کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2014-07-23 ساعت 01:25)سعید پ نوشته:  سلام دوستان...من وقت مصاحبم دوشنبه است تو ایروان. دکتر انوش جمعه بهم وقت داده...نتیجه مدیکال رو کی میده بهم؟ شنبه و یکشنبه تعطیل نیستن؟

سلام دوست من
شنبه و یکشنبه تعطیلن.
جواب مديكال رو مي تونين 2 شنبه بگيرين البته اگه ديرتر نده.
يه ايميل بهش بزنين و ازش بخواين جواب رو همون 2 شنبه بهتون بده.
شاد باشين.
تشکر کنندگان:
(2014-07-23 ساعت 07:44)reza_norouzi نوشته:  
(2014-07-23 ساعت 01:25)سعید پ نوشته:  سلام دوستان...من وقت مصاحبم دوشنبه است تو ایروان. دکتر انوش جمعه بهم وقت داده...نتیجه مدیکال رو کی میده بهم؟ شنبه و یکشنبه تعطیل نیستن؟

سلام دوست من
شنبه و یکشنبه تعطیلن.
شاد باشين.

دوست عزیزحتی اگه دوشنبه نداد می تونید بعد از مصاحبه هم مدیکال رو تحویل بدید
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: zepehr
(2014-07-23 ساعت 18:01)shadi79 نوشته:  
(2014-07-23 ساعت 07:44)reza_norouzi نوشته:  

سلام دوست من
شنبه و یکشنبه تعطیلن.
شاد باشين.

دوست عزیزحتی اگه دوشنبه نداد می تونید بعد از مصاحبه هم مدیکال رو تحویل بدید

عجیبه مگه خودش موقع وقت دادن این حسابو نمیکنه که طرف باید دوشنبه بره مصاحبه؟
رویت قبولی: همون اوایل
ارسال فرمها: اون اواسط
کیس نامبر: 2014AS79xx
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
تعداد نفرات کیس: تنهای تنها
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

دریافت ویزا: شاید وقتی دیگر! (بده فحش قشنگه رو...)
تشکر کنندگان:
دوستانی که بچه دارند بدانند به دلیل تست سل برای بچه ها حداقل 72 ساعت قبل به nmc مراجعه کنید. تست سل 48 ساعت زمان می خواد. برای ابوظبی نیز وقت گرفتن نیازی نیست. موفق باشید
خدا گر ز حکمت ببندد دری
ز رحمت گشاید در دیگری.
به ما که ویزا نرسید.
تشکر کنندگان: amin arefi ، zepehr ، Mahboy
دوستان من مدیکال رو انجام دادم...دکتر به من دو تا پاکت داد...یکیش نتیجه x-ray هست که گفت نیازی نیست ببری سفارت و وقتی میری آمریکا همراهت باشه...به شما هم اینو گفته؟ واقعا نبرمش سفارت؟ آخه پاکتش خیلی بزرگه و مشکل زاست
مصاحبه: 28 جولای- ایروان: برگه آبی توام با صحبتهای ناامید کننده آفیسر+فرم 9 سوالی
آپدیتها: 28 جولای-31 جولای- 1 آگوست(بعد از ارسال پاسخ فرم 9 سوالی)، 2 سپتامبر، 12 سپتامبر، 15 سپتامبر

تشکر کنندگان: برسام٤ ، KIMIA2005
(2014-07-27 ساعت 14:52)سعید پ نوشته:  دوستان من مدیکال رو انجام دادم...دکتر به من دو تا پاکت داد...یکیش نتیجه x-ray هست که گفت نیازی نیست ببری سفارت و وقتی میری آمریکا همراهت باشه...به شما هم اینو گفته؟ واقعا نبرمش سفارت؟ آخه پاکتش خیلی بزرگه و مشکل زاست

بله دوست عزيز .نيازي نيست پاكت ايكس ري به سفارت ببريد.انشالا با دست پر برگردي.ما رو هم در جريان بذار و اگه امكانش بود يه سوال از افيسر محترم راجع به جريانات اخير بپرس
تشکر کنندگان: سعید پ
(2014-07-27 ساعت 14:52)سعید پ نوشته:  دوستان من مدیکال رو انجام دادم...دکتر به من دو تا پاکت داد...یکیش نتیجه x-ray هست که گفت نیازی نیست ببری سفارت و وقتی میری آمریکا همراهت باشه...به شما هم اینو گفته؟ واقعا نبرمش سفارت؟ آخه پاکتش خیلی بزرگه و مشکل زاست

نیازی به بردن پاکت عکس قفسه سینه به سفارت نیست دوست عزیز
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: سعید پ ، amin arefi
(2014-07-27 ساعت 15:37)برسام٤ نوشته:  

بله دوست عزيز .نيازي نيست پاكت ايكس ري به سفارت ببريد.انشالا با دست پر برگردي.ما رو هم در جريان بذار و اگه امكانش بود يه سوال از افيسر محترم راجع به جريانات اخير بپرس

چشم، سفارتم ایروانه، اگه جو مساعد بود میپرسم...من که خودم به خاطر مدرک تحصیلی حساس AP میخورم و حقیقتش خیلی احتمال نمیدم که با این اوضاع تا قبل از پایان سپتامبر، آقا جرج واشنگتن ما رو بطلبه...

تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، برسام٤ ، zepehr
(2014-07-27 ساعت 17:37)سعید پ نوشته:  
(2014-07-27 ساعت 15:37)برسام٤ نوشته:  

چشم، سفارتم ایروانه، اگه جو مساعد بود میپرسم...من که خودم به خاطر مدرک تحصیلی حساس AP میخورم و حقیقتش خیلی احتمال نمیدم که با این اوضاع تا قبل از پایان سپتامبر، آقا جرج واشنگتن ما رو بطلبه...

سلام

مدرک تحصیلی شما مگه چه چیزی داره که AP میخوره؟
2014AS00003XXX
تاريخ رويت نامه قبولي : 1 May 2014
تاریخ ارسال مدارک : 7 May 2014
دريافت تاييده رسيدن مدارک : 12 May 2014
دريافت نامه دوم : 12 Jun
سفارت: آنكارا
آپدیت اول : 25 Jul
ورود به ترکیه : 3 Aug
وقت دکتر : 4 Aug حضور در دكتر نيم ساعت قبل از وقت، هزينه 300 دلار، جواب دكتر 24 ساعت بعد
مصاحبه : 7 Aug ريجكت يك ضرب
تشکر کنندگان:
(2014-07-25 ساعت 23:14)m_me789 نوشته:  دوستانی که بچه دارند بدانند به دلیل تست سل برای بچه ها حداقل 72 ساعت قبل به nmc مراجعه کنید. تست سل 48 ساعت زمان می خواد. برای ابوظبی نیز وقت گرفتن نیازی نیست. موفق باشید

دوستان اطلاعی از مدیکال برای کودک زیر دو سال دارند؟ کسی تجربه اش رو داشته که چقدر طول میکشه. یادمه یه جایی تو سایت پزشکی سفارت آنکارا خوندم که برای زیر دو سال آزمایش سل انجام نمیشه و 4 روز زمان لازم برای جواب ازمایشات برای کودک بالای دو ساله.
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
بچه هاي عزيز من الان انكار هستم دارم كارام رو انجام ميدم از نظر مديكال واقعا راحتر از ان چيزي كه فكر مي كنيد فقط خواهشا همه واكسن ها رو ايران بزنيد كه خيلي ارزونتره من همه واكسن ها رو زدم ايران اينجا فقط يك ازمايش خون دادم كه شد٥٠ دلار البته با عكس قفسه سينه ، ويزيت دكتر ١٠٠ دلار و از انجا كه من شانس داشتم خانم دكتر من رو ديد و واكسن بهم نزد فقط دوباره بهم ازمايش ابله مرغون رو تكرار كرد كه ان هم شد ٧٠ لير ،ولي خيلي ها كه هيچ واكسني ايران نزده بودند تا ٤٠٠ دلار فقط براي يك نفر هزينه ميشه غير از هزينه عكس و ازمايش خون پس بهتره همه كاراتون رو ايران انجام بديد من ٥ شنبه وقت مصاحبه دارم دعا كنيد بچه ها كه ويزاي يك ضرب بگيرم
تشکر کنندگان: babak12 ، sal0811 ، Mahboy ، kimfar ، sam11
دوستان اطلاعی از زمان لازم براي آزمايشات مدیکال برای کودک زیر دو سال در آنكار دارند؟ کسی تجربه اش رو داشته که چقدر طول میکشه. یادمه یه جایی تو سایت پزشکی سفارت آنکارا خوندم که برای زیر دو سال آزمایش سل انجام نمیشه و 4 روز زمان لازم برای جواب ازمایشات برای کودک بالای دو ساله.
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان:
(2014-08-27 ساعت 14:41)Mahboy نوشته:  دوستان اطلاعی از زمان لازم براي آزمايشات مدیکال برای کودک زیر دو سال در آنكار دارند؟ کسی تجربه اش رو داشته که چقدر طول میکشه. یادمه یه جایی تو سایت پزشکی سفارت آنکارا خوندم که برای زیر دو سال آزمایش سل انجام نمیشه و 4 روز زمان لازم برای جواب ازمایشات برای کودک بالای دو ساله.

Doste aziz zodtar biai zarar nmikoni man ye nafar bodam 3 roz zodtar omadam gharar bod sate11 j bede goft boro 3 bia vali hamon ye roz zaman mibare faghat hame vaksanaye dgaro anstito bezanin ke inja vasaton ba hadeaghal hazine dar biaddddd
تشکر کنندگان: Mahboy
سلام دوستان من امروز فقط دو واکسن زدم آنکارا و معاینه شد 180 $ و عکس و آزمایش خون شد 47 $ . ایران بزنید خیلی بهتره . و یک سوال داشتم عکس را باید با خودمون ببریم سفارت یا نیاز نیست ؟
تشکر کنندگان:
سلام
براى مديكال اول انكارا عكس لازمه دوستان؟
كيس:2014as53xx
نفرات:٢ نفرو نصفى , مصاحبه:هفته اول مى , سفارت : انكارا ، وضعيت:كليرنس بدون فرم نه سوالى و سى وى , البته نقص مدرك هم داشتم , مقصد:كاليفرنيا ، معاف. شغل خصوصى ،تا ٢٨ اگوست ٢١ بار اپديت ، بعد از مصاحبهBig Grin
عجب صبرى خدا دارد !
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان