کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بازماندگان لاتاري (F2A)
دوستان سلام
پدر من از لاتاري ٢٠١٣ جا مونده بود و الان زمان مصاحبه شون هست در تفليس ( گرجستان )
اگر ممكن هست ميخوام خواهش بكنم كه لطفا منو راهنمايي بكنيد كه بدونم چطور بايد براش وقت آزمايشات پزشكي بگيرم چون در سايت نوشته شده كه ٢ هفته قبل از مصاحبه بايد مراجعه بشه به پزشك ، من دقيقا متوجه نشدم كه آيا ٢ هفته قبل بايد وقت رو بگيرم يا اينكه بايد حتما ٢ هفته قبل آزمايشاتشو انجام بده
اگر از عزيزان كسي هست كه بتونه راهنمايي بكنه بينهايت ممنون ميشم.
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan
(2016-06-07 ساعت 20:47)hosa نوشته:  دوستان سلام
پدر من از لاتاري ٢٠١٣ جا مونده بود و الان زمان مصاحبه شون هست در تفليس ( گرجستان )
اگر ممكن هست ميخوام خواهش بكنم كه لطفا منو راهنمايي بكنيد كه بدونم چطور بايد براش وقت آزمايشات پزشكي بگيرم چون در سايت نوشته شده كه ٢ هفته قبل از مصاحبه بايد مراجعه بشه به پزشك ، من دقيقا متوجه نشدم كه آيا ٢ هفته قبل بايد وقت رو بگيرم يا اينكه بايد حتما ٢ هفته قبل آزمايشاتشو انجام بده
اگر از عزيزان كسي هست كه بتونه راهنمايي بكنه بينهايت ممنون ميشم.

سلام
بعيد ميدونم كه كسى اينجا تجربه مصاحبه گرجستان داشته باشه، بهتره كه با پزشك معتمد سفارت تماس بگيريد و شرايط زمانبندى رو از خودشون بپرسين

كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، Pargosha ، جواد حبيبي ، alvan
(2016-04-26 ساعت 19:40)mom نوشته:  
(2016-04-26 ساعت 14:21)Farnood1234 نوشته:  
(2016-04-26 ساعت 12:39)mom نوشته:  سلام دوستان
بعد از اقدام كردن براي گروه F2a،چه زماني بعد از اقدام كردن priority date مي آيد؟
ممنون

سلام. تاريخ pd شما حدوداً با يك تا دو روز اختلاف از تاريخ پست كردنتون ميخوره. يعني اگر يكم پست كنيد pd سوم ميخوره.
نامه اش هم حدوداً يك هفته بعد براتون پست ميشه

ممنون دوست عزيز از راهنماييتون،اما يه سوال ديگه
از تاريخ ارسال درخواست براي گروه F2a چند ماه طول ميكشد تا پرونده اپروو شود؟
ممنون
اكر مدارك كامل و بدون نقص باشه حدوداً پنج ناه بعد اپروو ميشيد.
البته من به علت ارسال مداركم به مركز ورمونت نزديك بكسال اپروو شدنم طول كشيد
به طوري كه روح و روانم مريض شد.
هنوز يادش ميفتم نفرينشون ميكنم
بعد يكسال مركز ورمونت مدارك را فرستادند كاليفرنيا و اونجا تازه پرونده بررسي شد
اما انشالله شما همون سر ٥ ماه بعد اپروو ميشيد
جامانده از لاتاري ٢٠١٤-  F2A- تاريخ PD: 3 nov 2014 - انتقال پرونده بدون اقدام  ازمركز ورمونت به مركز كاليفرنيا در ٢٦ آگوست - دريافت پرونده در مركز كاليفرنيا ٨ سپتامبر - تاريخ اپروو ٢٨ سپتامبر -مصاحبه آنكارا-  كامپليت فرم ٢٦٠ در تاريخ ٢٩ نوامبر ٢٠١٥ - دريافت ايميل كامپليت ١٧ دسامبر٢٠١٥- مصاحبه 7jun 2016-مجدد كليرنس -
23 sep دوخطي -
11oct  o
١٣ اكتبر ٢٠١٦  دريافت نامه كلير
٢٠ اكتبر ايشود
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، جواد حبيبي ، alvan ، mom
سلام به همه دوستان و بزرگواران , یک راهنمایی میخواستم اگر بتونیین کمک کنین ممنون میشم از محبتتون .کیس ما دو روز پیش approve شد. میخواستم بدونم ما الان باید چیکار کنیم؟ باید منتظر کارنت شدن تو جدولی باشیم یا منتظر ایمیل باشیم؟ به امید تمام شدن پروسه قدیمی ترها و سریع پیشرفت کردن پروسه ما جدیدا ممنون
شماره کیس **۴۷/ رویت قبولی 1may / تاریخ مصاحبه 6may /محل مصاحبه آنکارا/ تعداد افراد کیس ۲نفر/ آپدیت ها ۷می هر دونفر/ ۱۹ می هر دو نفر / ۲۲ جولای نفر اول/ ۲۹ جولای هر دو نفر/ ۲۹ جولای دریافت ایمیل کلیری نفر اول/ ۱۰ آگوست هر دو نفر/ ۱۱ آگوست هر دو نفر/ ۱۱ آگوست دریافت ویزای نفر اول/8 سپتامبر هردونفر با ایمیل پیگیری /نفر دوم منتظر /سربازی س/ شغل خصوصی/ نفر اول ورود به امریکا 21 ژانویه 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، جواد حبيبي ، alvan
(2016-07-02 ساعت 11:55)maryam2020 نوشته:  سلام به همه دوستان و بزرگواران , یک راهنمایی میخواستم اگر بتونیین کمک کنین ممنون میشم از محبتتون .کیس ما دو روز پیش approve شد. میخواستم بدونم ما الان باید چیکار کنیم؟ باید منتظر کارنت شدن تو جدولی باشیم یا منتظر ایمیل باشیم؟ به امید تمام شدن پروسه قدیمی ترها و سریع پیشرفت کردن پروسه ما جدیدا ممنون

سلام
در این مرحله کیس شما از اداره مهاجرت به اداره ویزا NVC منتقل می شود و تا یک ماه اینده باید منتظر اعلام شماره کیس از NVC باشید و اگر بیشتر طول کشید تماس تلفنی بگیرید
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
دوستان عزیز سلام من از بازماندگان 2014 هستم که خانومم ویزاشو گرفت و خودم جا موندم حالا همسرم داره هفته دیگه میره آمریکا و دنبال یه همخونه ای هست اگه کسی رو میشناسید که تازه میخواد بره یا اونجا دنبال همخونه میگرده ممنون میشم معرفی کنید (مقصد لس آنجلس)
**2014AS000057|تاریخ رویت قبولی:2MAY|تاریخ ارسال فرم از طریق ایمیل:20JUN|تاریخ جواب تاییدیه:27JUN|برنده کیس:همسرم|تعداد افراد کیس:2نفر|سفارت:زدن آنکارا تغییر دادیم ابوظبی|کارنت:18 MARCH|مصاحبه:هفته اول MAY|ویزا: خانومم یه ضرب خودم چک|ادامه پرونده از طریق |F2A مصاحبه جدید 1 نوامبر2016|دوباره چک| ورود به آمریکا:وقتی ویزا بدن
پاسخ
دوستان سلام اگر مثلا ملکی در آمریکا خریداری شود مثلا 160 هزار دلار آیا می توان ان را برا اسپانسر شدن استفاده کرد؟
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
پاسخ
(2016-07-09 ساعت 19:49)MASTAN1 نوشته:  دوستان سلام اگر مثلا ملکی در آمریکا خریداری شود مثلا 160 هزار دلار آیا می توان ان را برا اسپانسر شدن استفاده کرد؟

بله ميشه

كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، alvan ، جواد حبيبي ، Pargosha
سلام پس از سه سال نميدونم چند خان از هفت خان كار ما بعد يكسال كليرنس تمام شد، از همه دوستاني كه در گذشته راهنمايي كردن و همه كساني كه تشريك مساعي خواهند كرد ، از همگي تشكر ميكنم و براتون هر چه صلاح است اميدوارم و انشالله بهش هرچه زودتر برسيد
٠- بازمانده 2013AS6### آنکارا.
١- ارسال أي ١٣٠ :١٠/١٨/ ٢٠١٣ , PD: ١٠/٢١،  اپروو:١١/٢٠، كيس نامبر:٢٠١٣/١٢/٢٠-YRV20138#
٢- يكسال و دو ماه سكوت مطلق و زجر آور و رتروگرس كردن بولتن، Sad
٣- واريز ١٢٠ دلار: ٢٠١٥/٠٢ ، ٣٢٥$ :مارس،  كارنت :٢٠١٥/٠٦
٤- مصاحبه:هفته اول جولاي
٥- فرآيند اداري:در هفته اول چهار بار آپديت، هفته دوم سه بار، ٣ آگوست ٢٠١٥  و  تقريبا يكسال بعد ٢١و ٢٧و ٢٨ ژوئن ٢٠١٦
٦- كليرنس: بعد ٣٦٤ روز در ٢٩ ژوئن or شد و كليير
٧- آزمايش مجدد ٦ جولاي، تحويل مدارك  مالياتي و پزشكي به پست ٧ جولاي، انگشت نگاري و تكميل مجدد فرم ٢٦٠ در ١١ جولاي ٢٠١٦
٨- صدور ويزا  12 جولاي ٢٠١٦، تحويل پاس و بسته مهاجرتي ١٣ جولاي ٢٠١٦ پس از سه سال
٩- ورود ٢٦
پاسخ
(2016-07-13 ساعت 22:56)smpf نوشته:  سلام پس از سه سال نميدونم چند خان از هفت خان كار ما تمام شد، از همه دوستاني كه در گذشته راهنمايي كردن و همه كساني كه تشريك مساعي خواهند كرد ، از همگي تشكر ميكنم و براتون هر چه صلاح است اميدوارم و انشالله بهش هرچه زودتر برسيد
هوووووووووووررررررررررررررراااااااااااااااا Rolleyes بسیار بسیار مبااااااارکت باشه

پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، Pargosha ، alvan ، جواد حبيبي ، abtin2015 ، پدی
(2016-07-13 ساعت 22:56)smpf نوشته:  سلام پس از سه سال نميدونم چند خان از هفت خان كار ما تمام شد، از همه دوستاني كه در گذشته راهنمايي كردن و همه كساني كه تشريك مساعي خواهند كرد ، از همگي تشكر ميكنم و براتون هر چه صلاح است اميدوارم و انشالله بهش هرچه زودتر برسيد

خدمت شما تبریک عرض می کنم و آرزوی موفقیت برای شما می نمایم
بازمانده لاتاری 2014  
PD 30 Sep و Approve  5 march و case and invoice number 26 June و DS261 11 July وPayment 120$ 22 July و Payment 325$ 27 July و DS260 8 August               و
documents sending to NVC 31 َAugust و receiving documents by NVC 2 september و complete letter 30 September و2016 interview April 24 و  آپدیت دوخطی 2017 may 5 و کلیر و ویزا June 14 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، Pargosha ، alvan ، abtin2015 ، پدی
(2016-07-13 ساعت 22:56)smpf نوشته:  سلام پس از سه سال نميدونم چند خان از هفت خان كار ما بعد يكسال كليرنس  تمام شد، از همه دوستاني كه در گذشته راهنمايي كردن و همه كساني كه تشريك مساعي خواهند كرد ، از همگي تشكر ميكنم و براتون هر چه صلاح است اميدوارم و انشالله بهش هرچه زودتر برسيد

به به چه خبر خوبی  و مبارکا باشه و به امید خبرهای خوب دبگه شما موفق باشید
ارسال فرم I-130 در 10 فوریه-25 فوریه دریافت فرم I-797c-اپروو در 7 اپریل، دریافت کیس نامبر 20 می_ پرداخت 120$ وفرم261 اپریل 2015- پرداخت 320$ می 15- فرستادن کلیه مدارک و اسپانسر اواخرمی15- ناقصی مدارک اسپانسر جون 15 - فرستادن دوباره مدرک و فرم 260 سپتامبر 15
ایمیل دریافت مدارک از ان وی سی 16 اگست
تاریخ مصاحبه هفته سوم ژانویه 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf ، Pargosha ، جواد حبيبي ، abtin2015 ، پدی
(2016-07-13 ساعت 22:56)smpf نوشته:  سلام پس از سه سال نميدونم چند خان از هفت خان كار ما بعد يكسال كليرنس  تمام شد، از همه دوستاني كه در گذشته راهنمايي كردن و همه كساني كه تشريك مساعي خواهند كرد ، از همگي تشكر ميكنم و براتون هر چه صلاح است اميدوارم و انشالله بهش هرچه زودتر برسيد

تبریک میگم خدمت شما
و خیلی خوشحال شدم
2013AS77## YERAVAN
F2A : تاییدیه  دریافت فرم  I-130 درDEC 2013 , تاریخ اپروو FEB 2014, دریافت کیس نامبر may2014 , پرداخت 120$ در march2015پرداخت 325$ در Apr , ارسال فرم I-864 در 2015 July, ایمیل نقص در 9sep , ایمیل کامپلت 22 oct, ایمیل وقت مصاحبه درNov 13, مصاحبه هفته دوم dec , برگه آبی ،
کلییر july2016 ,
پاسخ
تشکر کنندگان: جواد حبيبي ، smpf ، alvan ، پدی

hoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooora Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، alvan ، smpf ، جواد حبيبي
درود بر همه اعضای قدیمی و جدید(مثل خودم)
امیدوارم که این دوره‏ ی طولانی و سخت رو کنار هم، کمی راحت تر بگذرونیم و البنه با کمک پیشکسوتان جمع   Wink
مطالب این گروه رو دوره کردم، خیلی مفید بود. با اجازه بزرگان جمع، از این به در خدمتتون هستم.
چون قسمت امضای من فعال نیست که نمیدونم چطور میتونم درستش کنم   Sad   ارسال مدارک 18.2.2016 , PD 24.2.2016
واسه شروع 2تا سوال داشت اگه کسی بتونه راهنمایی کنه، ممنون میشم.
1- الان با گذشت 5.5 ماه و عدم دریافت Approve تا این لحظه، بابد اقدامی کنم یا باید کماکان صبور باشم(که از الزامات این پروسه اس)
2- این F2A حدود 4 ماه هست که فقط 15 روز جلو رفته!! کسی میدونه What's going on دقیقا   Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان