کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
دوستان عزیز ptt ای که سفارت پیشنهاد کرد ULLUS PTT شنبه ها بازه از ساعت 10 صبح تا 4 عصر......(فقط جهت رفع نگرانی اندسته از دوستان که اینجا رو انتخاب کردند)موفق باشید.
تشکر کنندگان: exxedus ، aghaghia ، زری وحدتی ، Lemony ، manamilad ، Alireza83
یه سوال درباره سیس دارم من چطوری می تونم در سیس هزینه ویزای توریستی را پرداخت کنم .اکانت باز کردم .به علت اینکه از معافیت حضور در سفارت به علت سن با پیک مدارک را ارسال می کنن می خوام از سیس هزینه را پرداخت کنم .ممنون از کمکتون
خدایا فقط به تو پناه میارم خودت دستمو بگیر .آمین Smile
تشکر کنندگان:
سلام. من میخواستم بدونم برای ثبت نام توی csc کدوم ptt رو انتخاب کنم که هم نزدیک سفارت باشه و هم شنبه‌ها باز باشه؟ یه جا خوندم yenisehir نزدیکه سفارته و شنبه‌ها هم بازه. درسته؟ ULLUS PTT چطور؟ نزدیک سفارته؟

تشکر کنندگان: زری وحدتی
(2014-05-11 ساعت 16:06)arashmanteghi نوشته:  سلام. من میخواستم بدونم برای ثبت نام توی csc کدوم ptt رو انتخاب کنم که هم نزدیک سفارت باشه و هم شنبه‌ها باز باشه؟ یه جا خوندم yenisehir نزدیکه سفارته و شنبه‌ها هم بازه. درسته؟ ULLUS PTT چطور؟ نزدیک سفارته؟

[عکس: Untitled-15ydoN.jpg]
2014AS77XX/آنکارا => ابوظبي/مصاحبه:23جولاي/آپ:{23-25-27-29جولاي}{ 11-28 آگست}
تشکر کنندگان: baba manam sanaz ، romance33 ، ffrfar ، arashmanteghi ، زری وحدتی ، manamilad ، amjad
يه سوال فوري بچه ها خواهشششششش ميكنم جواب بديد.
پست كه ما نسخه چاپ رو ميزنيم خب فارسيه ديگه اونو به سفارت ميديم!و پست؟
امضای سانازی كه نام كاربريش شده baba manam sanaz
CR1 ازدواجى
receipt number: 20dec2012
approv : 5dec 2013!!
14jan2014:دريافت كيس نامبر
completed on: 21feb 2014!!
3apr 2014 :گرفتن وقت مصاحبه
20may2014:مصاحبه
سفارت انكارا
ويزاي يك و نيم ضرب 30may!Shy
تشکر کنندگان: ffrfar
(2014-05-14 ساعت 23:29)baba manam sanaz نوشته:  يه سوال فوري بچه ها خواهشششششش ميكنم جواب بديد.
پست كه ما نسخه چاپ رو ميزنيم خب فارسيه ديگه اونو به سفارت ميديم!و پست؟
بله ، همون
از بالا نوشته جزئیات سفر ( هدف از سفر، کنسولگری و آدرس سفارت)- جزئیات متقاضی ( نام و نام خانوادگی به انگلیسی، شناسه مرجع- شماره گذرنامه - تاریخ تولد) - اطلاعات پستی ( نام پست یا پیک - محل ، محل تحویل یا نشانی)
بقیش دیگه مهم نیست
برو ویزا یکضرب بگیر برووووووووووووووووSmile
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
تشکر کنندگان: lighter ، ffrfar ، baba manam sanaz ، romance33 ، manamilad
دوستان سلام
یک مشکل جدی برای ما پیش اومده.
من در ساختن پروفایل csc، نام خانوادگی رو با دیکته ی اشتباه پر کردم و بد تر از اون این که کشور تولد متقاضی رو که به صورت پیش فرض روی ترکیه بود رو تغییر ندادم.
حالا مشکل اینه که روی گزینه ی ادیت این بخش ها رو به صورت GRAY OUT نشون میده و من نمیتونم ادیت کنم، ضمنا چند بار که خواستم پروفایل جدید بسازم، دوباره همون پروفایل قدیمی که اطلاعات اشتباه داره رو بهم نشون میده. من هنوز پولی پرداخت نکردم اما با توجه به این که کمتر از یک ماه دیگه مصاحبه دارم و هنوز پرینت csc رو ندارم، خیلی مستاصل شدم. چند بار هم تماس گرفتم اما کسی پاسخ نداد.
خواهش می کنم کمکم کنید....
Sad((((((
تشکر کنندگان:
(2014-05-16 ساعت 10:35)mehrnazmh75 نوشته:  یک مشکل جدی برای ما پیش اومده.
من در ساختن پروفایل csc، نام خانوادگی رو با دیکته ی اشتباه پر کردم و بد تر از اون این که کشور تولد متقاضی رو که به صورت پیش فرض روی ترکیه بود رو تغییر ندادم.
اول شماره پاسپورت شما حرف انگلیسی داره؟
اگر داره بدون اون و اگر نداره بایه حرف مثلا a ببین میتونی اکانت جدید بسازی؟ البته بعد از حذف کوکی اون سایت از هیستوری کامپیوترتون
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
تشکر کنندگان: baba manam sanaz ، romance33
سلام دوستان
ما وقتي داشتيم مي رفتيم مصاحبه ptt رو انتخاب كرديم و پرينت اش رو به سفارت داديم.كليرنس خورديم.
حالا وقتي كلير شديم بايد يك بار ديگه ptt انتخاب كنيم يا همون انتخاب اوليه كفايت مي كنه؟
تشکر کنندگان: ffrfar ، aghaghia
(2014-05-16 ساعت 19:05)Nooshinsalamat نوشته:  سلام دوستان
ما وقتي داشتيم مي رفتيم مصاحبه ptt رو انتخاب كرديم و پرينت اش رو به سفارت داديم.كليرنس خورديم.
حالا وقتي كلير شديم بايد يك بار ديگه ptt انتخاب كنيم يا همون انتخاب اوليه كفايت مي كنه؟
همون یه بار کفایت میکنه....مگر اینکه میل داشته باشید یه پی تی تی دیگرو انتخاب کنیدRolleyes(خب چه کاریه....)Wink
ضمنا دوست عزیز با 20ارسال از طریق کنترل پنلتون امضا با حداقل اطلاعات بسازید.....و اطلاعات کیستونو برای دوست عزیز soliasli بفرستید برای جدول منتظر سرا
تشکر کنندگان: Nooshinsalamat ، aghaghia ، romance33
می دونم هزار بار دوستان گفتند ولی می شه بگید برای ابوظبی اگر csc نداره ویزا رو باید از سفارت بگیریم؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-18 ساعت 18:31)behdist نوشته:  می دونم هزار بار دوستان گفتند ولی می شه بگید برای ابوظبی اگر csc نداره ویزا رو باید از سفارت بگیریم؟؟

بله!!!!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: romance33 ، ffrfar ، behdist
(2014-05-19 ساعت 01:39)aghaghia نوشته:  
(2014-05-18 ساعت 18:31)behdist نوشته:  می دونم هزار بار دوستان گفتند ولی می شه بگید برای ابوظبی اگر csc نداره ویزا رو باید از سفارت بگیریم؟؟

بله!!!!

ممنون ولی دوستان می گویند که شما cscفرم را ببرید و نکته بعدی اینکه برای گرفتن ویزا دوباره باید بریم ابوظبی؟؟یا اینکه از ptt دوبی باید تحویل بگیریم؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-19 ساعت 13:52)behdist نوشته:  
(2014-05-19 ساعت 01:39)aghaghia نوشته:  

بله!!!!

ممنون ولی دوستان می گویند که شما cscفرم را ببرید و نکته بعدی اینکه برای گرفتن ویزا دوباره باید بریم ابوظبی؟؟یا اینکه از ptt دوبی باید تحویل بگیریم؟؟
دوست عزیز با 55 ارسال امضا بسازید تا بقیه بدونن با کی و چه حدود کیسی صحبت میکنند و مصاحبه تون کجاست؟؟؟؟ Coolبرای هزارمین بار ابوظبی امسال cscنمی خواد تشریف میبرید دم در سفارت مدارکتونو تحویل میگیرید مثل ایروان ....Rolleyesفقط وفقط انکارا csc لازم داره....Shy
تشکر کنندگان: behdist ، romance33 ، aghaghia ، pari pariaaa ، shekari
سلام ذوستان. در CSC قسمت شماره پرونده باید همون کیس نامبر رو بزنیم؟ در ضمن هنوز پاسپورت همسر و پسرم نیامده آیا شماره پاسپورت اونا هم برای CSC لازمه؟ ممنون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان