کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از سفارت انکارا
دوستان عزیز وقتی که وقت رو از سفارت گرفتید تا وقتی که ایمیل تایدیش نیومده احتمال تغییرش از سفارت هستش [emoji5] [emoji5]
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
ممنون از پاسخ هاتون
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان من همه مدارکم تکمیله..اسپانسر هم ردیفه...الان باید چی کار کنم؟ میشه با همسرم که سی نتی رن هست وپسرم که اونم سیای رن هست امرجنسی بریم ترکیه وقت سفارت بگیریم؟و ویزا مو از اونجا بگیریم؟

امکانش هست وقت بدن بهم اونجا در ضمن

ن 2012 اپرو شدم
گیجم !!! نمی دونم دیگه باید چی کار کرد...
مدارک دامیسل هم داریم
شوهرم از بچگی اونجا بوده الانم باباش مریضه داره میمیره هیکسم بیچاره به جز شوهر من نداره
اولین اقدام:اول دی
اپرو: اول فروردین
کیس نامبر:9اردیبهشت
نوع ویزا:ir1 ( ازدواجی با سیتی زن)
پاسخ
سلام دوستان عزيز
من فرم ds160 رو پر كردم و براي انتخاب محل ارسال مدارك به مشكل بر خوردم. تو سايت مي زنم آنكارا، بعد از من محله مورد نظر رو مي خواد.
دوستاني كه تجربه اين كار رو دارن، معمولا كجا رو انتخاب بايد كرد؟
محله هاي آنكار را رو كه ما نمي شناسيم تا بدونيم كدوم رو انتخاب كنيم.
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-11-02 ساعت 12:25)shahab2000 نوشته:  سلام دوستان عزيز
من فرم ds160 رو پر كردم و براي انتخاب محل ارسال مدارك به مشكل بر خوردم. تو سايت مي زنم آنكارا، بعد از من محله مورد نظر رو مي خواد.
دوستاني كه تجربه اين كار رو دارن، معمولا كجا رو انتخاب بايد كرد؟
محله هاي آنكار را رو كه ما نمي شناسيم تا بدونيم كدوم رو انتخاب كنيم.
ممنون

توی این آدرس بچه ها راهنمایی کردند که: http://www.mohajersara.com/Thread-%DA%AF...074?page=2

PTT
Province: ANKARA
City: CANKAYA
Street: KULTUR YENISEHIR MITATPASA
پاسخ
سلام دوستان وقت بخیر
من یک سوال داشتم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. من برای خودم فرم ds160 رو پر کردم و بعد نشد که گزینه درخواست ویزای خانوادگی رو بزنم. حالا باید چطور فرم های همسر و فرزند رو پر کنم طوریکه اونها کیس مستقل نشن و جزو خانواده خودم محسوب بشن؟؟؟ هر کاری کردم دیگه اون گزینه درخواست خانوادگی نیومد...
ممنون
CN:6XX✈ IV: 8/Oct/۲۰۱۵ ✈Ankara✈ Per:۲✈ Status:Was AP
Finally 15 April 2016 After 187 tough days Smile  : Clearance
Issued:5 May 2017
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان