کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-08-25 ساعت 09:49)azar1348 نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 09:00)nedafarsi نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 14:01)azar1348 نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 13:38)sharifian نوشته:  دوستان من و همسرم دوشنبه مصاحبه داريم، به نظرتون ٥ شنبه بريم؟ مديكال هم شنبه تعطيله؟؟ ممنون از راهنماييتون

مدیکال شنبه ها تعطیل نیست و جواباتون هم یه روزه آمادست . نیازی نیست به این دلیل زودتر برین دوبی

خوب اگه 1 روزه جواب مدیکال آماده میشه من که دوشنبه مصاحبه دارم روز شنبه صبح برم مدیکال خوبه؟ دیر نمیشه؟؟

آره ندا جان

شما شنیه صبح اونجا باشی حتما یکشنبه جوابا رو میگیری . تازه اگر به هر علتی مشکلی پیش بیاد که تقصیر از خودشون باشه هم به هر صورت جواب شما رو آماده میکنن .
ما چون مصاحبمون یکشنبه بود به عاطر تعطیلی جمعه ، باید پنجشنیه مدیکال تست های ما انجام میشد که شنبه جوابا آماده باشه اما علیرغم اینکه برای پنجشنبه عصر نوبت داشتیم رفتیم دیدیم دکترشون نیست ، ما گفنیم نویت داریم و یکشنبه هم مصاحبه داریم ، گفتند اصلا نگران نباشید ، پنجشنبه کارای سادمون مثل قد و وزن و ... را انجام دادند بقیه کارا رو صبح شنیه انجام دادند و تا ساعت 12 هم همه جوابا رو آماده کردن .
شما فقط برای احتیاط یه نوبت داشته باشین بد نیست گرچه نباشه هم هیچ طوری نمیشه .Smile

خیلی خوب شد، آخه من میخواستم برای 4شنبه عصر بلیط بگیرم، حالا که اینطوره برای جمعه بلیط میگیرم که شنبه صبح اول وقت کلینیک باشم Big Grin
راستی من خیلی پرس و جو کردم ولی هنوز به نتیجه نرسیدم،با مصاحبه روز 2شنبه بلیط برگشت 4 شنبه ظهر بگیرم خوبه؟؟
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
تشکر کنندگان: behfaza ، hossien_501 ، sunflower00
(2013-08-25 ساعت 11:26)nedafarsi نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 14:01)azar1348 نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 13:38)sharifian نوشته:  دوستان من و همسرم دوشنبه مصاحبه داريم، به نظرتون ٥ شنبه بريم؟ مديكال هم شنبه تعطيله؟؟ ممنون از راهنماييتون

مدیکال شنبه ها تعطیل نیست و جواباتون هم یه روزه آمادست . نیازی نیست به این دلیل زودتر برین دوبی

خوب اگه 1 روزه جواب مدیکال آماده میشه من که دوشنبه مصاحبه دارم روز شنبه صبح برم مدیکال خوبه؟ دیر نمیشه؟؟

آره ندا جان

شما شنیه صبح اونجا باشی حتما یکشنبه جوابا رو میگیری . تازه اگر به هر علتی مشکلی پیش بیاد که تقصیر از خودشون باشه هم به هر صورت جواب شما رو آماده میکنن .
ما چون مصاحبمون یکشنبه بود به عاطر تعطیلی جمعه ، باید پنجشنیه مدیکال تست های ما انجام میشد که شنبه جوابا آماده باشه اما علیرغم اینکه برای پنجشنبه عصر نوبت داشتیم رفتیم دیدیم دکترشون نیست ، ما گفنیم نویت داریم و یکشنبه هم مصاحبه داریم ، گفتند اصلا نگران نباشید ، پنجشنبه کارای سادمون مثل قد و وزن و ... را انجام دادند بقیه کارا رو صبح شنیه انجام دادند و تا ساعت 12 هم همه جوابا رو آماده کردن .
شما فقط برای احتیاط یه نوبت داشته باشین بد نیست گرچه نباشه هم هیچ طوری نمیشه .Smile

خیلی خوب شد، آخه من میخواستم برای 4شنبه عصر بلیط بگیرم، حالا که اینطوره برای جمعه بلیط میگیرم که شنبه صبح اول وقت کلینیک باشم Big Grin
راستی من خیلی پرس و جو کردم ولی هنوز به نتیجه نرسیدم،با مصاحبه روز 2شنبه بلیط برگشت 4 شنبه ظهر بگیرم خوبه؟؟
اگه احتمال یک ضرب رو نمیدین همون دوشنبه شب هم میتونین بگیرین
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
تشکر کنندگان: azar1348 ، behfaza ، hossien_501
(2013-08-25 ساعت 11:45)usa lover نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 14:01)azar1348 نوشته:  مدیکال شنبه ها تعطیل نیست و جواباتون هم یه روزه آمادست . نیازی نیست به این دلیل زودتر برین دوبی

آره ندا جان

به فرض اینکه یک ضرب بگیرم، چند روز از موعد مصاحبه طول میکشه تا ویزام بیاد؟؟
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
تشکر کنندگان:
(2013-08-25 ساعت 09:53)azar1348 نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 18:32)behfaza نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 15:45)min@ نوشته:  
(2013-08-23 ساعت 19:40)behfaza نوشته:  
(2013-08-23 ساعت 18:57)siminzakavand نوشته:  دوستان من سه شنبه مصاحبه دارم اگه یک ضرب ویزا بگیرم تا 5شنبه بهم میدن؟ یا تا 1شنبه ممکنه طول بکشه با توجه به اینکه جمعه و شنبه تعطیلن

پاسخ شما در پست 11 هست:
در صورتی که FBI check نخورید و یکضرب ویزا بگیرید بعد از 2 یا3 روز کاری باید بروید اداره پست امارات برای دریافت پاسپورت ممهور به ویزا و مدارک مربوطه.
پس ممکن است 5شنبه آمده باشد که میتونید چک کنید و ممکن است نیامده باشد . بعیده کسی بگه دقیقا چه روزی میرسه به پست دوبی.

اگه fbi chek بخوره بعدآ که کلیر شد میتونه برای دریافت ویزا کارشو آژانس انجام بده؟

[color=#800080]پاسخ شما هم در پست 11 هست :
[b]دریافت ویزا پس از کلیرنس

اگر تمایلی به سفرمجدد به امارات ندارید میتوانید از فرد مورد اعتماد یا آژانس مسافرتی ( حرفه ای ) بخواهید تا دریافت ویزا را انجام دهند. دوستانی که پاسپورت هاشون رو میدن به آژانس خیلی مراقب باشن که " کارشون رو بلد باشن "
یکی شون از ابوظبی با ما آمد دبی و پاکت A4 و پاسپورت رو داخل تاکسی جا گذاشت ...

البته به فضا جان
آدم این فکرا رو میکنه ها اما سر بزنگاه جرات نمیکته ریسک کنه و به هر قیمتی هر کس خودش میره Smile این موضوع تقریبا برا همه پیش میاد البته دانشمندا هنوز دلیلشو پیدا نکردن Smile

دلیلشو بگم ؟ چون اونا پاسپورت دوستان را در تاکسی جا میگذارن Big Grin
راستش منم پیشنهاد نمیکنم .فقط عرض کردم که امکان این کار هست.
تشکر کنندگان: azar1348 ، KIMIA2005 ، sunflower00 ، r.bazargan
دوستان سلام
من هر چی دنبال سفرنامه های ابوظبی 2013 میگردم پیداشون نمیکنم!!!!!!....ممنون میشم لینکش و در پاسخ پستم قرار بدین
کیس نامبر:2014AS00003000
نامه دوم: 17 ژانویه
ابوظبی
1 نفر
مصاحبه: 16مارچ
یکضرب Cool
تشکر کنندگان:
(2013-08-25 ساعت 13:04)nedafarsi نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 09:00)nedafarsi نوشته:  خوب اگه 1 روزه جواب مدیکال آماده میشه من که دوشنبه مصاحبه دارم روز شنبه صبح برم مدیکال خوبه؟ دیر نمیشه؟؟

آره ندا جان

طبق تجربه بچه ها تو شرایط عادی ( نه مثل الان که سفارت شلوغه) ، برای امپست های ابوظبی 2 تا 3 روزه و امپست دوبی 3 تا 4 روزه میومده .
خیلی دقیق نمیشه مشخص کرد شما اگه احتمال میدی که یه ضرب میگیری باید بلیط برگشتتون رو سیستمی بگیرین که با کمی جریمه قابل تغییر باشه ، هتل هم که اغلب قابل تمدیده و مشکلی نداره فقط اگه هتلی که توش هستین برای تمدید جا نداشته باشه با توجه به اینکه پاسپورتتون دست سفارته برای رفتن به هتل دیگه مشکل دارین که اونم مشکل خاصی نیست و با کمک هتلتون که اسکن پاستون رو داره و یا لیدرتون و یا تماس با آژانستون مشکل حل میشه و جای نگرانی نداره .
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: nedafarsi ، behfaza ، philter ، EKAM ، amin arefi ، A_A
(2013-08-25 ساعت 13:17)arman_vafaa نوشته:  دوستان سلام
من هر چی دنبال سفرنامه های ابوظبی 2013 میگردم پیداشون نمیکنم!!!!!!....ممنون میشم لینکش و در پاسخ پستم قرار بدین

اینجاست http://mohajersara.com/thread-5608.html
[color=#FF45004رویزا/Sep.2013/مقصد:ویرجینیا/ شک میکنم به آسمون پشت در باز قفس[/color]
Freedom Is Not Free
بانک اطلاعات
[url=http://mohajersara.com/post-355474.html#pid355474][/url]
تشکر کنندگان: arman_vafaa ، behfaza ، philter ، mani.iht ، amin arefi
میگم بچه ها این شنبه و یکشنبه و ... اماراتیا بر طبق چه تقویمیه؟ از کجا باید ببینم؟ مثلا 20 اکتبر میشه چندشنبه؟Big GrinTongue
کیس نامبر: **13/ تعداد افراد: خودم/ ارسال فرمها: اوایل می با dhl/ اصلاح فرمها: اواخر می با ایمیل/ کارنتی در آگست/ تاریخ مصاحبه:24 اکتبر/ آنکارا بود خودم زدم ابوظبی/
تاریخ کلیرنس:   بعد از 214 روز انتظار 25 می / تاریخ دریافت ویزا: 19 جون Rolleyes  ,ورود: 20 سپتامبر 2014. دریافت گرین کارت: 20 اکتبر
مرحله دوم: ویزا F2A Tongue تاریخ ارسال مدارک: 15 جون 2016
priority date:June 2016
تشکر کنندگان:
(2013-08-25 ساعت 14:47)uranus88 نوشته:  میگم بچه ها این شنبه و یکشنبه و ... اماراتیا بر طبق چه تقویمیه؟ از کجا باید ببینم؟ مثلا 20 اکتبر میشه چندشنبه؟Big GrinTongue

دوست عزیز تعطیلات آخر هفته شون فرق میکنه، دیگه تقویم میلادی که عوض نمیشه که!!! مثلا ما پنج شنبه، جمعه تعطیلات آخر هفته مون هست تاریخش هم عوض میشه!!!!!!! شما رو تقویم نگاه کن هر روزی هست همون میشه...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: philter ، behfaza ، EKAM ، houmanmir ، uranus88 ، amin arefi
(2013-08-25 ساعت 14:55)aghaghia نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 14:47)uranus88 نوشته:  میگم بچه ها این شنبه و یکشنبه و ... اماراتیا بر طبق چه تقویمیه؟ از کجا باید ببینم؟ مثلا 20 اکتبر میشه چندشنبه؟Big GrinTongue

دوست عزیز تعطیلات آخر هفته شون فرق میکنه، دیگه تقویم میلادی که عوض نمیشه که!!! مثلا ما پنج شنبه، جمعه تعطیلات آخر هفته مون هست تاریخش هم عوض میشه!!!!!!! شما رو تقویم نگاه کن هر روزی هست همون میشه...

منم همینو میخواستم بدونم که میلادیه شمسیه هجریه...؟؟ بعد تو تقویم ما مثلا 20 اکتبر میشه 28مهر و یکشنبه. میخوام بدونم این یکشنبه واسه اوناهم یکشنبه س؟ Big Grin
شاید سوال مسخره ای باشه ولی واسه من پیش اومده دیگه
کیس نامبر: **13/ تعداد افراد: خودم/ ارسال فرمها: اوایل می با dhl/ اصلاح فرمها: اواخر می با ایمیل/ کارنتی در آگست/ تاریخ مصاحبه:24 اکتبر/ آنکارا بود خودم زدم ابوظبی/
تاریخ کلیرنس:   بعد از 214 روز انتظار 25 می / تاریخ دریافت ویزا: 19 جون Rolleyes  ,ورود: 20 سپتامبر 2014. دریافت گرین کارت: 20 اکتبر
مرحله دوم: ویزا F2A Tongue تاریخ ارسال مدارک: 15 جون 2016
priority date:June 2016
تشکر کنندگان: azar1348 ، r.bazargan
(2013-08-24 ساعت 14:47)cpd نوشته:  سلام.. زمان مصاحبه من 8 صبح 1 اکتبره( ظاهرا زودتر از این امکان نداشته :دی ) 1 اکتبر 3شنبه است ، با توجه به اینکه شنبه روز تعطیله من واسه کی باید بلیط بگیرم برو امارات که به همه کارام برسم ؟( نگید از یه هفته قبل Sad((( )

شما میتونین ۱ شنبه اونجا باشین،و اگرم خیلی‌ حساس هستین شنبه
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: azar1348 ، cpd ، exxedus
(2013-08-25 ساعت 13:26)azar1348 نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 13:04)nedafarsi نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 09:49)azar1348 نوشته:  آره ندا جان

طبق تجربه بچه ها تو شرایط عادی ( نه مثل الان که سفارت شلوغه) ، برای امپست های ابوظبی 2 تا 3 روزه و امپست دوبی 3 تا 4 روزه میومده .
خیلی دقیق نمیشه مشخص کرد شما اگه احتمال میدی که یه ضرب میگیری باید بلیط برگشتتون رو سیستمی بگیرین که با کمی جریمه قابل تغییر باشه ، هتل هم که اغلب قابل تمدیده و مشکلی نداره فقط اگه هتلی که توش هستین برای تمدید جا نداشته باشه با توجه به اینکه پاسپورتتون دست سفارته برای رفتن به هتل دیگه مشکل دارین که اونم مشکل خاصی نیست و با کمک هتلتون که اسکن پاستون رو داره و یا لیدرتون و یا تماس با آژانستون مشکل حل میشه و جای نگرانی نداره .
برای ما که امپست دوبی بودیم بستمون ۲ روزه اومد
شماره کیس:***2013AS00008 تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012 کنسولگری:ابوظبی افراد كيس: 2 نفر مصاحبه:نیمهٔ June . ویزا : یک ضرب مقصد : لاس وگاس سفر نامه
تشکر کنندگان: behfaza ، azar1348 ، nedafarsi
(2013-08-25 ساعت 22:00)uranus88 نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 14:55)aghaghia نوشته:  

منم همینو میخواستم بدونم که میلادیه شمسیه هجریه...؟؟ بعد تو تقویم ما مثلا 20 اکتبر میشه 28مهر و یکشنبه. میخوام بدونم این یکشنبه واسه اوناهم یکشنبه س؟ Big Grin
شاید سوال مسخره ای باشه ولی واسه من پیش اومده دیگه
دوست عزیز تقویم میلادی با شمسی و قمری برای همه جای دنیا یکجوره و روزش هم یکیه، فقط اختلاف زمان داریم که برای امارات در حد نیم ساعت و یا یک ساعت هست، ولی برای اروپا مثلا2/5 تا 3-4 ساعت و برای آمریکا بیشتره و 9-10 ساعتی هست، ولی مثلا اگر یکشنبه برای ما داره شب میشه برای اونها هنوز روزه ولی تاریخش همون 20 اکتبره و فرقی نداره!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، behfaza ، uranus88 ، azar1348 ، r.bazargan
بالاخره خوندن ١٢٨ صفحه تاپيك ٢٠١٣ رو تموم كردم وااااااي چقدر سوال تكراري ميپرسن Rolleyes حالا كيا با من همسفرن هفته سوم اكتبر با هم بريم سفارت ....Smile
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: azar1348 ، behfaza ، philter ، rezagh ، A_A
(2013-08-25 ساعت 02:15)azar1348 نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 21:05)mehdieb نوشته:  سلام دوستان این نامردا مصاحبه من رو 5شنبه انداختن که بعدش 9 روز تعطیله تو امارات !!! وچون برای من احتمال گرفتن ویزای یک ضرب زیاده ( سربازی معاف و کار دولتی هم نداشتم ) نمیدونم چی میشه !؟؟

مهدی ای بی عزیز
اول تبریک بابت قبولی لاتاری
دوم تبریک بابت اینکه کیس نامبرتون اینقد پایینه که اکتبر مصاحبه میشین
سوم تبریک بابت اینکه احتمالا ویزاتون یه ضربه
چهارم تبریک بابت اینکه اینجایی که هستی آرزوی خیلیاست
پنجم تبریک ........
ما دو ماه پیش دوبی بودیم برای مصاحبه چون تعطیلی خورد از همه دو روز بیشتر اونجا بودیم . الان هم که ویزامون امادست به خاطر همدستی همه کواکب Smile برای گرفتن ویزا باید 10 روز دوبی باشیم .
خوب همه اینا رو گفتم که بگم یه جور دیگه به موضوع نیگاه کن که دوبی هم بهت خوش بگذره ، همون داستان مسیر و مقصد و از این حرفا SmileSmileSmile

ایشالا ویزاتو یه ضرب میگیری Smile

دوست عزیر از تبریک و دلداریتون خیلی خیلی ممنون . فقط میخواستم بدونم اگر یک ضرب بگیریم امکانش هست که 3 -4 روزه از طریق پست ویزا رو دریافت کنیم یا باید 10 - 12 روز بی پاسپورت درهم خرج کنیم ؟؟؟ Sad
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان: azar1348 ، behfaza ، A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان