کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
با سلام
با نظر دوستمون Shahabpkدر خصوص غیبت بیش از شش ماه در امریکا موافقم . قوانین مسافرتهای بین المللی برای دارندگان گرین کارت کاملا روشن و شفاف ، در پاراگراف اخر صفحه:
Additionally, absences from the United States of six months or more may disrupt the continuous residency required for naturalization. If your absence is one year or longer and you wish to preserve your continuous residency in the United States for naturalization purposes, you may file an Application to Preserve Residence for Naturalization Purposes on Form N-470
منبع
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، پدی ، romance33 ، radar ، ali_gh ، آلیس-1980 ، rezahoorjandi ، msar ، alireza51
با تشكر از دوستان عزيزي كه وقت ميذارن و دانسته هاشون رو در اختيار ديگران قرار ميدن .
چون اسم تاپيك عوض شده ، اين كمك به بازماندگان ميتونه شامل خيلي چيزهاي ديگه هم بشه . اونهايي كه اينجا هستن ، ميدونن كه شرايط در بدو ورود خيلي مشكله و به تنهايي يا با بچه ميتونه اين شرايط رو سخت تر هم بكنه .
تجربه بودن در مهاجرسرا نشون ميده كه ماها ميتونيم خيلي بيشتر بهم كمك كنيم .
پيشنهاد ميكنم خانواده هاي تنها ، به صورت گروهي بيان ، تشكيل كلوني ميتونه خيلي بهتون كمك كنه . جاهايي رو انتخاب كنيد كه اشنا و يا فاميل قوي و يا دوستان مهاجرسرايي دارين . ايالتهاي ارزونتر رو انتخاب كنيد . دو يا سه خانواده ميتونن يك خونه رو براي يك ماه و يا دو ماه اجاره كنن و پولش رو با هم تقسيم كنن . اينطوري هم در هزينه ها صرفه جويي ميكنيد و هم تنها نيستين و به صورت گروهي پروسه تون رو دنبال ميكنيد .
ماهايي كه اينجا هستيم هم در حد توانمون كمك ميكنيم . هر كدوم از ما شايد جاي اين عزيزان بوديم . اميدتون به خدا باشه . ما خانومها هميشه از پس شرايط سخت به بهترين نحوي برمياييم ، اينو تجربه ثابت كرده Wink
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
پاسخ
(2013-09-25 ساعت 18:39)User نوشته:  شهاب جان تاپيك را تغيير نام دادم مرسي.

سوالي كه من دارم اينه كه فرم ها را كجا بايد سابميت كرد؟ حضوري در اداره مهاجرت؟
مرسي

جا داره از شهاب تشكر كنم براي اطلاعاتي كه به اشتراك گذاشتند. بعضي ديگر از بوندگان سالهاي گذشته هم هستند كه مطمئنا تجربياتشون كمك خوبي خواهد بود.

خواهش میکنم .
اگر فرم ها را مستقیما ببرید اداره مهاجرت خیلی بهتره . معمولا یک راهنما اونجا هست که فرم ها را بررسی میکنه و در صورتی که ایرادی داشته باشه یا مدرکی کم و کسر باشه راهنمایی میکنه . خودشم از همونجا براتون میفرسته.
بجامانده از لاتاری 2011
PD : April2, 2012 --F2A--  Visa Issued: September 9, 2014  خانوادگی
ورود به آمریکا 7 نوامبر 2014
لطفا در پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید!
[/url]سیتیزن از 2020[url=http://www.mohajersara.com/post-549951.html#pid549951]
پاسخ
میتونید همه ی مدارک رو با پست اکسپرس پست کنید.. من خودم نامزدی اومدم امریکا اگر تو تاپیک ازدواجی بگردید با همه ی مراحل اشنا میشین...
اما برای این که همه ی مطالب متمرکز اینجا باشه این مطالب رو من اینجا کپی میکنم .. هر سوالی داشتین هم میتونین تو تاپیک ها بپرسین هم میتونین به من پیام خصوصی بدین:

ویزای نامزدی:
هر فرد سیتیزن آمریکا (نه دارنده گرین کارت) میتواند بوسیله ویزای نامزدی، نامزد خارجی خود را به آمریکا ببرد. این نوع ویزا، ویزای غیر مهاجرتی است.
مهم: مهمترین شرط ویزای نامزدی این است که دو نفر حتما باید طی 2 سال گذشته دیدار حضوری داشته بوده باشند و مدارکی دال بر این دیدار ارائه کنن.

ویزای ازدواج:
هر فرد سیتیزن یا دارنده گرین کارت میتواند همسر خارجی خود را به وسیله این ویزا به آمریکا بیاورد. این نوع ویزا، ویزای مهاجرتی است.

تفاوت های ویزای نامزدی و ازدواجی:
از آنجاییکه ویزای ازدواجی، ویزایی مهاجرتی است، دارنده این نوع ویزا مدت کوتاهی پس از ورود به آمریکا، گرین کارت خود را دریافت میکند. اما دارنده ویزای نامزدی، پس از ورود به آمریکا، 3 ماه فرصت دارد که با نامزد خود ازدواج کند و پس از ازدواج مراحل اخذ گرین کارت طی میشود که حدود 4-5 ماه طول میکشد. در این مدت فرد اجازه کار ندارد و از حقوقی که یک دارنده گرین کارت برخوردار است، محروم است.

برای ویزای نامزدی نیاز به مدارک محکم جهت اثبات حقیقی بودن رابطه است. مدارکی از قبیل عکس های دو نفره، پرینت ایمیل و چت و پرینت تلفن. اما برای ویزای ازدواجی نیاز به مدارک فوق نیست.

توجه: متقاضیان ویزای ازدواج با دارنده گرین کارت به تاپیک راهنمای جامع مهاجرت خانوادگی، در انجمن مهاجرت خانوادگی مراجعه کنند.

مرحله اول: تشکیل پرونده در USCIS:

پرونده ویزاهای ازدواجی و نامزدی در اداره مهاجرت USCIS تشکیل میشود. بعد از حدود 5 ماه، اگر مدارک تکمیل باشد، پرونده approve شده و به NVC فرستاده میشود.

مرحله دوم: رفتن مدارک به NVC:

در مورد ویزای نامزدی، پس از اینکه پرونده به NVC رفت، NVC پرونده را مستقیما به سفارت میفرستد. پس از اینکه مدارک به سفارت رفت، سفارت یک سری فرمها و مدارک دیگر را از متقاضی درخواست میکند و سپس وقت مصاحبه را اعلام میکند (سفارت ابوظبی، تمامی مدارک را به شخص اعلام کرده و فرد همه مدارک را روز مصاحبه با خود میبرد. اما سفارت آنکارا مدارک را متقاضی خواسته و متقاضی باید قبل از مصاحبه مدارک را به سفارت پست کند).

اما در مورد ویزای ازدواج، پس از انتقال پرونده به NVC، NVC یکسری فرمها و مدارک دیگر و همچنین مبلغ 230 دلار به اضافه 88 دلار از متقاضی درخواست میکند. پس از پرداخت مبلغ، فرد مدارک و فرمها را به NVC میفرستد و تا مدارک در NVC تکمیل نشود، پرونده به سفارت منتقل نمیشود. این باعث میشود که ویزای ازدواجی بیشتر از ویزای نامزدی طول بکشد چون عملا بسیاری از پرونده ها مدت نسبتا زیادی در NVC معطل میشوند و بعد به سفارت فرستاده میشوند.
از جمله این مدارک مورد درخواست NVC، فرم ساپورت مالی است. به کسی که این فرم را اما میکند اسپانسر میگویند و اسپانسر باید درآمدی معادل حداقل 125 درصد خط فقر را دارا بوده و سه سال اخیر را مالیات داده باشد. برای دیدن خط فقر باید به فرم I864p مراجعه کنید. فرم ساپورت مالی، فرم I864 است.

توجه: ساپورت مالی برای ویزای نامزدی، با ویزای ازدواجی تفاوتهایی دارد. فرم ساپورت مالی در کیس های ازدواج توسط سفارت از متقاضی گرفته میشود. درآمد مورد نیاز در این کیس ها، 100 درصد خط فقر است و تعهدات اسپانسر آسانگیرانه تر از تعهدات اسپانسر در کیس ازدواج است. فرم ساپورت مالی، فرم I134 است.

مرحله سوم: رسیدن مدارک به سفارت و دریافت نامه دعوت به مصاحبه:
پس از اینکه مدارک به سفارت رسید، حدود 1 ماه بعد فرد نامه دعوت به مصاحبه را دیافت میکند. بعد از اینکه وقت مصاحبه اعلام شد، شخص متقاضی باید در مراکز انستیتیو پاستور، اقدام به واکسیناسون کرده و کارت بین المللی را برای ارائه به پزشک معتمد سفارت، دریافت کند.
2-3 روز قبل از مصاحبه، شخص متقاضی با در دست داشتن کارت بین المللی، پاسپورت، 2 قطعه عکس و نامه دعوت به مصاحبه به کلینیک سفارت رفته و آزمایشات لازم را انجام میدهد.
روز مصاحبه، اگر FBI CHECK به فرد نخورد، طی چند روز آینده ویزایش صادر میشود وگرنه باید به ایران برگشته و پس از اینکه جواب کلیرنسش آمد، به سفارت مراجعه کرده و ویزایش را دریافت میکند.
توجه: متقاضیان ویزای نامزدی، هزینه مصاحبه را روز قبل از مصاحبه در شعب بانکی منتخب سفارت پرداخت خواهند کرد.

مراحل تشکیل پرونده برای ویزای نامزدی

1- فرم I-129F را نامزد آمریکایی پرکرده و امضا میکند
2- فرم G-325 را هم هر دو نفر جداگانه پر کرده و امضا میکنند
3- ترجمه شناسنامه های هر دو نفر (یا کپی گواهی تولد نامزد آمریکایی)
4- ترجمه طلاقنامه (اگر یکی از طرفین ازدواج قبلی داشته)
5- کپی پاسپورت های هر دو نفر
6- کپی سوشیال سکیوریتی نامزد
7- 2 تا عکس 5 در 5 برای هر دو نفر
8- یک چک به مبلغ 340 دلار که از یک حساب بانکی توی آمریکا باید باشه
9- چند تا عکس که دو نفر رو با هم نشون بده
10- همه اینارو باید به آدرس اداره مهاجرت پست کنید.
11- همه فرمها و آدرس ها را میتونید از توی سایت http://www.uscis.gov پیدا کنید

مراحل تشکیل پرونده برای ویزای ازدواجی:

همه مراحل شبیه ویزای نامزدی است، فقط:
1- بجای فرم I129F باید فرم I130 پر بشه.
2- ترجمه عقدنامه هم باید بفرستید.
3- بجای 340 دلار، 420 دلار هزینه اش هستش.
4- عکس دونفره هم الزامی نیست.
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
(2013-09-26 ساعت 01:49)sayeh_m نوشته:  با تشكر از دوستان عزيزي كه وقت ميذارن و دانسته هاشون رو در اختيار ديگران قرار ميدن .
چون اسم تاپيك عوض شده ، اين كمك به بازماندگان ميتونه شامل خيلي چيزهاي ديگه هم بشه . اونهايي كه اينجا هستن ، ميدونن كه شرايط در بدو ورود خيلي مشكله و به تنهايي يا با بچه ميتونه اين شرايط رو سخت تر هم بكنه .
تجربه بودن در مهاجرسرا نشون ميده كه ماها ميتونيم خيلي بيشتر بهم كمك كنيم .
پيشنهاد ميكنم خانواده هاي تنها ، به صورت گروهي بيان ، تشكيل كلوني ميتونه خيلي بهتون كمك كنه . جاهايي رو انتخاب كنيد كه اشنا و يا فاميل قوي و يا دوستان مهاجرسرايي دارين . ايالتهاي ارزونتر رو انتخاب كنيد . دو يا سه خانواده ميتونن يك خونه رو براي يك ماه و يا دو ماه اجاره كنن و پولش رو با هم تقسيم كنن . اينطوري هم در هزينه ها صرفه جويي ميكنيد و هم تنها نيستين و به صورت گروهي پروسه تون رو دنبال ميكنيد .
ماهايي كه اينجا هستيم هم در حد توانمون كمك ميكنيم . هر كدوم از ما شايد جاي اين عزيزان بوديم . اميدتون به خدا باشه . ما خانومها هميشه از پس شرايط سخت به بهترين نحوي برمياييم ، اينو تجربه ثابت كرده Wink

کاملا با شما موافقم . خانم من تک و تنها با یک بچه خودش از عهده ی همه ی مشکلات بر اومده.
Smile
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
اطلاعات کامل تر و همه ی فرم ها رو میتونبن از این

لینک

و این

لینک

بخونید و دانلود کنین
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
با سلام ،
من يه دختر ٢٤ساله دارم خيلي نگران هستم چون خودم و همسرم و دختر ديگه ام گيرين كارت از طريق لاتاري گرفتيم اما دخترم بالآي ٢١ سال بود ، و شامل اون نميشد ، اين چه قانونيه ؟؟ لطفا اگر كسي اطلاعي داره در اين زمينه لطفا راهنمايي كنه.:-(:-( ممنون
[ک.ن:2013AS64XX
مصاحبه:W1APRIL
مکان:ابوظبی
تعداد:3نفر
كلير: جولاي
پاسخ
تشکر کنندگان: مانترا ، پدی ، romance33 ، dpt ، zohreh36 ، AsemanAbee ، آلیس-1980 ، msar ، alireza51
این شرایط خیلی سخته براتون! متاسفم واقعا ولی مگر قبل از ثبت نام نمی دانستید که ایشان نمی توانند گرین کارت بگیرند؟

فکر کنم اگر شما مقیم بشوید بتوانید برای دخترتان پرونده درست کنید ولی ممکنه کمی زیادی طول بکشه چون بیشتر از 21 سالش هست.

شاید دوستان دیگر بتوانند کمکی بکنند.

(2013-09-26 ساعت 02:36)yaszamansani نوشته:  با سلام ،
من يه دختر ٢٤ساله دارم خيلي نگران هستم چون خودم و همسرم و دختر ديگه ام گيرين كارت از طريق لاتاري گرفتيم اما دخترم بالآي ٢١ سال بود ، و شامل اون نميشد ، اين چه قانونيه ؟؟ لطفا اگر كسي اطلاعي داره در اين زمينه لطفا راهنمايي كنه.:-(:-( ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: مانترا ، amjad ، arian307 ، پدی ، romance33 ، dpt ، Shahabpk ، Saeedv13 ، آلیس-1980 ، msar ، alireza51
following to join benefitsرا رفتم تو سایت خوندم این هیچ ارتباطی با ما که همسرمون ویزا نگرفته نداره .وفقط برای بچه هاس تو پرانتز نوشته childما باید green card holder را دنبال کنیم که چیزی در مورد اسپانسر و اینا هم ننوشته حتی در مورد درامد وشاغل بودن شما ها اینا رو از کجا فهمیدین
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
تشکر کنندگان: پدی ، amjad ، romance33 ، dpt ، Shahabpk ، ali_gh ، آلیس-1980 ، زری وحدتی ، msar ، alireza51
سلام به همه دوستان خوبم و ممنون از آرین با اراده که زحمت کشیدن و توضیحاتی دادن.
وظیفه خودم دونستم که این پست رو بگذارم برای راهنمایی و استفاده کلیه دوستانی که از لاتاری 2013 هستند وبرنده اصلیشون ویزا رو گرفتن ویا به آمریکا رفتن و یا در تهیه و تدارکات سفر هستند.مدارکی که شماها برای اقدام در این پروسه نیاز دارین به شرح زیر هستش و لطفاً توجه داشته باشین که اگه تمام مدارکتون کامل باشه در ابتدای شروع پروسه خیلی زود کارهاتون انجام میشه.همونطور که از امضای من هم میتونید ببینید من 20 روزه اپروو شدم و خدا رو شکر فعلاً رکورد دارمBig Grin
1-پر کردن فرم I-130 که توسط تقاضا کننده پر میشه یعنی کسی که داره برای شما تقاضا میکنه.
2-فرم G-325a که برای هر نفر باید پر بشه .یکی شما و دیگری همسرتون.
3-فرم G-1145 که یک دونه پر کنید برای اینکه از طریق ایمیل هم با شما مکاتبه داشته باشن.
4-ترجمه و کپی برابر با اصل ممهور به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه شناسنامه هر دو نفر و عقد نامه.
5-کپی پاسپورت هر دو نفر
6-کپی پشت و روی گرین کارت شخص متقاضی
7- 2 قطعه عکس 5*5 برای هر نفر که باید پشت نویسی شده باشه و عکس متقاضی باید شماره گرین کارت یا همون Aنامبر هم نوشته بشه.
8- مبلغ 420$ که باید به صورت چک یا مانی اوردر باشه.
و در آخر تمام مدارک رو برای USCIS بنا به ایالتی که زندگی میکنید پست میکنید.توجه داشته باشین که یه آدرس پست معمولی داره و یکی اکسپرس .(که خود من ترجیحاً با اکسپرس فرستادم)دستو راهنمای فرم I-130 رو هم که دانلود کنید آدرس های پستی رو داره.
امیدوارم که همگی هر چه زودتر به خانوادمون بپیوندیم.بازم هر سوالی دارین بنده در خدمتم.شاد و بهروز و پیروز باشید.
ازدواجیF2A،تاریخ ارسال مدارک بهJuly 29,2013: USCIS،تاریخ دریافت رسید نامبر:August 6, 2013،PD: August 1,2013 approve:August 21,2013دریافت کیس نامبر: October 8, 2013،پرکردن فرم DS-261: 14 OCT 2013 ،پرداخت 88$: 21OCT 2013این داستان ادامه دارد (لطفا توی پیام خصوصی سوال مهاجرتی نپرسید)csc,ptt برای آنکارا
پاسخ
(2013-09-26 ساعت 13:38)romance33 نوشته:  سلام به همه دوستان خوبم و ممنون از آرین با اراده که زحمت کشیدن و توضیحاتی دادن.
وظیفه خودم دونستم که این پست رو بگذارم برای راهنمایی و استفاده کلیه دوستانی که از لاتاری 2013 هستند وبرنده اصلیشون ویزا رو گرفتن ویا به آمریکا رفتن و یا در تهیه و تدارکات سفر هستند.مدارکی که شماها برای اقدام در این پروسه نیاز دارین به شرح زیر هستش و لطفاً توجه داشته باشین که اگه تمام مدارکتون کامل باشه در ابتدای شروع پروسه خیلی زود کارهاتون انجام میشه.همونطور که از امضای من هم میتونید ببینید من 20 روزه اپروو شدم و خدا رو شکر فعلاً رکورد دارمBig Grin
1-پر کردن فرم I-130 که توسط تقاضا کننده پر میشه یعنی کسی که داره برای شما تقاضا میکنه.
3-فرم G-1145 که یک دونه پر کنید برای اینکه از طریق ایمیل هم با شما مکاتبه داشته باشن.
4-ترجمه و کپی برابر با اصل ممهور به مهر دادگستری و وزارت امور خارجه شناسنامه هر دو نفر و عقد نامه.
5-کپی پاسپورت هر دو نفر
7- 2 قطعه عکس 5*5 برای هر نفر که باید پشت نویسی شده باشه و عکس متقاضی باید شماره گرین کارت یا همون Aنامبر هم نوشته بشه.
و در آخر تمام مدارک رو برای USCIS بنا به ایالتی که زندگی میکنید پست میکنید.توجه داشته باشین که یه آدرس پست معمولی داره و یکی اکسپرس .(که خود من ترجیحاً با اکسپرس فرستادم)دستو راهنمای فرم I-130 رو هم که دانلود کنید آدرس های پستی رو داره.
امیدوارم که همگی هر چه زودتر به خانوادمون بپیوندیم.بازم هر سوالی دارین بنده در خدمتم.شاد و بهروز و پیروز باشید.

سلام
با توجه به اینکه بچه های لاتاری تازه به امریکا می ایند پس کاری هم ندارند . چطور میشه مدارک اسپانسرجور کرد که همسر خودشونو بیارند. می شه پولی به امریکا انتقال داد و از ان به عنوان مدارک استفاده کرد.
ابوظبی نیمه دوم جون-یک نفر ویزا -یک نفر منتظرShyShy
پاسخ
(2013-09-26 ساعت 14:06)dpt نوشته:  
(2013-09-26 ساعت 13:38)romance33 نوشته:  سلام به همه دوستان خوبم و ممنون از آرین با اراده که زحمت کشیدن و توضیحاتی دادن.
5-کپی پاسپورت هر دو نفر

سلام
با توجه به اینکه بچه های لاتاری تازه به آمریکا می ایند پس کاری هم ندارند . چطور میشه مدارک اسپانسرجور کرد که همسر خودشونو بیارند. می شه پولی به آمریکا انتقال داد و از ان به عنوان مدارک استفاده کرد.
سلام
هم میتونید پول بفرستید و هم از Co-Spanser استفاده کنید . شرایط کاملشو هستی بانو اینجا نوشته میتونید ببینید .
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
دوستان عزيز و بزرگوارم سلام ؛

در ابتدا تشكر ميكنم از بزرگانى كه اينجا جمع شدند و تجربياتشون براى كمك به ديگران مطرح ميكنند بخصوص يوزر عزيزم كه لطفشون در تمامى بخشها شامل حال دوستان ميشه و فقط تشكر خشك و خالى من نميتونه جوابگوى زحمات ايشون در بخشهاى مختلف بشه...

سؤالى كه من دارم اين كه آيا شخصى كه سيتيزن هست ولى داخل آمريكا زندگى نميكنه ميتونه در سفارت به كس ديگر(غير اقوام درجه يك) كمكى بكنه براى دريافت ويزا(چه توريستى چه اقامت)؟
سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، dana ، romance33 ، User ، پدی ، ali_gh ، آلیس-1980 ، msar ، alireza51
5-کپی پاسپورت هر دو نفر

فرم I-824 دیگه نباید پر بشه؟ user عزیز در ارسال 1 گفته بودن
2013AS2***   نفرات:2    مصاحبه:19DES,2012 ایروان   سـفـــــرنـــامـه
کلیر: برنده اصلی 19Agust   ورود به آمریکا: 17NOV 2013
--------------------------
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
Case Updates: 9,14,15,16,17,22 Dec,13March,5,11May
CLEAR:16MAY2016 Smile  
پاسخ
تشکر کنندگان: Shahabpk ، پدی ، ali_gh ، msar ، alireza51
(2013-09-26 ساعت 15:11)A.R.R نوشته:  دوستان عزيز و بزرگوارم سلام ؛

در ابتدا تشكر ميكنم از بزرگانى كه اينجا جمع شدند و تجربياتشون براى كمك به ديگران مطرح ميكنند بخصوص يوزر عزيزم كه لطفشون در تمامى بخشها شامل حال دوستان ميشه و فقط تشكر خشك و خالى من نميتونه جوابگوى زحمات ايشون در بخشهاى مختلف بشه...

سؤالى كه من دارم اين كه آيا شخصى كه سيتيزن هست ولى داخل آمريكا زندگى نميكنه ميتونه در سفارت به كس ديگر(غير اقوام درجه يك) كمكى بكنه براى دريافت ويزا(چه توريستى چه اقامت)؟
سپاس
معمولا نه! مگر اینکه بخواد برای ترجمه کاری انجام بده! کنسول های سفارت بر اساس قوانین خودشان عمل میکنند .
یکبار یک نماینده ی کنگره به خاطر من خودش مستقیما با سفیر تماس گرفت و صحبت کرد . دست آخر به من گفتن متاسفیم قوانینمون بهمون اجازه نمیده به شما ویزا بدیم!
اینو بخون خاطرس! Smile
(2013-09-26 ساعت 15:56)Shahabpk نوشته:  ضمنا تشکر از بابت رتبه! Smile
بجامانده از لاتاری 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: amjad ، romance33 ، A.R.R ، آلیس-1980 ، msar ، alireza51

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان