کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو و تبادل نظر در مورد CSC برای آنکارا
(2014-05-26 ساعت 00:44)Ralia31 نوشته:  سلام ذوستان. در CSC قسمت شماره پرونده باید همون کیس نامبر رو بزنیم؟ در ضمن هنوز پاسپورت همسر و پسرم نیامده آیا شماره پاسپورت اونا هم برای CSC لازمه؟ ممنون
- بله
- شماره پاس لازم ، شما بعد از ثبت نام باید اعضاء خانواده رو بعنوان زیر مجموعه خودتون ( برنده اصلی) معرفی کنید
- تا یک روز قبل از مصاحبه فرصت دارین - نگران نباشید
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
تشکر کنندگان: aghaghia ، romance33
سلام من پاسپورتمو عوض کردم و طبیعتا شماره پاسپرتم عوض میشه.
وقتی وارد اکانتم میشم در قسمت ویرایش نمیذاره شماره گذرنامه رو عوض کنم

باید دوباره ثبت نام کنم؟
2014as0001xxx // ankara // interview novamber // 1 nafar // 1 Update
تشکر کنندگان:
(2014-05-27 ساعت 13:22)ssafaye66 نوشته:  سلام من پاسپورتمو عوض کردم و طبیعتا شماره پاسپرتم عوض میشه.

باید دوباره ثبت نام کنم؟

سلام دوست عزیز، اسکن پاسپورت جدیدتون رو برای سفارت بفرستید حتما و در پست اول این تاپیک شماره تلفن هایی در یک لینک قرار داده شده باهاشون تماس بگیرید و بخواهید براتون عوض کنند یا راهنمایی تون کنن که چکار باید بکنید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ssafaye66 ، romance33 ، nima_im
سلام من مجبور شدم اینجا هم سوال کنم که پس از پر کردن فرم
ایا نیاره که تعیین وقت کنیم ؟این شامل لاتاری میشه ؟چون سفارت خودش وقت داده دیگه .لطفا به من پاسخ بدید ممنونم.
تشکر کنندگان:
(2014-05-27 ساعت 14:22)ata.bz نوشته:  سلام من مجبور شدم اینجا هم سوال کنم که پس از پر کردن فرم
ایا نیاره که تعیین وقت کنیم ؟این شامل لاتاری میشه ؟چون سفارت خودش وقت داده دیگه .لطفا به من پاسخ بدید ممنونم.

سلام، خیر شامل لاتاری نمیشه!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: ssafaye66 ، romance33 ، مامان خانم
(2014-05-27 ساعت 15:08)aghaghia نوشته:  
(2014-05-27 ساعت 14:22)ata.bz نوشته:  سلام من مجبور شدم اینجا هم سوال کنم که پس از پر کردن فرم

اقاقیا تو چه خوبی که جواب همه رو میدی SmileSmile
تشکر کنندگان: مامان خانم ، baba manam sanaz
سلام. من در ابتداي تاپيك خواندم كه csc مربوط به كساني است كه در سفارت انكارا مصاحبه ميشوند. پ چرا دوستاني كه ابوظبي و يا ايروان هم هستند هم از طريقه پر كردن scs سوال ميكنند ؟
محل سفارت ما به ايروان عوض شد. آيا لازم است scs پر كنم ؟ جواب لطفاً
تشکر کنندگان: aghaghia
(2014-05-27 ساعت 16:22)ssafaye66 نوشته:  
(2014-05-27 ساعت 15:08)aghaghia نوشته:  

اقاقیا تو چه خوبی که جواب همه رو میدی SmileSmile
چون که ایشون مدیر لایقی هستند و واقعا گره گشا،فکر کن به جای پاسخ دادن وقتشونو صرف تیکه انداختن میکردند (مثل بعضی ها)!!کاش همه یاد بگیرند که مفید باشند.
تشکر کنندگان: ffrfar
سلام به همه دوستان والاه من برنده 2015 هستم همینجوری داشتم مطالب رو میخوندم. این csc وptt دیگه چیه؟ من سفارت انکارا انتخاب کردم و از الان استرس گرفتم...خداییییاااااااااااااااااااااSad:
تشکر کنندگان:
(2014-06-02 ساعت 14:16)farhad_syd نوشته:  سلام به همه دوستان والاه من برنده 2015 هستم همینجوری داشتم مطالب رو میخوندم. این csc وptt دیگه چیه؟ من سفارت انکارا انتخاب کردم و از الان استرس گرفتم...خداییییاااااااااااااااااااااSad:
دوست عزیز اینجا رو بخونید واصلا استرس نگیرید در این راه آرامش داشتن وبا دقت عمل کردن وخوندن تاپیکهای مرتبط سالهای گذشته بهترین کمک است
http://www.mohajersara.com/post-398935.html#pid398935
تشکر کنندگان: amjad
(2014-05-27 ساعت 13:27)aghaghia نوشته:  
(2014-05-27 ساعت 13:22)ssafaye66 نوشته:  سلام من پاسپورتمو عوض کردم و طبیعتا شماره پاسپرتم عوض میشه.

باید دوباره ثبت نام کنم؟

سلام دوست عزیز، اسکن پاسپورت جدیدتون رو برای سفارت بفرستید حتما و در پست اول این تاپیک شماره تلفن هایی در یک لینک قرار داده شده باهاشون تماس بگیرید و بخواهید براتون عوض کنند یا راهنمایی تون کنن که چکار باید بکنید...

من هم به گفته خود افسر سفارت پاس رو عوض کردم
الان یادم افتاد که پاسم عوض شده
صفحات اول رو هم دوباره نشسم و خوندم اما...
همچنان بجز میل زدن چیزی دستگیرم نشده
Sad
همینک نیازمند یاری سبزتان هستیم.
تشکر کنندگان:
(2014-06-07 ساعت 23:16)nima_im نوشته:  
(2014-05-27 ساعت 13:27)aghaghia نوشته:  

باید دوباره ثبت نام کنم؟

من هم به گفته خود افسر سفارت پاس رو عوض کردم
الان یادم افتاد که پاسم عوض شده
صفحات اول رو هم دوباره نشسم و خوندم اما...
همچنان بجز میل زدن چیزی دستگیرم نشده
Sad
همینک نیازمند یاری سبزتان هستیم.

سلام من به جای ایمیل زدن تو سایت سیس مجددا ثبت نام کردم.
بهم هیچ اروری نداد...
میخوام پرینتشو با خودم ببرم سفارت تحویل بدم بعدا...
تشکر کنندگان: ffrfar
من ثبت نام کردم ptt رو هم YENİŞEHİRPTT زدم
تشکر کنندگان: atial
با سلام : من برنده 2015 هستم و مصاحبه آنکارا دارم . می خواستم بدونم فرم csc واسه ما هم هست ؟ و زمان ثبت نام در این سایت کی هست؟
کیس نامبر:Big Grin1000/تاریخ رویت قبولی:1 می /تعداد نفرات کیس:2 نفر/تاریخ ارسال فرم: می /کنسولگری: آنکارا / تاریخ مصاحبه: :دسامبر/ ویزا :به امید خدا یک ضربBig Grin

تشکر کنندگان:
(2014-06-18 ساعت 17:48)ashkansoso65 نوشته:  با سلام : من برنده 2015 هستم و مصاحبه آنکارا دارم . می خواستم بدونم فرم csc واسه ما هم هست ؟ و زمان ثبت نام در این سایت کی هست؟
تو رو خدا شما که حالا حالا ها وقت دارید یکم صفحات اول هر تاپیکو با دقت بخونید.موفق باشید
http://www.mohajersara.com/post-507259.html#pid507259
تشکر کنندگان: Sam2014 ، romance33 ، HERMES7

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان