کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-09-13 ساعت 11:42)ghafari88 نوشته:  
(2013-09-13 ساعت 11:05)behfaza نوشته:  
(2013-09-13 ساعت 02:34)rtt نوشته:  دوستان یه سوالی برام پیش اومده می خواستم بپرسم ازتون
اینایی که ابوظبی مصاحبه دارن چرا همون ابوظبی اقامت نمی کنن و همه میرن دبی؟؟؟؟؟؟ ابوظبی که راحت تره به سفارت هم نزدیکه بیمارستان واسه مدیکال هم که داره پس مشکل چیه که همه میرن دبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مشکلی نیست و سلیقه ای است . میتونین براورد هزینه ها و سهولت انجام اموررا با کسب اطلاعات از سفرنامه های دوستان بدست آورید و تصمیم بگیرید . و ساکن دوبی یا ابوظبی شوید . در پست شماره ده همین تاپیک هم اگر کامل بخوانید مطالبی هست .

لازم به یادآوری هست که من طبق چیزی که در سفرنامه های قبلی خونده بودم، دو مورد رو هم باید لحاظ کرد:
1- ظاهراً برای سفر به ابوظبی ویزایی که داده می شود متفاوت هست ( از سوی سفارت امارات ) و دادن اون ویزا یه مقدار داستان داشت ظاهراً ( اگر منبعش رو پیدا کردم می ذارم براتون )
2- هزینه مدیکال دبی از ابوظبی ارزون تر هست ظاهراً.

ببخشید Smile
اولا که ویزای ابوظبی با دبی هیچ فرقی نمیکنه!
دوما هزینه ی مدیکال هم برعکس ابوظبی یه خورده ارزون تره! حتی از nmc دبی هم ارزون تره!
دبی یه جورایی تو دست تره تا ابوظبی Smile بعدشم کلا ابوظبی اگه ایشالله یه ضرب بگیرید نهایتا 2بار باید برید،
ابوظبی برا اونایی خوبه که زیاد دبی رفتن و دلشونو زده Smile
رالی، کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: philter ، morvarid1364 ، EKAM ، rtt ، A_A
سلام
دوستانی که 24 اکتبر مصاحبه دارند و مایل هستند دانسته هامون رو به اشتراک بذاریم و بیشتر باهم آشنا بشیم لطفا پیام خصوصی بدید
ضمنا دوستانی که زودتر از این تاریخ میرن مصاحبه ما منتظر سفرنامه هاشون هستیم
به امید یه ضرب گرفتن هممون
2014AS000010xx
تعداد افراد در کیس: 2 نفر
سفارت: آنکارا ---> ابوظبی
دریافت نامه دوم: 21 آگوستSmile
تاریخ مصاحبه: 24 اکتبر
ویزا: یکضربTongue
سفرنامه
"آزادی وطنم آرزوست"
تشکر کنندگان: morvarid1364 ، uranus88 ، ffrfar ، behfaza
(2013-09-13 ساعت 13:03)rtt نوشته:  
(2013-09-13 ساعت 11:42)ghafari88 نوشته:  
(2013-09-13 ساعت 11:05)behfaza نوشته:  
(2013-09-13 ساعت 02:34)rtt نوشته:  دوستان یه سوالی برام پیش اومده می خواستم بپرسم ازتون
اینایی که ابوظبی مصاحبه دارن چرا همون ابوظبی اقامت نمی کنن و همه میرن دبی؟؟؟؟؟؟ ابوظبی که راحت تره به سفارت هم نزدیکه بیمارستان واسه مدیکال هم که داره پس مشکل چیه که همه میرن دبی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مشکلی نیست و سلیقه ای است . میتونین براورد هزینه ها و سهولت انجام اموررا با کسب اطلاعات از سفرنامه های دوستان بدست آورید و تصمیم بگیرید . و ساکن دوبی یا ابوظبی شوید . در پست شماره ده همین تاپیک هم اگر کامل بخوانید مطالبی هست .

لازم به یادآوری هست که من طبق چیزی که در سفرنامه های قبلی خونده بودم، دو مورد رو هم باید لحاظ کرد:
1- ظاهراً برای سفر به ابوظبی ویزایی که داده می شود متفاوت هست ( از سوی سفارت امارات ) و دادن اون ویزا یه
مقدار داستان داشت ظاهراً ( اگر منبعش رو پیدا کردم می ذارم براتون )

2- هزینه مدیکال دبی از ابوظبی ارزون تر هست ظاهراً.
نمی تونه ویزاش متفاوت باشه که بلاخره شما روز مصاحبه میرین ابوظبی دیکه اگه ویزاش متفاوت باشه اونروز هم شما نمی تونید برید یعنی شما باید واسه یه روز ویزا بگیرید؟ منظقی به نظر نمی رسه اینجوری
سلام دوستان
ویزای امارات متحده عربی همش یکی شما با ویزای ان میتونید به همه ان کشورها بروی برای رفتن ابوظبی با پرواز مستقیم الاتحاد میتوانید بروید و هتل های ابوظبی بهتر از دبی با اطلاعاتی که تا به حال من کسب کردم ار سفرنامه 2013 مدیکال تقریبا ارزونتر تاکسی در ابوظبی مناسب تر من خودم تصمیم دارم مستقیم برم ابوظبی
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، EKAM ، behfaza ، roeentan ، houmanmir ، amin arefi ، A_A
از دوستان کسی هفته آخر نوامبر ابوظبی مصاحبه داره؟؟؟
شماره کیس : 2014AS00002XXX
کنسولگری: Ankara
مصاحبه : هفته آخر نوامبر(ابوظبی)
ویزای یک ضرب از ابوظبیBig Grin
ورود به امریکا:اواخر دسامبرTongue
تشکر کنندگان: میما ، kiana11
با سلام
من و همسر و پسرم هم هفته سوم نوامبر ابوظبی وقت مصاحبه داریم
میشه راهنمایی کنید با بچه سه ساله چند روز قبل باید برای مدیکال بریم؟
برای ما که چند بار دبی رفتیم بهتره ابوظبی بریم یا دبی؟
در ضمن هفته سومی های نوامبر پیام خصوصی بدین همسفر شیم
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
تشکر کنندگان: behfaza ، soli asali ، میما
(2013-09-14 ساعت 16:13)masuodrh نوشته:  با سلام
پست شماره نه از همین تاپیک را بخوانید لطفا. جواب همه سوالاتونو پیدامیکنین.Big Grin
متاسفانه افتخارهمسفری باشمارو ندارم ! هفته چهارم نوامبر هستم.Shy
تشکر کنندگان: EKAM ، amin arefi
بچه هاميشه خواهش كنم اگر فايل مدارك و اقدامات لازم مربوط به سفارت ابوظبيو داريد برام لينكشو بذاريد؟ من از سايت اصلي كه تو نامه مصاحبه اومده پيدا نمي كنم ممنون
تشکر کنندگان:
(2013-09-14 ساعت 16:13)masuodrh نوشته:  با سلام

تا اونجایی که من اطلاع دارم توی ابوظبی به ایرانیا سخت هتل و امکانات میدن !
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: A_A
(2013-09-14 ساعت 17:33)omid05 نوشته:  بچه هاميشه خواهش كنم اگر فايل مدارك و اقدامات لازم مربوط به سفارت ابوظبيو داريد برام لينكشو بذاريد؟ من از سايت اصلي كه تو نامه مصاحبه اومده پيدا نمي كنم ممنون

من هم پیداش نکردم ولی مدارک مربوط به سفارت ابوظبی رو در امضای آقای بیات که خودشون هم در ابوظبی مصاحبه شدند میتونید پیدا کنید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: EKAM ، behfaza ، omid05 ، amin arefi
(2013-09-04 ساعت 19:44)A.R.R نوشته:  توصيه به دوستاني كه عازم دوبي هستند؛

اينهايي كه مينويسم حاصل تجربه زندگي حدود يكساله من در دوبي هست اميدوارم مفيد باشه.

١-بهترين جا براي هتل و اقامت به نظر من اطراف ميدان ساعت و سيتي سنتر ديره هست به چند دليل كه مهمترينشون نزديك بودن به مترو و نزديكي به مركز خريدي مثل كارفور و سيتي سنتر هست كه بسيار مفيد ميتونه باشه. 
(اگر لازم بود بفرماييد اسم هتل ها رو هم مينويسم)

٢-اگر هتل محل اقامتتون ترانسفر فرودگاهي نداره از تاكسي هاي جلوي فرودگاه استفاده نكنيد استارتشون از ٢٠ ولي اگر يه كم از محوطه فرودگاه فاصله بگيريد استارت تاكسي هاي گردشي از ٣ هست

٣-يك كارت نول بخريد به قيمت ٥درهم و شارژش كنيد باهاش ميتونيد در تمام خطوط RTA رفت و آمد كنيد. 

٤-براي تبديل پول بهتره دلار آمريكا رو اگر مقدارش بيش از ٥٠٠ دلار بود ببريد ايستگاه يونيون مترو از اونجا محل صرافي لاري ها رو پيدا كنيد براتون ٣.٦٧ تبديل ميكنه بقيه صرافي ها هم ٣.٦٦ تا ٣٠٦٥ تبديل ميكنن ولي اصلاً فرودگاه و هتل تبديل نكنيد. 

٥-به نظر من سيم كارت ايرانسل شارژ كنيد ببريد خيلي به صرفتون هم اينكه هزينه خريد اونجا نميدين و اينكه تماس گيرنده هم هزينه داخلي ميده براي سفر كوتاه خيلي به صرفه تر هست. 

٦-براي رفتن به ابوظبي هم ميتونيد از اتوبوس استفاده كنيد هم مثل ايران تاكسي داره يعني وايستاده كنار خيابون ماشين پر ميكنه ٤نفر ميبره (دربستي نيست). 

٧-غذا نبريد بهتره همه چيز كارفور با كيفيت بهتر و قيمت مناسب پيدا ميشه حتى ارزونتر از ايران

٨-دارو اكيداً نبريد دردسر ميشه حتى ساده ترين داروها بارها ديدم كه ميگم اگر خيلي حياتي هست اينجا از دكتر تقاضا نسخه بين المللي كنيد همونجا بخريد بهتر از دردسر كشيدن احتماليش به نظر من. 

مراكز خريد هم اگر خواستيد بفرماييد بگم كدوماشون به صرفه تر هستند. 

فعلاً چيز ديگري يادم نمياد اومد مينويسم. 

سؤالي بود در خدمتم

به نظر شما دبی هتل بگیریم بهتره یا ابوظبی ؟ اول از نظر هزینه بعدش هم بقیه موارد !!
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: EKAM
(2013-09-14 ساعت 19:48)kiana11 نوشته:  بچه ها سلام ،کسی می داند سفارت آمریکا در امارات متحده عربی فقط در ابوظبی هست یا در دبی هم وجود دارد؟ یکی از فامیلهای ما برای ویزای توریستی گفت دارم می روم سفارت آمریکا در دبی من گفتم در ابوضبی دیگر؟ گفت نه در دبی !!!!!!! متعجب شدم !!!!

وااا...مگه تو یه کشور بیشتر از یک سفارت میتونه باشه؟؟ Big Grin
شاید حالا کنسولگری چیزی باشه....
برای اینکه مطمئن شید کافیه فقط یه سرچ کوچولو بزنین توی اینتزنت embassy of the United States +UAE
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
تشکر کنندگان: kiana11
(2013-09-14 ساعت 21:32)kiana11 نوشته:  
(2013-09-14 ساعت 21:22)nedafarsi نوشته:  
(2013-09-14 ساعت 19:48)kiana11 نوشته:  بچه ها سلام ،کسی می داند سفارت آمریکا در امارات متحده عربی فقط در ابوظبی هست یا در دبی هم وجود دارد؟ یکی از فامیلهای ما برای ویزای توریستی گفت دارم می روم سفارت آمریکا در دبی من گفتم در ابوضبی دیگر؟ گفت نه در دبی !!!!!!! متعجب شدم !!!!

برای اینکه مطمئن شید کافیه فقط یه سرچ کوچولو بزنین توی اینتزنت embassy of the United States +UAE
همین را بگو ، ولی خیلی جالب است اگر در نامه قبولی نگاه کنید در قسمت ادرس نوشته دبی ، امارات متحده عربی !!!!!!!! واصلا کلمه ابوضبی نیست !!!!!!!! دبی یک شهر از امارات است وابوضبی پایتخت امارات می باشد ویک شهر جدای دیگر از دبی !!!!!!

يعني براي شما نوشته دبي!!!!! معمولا كيس هاي توريستي و دانشجويي كنسولگري دبي مصاحبه ميشن
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: behfaza ، aghaghia ، kiana11 ، A_A
(2013-09-14 ساعت 21:54)EKAM نوشته:  
(2013-09-14 ساعت 21:32)kiana11 نوشته:  بچه ها سلام ،کسی می داند سفارت آمریکا در امارات متحده عربی فقط در ابوظبی هست یا در دبی هم وجود دارد؟ یکی از فامیلهای ما برای ویزای
يعني براي شما نوشته دبي!!!!! معمولا كيس هاي توريستي و دانشجويي كنسولگري دبي مصاحبه ميشن
درتایید دوست گرامی EKAM عرض کنم که در دوبی کنسولگری ایالات متحده هست که برخی متقاضیان ویزا به آن مراجعه میکنند ولی برای کیس های لاتاری به سفارت ایالات متحده در ابوظبی باید مراجعه کرد.
تشکر کنندگان: EKAM ، kiana11 ، amin arefi ، A_A
(2013-09-14 ساعت 21:32)kiana11 نوشته:  
(2013-09-14 ساعت 21:22)nedafarsi نوشته:  

همین را بگو ، ولی خیلی جالب است اگر در نامه قبولی نگاه کنید در قسمت ادرس نوشته دبی ، امارات متحده عربی !!!!!!!! واصلا کلمه ابوضبی نیست !!!!!!!! دبی یک شهر از امارات است وابوضبی پایتخت امارات می باشد ویک شهر جدای دیگر از دبی !!!!!!

سلام . سفارت امریکا در امارات 2 بخش میشه که برای ویزاهای توریستی و تحصیلی در دوبی و ویزاهای اقامتی در ابوطبی بایستی اقدام کرد .
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان: aghaghia ، amin arefi ، میما ، behfaza ، A_A ، r.bazargan
(2013-09-14 ساعت 23:23)kiana11 نوشته:  
(2013-09-14 ساعت 22:30)behfaza نوشته:  
(2013-09-14 ساعت 21:32)kiana11 نوشته:  بچه ها سلام ،کسی می داند سفارت آمریکا در امارات متحده عربی فقط در ابوظبی هست یا در دبی هم وجود دارد؟ یکی از فامیلهای ما برای ویزای
درتایید دوست گرامی EKAM عرض کنم که در دوبی کنسولگری ایالات متحده هست که برخی متقاضیان ویزا به آن مراجعه میکنند ولی برای کیس های لاتاری به سفارت ایالات متحده در ابوظبی باید مراجعه کرد.
درست است ومن هم قبول دارم ، ولی چرا حرفی از ابوضبی ندارد و ادرس دبی را داده Cool وشاید همABU DHABI همان ابوضبی است

بله ABU DHABI همون ابوظبی هست و Dubai دُبی میشه Smile
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: kiana11 ، KIMIA2005 ، azadeh2014 ، behfaza ، EKAM ، A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان