کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ﮔﺮﺩﻫﻤﺎﯾﯽ ﺑﺮﻧﺪﮔﺎﻥ ۲۰۱۴
سلام
مدیر ارشد عزیز لطف کنید و زمان رو اعلام کنید تا برنامه ریزی لازم توسط بچه ها برای حضور صورت بگیره... مرسی
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: EKAM ، KIMIA2005 ، philter ، saeedshafiee ، masoud z ، noobnoobi ، alitab ، .YAS ، nasim ، behfaza ، Lemony
طرح بسیار عالی هستش، باعث دوستی بیشتر بین دوستان میشه.
(2013-09-11 ساعت 21:30)hossien_501 نوشته:  درود بر دوستان عزیز
فکر کردین کجا داریم زندگی میکنیم که از این پیشنهادا میدین

حسین آقا، دوست عزیزم ،نظر شما محترم هستش، ولی ببینید ما چند ماه دیگه بیشتر تو ایران نیستیم به امید خدا، این جور طرح ها باعث همدلی و دوستی بیشتر بین دوستان میشه که شاید همین دوستی باعث بشه به همدیگه تو دیار غربت همیاری و کمک برسونیم.
یاحق
کیس: 2014AS0064XX
ورود به آمریکا: 2014
تشکر کنندگان: masoud z ، KIMIA2005 ، H Pier ، shahryar7021 ، ghafari88 ، محبت ، EKAM ، noobnoobi ، maryam.zahedi68 ، philter ، .YAS ، behfaza
ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ لطفا ﻧﻈﺮﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺭﺍﺟﻊ ﺑﻪ ﺟﻤﻌﻪ ۱۲ ﻣﻬﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭﯼ گردهمایی ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺍﻋﻼﻡ ﮐﻨﯿﺪ.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
مدیر عزیز،بنظر من زمان مناسش هستش، مکانش هم اگه اعلام کنید که برنامه ریزی کنیم ممنون میشیم.
کیس: 2014AS0064XX
ورود به آمریکا: 2014
تشکر کنندگان: H Pier ، philter ، محبت ، KIMIA2005 ، Ali Sepehr ، .YAS ، behfaza
12 مهر خوبه فقط قطعی کنید من باید از مشهد بیام
کیس: 2014AS000019XX | کنسولگری: آنکارا ----> ابوظبی | تاریخ روئت قبولی : 1 می | تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 22 می | تعداد نفرات: 3 | تاریخ مصاحبه: هفته سوم ماه NOV Wink | ویزای یکضرب | حرکت به آمریکا : فروردین 93 فعلا شهر LA | همسفرا پیغام بگذارند
تشکر کنندگان: H Pier ، محبت ، KIMIA2005 ، Ali Sepehr ، behfaza
با درود به دوستان عزيز به نظر من بهتره مكان گردهمايي با پيغام خصوصي اطلاع رساني بشه احتياط شرط عقله اينجا با هر گونه گردهمايي و جمع شدن افراد دور هم مخالفن همين چند وقت پيش يه گروه تو فيس بوك گردهمايي گذاشته بود مربوط به پيست ديزين بود كه يه سري از دوستان لباس شخصي بهمش زدن و مشكل ايجاد كردن به خصوص كه مخالف مهاجرت وكاهش جمعيت و خارج شدن ارز از كشور هستن وبه دوستاني كه سربازي نرفتن وبا وثيقه قصد خارج شدن دارن توصيه ميشه همچين ريسكي نكنن .خلاصه ما از خدامونه دوستان جديدي پيدا كنيم كه هدف مشتركي بينمونه با همه اين حرف ها من هم اگر مكان گردهمايي به صورت خصوصي اطلاع رساني بشه هستم
شماره كيس:2014000071xx،ویزای یک ضرب.فلوریداCoolانجمن معماران مهاجرسرا&هنرسینمادر امریکا
"اگر صخره در
مسیر رود نبود،رود هیچ آوازی از خود سر نمی داد "

تشکر کنندگان: H Pier ، maryam.zahedi68 ، amin arefi ، ghafari88 ، philter ، shahryar7021 ، roeentan ، محبت ، Elahe. ، Ali Sepehr ، میما ، .YAS ، ali1220 ، EKAM ، behfaza ، estreza ، Lemony
سلام . من چیکار کنم به nezam جان بگم تاریخ گردهمایی رو عقب بندازه یا به سفارت بگم تاریخ مصاحبه رو عوض کنه ؟؟Big GrinSad
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
تشکر کنندگان: محبت ، saeedshafiee ، KIMIA2005 ، H Pier ، Ali Sepehr ، .YAS ، EKAM ، philter ، behfaza
(2013-09-13 ساعت 23:11)Nazem نوشته:  ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ لطفا ﻧﻈﺮﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺭﺍﺟﻊ ﺑﻪ ﺟﻤﻌﻪ ۱۲ ﻣﻬﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭﯼ گردهمایی ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺍﻋﻼﻡ ﮐﻨﯿﺪ.

خوبه.Wink
ممنون میشیم اگه جزئیات رو مطرح کنید.
کیس همسرم: ازدواجی/فایل کردن Dec 2020/سفارت ابوظبی/تایید NVC در Feb 2022/منتظر نامه دعوت مصاحبه
کیس خودم: 2014ASXXXXXX/سفارت:Abu Dhabi/رویت: 12 May/ارسال فرمهاباایمیل:July 14/دریافت تائید:July 19/کارنت:9Jan2014/نامه دوم:17Jan2014/آپدیت سیس:25 Feb/مصاحبه:1st  Week March/ویزا:دوروزبعدازمصاحبه/مقصد:San Jose/ورود به آمریکا:31July2014/تعداد: 1 نفر Big Grinسفرنامه اندکی صبرسحرنزدیک است
تشکر کنندگان: محبت ، KIMIA2005 ، H Pier ، Ali Sepehr ، .YAS ، EKAM ، behfaza
سلام
زمان مناسبيه. ما موافقيم
شماره کیس: حدود 2500/سفارت:ایروان/افراد کیس:2 نفر/تاريخ رويت قبولي:1 may/تاريخ فرستادن فرم ها:20 june/تاريخ مصاحبه: 27 nov/ وضعیت:بلاخره كلير شديم بعد 183 روز.دريافت ويزا:10 june. "استفاده از اين آيدي به صورت مشترك"
Big Grinlموفقيت از آن كسي است كه حتي با سنگ هايي كه به سويش پرتاب شده، پايه هاي محكمي بسازد Big Grin
تشکر کنندگان: محبت ، KIMIA2005 ، H Pier ، Ali Sepehr ، EKAM ، behfaza ، NIKKI ، philter
(2013-09-13 ساعت 23:11)Nazem نوشته:  ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ لطفا ﻧﻈﺮﺗﻮﻥ ﺭﻭ ﺭﺍﺟﻊ ﺑﻪ ﺟﻤﻌﻪ ۱۲ ﻣﻬﺮ ﺑﺮﺍﯼ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭﯼ گردهمایی ﺍﻭﻟﯿﻦ ﺍﻋﻼﻡ ﮐﻨﯿﺪ.

بنظر بنده تاريخ مناسبيه، بنده هم هستم
تشکر کنندگان: محبت ، KIMIA2005 ، philter ، H Pier ، سامان72 ، Ali Sepehr ، EKAM ، behfaza ، NIKKI
سلام
مدیر عزیز شما هر روز تعطیل رو برای این گردهمایی انتخاب کنید مناسبه از نظر من اما اگر لطف کنید و قبل از رفتن مصاحبه دوستانمون باشه برای اونا بهتره مثل جمعه 5مهر یا جمعه29شهریور یا پنجشنبه هاش به هر حال سپاسگزاریمSmile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: philter ، saeedshafiee ، KIMIA2005 ، ali_yari5 ، H Pier ، Ali Sepehr ، .YAS ، EKAM ، behfaza ، NIKKI
خوب میباشد. همانطور که قبلا گفتم بنده هم هستم.
و اگه لطف کنین زمان دقیق و مکان رو فقط به صورت پیام خصوصی ارسال کنین. (البته خودتون استادین) ممنون
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، Ali Sepehr ، amin arefi ، محبت ، .YAS ، EKAM ، behfaza ، philter
سلام به همه دوستان همسفر...الان چند ماهه همه شاهدن من به تک تک بچه های 2014 ایمیل دادم و دعوتشون کردم بیرون هم رو ببینیم هیچ کس نیومد...اما چند تا دوست پیدا کردم البته...اما من و همسرم هم پایه ایم...ما رو فراموش نکنیدااااا
ویزای سال 2014. تاریخ مهاجرت سال 2014
موفق باشید
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، H Pier ، saeedshafiee ، nasim ، ghasoo ، محبت ، میما ، philter ، nedaba ، .YAS ، EKAM ، behfaza ، Lemony

بسیار عالیه.لطفا ما رو خبر کنید.
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، H Pier ، ghasoo ، محبت ، philter ، behfaza ، NIKKI
روز جمعه خوبهههه
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
تشکر کنندگان: محبت ، KIMIA2005 ، philter ، behfaza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان