کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
سلام. من یه سوال داشتم.
من دیروز مدیکال بودم. بعد از اینکه واکسن زدم و ایکس-ری و آزمایش خون رو دادم، بهم گفتن برین طبقه ۴ مدارکتون رو بدین. منم رفتم هرچی مدرک پزشکی بود دادم به منشی دکتر. منشی از توش کارت زرد انسیتو باستور . اون برگی که خودشون صادر کردن(اونی که توش عکس ما رو گذاشتن) رو گرفت و پاسپورت و فیشی مالی‌ که پرداخت کردم رو بهم برگردوند.
بعد وقتی اومدم هتل دیدم یه زن و شوهر بعد از آزمایش خون و ایکس-ری هیچ چیزی از خودشون به منشی دکتر ندادن و برگشتن هتل. یعنی کارت واکسن انسیتو پاستور و اون برگی که توش عکس و مشخصات خودشون هست رو همراه خودشون آوردن. میخواستم ببینم الان کاره من اشتباه بوده یا کاره اون‌ها؟

تشکر کنندگان: zepehr ، nedaba
(2014-06-21 ساعت 21:26)arashmanteghi نوشته:  سلام. من یه سوال داشتم.
من دیروز مدیکال بودم. بعد از اینکه واکسن زدم و ایکس-ری و آزمایش خون رو دادم، بهم گفتن برین طبقه ۴ مدارکتون رو بدین. منم رفتم هرچی مدرک پزشکی بود دادم به منشی دکتر. منشی از توش کارت زرد انسیتو باستور . اون برگی که خودشون صادر کردن(اونی که توش عکس ما رو گذاشتن) رو گرفت و پاسپورت و فیشی مالی‌ که پرداخت کردم رو بهم برگردوند.
بعد وقتی اومدم هتل دیدم یه زن و شوهر بعد از آزمایش خون و ایکس-ری هیچ چیزی از خودشون به منشی دکتر ندادن و برگشتن هتل. یعنی کارت واکسن انسیتو پاستور و اون برگی که توش عکس و مشخصات خودشون هست رو همراه خودشون آوردن. میخواستم ببینم الان کاره من اشتباه بوده یا کاره اون‌ها؟

کار شما درست بوده.
CN:2014As5XXX-Interview:Ankara-May-AP

"الهی! مرا آن ده که آن به"
تشکر کنندگان: arashmanteghi ، zepehr ، nedaba
(2014-06-21 ساعت 22:20)pendleton نوشته:  

کار شما درست بوده.

حالا اونا تکلیفشون چی میشه؟ دفعه دیگه که میرن نتیجه رو بگیرن ، نتیجه رو بهشون نمیدون؟
باید چی کار کنند حالا؟

(2014-06-21 ساعت 22:57)arashmanteghi نوشته:  
(2014-06-21 ساعت 22:20)pendleton نوشته:  

کار شما درست بوده.

حالا اونا تکلیفشون چی میشه؟ دفعه دیگه که میرن نتیجه رو بگیرن ، نتیجه رو بهشون نمیدون؟
باید چی کار کنند حالا؟

بهتره هر چه زودتر این مساله رو با منشی دکتر در میون بگذارن که در گرفتن جوابشون تاخیر ایجاد نشه وگرنه روز مصاحبه با مشکل مواجه میشن.
CN:2014As5XXX-Interview:Ankara-May-AP

"الهی! مرا آن ده که آن به"
چرا سایت دکتر اونگان آنکارا نمیشه وقت مدیکال رزرو کرد ؟!؟!؟
فقط دو روز داره جمعه و شنبه Sad
2014AS5XX (همسر) 2نفر | قبولی: 1 May | تکمیل فرم: 3 July (ایمیل) | کارنت: 13 Aug | نامه دوم: 14 Sep | مصاحبه: 21 Nov (آنکارا) | کلیر: 13 Jun بعد از 204 روز انتظار
آپدیت ها: Jun 13 - Jun 12 - Jun 9 - Jun 4 - May 28 - Des 6 - Nov 25 | دریافت ویزا: 8 Jul | ورود به امریکا: Sep 19 | مقصد: Washington, D.C
تشکر کنندگان: nedaba
سلام دوستان برای ماه augustدکتر انوش تعطیلات هستن دکتر کرستین هم که معلوم نیست کی از تعطیلات برمیگردن باید چه کار کنیم؟
نوع ویزا:CR1
اولین اقدام:february2013
تکمیل مدارک:22jun2014
دریافت نامه دوم وتاریخ مصاحبه:29jun2014
انتقال سفارت از ابوظبی به ایروان
تاریخ مصاحبه 5 اگوست
دریافت ویزا 7 اگوست
ورود به امریکا 29 اگوست 2014
(2014-07-01 ساعت 00:34)behi.v نوشته:  سلام دوستان برای ماه augustدکتر انوش تعطیلات هستن دکتر کرستین هم که معلوم نیست کی از تعطیلات برمیگردن باید چه کار کنیم؟

سلام
دکتر کریستین در جواب ایمیل ما گفت که جولای رو در تعطیلاته پس باید آگوست حضور داشته باشه. برش ایمیل بفرستید جواب میده
تشکر کنندگان: shadi79 ، behi.v ، nedaba
سلام
من امروز مديكال داشتم بر عكس صحبتهاي دوستان كه ميگفتند دكتر انوش دركتر بي اعصابيه بايد بگم ايشون واقعا خوش اخلاق و مودب هستند و خيلي خوش برخورد و مهربون .برعكس آنكارا كه همه واكسن مجدد ميزنن ايشون هيچ واكسن اضافي به من تزريق نكردند در صورتي كه من MMR رو نزده بودم هيچ ايرادي نگرفتن دكتر انوش بينظيره.
شماره کیس : 2014AS79XX
کنسولگری : آنکارا -تغیر به ایروان
تاریخ روئت قبولی : May 1
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : MAY 12
وقت مصاحبه :هفته اول جولای.:-) آپديت فقط روز بعد از مصاحبه
وضعیت: تمام شدن ویزا.Sad

تشکر کنندگان: azadeh2014 ، gema ، mehrzad2013 ، Tabassomshojaat ، nedaba ، m.ghoreishi
دوستان من تاریخ مصاحبه اصلی رو کنسل کردم. الان برای اعلام تاریخ جدید اول با دکتر هماهنگ کنم یا سفارت؟
کدوم یک از دکترای ارمنستان بهترن؟
[quote='armin021' pid='507869' dateline='1401813591']
دلم برای nmc و بچه کوچولوهایی که کنار اون آکواریوم کوچیک فیش فیش میکردن تنگ شده!

دوست عزیز سلام
شما چطور و چند روز قبل از مصاحبتون وقت گرفتین؟ و به چه آدرس ایمیلی؟
من چند بار به دکتر شوکلا ایمیل زدم اما جواب نمی ده.
case number:2014AS000079XX
تاریخ رویت قبولی:2 می
ارسال مدارک: 25 می
کارنت شدن: 8 می سال بعد
سفارت: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 24 جولای
دریافت ویزا: !!!!
سلام . یه سئوال داشتم نمی دونم دقیقن تو کدوم قسمت باید مطرح می کردم . برای تمدید مدیکال اگر بخوایم هزینه ها پائین بیاد و واکسن نخوریم چه کار باید بکنیم . همون کارت بین الملل پاستور قبلی کفایت می کنه یا نه مجدد باید اقدام کنیم . 2 نفر از دوستام رفتن هر کدوم 220 دلار بابت مدیکال دادن . متشکر می شم راهنمائی کنید .
کیس نامبر:2014AS17## تاریخ رویت قبولی 22 اکتبر(6 ماه بعد از قبولی)تاریخ مصاحبه:20 Mar آنکارا-تعداد نفرهای کیس 2 نفر نصفی.آپ دیتها 10 آپریل و 15 می-28مي(با ایمیل)-12 جون.24 جون(با ایمیل).31 جون(با ایمیل).1 آگوست(با ایمیل).11 آگوست.22 آگوست.27 آگوست.2و9و12و17سپتامبر(با ایمیل ).به جا مانده از لاتاری 2014
تشکر کنندگان: shadi79 ، nedaba
(2014-07-22 ساعت 12:52)eror نوشته:  سلام . یه سئوال داشتم نمی دونم دقیقن تو کدوم قسمت باید مطرح می کردم . برای تمدید مدیکال اگر بخوایم هزینه ها پائین بیاد و واکسن نخوریم چه کار باید بکنیم . همون کارت بین الملل پاستور قبلی کفایت می کنه یا نه مجدد باید اقدام کنیم . 2 نفر از دوستام رفتن هر کدوم 220 دلار بابت مدیکال دادن . متشکر می شم راهنمائی کنید .

دوست عزیز برای تمدید مدیکال باید مبلغ قبلی رو به دکتر بدید اگه واکسناتون هم کامل زده باشید نیازی نیست که دوباره تزریق کنید
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

(2014-07-06 ساعت 09:44)fatimafam نوشته:  دوستان من تاریخ مصاحبه اصلی رو کنسل کردم. الان برای اعلام تاریخ جدید اول با دکتر هماهنگ کنم یا سفارت؟
کدوم یک از دکترای ارمنستان بهترن؟

دوست عزیز با سفارت هماهنگ کنید وقتی مجددا راتون وقت گذاشتن بعد با دکتر ها فرقی نمی کنن ولی دکتر کریستین راحتر برخورد می کنه
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

سلام دوستان...من وقت مصاحبم دوشنبه است تو ایروان. دکتر انوش جمعه بهم وقت داده...نتیجه مدیکال رو کی میده بهم؟ شنبه و یکشنبه تعطیل نیستن؟
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
(2014-06-26 ساعت 09:08)hamed1286 نوشته:  چرا سایت دکتر اونگان آنکارا نمیشه وقت مدیکال رزرو کرد ؟!؟!؟
فقط دو روز داراه جمعه و شنبه Sad
شاید برای روزهای دیگه وقت ندارن. البته وقتی ما واسه مدیکال رفتیم چند نفر بودن که بدون وقت قبلی اومده بودن و منشی دکتر قبول کرد.

Embassy:Ankara/کلیرJun 27/دریافت ویزا Jul 11/ ورود به آمریکا Sep 10/ساکن ارواین
تشکر کنندگان: zepehr

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان