کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-08-23 ساعت 19:40)behfaza نوشته:  [quote='siminzakavand' pid='400355' dateline='1377268048']
دوستان من سه شنبه مصاحبه دارم اگه یک ضرب ویزا بگیرم تا 5شنبه بهم میدن؟ یا تا 1شنبه ممکنه طول بکشه با توجه به اینکه جمعه و شنبه تعطیلن

پاسخ شما در پست 11 هست:
در صورتی که FBI check نخورید و یکضرب ویزا بگیرید بعد از 2 یا3 روز کاری باید بروید اداره پست امارات برای دریافت پاسپورت ممهور به ویزا و مدارک مربوطه.
پس ممکن است 5شنبه آمده باشد که میتونید چک کنید و ممکن است نیامده باشد . بعیده کسی بگه دقیقا چه روزی میرسه به پست دوبی.
[/quo
با سلام تبریک به همه دوستان
توصیه میکنم از بلیط چارتر استفاده نکنید حالا یکی دو روز بیشتر بگیرید چه اشکالی داره
چون من تجربه انواع بلیط ها را دارم عرض میکنم خدمتتون
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان: ghafari88 ، amin arefi ، EKAM ، محبت ، behfaza
(2013-08-23 ساعت 23:08)aghaghia نوشته:  
(2013-08-23 ساعت 22:54)EKAM نوشته:  
(2013-08-23 ساعت 19:40)behfaza نوشته:  
(2013-08-23 ساعت 18:57)siminzakavand نوشته:  دوستان من سه شنبه مصاحبه دارم اگه یک ضرب ویزا بگیرم تا 5شنبه بهم میدن؟ یا تا 1شنبه ممکنه طول بکشه با توجه به اینکه جمعه و شنبه تعطیلن

پاسخ شما در پست 11 هست:
در صورتی که FBI check نخورید و یکضرب ویزا بگیرید بعد از 2 یا3 روز کاری باید بروید اداره پست امارات برای دریافت پاسپورت ممهور به ویزا و مدارک مربوطه.
پس ممکن است 5شنبه آمده باشد که میتونید چک کنید و ممکن است نیامده باشد . بعیده کسی بگه دقیقا چه روزی میرسه به پست دوبی.

اينطور كه بوش مياد چه يكضرب بگيريم چه FBI اونجا كلي معطل ميشيم حالا ميشه بليط برگشتمونو اپن بگيريم ؟؟؟؟!!!!!

دوست عزیز شما اگر اف بی ای چک بخورید همون روز میتونید برگردید. فقط در صورت یکضرب گرفتن باید چند روز اضافه بمونید تا ویزا رو روی پاستون بزنن و تحویلتون بدن... بله به نفعتونه که بلیطتون رو سیستمی بگیرید که قابل تغییر باشه...

درستكه اگه FBIچك بخوريم همون روز برميگرديم ولي نميتونيم يه تاريخ دقيق براي برگشتمون انتخاب كنيم...جريمه بايد بديم كه اگه دوستان از جريمه هاي ايرلاين ها اطلاعي دارن ممنون ميشم بگن...
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: الدورادو
دوستان برای کسی که روز 3شنبه مصاحبه داره با توجه به تعطیلی جمعه و شنبه که نمیتونه مدیکال انجام بده یکشنبه برای انجام مدیکال و گرفتن جواب کافیه؟یا محتمل شارژ اضافه برای جواب مدیکال تو دبی می شه؟
شماره کیس:2014AS10XX/پست:آنکارا>ابوظبی/ رؤيت قبولی:4می/ارسال فرمهای سری اول:10 می/جواب 21می/ 1نفر/کارنت13آگوست/مصاحبه هفته آخراکتبر/ویزا:یکضرب/ورودبه آمریکا:
تشکر کنندگان: exxedus
(2013-08-24 ساعت 11:43)sepideh_ نوشته:  دوستان برای کسی که روز 3شنبه مصاحبه داره با توجه به تعطیلی جمعه و شنبه که نمیتونه مدیکال انجام بده یکشنبه برای انجام مدیکال و گرفتن جواب کافیه؟یا محتمل شارژ اضافه برای جواب مدیکال تو دبی می شه؟

سپیده خانوم
اگر فرزند نداشته باشین ( که فکر می کنم ندارین Big Grin ) به نظر من بله. یکشنبه اوکیه!
موفق باشید و سلامت
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: behfaza ، EKAM ، exxedus ، sunflower00
دوستان برا مدیکال به من گفتن عکس 5*5 می خوان...چه کنیم؟از ان ام سی دوبی
تشکر کنندگان:
دوستان من و همسرم دوشنبه مصاحبه داريم، به نظرتون ٥ شنبه بريم؟ مديكال هم شنبه تعطيله؟؟ ممنون از راهنماييتون
looking forward to move US
wife and mommy
traveled to florida/ california and texas Big Grin
تشکر کنندگان: exxedus
(2013-08-24 ساعت 12:04)ghafari88 نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 11:43)sepideh_ نوشته:  دوستان برای کسی که روز 3شنبه مصاحبه داره با توجه به تعطیلی جمعه و شنبه که نمیتونه مدیکال انجام بده یکشنبه برای انجام مدیکال و گرفتن جواب کافیه؟یا محتمل شارژ اضافه برای جواب مدیکال تو دبی می شه؟

سپیده خانوم
اگر فرزند نداشته باشین ( که فکر می کنم ندارین Big Grin ) به نظر من بله. یکشنبه اوکیه!
موفق باشید و سلامت

سپیده جان ، ضمن تایید صحبت غفاری عزیز ، مدیکال شنبه ها تعطیل نیست
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: behfaza ، EKAM ، azadeh2014 ، sepideh_ ، ghafari88 ، amin arefi ، exxedus
(2013-08-24 ساعت 13:38)sharifian نوشته:  دوستان من و همسرم دوشنبه مصاحبه داريم، به نظرتون ٥ شنبه بريم؟ مديكال هم شنبه تعطيله؟؟ ممنون از راهنماييتون

مدیکال شنبه ها تعطیل نیست و جواباتون هم یه روزه آمادست . نیازی نیست به این دلیل زودتر برین دوبی
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: sharifian ، behfaza ، sepideh_ ، .YAS ، sunflower00 ، r.bazargan
(2013-08-24 ساعت 12:47)abiha نوشته:  دوستان برا مدیکال به من گفتن عکس 5*5 می خوان...چه کنیم؟از ان ام سی دوبی

همون عكسي كه به سفارت ميدين رو قبول ميكنن كه بعضي دوستان تو سفرنامشون 3 تا نوشتن بعضي 2تا كه بيشتريو حساب كنيم بهتره...
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: behfaza ، exxedus
Wink 
زمان مصاحبه من سه شنبه است، با توجه به اینکه شنبه روز تعطیله من واسه کی باید بلیط بگیرم برم امارات که به همه کارام برسم ؟( نگید از یه هفته قبل Sad((( )
تشکر کنندگان: sepideh_ ، الدورادو
دوستان مطمىن هستيد كه مديكال شنبه بازه؟؟ تو سفر نامه هاي ٢٠١٣ نوشتن تعطيله!!
wife and mommy
تشکر کنندگان:
(2013-08-23 ساعت 19:40)behfaza نوشته:  
(2013-08-23 ساعت 18:57)siminzakavand نوشته:  دوستان من سه شنبه مصاحبه دارم اگه یک ضرب ویزا بگیرم تا 5شنبه بهم میدن؟ یا تا 1شنبه ممکنه طول بکشه با توجه به اینکه جمعه و شنبه تعطیلن

پاسخ شما در پست 11 هست:

اگه fbi chek بخوره بعدآ که کلیر شد میتونه برای دریافت ویزا کارشو آژانس انجام بده؟
2014AS60XX/کیس 1نفر/ مصاحبه ایروان 13 May/برگه آبیCool
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
بلیطهای سیستم برای تغییر تاریخ برای بار اول جریمه نداره فقط باید کلاس بلیط برای روزی که میخواید داشته باشه اگر خواستین پیغام خصوصی بگزاری من کمکتون کنم
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان: EKAM ، behfaza
دوستان عزيز كسي نمي دونه كه شنبه ها مديكال انجام مي شه يا نه؟! من واقعا جواب سوالمو نكرفتم، هر جا يه جيزي نوشته!!
wife and mommy
تشکر کنندگان: مهدی 2014
(2013-08-24 ساعت 18:11)sharifian نوشته:  دوستان عزيز كسي نمي دونه كه شنبه ها مديكال انجام مي شه يا نه؟! من واقعا جواب سوالمو نكرفتم، هر جا يه جيزي نوشته!!

دوست جان شما با تماس یا ایمیل ازشون درخواست نوبت برای شنبه ی مورد نظرت بکن >>> مشخص میشه.Big Grin
اگر هم نمیخواهی برای شنبه نوبت بگیری و فقط میخواهی کلا بدونی تعطیلاتشون کی هست Wink >>> باز هم به همین روش ...
تشکر کنندگان: EKAM ، sharifian ، cpd ، sunflower00

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان