کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-08-25 ساعت 22:00)uranus88 نوشته:  منم همینو میخواستم بدونم که میلادیه شمسیه هجریه...؟؟ بعد تو تقویم ما مثلا 20 اکتبر میشه 28مهر و یکشنبه. میخوام بدونم این یکشنبه واسه اوناهم یکشنبه س؟ Big Grin
شاید سوال مسخره ای باشه ولی واسه من پیش اومده دیگه

اصلا سوال عجیبی تو ذهنتون بوجود نیومده دوست عزیز
این سوال برا منم پیش اومده بود
شما از تقویم میلادی کامپیوترتون اگه استفاده کنین شکتون برطرف میشه ...
2014AS000037xx : C/N ، رویت قبولی : May 5 ، ارسال مدارک : May 13 ، تایید مدارک : May 16 ، سفارت : ابوظبی ،
Current : 9th On January
When you want something all the universe conspires in helping you to achieve it ., Paulo coelho

It's a Learning English Application By U.S Goverment For Whom Just Came To America, Give it a try Guys ... GoodLuck
تشکر کنندگان: EKAM ، uranus88
سلام دوستان کسی می دونه کجا باید ببینم اگه به فرض ویزای یه ضرب بدن چند روز طول میکشه من تو تاپیک ها خوندم 2 تا 3 روز اما یه لینک از سایت رسمی u.s. میخوام میشه لطفا راهنمایی کنید ممنون
تشکر کنندگان:
(2013-08-27 ساعت 20:10)nedafarsi نوشته:  
(2013-08-27 ساعت 12:07)EKAM نوشته:  
(2013-08-26 ساعت 22:18)nedafarsi نوشته:  من روز دوشنبه مصاحبه دارم در نهایت دل گنده گی میخوام جمعه برم، 4شنبه یا 5شنبه برگردم!!! Big Grin

خوبه كه شنبه صبح ميري مديكال...5شنبه پاستو ميگيري مياي Smile

جدی؟؟
آخه خیلی از دوستانی که دوشنبه مصاحبه دارن از 5شنبه میرن مدیکال، حس کردم دیگه زیادی زدم به در ریلکسی Big Grin
اگه کلیر خوردم ایشالله همون روز برمیگردم اگه نه که فکر کنم تا 5 شنبه دیگه ویزا قشنگه بیاد نیومدم خدا بزرگه Shy

اونا كسايين كه استرس دارن كه ما نداريم Tongue و شايد بچهدارن كه بازم ما نداريم Big Grin كلا ريلكس

(2013-08-28 ساعت 08:33)reyk62 نوشته:  سلام دوستان کسی می دونه کجا باید ببینم اگه به فرض ویزای یه ضرب بدن چند روز طول میکشه من تو تاپیک ها خوندم 2 تا 3 روز اما یه لینک از سایت رسمی u.s. میخوام میشه لطفا راهنمایی کنید ممنون

سايت رسمي نداره گاهي 4 روزم طول كشيده
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: reyk62 ، nedafarsi ، behfaza
(2013-08-28 ساعت 02:26)mohammad19911991 نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 22:00)uranus88 نوشته:  منم همینو میخواستم بدونم که میلادیه شمسیه هجریه...؟؟ بعد تو تقویم ما مثلا 20 اکتبر میشه 28مهر و یکشنبه. میخوام بدونم این یکشنبه واسه اوناهم یکشنبه س؟ Big Grin

دوست عزیز، تقویم ها در تمام دنیا یکی هستند، مگر این که مشکل داشته باشند!!! مثلا امروز چهارشنبه 28 آگوست هست، در آمریکا هم چهارشنبه 28 آگوسته در آفریقا هم همینطوره در آمریکای جنوبی هم همینطور و یا استرالیا، مسئله فقط اختلاف زمانه!!!!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ffrfar ، KIMIA2005 ، behfaza ، mohammad19911991 ، rezagh ، storagemeter ، kiana11 ، EKAM ، noobnoobi ، samywait ، philter ، آلیس-1980
دوستای خوبم که تجربه دارید,
من سیم کارت خودم رو (ایرانسل یا همراه اول) ببرم ابوظبی به صرفه تره یا اینکه از اونجا سیم کارت بخرم؟ یه جایی خوندم که ایرانسل به صرفه تره... کسی میتونه کمک کنه؟
تشکر کنندگان: philter
(2013-08-29 ساعت 16:13)سی سی نوشته:  دوستای خوبم که تجربه دارید,
من سیم کارت خودم رو (ایرانسل یا همراه اول) ببرم ابوظبی به صرفه تره یا اینکه از اونجا سیم کارت بخرم؟ یه جایی خوندم که ایرانسل به صرفه تره... کسی میتونه کمک کنه؟

تا جایی که من در سفرنامه ها خوندم بهتر و به صرفه تر هست که اونجا سیم کارت تهیه کنید و بگید بهتون زنگ بزنن از ایران ...
موفق باشید
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: سی سی ، KIMIA2005 ، EKAM ، behfaza ، azadeh2014
(2013-08-29 ساعت 18:37)ghafari88 نوشته:  

تا جایی که من در سفرنامه ها خوندم بهتر و به صرفه تر هست که اونجا سیم کارت تهیه کنید و بگید بهتون زنگ بزنن از ایران ...
موفق باشید

سيم كارت etisalat از همه بهتره
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: behfaza ، سی سی ، ghafari88
(2013-08-29 ساعت 21:40)EKAM نوشته:  
(2013-08-29 ساعت 18:37)ghafari88 نوشته:  

موفق باشید

سيم كارت etisalat از همه بهتره

سلام . من فکر میکنم ارزون تر بودن مهم نیست . مهم اینه که کاربرد داشته باشه و در صورت لزوم راحت بشه با شما تماس گرفت . پس ریسک نکنید و سیم کارت بخرید.
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان: سی سی ، aghaghia ، behfaza ، azadeh2014 ، ghafari88 ، exxedus ، A_A ، lida55
(2013-08-30 ساعت 00:28)mehdieb نوشته:  سلام . من فکر میکنم ارزون تر بودن مهم نیست . مهم اینه که کاربرد داشته باشه و در صورت لزوم راحت بشه با شما تماس گرفت . پس ریسک نکنید و سیم کارت بخرید.

سلام. چون متوجه نشدم منظورتون رو میپرسم;
پس شما هم معتقدید که بهتره از امارات سیم کارت بخرم؟
ممنون
نوع ویزا: K1---دریافت recipt number: ژانویه2013---سرویس سنتر: کالیفرنیا---اپروو: 16می 2013---دریافت دعوت نامه مصاحبه: 11ژوئن--- مصاحبه: ابوظبی---زمان: سپتامبر 2013---دریافت ویزا:سپتامبر 2013---ورود به آمریکا: فوریه 2014

سفرنامه من در ابوظبی برای دریافت ویزا
تشکر کنندگان: EKAM ، ghafari88 ، A_A
(2013-08-28 ساعت 16:13)aghaghia نوشته:  

دوست عزیز، تقویم ها در تمام دنیا یکی هستند، مگر این که مشکل داشته باشند!!! مثلا امروز چهارشنبه 28 آگوست هست، در آمریکا هم چهارشنبه 28 آگوسته در آفریقا هم همینطوره در آمریکای جنوبی هم همینطور و یا استرالیا، مسئله فقط اختلاف زمانه!!!!

والا بخدا منم نگفتم 28 آگوست اینجا با 28 آگوست جاهای دیگه فرق داره. من فقط پرسیدم این چهارشنبه ای که تو تقویم شمسی چهارشنبه س تو تقویم میلادی هم چهارشنبه س یا نه. البته دیگه مشکل حل شد..Wink
کیس نامبر: **13/ تعداد افراد: خودم/ ارسال فرمها: اوایل می با dhl/ اصلاح فرمها: اواخر می با ایمیل/ کارنتی در آگست/ تاریخ مصاحبه:24 اکتبر/ آنکارا بود خودم زدم ابوظبی/
تاریخ کلیرنس:   بعد از 214 روز انتظار 25 می / تاریخ دریافت ویزا: 19 جون Rolleyes  ,ورود: 20 سپتامبر 2014. دریافت گرین کارت: 20 اکتبر
مرحله دوم: ویزا F2A Tongue تاریخ ارسال مدارک: 15 جون 2016
priority date:June 2016
تشکر کنندگان: behfaza
(2013-08-30 ساعت 10:54)uranus88 نوشته:  
(2013-08-28 ساعت 16:13)aghaghia نوشته:  

والا بخدا منم نگفتم 28 آگوست اینجا با 28 آگوست جاهای دیگه فرق داره. من فقط پرسیدم این چهارشنبه ای که تو تقویم شمسی چهارشنبه س تو تقویم میلادی هم چهارشنبه س یا نه. البته دیگه مشکل حل شد..Wink
من متوجه هستم شما چی گفتین، من برای همین روز چهارشنبه 28 آگوست رو مثال زدم که بگم نه روز نه تاریخ فرقی نمی کنه!!!!
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: behfaza ، EKAM
(2013-08-30 ساعت 01:41)سی سی نوشته:  
(2013-08-30 ساعت 00:28)mehdieb نوشته:  سلام . من فکر میکنم ارزون تر بودن مهم نیست . مهم اینه که کاربرد داشته باشه و در صورت لزوم راحت بشه با شما تماس گرفت . پس ریسک نکنید و سیم کارت بخرید.

ممنون
سلام دوستان
برای اگاهی بیشتر لطف کنید با ارسال( اس ام اس )کد کشورمورد نظر بدون صفر ویا نام کشور به شماره 8070
از تعرفه قیمت مکالمه اگاه کسب کنید
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان: sepideh_ ، behfaza ، سی سی
(2013-08-30 ساعت 01:41)سی سی نوشته:  

ممنون

چون ایرانسل و همراه اول به اپراتور اتصالات وصل میشوند در خیلی از مواقع انتن نمیدهد یا در دسترس نیست . حالا اگر از مدیکال یا سفارت با شما یک کار ضروری داشته باشن و شماره شما جواب نده چی ؟!!
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان: behfaza ، سی سی ، ghafari88 ، exxedus
سلام
من و همسرم پنج شنبه مصاحبه داریم و تصمیم داریم با پرواز 3شنبه صبح بریم دوبی و بعد همون روز هم بریم NMC, بنظرتون اینکه جواب تا فردا عصرش یعنی چهارشنبه آماده بشه ریسکی وجود داره؟
خیلی جاها خوندم که جواب یه روزه آماده میشه و اگه برای همون روز جواب نخواهیم هزینه اضافی نداره. ممنون میشم با راهنمایی دوستانی که اطلاع دارند مطمئن شم و استرس نداشته باشم!
بازم ممنونم
2014AS000010xx
تعداد افراد در کیس: 2 نفر
سفارت: آنکارا ---> ابوظبی
دریافت نامه دوم: 21 آگوستSmile
تاریخ مصاحبه: 24 اکتبر
ویزا: یکضربTongue
سفرنامه
"آزادی وطنم آرزوست"
تشکر کنندگان: behfaza ، azadeh2014 ، سی سی ، uranus88 ، میما ، exxedus ، A_A
(2013-08-30 ساعت 16:13)mastane1364 نوشته:  سلام
من و همسرم پنج شنبه مصاحبه داریم و تصمیم داریم با پرواز 3شنبه صبح بریم دوبی و بعد همون روز هم بریم NMC, بنظرتون اینکه جواب تا فردا عصرش یعنی چهارشنبه آماده بشه ریسکی وجود داره؟
خیلی جاها خوندم که جواب یه روزه آماده میشه و اگه برای همون روز جواب نخواهیم هزینه اضافی نداره. ممنون میشم با راهنمایی دوستانی که اطلاع دارند مطمئن شم و استرس نداشته باشم!
بازم ممنونم
دوست عزیز معمولا فردای روز مدیکال جواب آماده ست...
تشکر کنندگان: azar1348 ، behfaza ، سی سی ، exxedus ، A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان