی غزل جان شما حتما دیگه تا آلان مدارکتونو فرستادین. این فرم K1K2 VISA INSTRUCTIONS V1 رو (منظورم 2 صفحه آخرشه) دستنویس پر کردین؟ اصلا اونم باید فرستاد؟
اين استرس طبيعيه. اما نگران نباش چيزي به آخرش نم
ونده. آره دوستم اون فرم راهم دستي پر كن و بفرست. يكي هم روز مصاحبه ببر.
پاسخ
تشکر کنندگان: leila.e ، سانازی ، msar
(2013-09-27 ساعت 11:19)ghazal72 نوشته:  
(2013-09-27 ساعت 09:20)leila.e نوشته:  

اين استرس طبيعيه. اما نگران نباش چيزي به آخرش نم
ونده. آره دوستم اون فرم راهم دستي پر كن و بفرست. يكي هم روز مصاحبه ببر.

مرسی.ایشالا به زودی ویزای 1 ضرب شما.
پاسخ
تشکر کنندگان: ghazal72 ، msar
سلام دوستان
من مصاحبه ام ٢٣ سپتامبر بود و ويزامو درجا گرفتم.
كيسم نامزدي بود .
نوشتن سفرنامه با ايفون سخته براي همين هر سوالي اگر داشتيد بكنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: ghazal72 ، سانازی ، shadoow ، leila.e ، blackpenz ، shaya ، msar
(2013-10-02 ساعت 19:08)aliraouf78 نوشته:  سلام دوستان
كيسم نامزدي بود .

مبارکه علی اقا.چطور بود وضع سفارت؟یعنی اونروز کیس های دیگه هم دیدین ویزا بگیرن؟کیس ازدواجی بود؟
موفق باشید
ازدواجی
دریافت رسید نامبر 20dec
approv: 5dec
پاسخ
تشکر کنندگان: leila.e ، msar
(2013-10-02 ساعت 20:51)سانازی نوشته:  
كيسم نامزدي بود .

مبارکه علی اقا.چطور بود وضع سفارت؟یعنی اونروز کیس های دیگه هم دیدین ویزا بگیرن؟کیس ازدواجی بود؟
موفق باشید

بله كيس ازدواجم بود يكيشون گرفت ولي اكثرآ يا نقص مدرك داشتن يا چك بهشون خورد.
خيلي خيلي مهمه كه مدارك كامل باشه .
پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، shadoow ، azadandish ، msar
كيسم نامزدي بود .

تبریک می گم !!! Smile خوشحالم که اجازه دادید سوال بپرسیم ازتون! ^_^ اولین سوالم اینه که نحوه پرداخت وقت سفارت به چه صورته؟ و شما از چه طریقی پول رو پرداخت کردین ( تحریم بانکی) ؟ مدارکتون رو با چه پستی ارسال کردید آنکارا؟ بازم ممنونم شاد باشی
پاسخ
دوستان آیا برای گرفتن وقت سفارت ابتدا باید بارکد فرم ds-160 رو داشته باشیم بعد ثبت نام کنیم . ایا اصلا در مراحل ثبت نام از ابتدا تا انتهای کار این بارکد رو ازمون میخواد ؟ میشه اگر کسی میدونه کمک کنه .
K1
------------------------------------------------------------------------
فراغم سخت می باید ولیکن صبر می باید
که گر بگریزم از سختی رفیق سست پیمانم
پاسخ
با سلام خدمت دوستان من عضو جديد هستم. همسر من سيتيزن أمريكا هست ما حدود يكسال پيش پس از سالها دوستي و ملاقات در ايران و دبي و ارمنستان در ايران عقد كرديم حدود هفت ماه پيش مداركمون رو بطور كامل براي uscis فرستاديم البته بخاطر سرعت دادن فرم( i129 f (k3 را هم اضافه كرديم حدود يك ماه پيش هر دو نامه ما اپروو شد كه در نامه i129 f يك تاريخ سه ماهه هست از شما دوستان خواهش ميكنم به من كمك كنيد تا بدونم مرحله بعدي چيست و اين تاريخ براي چي هست؟ براي i130 بايد منتظر nvc بمونم اما براي i129 نميدونم از nvc نامه مياد يا خودم بايد از انكارا وقت مصاحبه بگيرم و در ضمن نميدونم i129 هم كيس نامبر ميخواهد يا نه و اگر ميخواد خودشون ميدن يا من بايد كاري كنم؟ الان حدود يك ماه از اين تاريخ اپروو گذشته و بيش از حد استرس داريم به uscis زنگ زديم گفتن از nvc نامه مياد به nvc زنگ زديم ميگن پرونده شما از انكارا بايد پيگيري بشه ميگن به انكارا ايميل بزنيد ايميل هم زديم جواب ندادند. ممنون ميشم دوستان بهم كمك كنند
پاسخ
سلام دوستان عزیز نامزدم تمام هزینه سفارت رو پرداخت کرده که متاسفانه یه وقت برای 29می داره که اصلا من نمیتونم برم ، نامزد من این وقت رو گرفت ولی من اون رو لغو کردم ، حالا میگه که هیچ وقتی برای شما موجود نیست ، میخواستم ببینم این سایت چند وقت یک بار باز میشه که وقت مجددا بده مرسی که راهنمایی میکنید [emoji17] [emoji17]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-08 ساعت 22:24)mahtab5501 نوشته:  سلام دوستان عزیز نامزدم تمام هزینه سفارت رو پرداخت کرده که متاسفانه یه وقت برای 29می داره که اصلا من نمیتونم برم ، نامزد من این وقت رو گرفت ولی من اون رو لغو کردم ، حالا میگه که هیچ وقتی برای شما موجود نیست ، میخواستم ببینم این سایت چند وقت یک بار باز میشه که وقت مجددا بده مرسی که راهنمایی میکنید [emoji17] [emoji17]
تا اونجایی که من میدون هیچ برنامه زمان بندی خاصی نداره باید خودتون مرتب سایت رو جک کنید حداقل روزی دو بار ....
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-08 ساعت 23:02)anastazy نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 22:24)mahtab5501 نوشته:  سلام دوستان عزیز نامزدم تمام هزینه سفارت رو پرداخت کرده که متاسفانه یه وقت برای 29می داره که اصلا من نمیتونم برم ، نامزد من این وقت رو گرفت ولی من اون رو لغو کردم ، حالا میگه که هیچ وقتی برای شما موجود نیست ، میخواستم ببینم این سایت چند وقت یک بار باز میشه که وقت مجددا بده مرسی که راهنمایی میکنید [emoji17] [emoji17]
تا اونجایی که من میدون هیچ برنامه زمان بندی خاصی نداره باید خودتون مرتب سایت رو جک کنید حداقل روزی دو بار ....
مرسی اناستازیا جان [emoji4] واقعا دارم همین کار رو میکنم. ایا شب ها هم سایت انکارا در حال کاره ، گفتم نخوابم شب ها هم چک کنم [emoji1] [emoji1]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-08 ساعت 23:07)mahtab5501 نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 23:02)anastazy نوشته:  
مرسی اناستازیا جان [emoji4] واقعا دارم همین کار رو میکنم. ایا شب ها هم سایت انکارا در حال کاره ، گفتم نخوابم شب ها هم چک کنم [emoji1] [emoji1]
زمانی که من میخواستم وقت بگیرم دقیقا ساعت 11 شب بود که رفتم سایت رو چک کردم دیدم سایتشون باز شده ... پس اصلا زمان مشخصی از نظر روز یا شب نداره . موفق باشی
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان