کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-11-22 ساعت 02:00)sejz نوشته:  دوستان یه سوال .. با این که فکر میکنم مشکلی نباشه طبق اطلاعات قبلیم ولی خب این روزها یکم .... بماند. Smile
سوال اینه که من توی فرم ها و کلا روز مصاحبه ادرس LA دادم ولی الان یه مدت میرم به ایالت دیگه.. میخواستم بدونم لزوما باید ادرس جدید تو اون ایالت رو بدم یا همون قبلی مشکلی نداره و تغییرش ندم؟ بعد مثلا گرین کارت که اومد, واسم ازونجا(لس انجلس) اشنامون پست کنن؟

اگر آشناتون جاشون ثابته و میتونن براتون پست کنند نیازی به تغییر ادرس ندارین...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
پاسخ
(2013-11-20 ساعت 15:26)mohamad92 نوشته:  
(2013-11-17 ساعت 12:44)ghafari88 نوشته:  
(2013-11-17 ساعت 11:41)mohamad92 نوشته:  با سلام به دوستان یک ضربی
یک سوال؟؟؟؟
ما هم کسی رو نداریم و نمی دونیم وقتی رفتیم مصاحبه باید چه آدرسی بدیم شما ها که کسی رو نداشتید تو اون دوتا قسمت فرم چی نوشتید آخر؟؟
ممنون از پاسخ هاتونSmile

می تونید از ایمیگرانجل کمک بگیرید.

باتشکر از پاسختون اما یعنی همه یه ضربی ها که آدرس نداشتن از این استفاده کردن؟؟؟دوستای عزیزی که یک ضرب گرفتن میشه بیشتر توضیح بدنSad

روز مصاحبه از ما ادرسي نخواستند و سوال نكردند كه كجا
نامبر 2014AS000021XX - دو نفر - ویزا : شکر خدا یکضرب - ورود: 5 می 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، mohamad92 ، behfaza ، m.mina ، ojee ، alirezanz ، قصه گو ، nedaba
(2013-11-21 ساعت 14:52)mehdieb نوشته:  
(2013-11-20 ساعت 21:47)nedafarsi نوشته:  
(2013-11-20 ساعت 11:04)mehdieb نوشته:  
(2013-11-17 ساعت 17:05)nedafarsi نوشته:  به نام خدا
همین جوری....الکی میخوام اطلاع رسانی کنم Tongue
من واسه سفر اول بلیط گرفتم
تهران-دوحه-هیوستون.....ایرلاین قطری
10 مارچ میرم---- 3 اپریل برمیگردم
خیلی یهویی شد، آخه یه آفر بهم دادن بلیط رو با 2,800 گرفتم
نظرتون چیه؟؟ Shy

سلام . من هم رزو کردم با همین قیمت ولی از لوفتانزا هم گرفتم چون میخوایم بریم dallas وقطر به دالاس 3 پروازه است و خسته کننده.Sad

چه خوب گرفتین!!
آخه شنیده بودم لوفتانزا گرونه خیلی Wink

اره خوب لوفتانزا 4.4 میلیون نفری هست ولی تاریخش بهتره قطر هم یک روز به تاریخ رفتت اضافه کنی میشه 3.800 میلیون .!! خلاصه حسابی داریم گیج و ویج میزنیم که چیکار کنیم ؟

شما خوب حق دارید،برای یه سفر 4 نفر راحتی و آرامش از همه چیز مهمتره و من چون تنها هستم هرجور سختی رو میتونم تحمل کنم و الویت برام کمترین هزینه است ولی به نظر من هیچ مقدار پولی ارزش این رو نداره که خانواده تون این سفر طولانی رو به سختی تحمل کنن
Rolleyes
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
پاسخ
تشکر کنندگان: philter ، pari pariaaa ، soli asali ، mehdieb ، behfaza ، mehdikhosro ، EKAM ، noobnoobi ، m.mina ، ojee ، estanfordbineh ، mehdi2014 ، alirezanz ، قصه گو ، nedaba ، A_A
(2013-11-21 ساعت 18:05)ostokhan نوشته:  
(2013-11-21 ساعت 17:51)abiha نوشته:  سلام دوستان عزیزم. یه سوال داشتم .اونایی که مدت طولانی قراره بمونن پول رو چه جوری می برن؟ آخه فقط 5000 تا می شه برد و من نمی دونم انتقال پول از ایران چه جوریه..از یه طرف هم می گن دفعه اول هر پولی که ببری بهش مالیات نمی خوره..فروزگاه آم ریکا حساسیت داره که ما چقدر پول می بریم با خودمون؟
واقعا ممنون! بد گیجم!

سلام
فرودگاه اونور کاری نداره که شما چقدر وارد آمریکا می کنید ولی در فرودگاه ایران بیشتر از 5000 تا بصورت قانونی نمیتونید. هر چند من تو همین فروم دیدم یه سری گفتند 20000 دلار هم قایم کردن و بردن. اگر مبالغ بیشتر از اینا بخواین باید از طریق یه صرافی معتبر و مورد اطمینان پول رو انتقال بدید. پول رو میگیره و از طریق حساب اونور واریز براتون میکنه. البته این کار هم ریسک بالای خودشو دارهو این چیزی بود که به ذهنم رسید Smile

من یه جا توی همین مهاجرسرا خوندم تا یک سال اول مالیات تعلق نمیگیره نه فقط دفعه اول، کسی میتونه در این زمینه به من جواب قطعی بده؟؟
کیس نامبر:2014AS8XX*کنسول:ابوظبی*ایمیل فرمها:MAY25*بولتن کارنت:AUG13*ویزا:اواخرOCTیکضرب*سفرنامه قسمت اول-قسمت دوم*مقصداول:هیوستون مارچ2014*مقصدنهایی:بوستون آگست2014*تجربه کار در امریکا*
پاسخ
(2013-11-21 ساعت 21:12)mrhj50 نوشته:  از سایتش قیمت رو گرفتی یا از آژانس؟ معمولاً قیمت سایت مناسبه.

از سایتش
[/quote]

ممکنه لینکش بگدارید چون من هرچقدر سرج کردم قطر مسیر تهران لس انجلس راکمتر از چهار ونیم میلیون پیدا نکردم با سپاس
[/quote]

خب دوست عزیز رفت و برگشتش میشه حدود همین چیزی که شما میگید به سایت هواپیمایی قطر بروید و سرچ کنید تهران - لس آنجلس
آخه منو ترسونده بودن و گفته بودن نفری 7.7 میلیون میشه رفت و برگشت Sad
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، ffrfar ، m.mina ، ojee ، mehdi2014 ، alirezanz ، قصه گو ، زری وحدتی ، nedaba
سلام دوستان ، من می‌خواستم بدونم کسی‌ هست که بدونه از کجا می‌شه آئین نامه رانندگی‌ مربوط به ایالت ایلینویز (شیکاگو) رو پیدا کرد من توی پست KIMIA2005 گشتم تقریباً همه ایالت‌ها بود ولی‌ ایلینویز (شیکاگو) رو پیدا نکردم ممنون میشم اگر کسی‌ میدونه راهنمایی کنه. با تشکر.
کیس نامبر: 2014AS...1xxx/ محل مصاحبه: مومبای/ نفرات کیس: ۳ نفر

روزهای خوب خواهند آمد.
اندکی‌ صبر...
به امید موفقیت همه دوستان

سفرنامه
پاسخ
(2013-11-28 ساعت 05:32)far572000 نوشته:  سلام دوستان ، من می‌خواستم بدونم کسی‌ هست که بدونه از کجا می‌شه آئین نامه رانندگی‌ مربوط به ایالت ایلینویز (شیکاگو) رو پیدا کرد من توی پست KIMIA2005 گشتم تقریباً همه ایالت‌ها بود ولی‌ ایلینویز (شیکاگو) رو پیدا نکردم ممنون میشم اگر کسی‌ میدونه راهنمایی کنه. با تشکر.

اینجا رو ببین.شاید کمکت کنه.
لاتاری 2013
پاسخ
دوستان یه سوالی داشتم
به محض ورود به خاک ا م ر ی ک ا باید به اداره مهاجرت فرودگاه بریم . خوب حالا من میخوام برم وگاس. ولی اول یه شهر دیگه میشینه و بعد با یه پرواز دیگه باید برم وگاس. این مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟؟ به دلیل اینکه همه مدارک و پاکت زرد و اینها رو همون فرودگاه اول تحویل میگیرن.
ضمنا مقررات پرواز های داخلی هم ظاهرا متفاوته ( به لحاظ میزان بار و تعداد چمدان ها )
شنیدم که برای اولین بار بهتره مستقیم ،به همون شهر اصلی که قراره اسکان داشته باشید و گرین کارت وبفرستند ، وارد شید.
**2014AS24/یک نفر/ایروان/مصاحبه اواخر نوامبر/ ویزا یکضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، philter ، قصه گو ، m.mina ، alirezanz ، زری وحدتی ، nedaba ، atlantis770
(2013-12-01 ساعت 17:48)Azi2014 نوشته:  دوستان یه سوالی داشتم
به محض ورود به خاک ا م ر ی ک ا باید به اداره مهاجرت فرودگاه بریم . خوب حالا من میخوام برم وگاس. ولی اول یه شهر دیگه میشینه و بعد با یه پرواز دیگه باید برم وگاس. این مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟؟ به دلیل اینکه همه مدارک و پاکت زرد و اینها رو همون فرودگاه اول تحویل میگیرن.
ضمنا مقررات پرواز های داخلی هم ظاهرا متفاوته ( به لحاظ میزان بار و تعداد چمدان ها )
شنیدم که برای اولین بار بهتره مستقیم ،به همون شهر اصلی که قراره اسکان داشته باشید و گرین کارت وبفرستند ، وارد شید.

دوست عزيز من با پرواز قطر ميرم اول نيويورك و اونجا كاراي مهاجرتيم انجام ميشه و بعد با پرواز داخلي امريكن ايرلاين ميرم به سياتل. امريكن اير لاين و جت بلو دو پرواز داخلي آمريكاست كه اگه با قطر وارد هاك آمريكا بشيد و همونجا با از اين پرواز داخليها بريد شهر خودتون، اونا هم تابع قطر هستن از لحاظ بار. الان تو بليط ما نوشته ٢ تا چمدون ٢٣ كيلو هم قسمت قطر ايرويز و هم قسمت امريكن ايرلاين.
ضمن اينكه ما هم آدرس گرين كارتهامونو ميامي داديم كه كاملاً با شهري كه ميريم متفاوته و اين آدرس ربطي به شهر سكونتتون نداره
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
پاسخ
سلام دوستان. میخواستم ببینم کسی از دوستان خبر داره برای شهر آتلانتا کدوم ایرلاین بهتره. آژانس ها میگن که فقط آل ایتالیا، قطر و لوفتانزا پرواز دارند به آتلانتا.
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، m.mina ، alirezanz ، قصه گو ، nedaba
(2013-12-02 ساعت 15:48)maxima2012 نوشته:  سلام دوستان. میخواستم ببینم کسی از دوستان خبر داره برای شهر آتلانتا کدوم ایرلاین بهتره. آژانس ها میگن که فقط آل ایتالیا، قطر و لوفتانزا پرواز دارند به آتلانتا.

طبق چیزی که من دیدم فقط آلیتالیا کوتاه ترین راه رو داره. یعنی میره رم و بعد میره آتلانتا. ولی بهترین راه این هست که به سایت هایی مثل چیپو ایر مراجعه کنید
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
پاسخ
برای آتلانتا ایرفلوت پرواز داره اونهم از تهران میره مسکو و از آنجا آتلانتا
نامبر 2014AS000021XX - دو نفر - ویزا : شکر خدا یکضرب - ورود: 5 می 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، philter ، maxima2012 ، پدی ، amin arefi ، pari pariaaa ، m.mina ، mehdi2014 ، alirezanz ، قصه گو ، nedaba
دوستان بعد از یه غیبت طولانی اومدم دوباره Tongue
این خبرو شنیدین که منم بلیطمو برای 22 مارچ گرفتم Rolleyes
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
پاسخ
سلام خدمت همه دوستان
منم بلیطمو گرفتن 8 اپریل
تهران -ابوظبی-آمستردام _بوستون
چقدر زمان تند می گذره
شماره کیس:2014AS10XX/پست:آنکارا>ابوظبی/ رؤيت قبولی:4می/ارسال فرمهای سری اول:10 می/جواب 21می/ 1نفر/کارنت13آگوست/مصاحبه هفته آخراکتبر/ویزا:یکضرب/ورودبه آمریکا:
پاسخ
سلام دوستان ما هم بلیط گرفتیم ۱۹ فوریه . پرواز قطر . تهران - دوحه ، دوحه - شیکاگو.
کیس نامبر: 2014AS...1xxx/ محل مصاحبه: مومبای/ نفرات کیس: ۳ نفر

روزهای خوب خواهند آمد.
اندکی‌ صبر...

سفرنامه
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان