کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
تاییدیه فکسش هم گرفتم با منشی اسماعیلی هم حرف زدم گفت میرسونیم به دستش
کیس نامبر 2014AS00003XXX/افراد کیس: 3نفر/تاریخ رویت قبولی: 6می /ارسال فرمها: 27می با ایمیل/سفارت: ایروان/کارنت: دسامبر/مصاحبه: هفته سوم فوریه/ دو نفر ویزا گرفتن و خودم در حسرت ویزا

** راه رفتن را باید رفت**
(2013-08-24 ساعت 00:06)reza_top60 نوشته:  هواپیمایی آسمان بلیط رو 1100 کرده این ایرلاین های ایرانی چقدر بی وجدان و و بی شرف هستند.طول پرواز یک و نیم ساعت 1100 هست تا تایلند که هفت ساعته 1600.جالبه مشهد که یک ساعت و ربع 400 خودتون قضاوت کنید.
پس این سازمان هواپیمایی کشوری چه غلطی میکنه که نظارت نداره.
من فردا زنگ میزنم بازرسی هواپیمایی کشوری.آخه نامردا میگن بیلطمون 736 هست اما اون کلاسش جا نمیده در حالیکه کلاس 736 تومانیش کلوزه و فروش نداره.آخه من بهش گفتم شما 736 بده هر تاریخ و زمانی که جا داد و شما گفتی من برنامه ام رو هماهنگ میکنم و میرم. یارو مونده بود چی بگه دید من خیلی سیریشم. این موقع ها سریع میگن کلاس پروازی 736 تومانی پر شده و مسافر بدبخت رو مجبور میکنن بلیط 1100 ی بخره. یکی نیست بگه شما که هواپیماهاتون مثل اتوبوسه این کلاس پروازی دیگه چه مدل مردم تیغ زدنه.دوستان هر کی تونست فردا زنگ بزنه ببینن مردم ناراضی هستن.شماره شو فردا که خودم زنگ زدم میزارم.
اوه اوه چه زیاد. اگه اینجوری باشه راه زمینی بریم بهتره Sad تازه همین ۷۰۰ تومانم واسه ۱ساعت و نیم پرواز زیاد بود. SadSad

تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، reza_top60 ، asalasali ، H Pier ، ojee ، noobnoobi ، pari pariaaa ، ghasoo ، taleghani ، soli asali ، ali1985ir
(2013-08-24 ساعت 13:40)reza_top60 نوشته:  تاییدیه فکسش هم گرفتم با منشی اسماعیلی هم حرف زدم گفت میرسونیم به دستش

رضا جان دمت گرم داداش که پیگیر این موضوع بودی دستت درد نکنه من همین الان به سایت سر زدم پست شما را دیدم امیدوارم ترتیب اثر داده بشه ...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: reza_top60 ، asalasali ، H Pier ، سلی ، ojee ، noobnoobi ، pari pariaaa ، ghasoo ، soli asali
(2013-08-24 ساعت 13:42)rainyboy نوشته:  اوه اوه چه زیاد. اگه اینجوری باشه راه زمینی بریم بهتره Sad تازه همین ۷۰۰ تومانم واسه ۱ساعت و نیم پرواز زیاد بود. SadSad

دوست عزیز شما حداقل 400 تومن هزینه بلیط اتوبوس رفت و برگشت داری که اگه سود ارز مسافرتی 300 دلاری رو هم که فقط شامل سفر هوایی میشه در نظر بگیری حالا جدای از راحتی و سریعتر بودن و دیگر مزایای سفر هوایی تقریبا همون 700 تومن برات اب میخوره ...
تشکر کنندگان: reza_top60 ، aghaghia ، H Pier ، rainyboy ، noobnoobi ، pari pariaaa ، ghasoo ، soli asali
(2013-08-24 ساعت 13:42)rainyboy نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 00:06)reza_top60 نوشته:  هواپیمایی آسمان بلیط رو 1100 کرده این ایرلاین های ایرانی چقدر بی وجدان و و بی شرف هستند.طول پرواز یک و نیم ساعت 1100 هست تا تایلند که هفت ساعته 1600.جالبه مشهد که یک ساعت و ربع 400 خودتون قضاوت کنید.
پس این سازمان هواپیمایی کشوری چه غلطی میکنه که نظارت نداره.
من فردا زنگ میزنم بازرسی هواپیمایی کشوری.آخه نامردا میگن بیلطمون 736 هست اما اون کلاسش جا نمیده در حالیکه کلاس 736 تومانیش کلوزه و فروش نداره.آخه من بهش گفتم شما 736 بده هر تاریخ و زمانی که جا داد و شما گفتی من برنامه ام رو هماهنگ میکنم و میرم. یارو مونده بود چی بگه دید من خیلی سیریشم. این موقع ها سریع میگن کلاس پروازی 736 تومانی پر شده و مسافر بدبخت رو مجبور میکنن بلیط 1100 ی بخره. یکی نیست بگه شما که هواپیماهاتون مثل اتوبوسه این کلاس پروازی دیگه چه مدل مردم تیغ زدنه.دوستان هر کی تونست فردا زنگ بزنه ببینن مردم ناراضی هستن.شماره شو فردا که خودم زنگ زدم میزارم.
اوه اوه چه زیاد. اگه اینجوری باشه راه زمینی بریم بهتره Sad تازه همین ۷۰۰ تومانم واسه ۱ساعت و نیم پرواز زیاد بود. SadSad

دوست عزیز در سفر زمینی دلار مسافرتی 2470 تومانی بهتون تغلق نمیگیره
کیس نامبر 2014AS00003XXX/افراد کیس: 3نفر/تاریخ رویت قبولی: 6می /ارسال فرمها: 27می با ایمیل/سفارت: ایروان/کارنت: دسامبر/مصاحبه: هفته سوم فوریه/ دو نفر ویزا گرفتن و خودم در حسرت ویزا

** راه رفتن را باید رفت**
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، aghaghia ، H Pier ، گل نهال ، noobnoobi ، pari pariaaa ، kage.omid ، soli asali
[font=Courier]در ارمنستان سه تا اپراتور تلفن هست: ویواسل ، بیلاین و ارنج
[/font]

[عکس: vivacell.jpg]

[عکس: beeline.png]

[عکس: orangelvl.jpg]
پیش شماره های خطوط موبایل ارمنستان

ویواسل

077 و 093 و 094 و 098

بیلاین

091 و 096 و 099

ارنج

055 و 095

قیمت سیم كارت ها بیشتر از 5 یا 6 هزار تومن نیست ، حتما از سر مرز یكی تهیه كنید و هیچگاه از اپراتور های ایران به صورت رومینگ استفاده نكنید چون خیلی گرونه ، با همین سیم كار های ارمنی می تونید مقرون به صرفه با ایران و داخل ارمنستان تماس داشته باشید، البته یه كوچولو فوت كوزه گری داره ، برای تماس با ایران از كد های دستوری زیر استفاده كنید كه با استفاده از دستورات هزینه مكالمه نسبت به شماره گیری معمولی خیلی ارزون تر می افته

VivaCell : 77 + Country Code + ... OK

BeeLine : *88* Country Code + ... OK

ویواسل : 77 + كدكشور + ادامه شماره و تماس

بیلاین : *88* + كدكشور + ادامه شماره و تماس

مثال: 09121111111

VivaCell: 7700989121111111

BeeLine: *88*00989121111111

كنترل اعتبار سیمكارت ویواسل *122#

سیمكارت های ارمنستان داری اینترنت GPRS و اینترنت پرسرعت 3G می باشند كه با استفاده از گوشی هایی كه داری قابلیت اینترنت هستند و GSM Modem قابل استفاده می باشد
دوستاني كه به قصد سفر به ارمنستان داريد واسه مصاحبه، خدا رو شكر كنيد كه ارمنستان واقعاً كشور خوب و كم خرجيه و آفيسر و سفارتش هم خيلي خوبه، دكترهاش هم كه عالي هستن، پس خدا رو شكر كنيد، بهتره كه تاپيك سفرنامه هاي ارمنستان ٢٠١٣ ها رو از آخر بخونيد كه قيمتها معقول تر باشه واستون. سفر زميني هم واسه فصلي كه ما رفتيم فوق العاده بود با اتوبوس و خيلي هم كم استرس و راحت. راستي نياز به نقشه ارمنستان و زبان ارمني و اينا نداريد، ايروان خيابانهاي توريستيش مشخصه و دو تا ميدون معروف توريستي هم داره كه همه اونجا جمع هستن، سفارت هم نزديكه و از ميدون جمهوري ٥ دقيقه با ماشين تا سفارت راهه.
موفق باشيد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
(2013-08-24 ساعت 20:46)حسن پیری نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 14:43)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 13:42)rainyboy نوشته:  اوه اوه چه زیاد. اگه اینجوری باشه راه زمینی بریم بهتره Sad تازه همین ۷۰۰ تومانم واسه ۱ساعت و نیم پرواز زیاد بود. SadSad

دوست عزیز شما حداقل 400 تومن هزینه بلیط اتوبوس رفت و برگشت داری که اگه سود ارز مسافرتی 300 دلاری رو هم که فقط شامل سفر هوایی میشه در نظر بگیری حالا جدای از راحتی و سریعتر بودن و دیگر مزایای سفر هوایی تقریبا همون 700 تومن برات اب میخوره ...

این چه قانونیه که ارز مسافرتی فقط برای مسافرت هوایی تعلق میگیره... ؟
من فکر میکردم زمینی یا هوایی نداره... ممنون از دوستان که گفتن... آره بابا هوایی بهتره...

من منظورم ۱۱۰۰ بود نه ۷۰۰ .

تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، noobnoobi ، H Pier ، ghasoo ، soli asali
(2013-08-24 ساعت 20:59)rainyboy نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 20:46)حسن پیری نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 14:43)KIMIA2005 نوشته:  

این چه قانونیه که ارز مسافرتی فقط برای مسافرت هوایی تعلق میگیره... ؟
من فکر میکردم زمینی یا هوایی نداره... ممنون از دوستان که گفتن... آره بابا هوایی بهتره...

من منظورم ۱۱۰۰ بود نه ۷۰۰ .

دوستان من وقت دکترم ساعت 10 صبح !میخواتسم بدونم بنظرتون اگه طوری بلیط بگیرم که ساعت 8 برسم ایروان خوبه یا جوریکه شب قبلش برسم وصبح با خیال راحت برم؟؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: noobnoobi ، H Pier ، pari pariaaa ، ghasoo ، soli asali
(2013-08-24 ساعت 22:57)mechanicalengineer نوشته:  دوستان من وقت دکترم ساعت 10 صبح !میخواتسم بدونم بنظرتون اگه طوری بلیط بگیرم که ساعت 8 برسم ایروان خوبه یا جوریکه شب قبلش برسم وصبح با خیال راحت برم؟؟

دوست عزیز شما توی سوالت جواب خودتو دادی بهتره یکروز قبلش برسی که استراحت کنی و با خیال راحت بری واسه مدیکال
تشکر کنندگان: ffrfar ، گل نهال ، noobnoobi ، H Pier ، godot ، pari pariaaa ، ghasoo ، soli asali ، gema
یه سوال داشتم: بلیط هواپیما 2 طرفه 700 هست؟
مرسی
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: H Pier ، pari pariaaa ، ghasoo ، soli asali
(2013-08-25 ساعت 01:09)noobnoobi نوشته:  یه سوال داشتم: بلیط هواپیما 2 طرفه 700 هست؟
مرسی

بله دو طرفه ست و حدود يك ميليون ميشه
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: noobnoobi ، KIMIA2005 ، ffrfar ، H Pier ، aghaghia ، godot ، pari pariaaa ، ghasoo ، soli asali
http://aramtour.com/tour/?p=821
سلام این آدرس یک سایت برای سفر به ارمنستان است... هر چی من تو این سایت گشتم دنبال اینکه اگه خدا نکرده مشکلی پیش اومد یقشون رو چه طوری بگیریم پیدا نکردم... دوستان ببینن نظر بدن.... شاید هم مناسب باشه.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: noobnoobi ، pv-n ، KIMIA2005 ، amin arefi ، godot ، ghasoo ، soli asali
دوستان سری هم به این 2 سایت بزنیــد

www.iranarmenia.net
www.armen12.com
http://www.sahelabi.com/

با تشکر از دوست عزیز reza_top60

توی سایت www.iranarmenia.net به مورد پیکاپ پاسپورت برخوردم :

[font=Courier]
پیکاپ پاسپورت
[/font]

پيكاپ پاسپورت به مرحله ارسال گذرنامه متقاضی به کنسولگری مربوطه جهت الصاق ویزا، پیکاپ گفته می شود. این مرحله بدون نیاز به حضور شخص متقاضی و توسط نماینده معتمد ایران- آرمنیا انجام می پذیرد. نماینده ایران - آرمنیا به عنوان وکیل متقاضی دریافت ویزا، به کنسولگری معرفی می گردد و این کار منع قانونی ندارد. مدارک مورد نیاز جهت پیکاپ پاسپورت سفارت امریکا: - اصل پاسپورت امضا شده فرد متقاضی - اصل برگه زرد - پرینت تاییدیه اپلیکیشن فرم (DS-160 Confirmation Page) - مدرک دال بر تایید صدور ویزا از سوی سفارت (Clearance) - کپی صفحه اول پاسپورت…
تشکر کنندگان: noobnoobi ، H Pier ، kage.omid ، amin arefi ، reza_top60 ، pari pariaaa ، ghasoo ، soli asali ، shayesteh ، gema
(2013-08-25 ساعت 19:06)KIMIA2005 نوشته:  دوستان سری هم به این 2 سایت بزنیــد

www.iranarmenia.net
www.armen12.com

توی سایت www.iranarmenia.net به مورد پیکاپ پاسپورت برخوردم :

[font=Courier]
پیکاپ پاسپورت
[/font]

پيكاپ پاسپورت به مرحله ارسال گذرنامه متقاضی به کنسولگری مربوطه جهت الصاق ویزا، پیکاپ گفته می شود. این مرحله بدون نیاز به حضور شخص متقاضی و توسط نماینده معتمد ایران- آرمنیا انجام می پذیرد. نماینده ایران - آرمنیا به عنوان وکیل متقاضی دریافت ویزا، به کنسولگری معرفی می گردد و این کار منع قانونی ندارد. مدارک مورد نیاز جهت پیکاپ پاسپورت سفارت آمریکا: - اصل پاسپورت امضا شده فرد متقاضی - اصل برگه زرد - پرینت تاییدیه اپلیکیشن فرم (DS-160 Confirmation Page) - مدرک دال بر تایید صدور ویزا از سوی سفارت (Clearance) - کپی صفحه اول پاسپورت…

مرسی از اطلاعات علی جان.
پیکاپ از امسال اضافه شده؟
آیا از نظر سفارت آ م ر ی ک ا مشکلی نداره؟
شماره کیس :2014AS55XX/سفارت:ایروان/1 نفر
رؤيت قبولی :May 1/ ارسال فرمها:4 July/تایید: 12 July
کارنت : March 7/نامه دوم:18 March
دریافت ویزا: 7 May یه ضرب
ورود به آمریکا: 10 May
ساکن در دالاس
قسمت اول سفرنامه
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، H Pier ، reza_top60 ، ssara ، ghasoo ، soli asali

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان