کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2013-10-05 ساعت 00:18)mehdi2014 نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 23:59)محبت نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 23:02)mehdi2014 نوشته:  سلام دوستان.
من فوق لیسانس دارم، شغلم دولتیه و سربازی هم با تمام قوا رفتم. واسه روحیه دادن به خودم یه سوال داشتم.
کسی بوده با شرایط فوق الذکر که کلیرنس نخورده باشه و یه ضرب ویزا گرفته باشه؟؟؟؟
حتی اگه یه نفر هم باشه موجب قوت قلب خواهد بود به خدا!!!
سلام
والا با این افتخااتی که شما دوست خوبم کسب کردید هیچ امیدی که نمیشه بهتون دادWink این مژده رو بهتون میدم که کلیرنس رو شاخشهTongue به خدا

والا اگه بدونید واسه هرکدوم از این افتخارات فوق الذکر که تو ایران یه جورایی امتیازه و بعضا لازم و واجب چه پوستی از من کنده شده اشکتون در میاد، کاش یه روزی میدونستم لاتاری برنده میشم و سراغ هیجکدومشون نمی رفتم!!!!!
به خدا
درکت میکنم داداش اما امیدوارم آفیسر هم درکت کنهWink
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: mehdi2014 ، soli asali ، الدورادو ، amin arefi ، ali1220 ، EKAM ، USA2014 ، .YAS ، behfaza ، Shahabpk ، ojee ، chamandoost
من فوق لیسانس دارم، شغلم دولتیه و سربازی هم با تمام قوا رفتم. واسه روحیه دادن به خودم یه سوال داشتم.
سلام
والا با این افتخااتی که شما دوست خوبم کسب کردید هیچ امیدی که نمیشه بهتون دادWink این مژده رو بهتون میدم که کلیرنس رو شاخشهTongue به خدا

والا اگه بدونید واسه هرکدوم از این افتخارات فوق الذکر که تو ایران یه جورایی امتیازه و بعضا لازم و واجب چه پوستی از من کنده شده اشکتون در میاد، کاش یه روزی میدونستم لاتاری برنده میشم و سراغ هیجکدومشون نمی رفتم!!!!!
به خدا

دوست عزیز منم با شما هم دردم..فقط سربازی نرفتم اونم چون خانممBig Grin
مصاحبه ی من زودتر از شماست..ببینیم برامن چی پیش میاد..Sad
تشکر کنندگان: mehdi2014 ، soli asali ، azadeh2014 ، EKAM ، ali1220 ، USA2014 ، .YAS ، behfaza ، khorsandi ، chamandoost
(2013-10-05 ساعت 00:39)abiha نوشته:  
سلام

به خدا

دوست عزیز منم با شما هم دردم..فقط سربازی نرفتم اونم چون خانممBig Grin
مصاحبه ی من زودتر از شماست..ببینیم برامن چی پیش میاد..Sad
سلام
دوست خوبم خارج از شوخی که با دوستان میکنیم متاسفانه تجربه نشون داده که مدرک تحصیلی بالا و سربازی 2آیتم بسیار موثر در کلیرنس خوردنه اما کسی نمیتونه این مطلب رو صد در صد اعلام کنه چون کاملا به آفیسر بستگی داره و قدرت شما در مهار استرستون و ارائه سخنوری هوشمندانه که آفیسر رو متقاعد بکنه که میتونه همونجا به شما ویزای یکضرب رو بده .

تشکر کنندگان: godot ، soli asali ، azadeh2014 ، amin arefi ، mehdi2014 ، hamid_fs3 ، ali1089198 ، pv-n ، exxedus ، ali1220 ، shohreh63 ، USA2014 ، .YAS ، sepideh_ ، behfaza ، chamandoost
(2013-10-04 ساعت 05:57)afs نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 21:06)aghaghia نوشته:  [font=Times New Roman]دوستان هم اکنون به یاری سبز شما محتاجیمBig Grin
دوستانی که مهندس کامپیوتر هستند به ویژه نرم افزار که میتونند در ایجاد منتظرسرا به دوستان 2014 کمک کنند، لطفا اعلام آمادگی کنند، پارسال این کار رو (afs) افشین عزیز انجام دادن که از خود بچه های 2013 هستند، ما هم اگر بخواهیم که منتظرسرا داشته باشیم باید یکی از دوستان 2014 داوطلب این کار بشن وگرنه منتظرسرایی در کار نخواهد بود، پیشاپیش از همکاریتون ممنونم Smile[/font]

دوستان ۲۰۱۴ اگر یک نماینده که به کامپیوتر کمی آشنا باشه معرفی کنید با کمال میل می تونیم برنامه ای که برای منتظرسرا آماده کردیم رو در اختیار شما هم قرار بدیم. تنها چیزی که لازمه وقت گذاشتن، حوصله داشتن، آشنایی با کامپیوتر و البته احساس مسئولیته.
امیدوارم تمام مراحل پیش رو براتون به بهترین شکل ممکن پیش بره.

سلام ....
من طراح وب سایت هستم. اگر کمکی از دست من بر میاد در خدمتم. البته راستش از لحاظ زمانی کمی محدودیت دارم، ولی خوشحال میشم کمکی از دستم بر بیاد. یک مسئله دیگه اینکه ظاهرا نرم افزاری در کاره، جهت اطلاع من از سیستم مک استفاده میکنم که امیدوارم این نرم افزار با مک هم قابل استفاده باشه.
به امید موفقیت همه دوستان
2011: Not selected
2012: Not selected
2013: Not selected
2014: Selected - 2014AS7722 از بازماندگان
2015: Not selected
2016: Not selected
2017: Not Selected
2018: I Will Be Selecetd !!!!!
تشکر کنندگان: mehrdad pharm ، aghaghia ، nasim ، EKAM ، ali1220 ، USA2014 ، محبت ، .YAS ، amin arefi ، behfaza ، azadehjjaberi ، nedaba ، chamandoost
(2013-10-05 ساعت 03:33)kooshamostofi نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 05:57)afs نوشته:  
(2013-10-03 ساعت 21:06)aghaghia نوشته:  [font=Times New Roman]دوستان هم اکنون به یاری سبز شما محتاجیمBig Grin
دوستانی که مهندس کامپیوتر هستند به ویژه نرم افزار که میتونند در ایجاد منتظرسرا به دوستان 2014 کمک کنند، لطفا اعلام آمادگی کنند، پارسال این کار رو (afs) افشین عزیز انجام دادن که از خود بچه های 2013 هستند، ما هم اگر بخواهیم که منتظرسرا داشته باشیم باید یکی از دوستان 2014 داوطلب این کار بشن وگرنه منتظرسرایی در کار نخواهد بود، پیشاپیش از همکاریتون ممنونم Smile[/font]

دوستان ۲۰۱۴ اگر یک نماینده که به کامپیوتر کمی آشنا باشه معرفی کنید با کمال میل می تونیم برنامه ای که برای منتظرسرا آماده کردیم رو در اختیار شما هم قرار بدیم. تنها چیزی که لازمه وقت گذاشتن، حوصله داشتن، آشنایی با کامپیوتر و البته احساس مسئولیته.
امیدوارم تمام مراحل پیش رو براتون به بهترین شکل ممکن پیش بره.

سلام ....
من طراح وب سایت هستم. اگر کمکی از دست من بر میاد در خدمتم. البته راستش از لحاظ زمانی کمی محدودیت دارم، ولی خوشحال میشم کمکی از دستم بر بیاد. یک مسئله دیگه اینکه ظاهرا نرم افزاری در کاره، جهت اطلاع من از سیستم مک استفاده میکنم که امیدوارم این نرم افزار با مک هم قابل استفاده باشه.
به امید موفقیت همه دوستان

دوست عزیز، من براتون پیام خصوصی فرستادم، خوندینش؟ با آقای افشین با پیام خصوصی مکاتبه کنید، شاید وقت نکنند پست تون رو اینجا بخونند...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: nasim ، soli asali ، ali1220 ، nedaba ، .YAS ، behfaza ، ojee ، chamandoost
(2013-10-05 ساعت 00:52)محبت نوشته:  ...قدرت شما در مهار استرستون و ارائه سخنوری هوشمندانه که آفیسر رو متقاعد بکنه که میتونه همونجا به شما ویزای یکضرب رو بده .
تو اون 4-5 دقیقه هر کدوم از اعضای کیس حداکثر سه تا جمله بتونن بگن باید خدا رو شکر کنن برادر. سخنوری!! اونم هوشمندانه؟!!! 3-4 تا سئوال می پرسه و والسلام. بهتره چند تا سفرنامه بخونین تا اوضاع دستتون بیاد. درسته که آفیسر به فارسی صحبت می کنه ولی به هر حال زبان دومش هست و مثل زبان مادریش مسلط نیست. باید سخنوری رو بی خیال شین و جمله های کوتاه با کلمات ساده و غیر تخصصی استفاده کنید.
(2013-10-05 ساعت 08:19)Saeedv13 نوشته:  
(2013-10-05 ساعت 00:52)محبت نوشته:  ...قدرت شما در مهار استرستون و ارائه سخنوری هوشمندانه که آفیسر رو متقاعد بکنه که میتونه همونجا به شما ویزای یکضرب رو بده .
تو اون 4-5 دقیقه هر کدوم از اعضای کیس حداکثر سه تا جمله بتونن بگن باید خدا رو شکر کنن برادر. سخنوری!! اونم هوشمندانه؟!!! 3-4 تا سئوال می پرسه و والسلام. بهتره چند تا سفرنامه بخونین تا اوضاع دستتون بیاد. درسته که آفیسر به فارسی صحبت می کنه ولی به هر حال زبان دومش هست و مثل زبان مادریش مسلط نیست. باید سخنوری رو بی خیال شین و جمله های کوتاه با کلمات ساده و غیر تخصصی استفاده کنید.
سلام دوستان، این رو هم به فرمایشات عمو سعید اضافه کنم که خیلی‌ها اعتقاد دارن پروسه کلیرنس از بالا تعیین می‌شه و دست افیسر نیست، چون خیلی‌ از بچهای ۲۰۱۳ گفتن که در هنگام مصاحبه اون برگه کلیرنس رو دیدن که از قبل آماده جلو افیسر بوده و در پایان مصاحبه افیسر همون برگه‌ رو بهشون داده.
برنده DV-2013
عمو سعيد عزيز... كاملا با جملات كوتاه ، همراه با كلمات ساده و غير تخصصي موافق ام ولي شايد بعضي از دوستان بتوانند با كمي تسلط و زكاوت مسير مصاحبه را به نفع خودشون پيش ببرند... البته من كه نتونستم..Smile
راستي دوستان ٢٠١٤ عزيز ، تا ميونيد از تجربه بچه هاي دوره قبل و سفرنامه هاشون و تاپيك هاي مربوط به لاتاري و راهنماييهاي مديران خوبمون استفاده كنيد . به نظرم حتي يك پاسخ همراه با ترديد يا حركات اضافه و... ميتونه روي طولاني تر شدن زمان كليرانس تاثيرگذار باشه.
2013AS89$$ آنكارا٢نفرمصاحبه:w3جولاي برگه صورتي،CV+٩سؤالي
ديدگاه هاي آرش در مورد آمريكا
كلير: ١٧سپتامبر،،صادر شدن ويزا:١٩سپتامبر،مقصد: west hills,CA ورودبه آمريكا: ٢٦نووامبر، دريافت گرين كارد:١٣ژانويه
تشکر کنندگان: soli asali ، ali1220 ، EKAM ، USA2014 ، محبت ، masuodrh ، hamid_fs3 ، azadeh2014 ، amin arefi ، Saeedv13 ، behfaza ، kamix ، shatsi ، آلیس-1980 ، nedaba ، chamandoost

باور کنین آفیسرهای سفارت آمریکا کاملا سایکلوژیستهای قویی هستند.
من تا الان 5 بار ویزا آمریکا گرفتم و کاملا اینو حس کردم. فقط کافیه 3 دقیقه باهاتون صحبت کنن. اگر یه ذره حس کنن با سیایت میخواین جواب بدین یا حس کنه پنهون کاری داری کاملا متوجه میشن.
Tabassomshojaat, كيس نامبر: 2014AS69xx، تاريخ رويت: ١ مي، ارسال فرمها: ٧ مي، دريافت تاييديه: ٢٧ مي، كارنت: April ٢٠١٤، دريافت نامه دوم: ١٧ آوريل، مصاحبه: جون ٢٠١٤، سفارت: ابوظبي، دريافت ويزا: يكضرب خدا رو شكر، سفر به آمريكا: سپتامبر ٢٠١٤، گرفتن سوشيال: ٢٩ سپتامبر، گرفتن گرين كارت: ٢٣ اكتبر ٢٠١٤
سلام

به خدا
من هم ضمن داشتن همه افتخارات دوستمون mehdi2014 مدركم هم دكتري هست. حالا تا تهش برين
کیس نامبر:2014AS2### تاریخ مصاحبه: 12 مارس ابوظبی.آپ دیتها 13 و 19و 23 مارس- 15 مي 4 نفر - 20 مي و 5 جون نفر اصلي با ايميل-8و16 جولاي 4 نفرمان. 7 اگوست نفر اصلی 8 آگوست خودم.17 آگوست 4 نفر
تشکر کنندگان: ali1220 ، soli asali ، EKAM ، محبت ، amin arefi ، Hadi2014 ، mehdi2014 ، behfaza ، Ramin geologist ، chamandoost
(2013-10-05 ساعت 12:16)پسر شجاع نوشته:  
سلام دوستان، این رو هم به فرمایشات عمو سعید اضافه کنم که خیلی‌ها اعتقاد دارن پروسه کلیرنس از بالا تعیین می‌شه و دست افیسر نیست، چون خیلی‌ از بچهای ۲۰۱۳ گفتن که در هنگام مصاحبه اون برگه کلیرنس رو دیدن که از قبل آماده جلو افیسر بوده و در پایان مصاحبه افیسر همون برگه‌ رو بهشون داده.
دقیقاً پروسه کلیرنس شما از وقتیکه پرونده در KCC باز می شود شروع شده و برای همین هست که هرچه پرونده کاملترباشه ، کمتر تغییرات داشته باشه و البته موارد حساس مثل شغل دولتی و سربازی و از این قبیل آیتم ها که براشون مهمتره کمتر باشه به یک ضرب ویزا گرفتن نزدیکتر می شوید.
يک نکته هم که به عقیده من تاثیر داره مکاتبه و تماس بیش از حد با kcc می تونه باشه . پی گیری کردن به موقع و به جا یک طرف، گیر دادن و هی تماس گرفتن و ایمیل زدن یک طرف.در هرحال امیدوارم همه دوستان بدون گذراندن پروسه کلیرنس موفق به دریافت ویزا بشن و در بدترین حالت یک کلیرنس سبک و کوتاه مدت . انشاله
2014AS47XX ــ ساکنDFW  
هر وقت خواستی در مورد دیگران قضاوت کنی؛آروم تو دلت بگو: مگه من خودم کیم؟
(2013-10-04 ساعت 23:30)H Pier نوشته:  
(2013-10-04 ساعت 23:25)shervin4d نوشته:  

ایشالا که یه ضرب بگیری بشی قوت قلب من! البته من سربازی نرفتم شغل دولتی هم ندارم و مجردم اما فوق لیسانس رو دارم که البته پشیمونم Big Grin

متاسفانه هر دو خودتون رو برای کلیرنس آماده کنین موردی با مشخصات شما و ویزای یک ضرب مشاهده نشده.Sad
متاسفانه فوق لیسانس و شغل دولتی و اکثر سربازی رفته ها همه معیاری برای کلیرنس خوردن خواهد بود و موجب کلیرنس خواهد شد.

آخه مثلا من که اصلا سابقه کار نداشتم و فوق لیسانس رشته حساس هم نیستم و سربازی ام نرفتم و مجردم هستم رو دلشون میاد اصن کلیرنس بزنن؟ SadSad
تشکر کنندگان: محبت ، soli asali ، mehrdad pharm ، amin arefi ، mehdi2014 ، behfaza ، chamandoost
سلام
عمو سعید عزیز دقیقا منظورم همون چند تا سواله و توی همون 3 الی 4 دقیقه قرار هم نیست سخنوری مناسب با شرایط مصاحبه کنفرانسی باشه و ارائه فضل و دانش بیکران منظور بهترین حالت گفتگو شماست که همون ساده گفتن و مفید و مختصر بودنشه چون قرار نیست شما چیزی رو اونجا به کسی یاد بدید یا توجیهش کنید اینو که همه بچه ها میدونن و اما در مود قدرت کلام لازم نیست صحبتی کنم حتی نوع نگاه شما که استاد بنده هستید نفرمائید که تاثری نداره حتی رو یه آفیسر که مثل ماشین عمل میکنه Wink بابا عطف به بینهایتش نکنید، در هر صورت ما خیلی مخلصیم و ارادت خاص داریم خدمت شما

تشکر کنندگان: soli asali ، mehrdad pharm ، amin arefi ، Saeedv13 ، behfaza ، kamix ، زری وحدتی ، ojee ، chamandoost
دوستان خوبم تو یه جمله میخوام عرض کنم که بهترین راه برای مصاحبه یه فرمول ساده است. و اونم اینه( اونی باشین که هستین ) Wink
البته خدمت بزرگان و صاحب نظران و مدیران محترم اصاعه ادب نشه. من نظر خودم و عنوان کردم و بس. Wink
ندید همتونو دوست دارم و آرزوی موفقیتتون رو دارم. Smile
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
(2013-10-05 ساعت 14:43)hamid_fs3 نوشته:  دوستان خوبم تو یه جمله میخوام عرض کنم که بهترین راه برای مصاحبه یه فرمول ساده است. و اونم اینه( اونی باشین که هستین ) Wink
البته خدمت بزرگان و صاحب نظران و مدیران محترم اصاعه ادب نشه. من نظر خودم و عنوان کردم و بس. Wink
ندید همتونو دوست دارم و آرزوی موفقیتتون رو دارم. Smile
سلام
قطعا همینطوره دوست بزرگوارم شما با توجه به تجارب بسیار ارزشمندی که در زندگی گرفتید حتما بهترین پیشنهاد رو دادینSmile

تشکر کنندگان: hamid_fs3 ، soli asali ، .YAS ، sepideh_ ، amin arefi ، behfaza ، sysmaster ، ojee ، alitab ، ghazaleh12324 ، chamandoost

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان