کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ﮔﺮﺩﻫﻤﺎﯾﯽ ﺑﺮﻧﺪﮔﺎﻥ ۲۰۱۴
شناخت افراد با هدفهای مشترک و آینده ای مشترک و اینکه در این راه تنها نیستید مهمترین خوبی این گردهماییهاست
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: saeedshafiee ، amin arefi ، pari pariaaa ، محبت ، Mana Moli ، hamidrezapir1
سلام دوستان
آیا باز هم گردهمایی خواهیم داشت یا برای هر دوره فقط یکبار برگزار میشه؟
case number: 2014AS31xx, مصاحبه:26 فوریه ابوظبی، نتیجه:کلیرنس(برگه آبی)، کلیر:26 می(بعد از 89 روز) ویزا:18ژوئن، ورود به آمریکا:5 دسامبر
لس آنجلس، سوشال:26دسامبر، گرین کارت:31دسامبر
سرزمین من جاییست که مردمانش برای ترک آن به یکدیگر تبریک می گویند
تشکر کنندگان: Terme ، shervin4d ، hamidrezapir1
سلام : با توجه به درايت و تدبير مديران دلسوز مهاجرسرا اينجانب هم بدون در نظر گرفتن مسائل شغلى و امنيتى آمادگي خود را اعلام مى نمايم ...
تشکر کنندگان: hamidrezapir1
slm be dostan, man alan didam in gerede hamai ro.khob natijasho elam konin laaghal bebinim chi shode.chi be dast avordin!!!!
تشکر کنندگان:
ما هم از دور حمایتتان می‌کنیم Wink

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________
2014AS6xxx| سفارت: فرانکفورت | کارنت: * | مصاحبه: * | کلیر: * | ویزا:*| ورود به آمریکا: *
[font=Verdana]شماره کیس:2014AS000006xxx
کنسولگری: فرانکفورت
تعداد نفرات: 2نفر
کارنت شدن کیس: *
مصاحبه:*
دریافت ویزا:*
ورود به آمریکا:*
دریافت گرین کارت:*[/font]
تشکر کنندگان: hamidrezapir1 ، alitab ، m_yek
دیگه گردهمایی نمی ذارید؟؟؟؟
شماره کیس: ***2014AS00001، تاریخ رویت قبولی: 14 MAY، کنسولگری: زدم ابوظبی!!، تعداد افراد منظور در کیس : خودمWink، ارسال فرمهای سری اول: 23 JUNE،
کارنت شدن کیس: 13 AUGUST، دریافت نامه دوم: 21 OCTOBER، مصاحبه: اواخر DECEMBER، دریافت کلیرنس:-، دریافت ویزا:-، ورود به آمریکا:-، دریافت گرین کارت:-،جمع تقریبی هزینه‌ها:-
تشکر کنندگان: m_yek
دوستان من پیشنهاد می کنم تو مراکز استانها گردهمایی های کوچکتری ترتیب بدیم که همشهریهای برندمون و بشناسیم.بچه های خوزستانی اگر موافقند من هستم.
تشکر کنندگان: محبت
(2014-02-25 ساعت 12:57)armina-2014 نوشته:  دوستان من پیشنهاد می کنم تو مراکز استانها گردهمایی های کوچکتری ترتیب بدیم که همشهریهای برندمون و بشناسیم.بچه های خوزستانی اگر موافقند من هستم.

منم هستم
تشکر کنندگان:
سلام بچه هامن وشوهرم از برندگان 2013 هستیم تصمیم براین داریم یک کلاس زبان خصوصی بایک استادخوب 1ماه ونیمه بگیریم هفته ای سه جلسه 9 ساعته .آیا کسی مایل هست باما .دراین کلاس شرکت کنه؟ درضمن ما درشیرازهستیم.درصورت تمایل لطفا پیغام خصوصی بفرستید.
تشکر کنندگان: philter
(2013-11-07 ساعت 20:48)شیدا2013 نوشته:  سلام
بله موافقم.برای ماها که اصفهان هستیم هم سخته.موافقم توی شهرهای بزرگ برگزار بشه.کمک بزرگی میکنه
خیلی ممنون

اگه اصفهان باشه خیلی خوبه
***2014as3 -ابوظبی-4نفر-مصاحبه سوم فوریه شغل هر دو نفر دولتی
دریافت ویزا 5اگوست
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان