کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به ارمنستان برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2013-08-25 ساعت 19:30)noobnoobi نوشته:  
(2013-08-25 ساعت 19:06)KIMIA2005 نوشته:  دوستان سری هم به این 2 سایت بزنیــد

www.iranarmenia.net
www.armen12.com

توی سایت www.iranarmenia.net به مورد پیکاپ پاسپورت برخوردم :

[font=Courier]
پیکاپ پاسپورت
[/font]

پيكاپ پاسپورت به مرحله ارسال گذرنامه متقاضی به کنسولگری مربوطه جهت الصاق ویزا، پیکاپ گفته می شود. این مرحله بدون نیاز به حضور شخص متقاضی و توسط نماینده معتمد ایران- آرمنیا انجام می پذیرد. نماینده ایران - آرمنیا به عنوان وکیل متقاضی دریافت ویزا، به کنسولگری معرفی می گردد و این کار منع قانونی ندارد. مدارک مورد نیاز جهت پیکاپ پاسپورت سفارت آمریکا: - اصل پاسپورت امضا شده فرد متقاضی - اصل برگه زرد - پرینت تاییدیه اپلیکیشن فرم (DS-160 Confirmation Page) - مدرک دال بر تایید صدور ویزا از سوی سفارت (Clearance) - کپی صفحه اول پاسپورت…

مرسی از اطلاعات علی جان.
پیکاپ از امسال اضافه شده؟
آیا از نظر سفارت آ م ر ی ک ا مشکلی نداره؟

میلاد جان همانطوری که برا ابوظبی بعضی ازآژانسهای مسافرتی پیکاپ پاسپورت رو انجام میدن توی سایت اولی ایران-ارمنیاکه بالا معرفی شد گویا این خدمات را ارائه میدن تماس گرفتم بازا هر پاسپورت 60 دلار میگیره میتونید تماس بگیرید و اطلاعاتی رو که میخواهید کسب کنید...
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: noobnoobi ، H Pier ، kage.omid ، amin arefi ، reza_top60 ، pari pariaaa ، ghasoo ، soli asali ، محبت
(2013-08-25 ساعت 19:44)ali1220 نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 13:40)reza_top60 نوشته:  تاییدیه فکسش هم گرفتم با منشی اسماعیلی هم حرف زدم گفت میرسونیم به دستش

رضا جان متشکریم از پیگیری و زحمتی که کشیدی Rolleyes

علی جان خواهش میکنم وظیفه بوده امبدوارم فقط جواب بده و برای دوستانی هم که سری اول میرن قیمتها تعدیل بشه.باز فردا زنگ میزنم پیگیرش میشم.اگر جواب نداد راه حل آخر حمله گازنبری بچه های مهاجرسراست که تلفنش رو میزارم اینجا همه بهش زنگ بزنن.
کیس نامبر 2014AS00003XXX/افراد کیس: 3نفر/تاریخ رویت قبولی: 6می /ارسال فرمها: 27می با ایمیل/سفارت: ایروان/کارنت: دسامبر/مصاحبه: هفته سوم فوریه/ دو نفر ویزا گرفتن و خودم در حسرت ویزا

** راه رفتن را باید رفت**
تشکر کنندگان: rainyboy ، KIMIA2005 ، pari pariaaa ، H Pier ، noobnoobi ، godot ، نسرین ظ ، ghasoo ، soli asali ، gema
دوستان من چندباری به ارمنستان سفر کردم و خیلی ایروان رو دوست دارم چون فوق العاده آرومه، هوای عالی و پاکی داره عطر قهوه شهر رو فراگرفته و بهترین آب آشامیدنی دنیا در ارمنستان هست و اونجا از آب خوری هایی که در خیابان بصورت فواره ایی هست خیلی آب بنوشید چون کل بدن بخصوص کلیه ها رو شستشو میده.این حرف من نیست خود مردم ایروان اینطور میگفتن.شهر هم کوچیک و خیابان بندی منظمی داره که هزینه تردد داخل شهر خیلی ناچیزه از اینور شهر به اونور شهر تاکسی دربست 1000 درام میگیرن که میشه 7500 تومان.و مهمتر اینکه مردم ایروان عاشق ایرانی ها هستن و اونم بخاطر حمایتهای دولت گرامی و دادن نفت و گاز با قیمت ناچیز بهشونه.اونجا همیشه طرف ایرانی ها رو میگیرن.خلاصه اونایی که ایروان رو برای مصاحبه انتخاب کردند اشتباه نکردند و فقط امیدوارم که مصاحبه من هم ایروان بشه.برای سکونت هم بهترین گزینه اجاره آپارتمان هست من خودم چندباری که رفتم از آژانس مسافرتی هایر سرویس آپارتمان گرفتم که خیلی راضی بودم قیمتش از قیمت دلالها بالاتره اما مطمئن هست چون همه توی آپارتمان پول و مدارک همراهشون هست من هیچ وقت ریسک نکردم چون بالاخره اینا یه محل ثابتی دارن. در کل من توی ارمنستان دزدی و از این برنامه ها ندیدم اما احتیاط شرط عقله. ارامنه عزیز اونجا هم مردم شریف و خیلی خوب و مهمانوازی هستند اما همه جا خوب و بد داره. شما در سایت هایر سرویس میتونید عکس و نقشه هر آپارتمان رو ببینید و چندتاشون رو انتخاب کنید و طی ایمیل جهت رزرو کردن بهشون اعلام کنید و اونا در جواب کدهای خالی رو جهت انتخاب نهایی به شما اعلام می کنن.برای همین میگم که چندتا آپارتمان انتخاب کنید و نکته خیلی مهم اینه که در ارمنستان چیزی بنام حق شارژ آپارتمان وجود نداره بنابراین راهروی آپارتمانها داغون و تاریک و خرابه اما به داخلش خیلی میرسن بغیر از آپارتمانهای نوساز و کلاس A که عالیع همه جاش همینه که گفتم امیدوارم توی ذوقتون نخوره.
http://www.hyurservice.com/eng/
کیس نامبر 2014AS00003XXX/افراد کیس: 3نفر/تاریخ رویت قبولی: 6می /ارسال فرمها: 27می با ایمیل/سفارت: ایروان/کارنت: دسامبر/مصاحبه: هفته سوم فوریه/ دو نفر ویزا گرفتن و خودم در حسرت ویزا

barev سلام

chlootsvogh soorj نسکافه inchpes ek حال شما چطور است؟
gofe, soorch قهوه lave em, shnorhakalootyoun خوبم ، ممنون
tey چای shat lave خیلی خوب
kat شیر shat vat خیلی بد
anoosh نوش جان dook hay ek? آیا ارمنی هستید؟
sary سرد kareli e? اجازه دارم؟
taq گرم inch e dzer anoone? اسم شما چیست؟
drami pokhanagoom صرافی urakh em خوشحالم
srcharan قهوه خانه sovats em گرسنه هستم
verelak اسانسور sovats e گرسنه هست
dram پول tsarav em تشنه هستم
senyak اطاق uzum em می خواهم
lvatsgadoon خشک شوئی ، لباسشوئی chem uzum نمی خواهم
khanoot مغازه inch arje? قیمت آن چقدر است؟
bats باز artyok gidek? آیا میدانید؟
pak بسته vordegh e? کجاست ؟
ejan ارزان ur ek gnoom? کجا میروید؟
tang گران jame kanisn e? ساعت چند است؟
voch خیر es gitem میدانم
tangaran موزه neroghootyoun ببخشید
shenk ساختمان khntrem لطفا
gyough روستا ، ده siroom em دوست دارم
lich دریاچه ayo بله
get رودخانه chash غذا
chanabar راه hats نان
poghots خیابان joor آب
metro مترو khorovats کباب
chambroog چمدان matsoon ماست
bari chanapar سفر بخیر panir پنیر
avtokayan ترمینال اتوبوسرانی shakar شکر
avtobus اتوبوس brints برنج
ktesnvenk بزودی می بینمت miss گوشت
bari gisher شب بخیر dzoog ماهی
hajogh خداحافظ gar گوسفند ،بره
odanav هواپیما chgitem نمیدانم
odanavakayan فرودگاه chut جوجه
201400001$$$
سفارت آنکارا-->ایروان از KCC/ مصاحبه Oct /یک ضرب/یک نفر/ورود آمریکا Dec 2013
The Dark Side Of The Moon
سلام
این لینک هم یه سری کلمات به درد بخور انگلیسی به ارمنی داره
http://www.armeniapedia.org/index.php?ti...an_Phrases
201400001$$$
تشکر کنندگان: reza_top60 ، noobnoobi ، pari pariaaa ، H Pier ، محبت
14 اکتبر دوشنبه سفارت ایروان تعطیله
تو برنامه ریزیتون در نظر بگیرید.
201400001$$$
تشکر کنندگان: noobnoobi ، KIMIA2005 ، godot ، H Pier ، reza_top60 ، pari pariaaa ، hamid_fs3 ، ghasoo ، محبت
(2013-08-24 ساعت 13:42)rainyboy نوشته:  
(2013-08-24 ساعت 00:06)reza_top60 نوشته:  هواپیمایی آسمان بلیط رو 1100 کرده این ایرلاین های ایرانی چقدر بی وجدان و و بی شرف هستند.طول پرواز یک و نیم ساعت 1100 هست تا تایلند که هفت ساعته 1600.جالبه مشهد که یک ساعت و ربع 400 خودتون قضاوت کنید.
پس این سازمان هواپیمایی کشوری چه غلطی میکنه که نظارت نداره.
من فردا زنگ میزنم بازرسی هواپیمایی کشوری.آخه نامردا میگن بیلطمون 736 هست اما اون کلاسش جا نمیده در حالیکه کلاس 736 تومانیش کلوزه و فروش نداره.آخه من بهش گفتم شما 736 بده هر تاریخ و زمانی که جا داد و شما گفتی من برنامه ام رو هماهنگ میکنم و میرم. یارو مونده بود چی بگه دید من خیلی سیریشم. این موقع ها سریع میگن کلاس پروازی 736 تومانی پر شده و مسافر بدبخت رو مجبور میکنن بلیط 1100 ی بخره. یکی نیست بگه شما که هواپیماهاتون مثل اتوبوسه این کلاس پروازی دیگه چه مدل مردم تیغ زدنه.دوستان هر کی تونست فردا زنگ بزنه ببینن مردم ناراضی هستن.شماره شو فردا که خودم زنگ زدم میزارم.
اوه اوه چه زیاد. اگه اینجوری باشه راه زمینی بریم بهتره Sad تازه همین ۷۰۰ تومانم واسه ۱ساعت و نیم پرواز زیاد بود. SadSad

با اینکه محل مصاحبه من در ایروان نیست ولی شما را بخاطر داشتن روحیه مقاومت در برابر زیاده خواهی دیگران تحسین میکنم قطعا این عمل شما اگر پیامد مثبتی داشته باشد برای همه مفید خواهد بود . درود برشما
کیس نامبر : **51 - مصاحبه : ایروان 9 آپریل - برنده : همسر
آپدیتها :
همسر : 10 آپریل ، 14 ژولای ( با ایمیل ) ، 19 آگوست ، 2 سپتامبر
خودم : 11 آپریل ، 18 و 19 آگوست
[font=Courier]تعطیلات سفارت ایروان
[/font]

Official Embassy Holidays 2013 - YEREVAN
تشکر کنندگان: aghaghia ، reza_top60 ، H Pier ، storagemeter ، noobnoobi ، amin arefi ، pari pariaaa ، محبت ، gema
(2013-08-25 ساعت 22:45)reza_top60 نوشته:  دوستان من چندباری به ارمنستان سفر کردم و خیلی ایروان رو دوست دارم چون فوق العاده آرومه، هوای عالی و پاکی داره عطر قهوه شهر رو فراگرفته و بهترین آب آشامیدنی دنیا در ارمنستان هست و اونجا از آب خوری هایی که در خیابان بصورت فواره ایی هست خیلی آب بنوشید چون کل بدن بخصوص کلیه ها رو شستشو میده.این حرف من نیست خود مردم ایروان اینطور میگفتن.شهر هم کوچیک و خیابان بندی منظمی داره که هزینه تردد داخل شهر خیلی ناچیزه از اینور شهر به اونور شهر تاکسی دربست 1000 درام میگیرن که میشه 7500 تومان.و مهمتر اینکه مردم ایروان عاشق ایرانی ها هستن و اونم بخاطر حمایتهای دولت گرامی و دادن نفت و گاز با قیمت ناچیز بهشونه.اونجا همیشه طرف ایرانی ها رو میگیرن.خلاصه اونایی که ایروان رو برای مصاحبه انتخاب کردند اشتباه نکردند و فقط امیدوارم که مصاحبه من هم ایروان بشه.برای سکونت هم بهترین گزینه اجاره آپارتمان هست من خودم چندباری که رفتم از آژانس مسافرتی هایر سرویس آپارتمان گرفتم که خیلی راضی بودم قیمتش از قیمت دلالها بالاتره اما مطمئن هست چون همه توی آپارتمان پول و مدارک همراهشون هست من هیچ وقت ریسک نکردم چون بالاخره اینا یه محل ثابتی دارن. در کل من توی ارمنستان دزدی و از این برنامه ها ندیدم اما احتیاط شرط عقله. ارامنه عزیز اونجا هم مردم شریف و خیلی خوب و مهمانوازی هستند اما همه جا خوب و بد داره. شما در سایت هایر سرویس میتونید عکس و نقشه هر آپارتمان رو ببینید و چندتاشون رو انتخاب کنید و طی ایمیل جهت رزرو کردن بهشون اعلام کنید و اونا در جواب کدهای خالی رو جهت انتخاب نهایی به شما اعلام می کنن.برای همین میگم که چندتا آپارتمان انتخاب کنید و نکته خیلی مهم اینه که در ارمنستان چیزی بنام حق شارژ آپارتمان وجود نداره بنابراین راهروی آپارتمانها داغون و تاریک و خرابه اما به داخلش خیلی میرسن بغیر از آپارتمانهای نوساز و کلاس A که عالیع همه جاش همینه که گفتم امیدوارم توی ذوقتون نخوره.
http://www.hyurservice.com/eng/

سلام
با توجه به تجربه سفرتون، لطف می کنید بفرمائید حدودا چه مقدار دلار و چه مقدار درام برای سفر 7 روزه (بدون احتساب 45000 درام هزینه پزشکی و 330 دلار سفارت) نیاز است.
با سپاس
کیس نامبر: **15 2014AS / یک نفر/ ارسال مدارک: 16 می2013 /رسیدن مدارک و امضا: 21 می/ ارسال ایمیل: 28 می/دریافت تاییدیه: 5 ژوئن/ اعلام کارنت:13 آگوست/ نامه دوم: 21 آگوست/زمان مصاحبه: 29 اکتبر/ آپدیت فرم ها:21 آگوست/جواب:3 سپتامبر/ کنسولگری:آنکارا ->ایروان توسط kcc،ویزا: 31 اكتبر2013. حدود 11 ماه شد، اما دوست نازنینم ویزا نگرفتSad ایروان بی وجدان

تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، godot ، reza_top60 ، H Pier ، noobnoobi ، ghasoo ، HodHod Golestani
نسرین خانوم من نظر خودم رو میگه اما دوستان چون با خانواده هستند محض احتیاط پول بیشتر همراهشون ببرن ایشالا که خرج نمیشه و بر میگردونید و با توجه به اینکه داریم در فعلا در فصل سرما میریم هزینه های تفریحی مثل پارک آبی و دریاچه سوان رو نداریم و فقط اقامت و عذا هست که من اونجا رستوران عذا نخوردم و همیشه خودم مواد غذایی گرفتم و توی آپارتمان درست کردم چون وسایل آپارتمان ها کامل و مرتب هست. ضمنا مبالغ زیر جهت خانواده سه نفری و 5 روز می باشد.
بنابراین 225 دلار برای 5 شب آپارتمان یک خوابه کلاس A لحاظ کنید(آژانس هایر سرویس حداقل برای 5 شب اجاره میده و طی آخرین ایمیلی که بهشون زدم توی فصل سرما نسبت به قیمت سایت یه حدود 10 الی 15درصدی تخفیف میده)
225 دلار هم برای خورد و خوراک و غذا در نظر گرفته شود.
50دلار هم هزینه های متفرقه و پیش بینی نشده لحاظ کنید که کلا 500 دلار میشه بعلاوه هزینه های سفارت و مدیکال سه نفر (1330 دلار) من 2000 دلار با خودم میبرم که هزینه هواپیما و عوارض خروج جداگانه و ريالی می باشد.

تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، H Pier ، noobnoobi ، kage.omid ، HodHod Golestani ، NEURON
دوستان یه فکری به ذهنم رسید:
دوستانی که مطمئنا از آژانس هایر سرویس میخوان آپارتمان بگیرن اینجا اعلام آمادگی کنن تا ببینیم چند کیس میشیم و من یه ایمیل بهشون بدم و داستان سایت مهاجرسرا رو براشون شرح یدم و بگم مثلا ما 10تا آپارتمان تا ژانویه میخواهیم و صد در صده و ببینم میشه تخفیف بیشتر ازشون گرفت. چون اونجا که توی دفترشون برید و میدونن الان اونجا هستید یک درام هم تخغیف نمیدن اما شاید بشه قبلش از اینجا کاری کرد.دوستانی که موافقن اعلام صد در صد کنند.

تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، H Pier ، noobnoobi ، ghasoo ، saeedshafiee ، reza_bobo2000 ، محبت
(2013-08-28 ساعت 00:11)reza_top60 نوشته:  دوستان یه فکری به ذهنم رسید:
دوستانی که مطمئنا از آژانس هایر سرویس میخوان آپارتمان بگیرن اینجا اعلام آمادگی کنن تا ببینیم چند کیس میشیم و من یه ایمیل بهشون بدم و داستان سایت مهاجرسرا رو براشون شرح یدم و بگم مثلا ما 10تا آپارتمان تا ژانویه میخواهیم و صد در صده و ببینم میشه تخفیف بیشتر ازشون گرفت. چون اونجا که توی دفترشون برید و میدونن الان اونجا هستید یک درام هم تخغیف نمیدن اما شاید بشه قبلش از اینجا کاری کرد.دوستانی که موافقن اعلام صد در صد کنند.

اقا رضا با اون تخفیف 10 -15 درصدی که فرمودید واسه فصل سرما قایل میشن حدودا شبی 40 دلار میشه فکر میکنی اگر تعدادی کیس باشیم و بتونیم تخفیف بیشتری بگیریم تا چقدر جای تخفیف واسشون داره ؟؟
تشکر کنندگان: reza_top60 ، H Pier ، noobnoobi ، ghasoo
(2013-08-28 ساعت 00:19)KIMIA2005 نوشته:  
(2013-08-28 ساعت 00:11)reza_top60 نوشته:  دوستان یه فکری به ذهنم رسید:

اقا رضا با اون تخفیف 10 -15 درصدی که فرمودید واسه فصل سرما قایل میشن حدودا شبی 40 دلار میشه فکر میکنی اگر تعدادی کیس باشیم و بتونیم تخفیف بیشتری بگیریم تا چقدر جای تخفیف واسشون داره ؟؟

علی آقا واقعیتش نمیدونم چقدر دیگه تخفیف بدن شاید هم اصلا ندن باید باهاشون مکاتبه کرد اما قبلش باید بدونیم چندتا کیس صد در صدی هست.
لینک زیر هم لیست قیمت هایر سرویس هست:
http://www.hyurservice.com/eng/apartment...st_eng.php

تشکر کنندگان: H Pier ، noobnoobi ، KIMIA2005 ، ffrfar ، pari pariaaa ، hamedmas ، ghasoo
(2013-08-28 ساعت 00:03)reza_top60 نوشته:  نسرین خانوم من نظر خودم رو میگه اما دوستان چون با خانواده هستند محض احتیاط پول بیشتر همراهشون ببرن ایشالا که خرج نمیشه و بر میگردونید و با توجه به اینکه داریم در فعلا در فصل سرما میریم هزینه های تفریحی مثل پارک آبی و دریاچه سوان رو نداریم و فقط اقامت و عذا هست که من اونجا رستوران عذا نخوردم و همیشه خودم مواد غذایی گرفتم و توی آپارتمان درست کردم چون وسایل آپارتمان ها کامل و مرتب هست. ضمنا مبالغ زیر جهت خانواده سه نفری و 5 روز می باشد.
بنابراین 225 دلار برای 5 شب آپارتمان یک خوابه کلاس A لحاظ کنید(آژانس هایر سرویس حداقل برای 5 شب اجاره میده و طی آخرین ایمیلی که بهشون زدم توی فصل سرما نسبت به قیمت سایت یه حدود 10 الی 15درصدی تخفیف میده)
225 دلار هم برای خورد و خوراک و غذا در نظر گرفته شود.
50دلار هم هزینه های متفرقه و پیش بینی نشده لحاظ کنید که کلا 500 دلار میشه بعلاوه هزینه های سفارت و مدیکال سه نفر (1330 دلار) من 2000 دلار با خودم میبرم که هزینه هواپیما و عوارض خروج جداگانه و ريالی می باشد.

سلام. ممنون از راهنماییتون..خوب میشد منم بتونم چند تا همسفر خوب پیدا کنم، با دوستان چند نفری بریم. اما کسی نظری نمیده..
به هر حال، اما آیا شما از دلار استفاده کردید؟ در مورد آپارتمان و ... به درام هم میشه لطف کنید یک مختصر توضیح بدید (چه مقدار درام کافیه). در ضمن، آخر ماه اکتبر، اونجا فصل سرماست؟ میگن آب و هوای اونجا سرده. درسته؟ مرسی
کیس نامبر: **15 2014AS / یک نفر/ ارسال مدارک: 16 می2013 /رسیدن مدارک و امضا: 21 می/ ارسال ایمیل: 28 می/دریافت تاییدیه: 5 ژوئن/ اعلام کارنت:13 آگوست/ نامه دوم: 21 آگوست/زمان مصاحبه: 29 اکتبر/ آپدیت فرم ها:21 آگوست/جواب:3 سپتامبر/ کنسولگری:آنکارا ->ایروان توسط kcc،ویزا: 31 اكتبر2013. حدود 11 ماه شد، اما دوست نازنینم ویزا نگرفتSad ایروان بی وجدان

تشکر کنندگان: reza_top60 ، noobnoobi ، H Pier ، pari pariaaa ، asalasali ، ghasoo
نسرین خانوم بهتره که دلار باید ببریم و اونجا به درام تبدیل کنیم که صد دلاری رو حدود 40300 درام میدهند.هوای ایروان خیلی سرد مثل روسیه نیست و تقریبا شبیه تبریز و شما میتونید توی قسمت آب و هوای سایت یاهو چکش کنید.

تشکر کنندگان: نسرین ظ ، noobnoobi ، ffrfar ، KIMIA2005 ، H Pier ، pari pariaaa ، EKAM ، ghasoo ، gema

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان