کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
[/quote]
نکاتی چند ...
یه سوال درمورد کپی پاسپورت برای مصاحبه، باید از صفحات خالی هم کپی بگیریم حتماً؟؟
من چندتا کپی تهیه کردم از صفحه بیوگرافی و صفحاتی که مهر خورده یا ویزا داشته، میخوام بدونم لازمه دوباره از صفحات خالی هم کپی بگیریم اضافه کنم؟؟
[/quote]
برای خودم هم سوال بود و از آقای بیات پرسیدم و گفتند بله از همه صفحات !
تشکر کنندگان: nedafarsi ، amin arefi ، azar1348 ، رژین ، poem ، A_A
(2013-09-05 ساعت 18:35)nedafarsi نوشته:  
(2013-08-22 ساعت 12:23)behfaza نوشته:  
نکاتی چند
ازسفرنامه های دوستان
:

.
..
...
مدارکی که برای مصاحبه آماده کردم:
سه تا پوشه تهیه کردم، اول مدارک خانمم(برنده)، بعد خودم و بعد پسرم که شامل این موارد بود:
1- گذرنامه هامون و کپی همه صفحاتش
2- شناسنامه: اصلش و ترجمه هاش هر کداممون جداگانه
3- کارت ملّی: اصلش و ترجمه هاش هر کداممون جداگانه
4- دیپلم: اصلش و ترجمه هاش هر کداممون جداگانه
5- لیسانس : اصلش و ترجمه هاش هر کداممون جداگانه
6- سند ازدواج که اصلش در پوشه برنده بود و کپی همه صفحاتش و یک نسخه ترجمه در پوشه همسرم و یک نسخه ترجمه در پوشه من.
7- کارت معافیت من: اصل و ترجمه اش
8- گواهی تمکن مالی: یکی 79 میلیون به نام همسرم و یکی 54 میلیون به اسم خودم.

L9- پرینت ثبت نام CSC که در پوشه همسرم (برنده) گذاشتم.

10- عکس ۵×۵ هر کدوممون 6 قطعه
.
.
...

یه سوال درمورد کپی پاسپورت برای مصاحبه، باید از صفحات خالی هم کپی بگیریم حتماً؟؟
من چندتا کپی تهیه کردم از صفحه بیوگرافی و صفحاتی که مهر خورده یا ویزا داشته، میخوام بدونم لازمه دوباره از صفحات خالی هم کپی بگیریم اضافه کنم؟؟
سلام عزیزم
اگر از تمام ترجمه ها کپی بگیری بهتره
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان: behfaza ، nedafarsi ، A_A
(2013-09-05 ساعت 16:28)nedafarsi نوشته:  
(2013-09-05 ساعت 09:16)sharifian نوشته:  ما هم دوشنبه مصاحبه داریم ، شنبه صبح هم وقت مدیکالمون هست .. ولی جمعه 7 صبح می ریم و تا چهار شنبه شب اونجاییم.. کار خستمون کرده خدا خیر بده این لاتاریو توفیق اجباری شد وسط این همه کار Wink

'sharifian عزیز
هفته چندم اکتبرین؟؟

هفته ي اول Smile
looking forward to move US
wife and mommy
traveled to florida/ california and texas Big Grin
تشکر کنندگان: behfaza ، nedafarsi ، EKAM
من در حین این که داشتم برای سفر به دبی سیرچ میکردم، سایت این آژانس رو پیدا کردم:
http://www.sahelabi.com/Online/Hotels.asp
اطلاعات خوبی از خیلی از هتل های دبی داره و با کلیک روی اسامی هتل ها یه صفحه باز میشه که یه سری خلاصه اطلاعات همراه با عکسهایی از هر هتل ارائه میده. البته آفرهای قیمتش خیلی قابل اطمینان نیست ولی حدودی برای مقایسه امکانات و هزینه بد نیست
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
تشکر کنندگان: azar1348 ، EKAM ، azadeh2014 ، amin arefi ، behfaza ، رژین ، soli asali ، exxedus ، matick ، A_A
دوستان من يه نمه سر در گم شدم. مي شه بگيد هزينه سفارت نفري 330 دلاره يا 819 دلار يا اينكه رقم ديگست؟؟؟ ممنون مي شم راهنمايي كنيد.
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-09-07 ساعت 00:00)nedafarsi نوشته:  من در حین این که داشتم برای سفر به دبی سیرچ میکردم، سایت این آژانس رو پیدا کردم:
http://www.sahelabi.com/Online/Hotels.asp
اطلاعات خوبی از خیلی از هتل های دبی داره و با کلیک روی اسامی هتل ها یه صفحه باز میشه که یه سری خلاصه اطلاعات همراه با عکسهایی از هر هتل ارائه میده. البته آفرهای قیمتش خیلی قابل اطمینان نیست ولی حدودی برای مقایسه امکانات و هزینه بد نیست
اتفاقا من و همسرم بلیط و هتل و ویزامون رو با همین آژانس هماهنگ کردیم.. قیمت هاش از بقیه بهتر بود.

(2013-09-07 ساعت 08:13)sindokht نوشته:  دوستان من يه نمه سر در گم شدم. مي شه بگيد هزينه سفارت نفري 330 دلاره يا 819 دلار يا اينكه رقم ديگست؟؟؟ ممنون مي شم راهنمايي كنيد.

دوست خوبم هزینه سفارت نفری 330 دلاره.
looking forward to move US
wife and mommy
traveled to florida/ california and texas Big Grin
تشکر کنندگان: azar1348 ، azadeh2014 ، amin arefi ، EKAM ، behfaza ، رژین ، A_A
سلام به همه دوستای خوبم

چند جا توی کامنت بچه ها خوندم که نگران تماس احتمالی از سفارت یا مدیکال هستند ، گفتم این توضیح را بدم که :
سفارت روز مصاحبه هیچ شماره تماسی از شما نمیگیره و فقط همون اطلاعاتی که توی فرمهاتون هست رو داره .
مدیکال هم فقط آدرس و شماره تلفن محل اقامتتون رو توی فرم پذیرش درج میکنه و نه شماره تلفن همراه شما و شما کارت هتل همراتون باشه که راحت تر آدرس و تلفن هتلتون رو به ایشون بدین .
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: EKAM ، پدی ، aghaghia ، mehdieb ، nedafarsi ، uranus88 ، amin arefi ، behfaza ، رژین ، yasejavan ، آلیس-1980 ، exxedus ، A_A
نکاتی چند ...
[/quote]
[/quote]

ولي همون صفحات اولو بر ميدارن ، بگيريم بد نيست (البته براي من زيادم خوب نيست ورود خروجاي سوريه رو ميبينن) Sad
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
(2013-09-04 ساعت 08:35)nedafarsi نوشته:  
(2013-08-26 ساعت 12:08)abiha نوشته:  سلام دوستای عزیزم.
من 3 شنبه صبح نوبت سفارت دارم .شنبه صبح نوبت مدیکال گرفتم. الان متوجه شدم تعطیلات دوبی شنبه و یک شنبه هست. ولی بیمارستان شنبه بهم نوبت داد. فکر می کنید 1 شنبه می تونم جواب را بگیرم یا باید تا 2 شنبه صبر کنم؟

منم شنبه وقت مدیکال دارم Cool

ندا جان من و شما تو یک روز همه کارامون
تشکر کنندگان: nedafarsi ، ffrfar
(2013-09-07 ساعت 14:06)EKAM نوشته:  
(2013-09-05 ساعت 20:50)behfaza نوشته:  
نکاتی چند ...
[/quote]

ولي همون صفحات اولو بر ميدارن ، بگيريم بد نيست (البته براي من زيادم خوب نيست ورود خروجاي سوريه رو ميبينن) Sad
[/quote]
کپی ها باید رنگی باشه؟
تشکر کنندگان: behfaza ، A_A
با سلام
ادرس هتل های ابوظبی که نزدیک سفارت رو کسی سرچ کرده?
case number:2014AS00002XXX تاریخ رویت قبولی:1می
کارنت شدن:10اکتبر تاریخ تایید رسید فرم ها:16aug سفارت:ایروان
تاریخ مدیکال:هفته دوم دسامبرتاریخ مصاحبه :هفته دوم دسامبر
برگه آبی کلیرنس و همچنان منتظرتاریخ آپدیت:28 فوریه 29 می
کلیرنس:30می
انجام مدیکال جدید:16 جون دریافت ویزا:20 جون
(2013-09-07 ساعت 23:01)naftoonbazoft1 نوشته:  با سلام
ادرس هتل های ابوظبی که نزدیک سفارت رو کسی سرچ کرده?

اگه نزدیک به سفارت بخواین 4 تا هتل هست که از هتل تا سفارت راهی نیست :
هتل aloft چهار ستاره . ما یه شب رزرو کردیم شبی 250 تومن با درهم 975 تومن الان که درهم ارزونتره ، البته نرفتیم و کنسلش کردیم
هتل Premier Inn Abu Dhabi Capital Centre سه ستاره
هتل Centro Capital Centre By Rotana سه ستاره
هتل Hyatt Capital Gate Abu Dhabi پنج ستاره فوق العاده عالی قیمتش 2.5 برابر قبلیا . همون هتلیه که زیر مرکز نمایشگاه های ابوظبیه و شکل ساق چکمه میمونه معماریش خاصه تو عکسا زیاد هستش .

ولی اگه نخواین نزدیک سفارت باشه و در مرکز شهر بخواین دیگه هتل فراوون و به طور کل در شرایط یکسان از لحاظ قیمت و ستاره ، در ابوظبی کیفیت هتل ها بالاتره نسبت به دوبی

در ضمن توی صفحه 117 تاپیک سفر به امارات 2013 یکی از دوستان پستهای زیادی راجع به مزیت های ابوظبی گذاشته ، ببینید شاید به دردتون بخوره
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
تشکر کنندگان: amin arefi ، nedafarsi ، behfaza ، philter ، kasrafo ، EKAM ، رژین ، soli asali ، A_A
(2013-09-07 ساعت 22:54)abiha نوشته:  
(2013-09-07 ساعت 14:06)EKAM نوشته:  
(2013-09-05 ساعت 20:50)behfaza نوشته:  
[/quote]
کپی ها باید رنگی باشه؟
[/quote]

خیر عزیز نیازی نیست رنگی باشه
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
تشکر کنندگان: ghafari88 ، EKAM ، sharifian ، ffrfar ، behfaza
(2013-09-03 ساعت 13:39)EKAM نوشته:  من بليط ايران اير گرفتم 560 عاليييييييييييييييهTongue

سلام . مبارکه
ممکنه بگید بلیط سیستمی یا چارتر کدومش رو گرفتید؟
اگه سیستمی هستش لطفا شماره تماسش برام بذارید

ممنونم
2014AS000010xx
تعداد افراد در کیس: 2 نفر
سفارت: آنکارا ---> ابوظبی
دریافت نامه دوم: 21 آگوستSmile
تاریخ مصاحبه: 24 اکتبر
ویزا: یکضربTongue
سفرنامه
"آزادی وطنم آرزوست"
تشکر کنندگان: ffrfar ، EKAM ، behfaza ، رژین ، A_A
(2013-09-10 ساعت 15:58)mastane1364 نوشته:  
(2013-09-03 ساعت 13:39)EKAM نوشته:  من بليط ايران اير گرفتم 560 عاليييييييييييييييهTongue

سلام . مبارکه
ممکنه بگید بلیط سیستمی یا چارتر کدومش رو گرفتید؟
اگه سیستمی هستش لطفا شماره تماسش برام بذارید

ممنونم

بليط سيستمي گرفتم اصلا چارتر نگيرين شماره آژانسو پيام خصوصي دادم (اگه مديران اجازه بدن براي استفاده همه ميزارم) ولي امروز براي يكي از دوستان زنگ زدم هفته سوم اكتبر با قيمت جا نداد.Sad
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: behfaza ، mastane1364 ، philter ، میما ، A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان