کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
بعد از دریافت ویزای مهاجرت , در اولین سفر به آمریکا , مدارک مهاجرتی در فرودگاه تحویل و روند فعال سازی گرین کارت آغاز می شود . برای تبادل نظر در مورد تهیه بلیط , امور گمرکی و امور مربوط به دفتر مهاجرتی در فرودگاه از این تاپیک استفاده کنید .

جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان 2012 اینجا را کلیک کنید .
جهت مشاهده موضوع مشابه در انجمن برندگان 2013 اینجا را کلیک کنید.
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
پاسخ
دوستان یکضربی کی اول میخواد بره ینگه دنیا ؟؟ ما که میخوایم عید بریم. اگر خدا بخواهد.
**201411 / 4نفر / امارات/ مصاحبه ١٠ اکتبر/ يكضرب/ ورود10 مارچ/ سفرنامه مصاحبه و دریافت ویزای من طی دو مرحله
پاسخ
سلام
يه سوال داشتم اميدوارم مربوط به اين تاپيك باشه
اگر من و همسرم با هم بريم مصاحبه و انشا ا... ويزا اوكي شد
بعد من تنها برم امريكا و همسرم تا يكسال بعد بياد، تكليف چيه
اين ويزا باطل ميشه و دوباره بايد بره مصاحبه؟؟؟؟
يا لاتريش ابطال ميشه؟؟؟؟؟
بايد دوباره بره كيس ازدواجي اقدام كنه؟؟؟؟ يا ؟؟؟؟
ميشه كسي از دوستان پيشكسوت راهنماييم كنه... ممنونم
با آرزوي موفقيت برا همه
يه اصطلاح:
I am too zapped to help you right now.
يعني:
الان دستم خیلی خالیه که بخوام کمکت کنم
2014AS000068XX (+همسرم) | سفارت: آنكارا > ابوظبي| کارنت: 10th of April مصاحبه: 4th week of June ویزا : ورود به آمریکا: |
آدمی که منتظر است هیچ نشانه ای ندارد
فقط با هر صدایی برمیگردد
پاسخ
(2013-10-13 ساعت 14:05)mehdikhosro نوشته:  سلام
يه سوال داشتم اميدوارم مربوط به اين تاپيك باشه
اگر من و همسرم با هم بريم مصاحبه و انشا ا... ويزا اوكي شد
بعد من تنها برم امريكا و همسرم تا يكسال بعد بياد، تكليف چيه
اين ويزا باطل ميشه و دوباره بايد بره مصاحبه؟؟؟؟
يا لاتريش ابطال ميشه؟؟؟؟؟
بايد دوباره بره كيس ازدواجي اقدام كنه؟؟؟؟ يا ؟؟؟؟
ميشه كسي از دوستان پيشكسوت راهنماييم كنه... ممنونم
با آرزوي موفقيت برا همه
يه اصطلاح:
I am too zapped to help you right now.
يعني:
الان دستم خیلی خالیه که بخوام کمکت کنم
سلام دوست عزیز، اول این که شما باید برنده اصلی باشید که بتونید تنها برید، اگر هستید که تا اینجا مشکلی نیست، بعد هم همسرتون باید قبل از انقضای تاریخ ویزاشون بیان وگرنه ویزا باطل میشه و باید از طریق کیس خانوادگی اقدام کنید.... همسرتون میتونن یه سفر کوتاه بیان و برگردن تا 6 ماه بعد...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
پاسخ
سلام دوستان یه سوال داشتم اولین بار که بعد از گرفتن ویزا به آمریکا میریم چه مدت باید بمونیم؟ منظورم اینه که آیا باید حتما یه مدت زمان معین مثلا. شش ماهه اونجا باشیم و یا کمتر هم میشه موند و دوباره برگشت؟
کیس نامبر:**78 .............تعداد افراد: خودم و همسرم و دختر 3 ساله ام............سفارت: آنکارا که به ابوظبی تغییرش دادن........زمان مصاحبه: هفته آخر جولاي
پاسخ
(2013-10-16 ساعت 14:03)mamandiana نوشته:  سلام دوستان یه سوال داشتم اولین بار که بعد از گرفتن ویزا به آمریکا میریم چه مدت باید بمونیم؟ منظورم اینه که آیا باید حتما یه مدت زمان معین مثلا. شش ماهه اونجا باشیم و یا کمتر هم میشه موند و دوباره برگشت؟

دوست عزیز بودند مواردی که یکی دو روزه رفتند و برگشتند مشکلی هم نبوده فقط کافیه ورودتون ثبت بشه

[عکس: 86803358012878127460.png]
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
من تا 2 ماه دیگه میرم.. نبــــــود؟! Smile
پاسخ
دوستاني كه ويزاي يك ضرب گرفتند، از كي اجازه ورود به آمريكا رو دارند؟ از فرداي روز دريافت ويزا ميشه رفت يا از ابتداي سال ٢٠١٤ ؟
پاسخ
(2013-10-19 ساعت 23:45)snzirani نوشته:  دوستاني كه ويزاي يك ضرب گرفتند، از كي اجازه ورود به آمريكا رو دارند؟ از فرداي روز دريافت ويزا ميشه رفت يا از ابتداي سال ٢٠١٤ ؟

شمازمانی که ویزاتون را به سلامتی دریافت کردید از همون روز میتونید وارد
آ م ری ک ا بشید فقط نباید بیش از 6 ماه از تاریخ مدیکالتون گذشته باشه
همین
شماره کیس 2014AS00002xxx /ابوظبی / نوامبر/کلیر 29 می
Cool
( بعد از 190 روز )
پاسخ
(2013-10-20 ساعت 00:04)alirezaghodrat نوشته:  
(2013-10-19 ساعت 23:45)snzirani نوشته:  دوستاني كه ويزاي يك ضرب گرفتند، از كي اجازه ورود به آمريكا رو دارند؟ از فرداي روز دريافت ويزا ميشه رفت يا از ابتداي سال ٢٠١٤ ؟

شمازمانی که ویزاتون را به سلامتی دریافت کردید از همون روز میتونید وارد
آ م ری ک ا بشید فقط نباید بیش از 6 ماه از تاریخ مدیکالتون گذشته باشه
همین

1 سوال دارم بنده بعد از مدیکال و مصاحبه اگه کلیرنس بخورم و بعد از 6 ماه و 1 روز کلیر بشم تکلیف چیه که مدیکال 6 ماه اعتبار دارد؟
باید باز به محل مصاحبه رفت و هزینه مدیکال پرداخت کرد و تاریخ آن را تمدید کرد؟
ممنونمRolleyes
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
پاسخ
(2013-10-20 ساعت 00:32)H Pier نوشته:  1 سوال دارم بنده بعد از مدیکال و مصاحبه اگه کلیرنس بخورم و بعد از 6 ماه و 1 روز کلیر بشم تکلیف چیه که مدیکال 6 ماه اعتبار دارد؟
ممنونمRolleyes

بله! اگر بخواهید ویزاتون همون 6 ماه فرصت را داشته باشه باید 2باره همه مراحل مدیکال رو بگذرونید... ولی مثلا اگر کسی 3 ماه کلیرینسش طول بکشه پس 3 ماه هم از مدیکالش گذشته و مدیکالش 3 ماه فرصت داره در نتیجه ویزاش هم 3 ماه فرصت داره، البته در مورد انکارا مطمئنم ولی ایروان و ابوظبی رو دقیق اطلاع ندارم...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
پاسخ
(2013-10-20 ساعت 00:54)aghaghia نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 00:32)H Pier نوشته:  1 سوال دارم بنده بعد از مدیکال و مصاحبه اگه کلیرنس بخورم و بعد از 6 ماه و 1 روز کلیر بشم تکلیف چیه که مدیکال 6 ماه اعتبار دارد؟
ممنونمRolleyes

بله! اگر بخواهید ویزاتون همون 6 ماه فرصت را داشته باشه باید 2باره همه مراحل مدیکال رو بگذرونید... ولی مثلا اگر کسی 3 ماه کلیرینسش طول بکشه پس 3 ماه هم از مدیکالش گذشته و مدیکالش 3 ماه فرصت داره در نتیجه ویزاش هم 3 ماه فرصت داره، البته در مورد انکارا مطمئنم ولی ایروان و ابوظبی رو دقیق اطلاع ندارم...
یه جایی خوندم این قانون واسه ابوظبی نیست و اونجا از تاریخ صدور ویزا 6 ماه رو در نظر میگیرند میشه کسانی که مطلع هستند در این مورد توضیح دهند
پاسخ
(2013-10-22 ساعت 01:01)roz 777 نوشته:  
(2013-10-20 ساعت 00:54)aghaghia نوشته:  
ممنونمRolleyes

یه جایی خوندم این قانون واسه ابوظبی نیست و اونجا از تاریخ صدور ویزا 6 ماه رو در نظر میگیرند میشه کسانی که مطلع هستند در این مورد توضیح دهند
بله من هم خوندم که برای ابوظبی ..اعتبار ویزا 6 ماه از زمان صدورش هست نه مدیکال
شماره کیس : **2014AS000019 - سفارت : ابوظبی- مصاحبه : 18 نوامبر- کلیر شدیم بعد از 192 روز انتظار
پاسخ
(2013-10-17 ساعت 16:39)sejz نوشته:  من تا 2 ماه دیگه میرم.. نبــــــود؟! Smile

اگه بخواهید برید از ایران به آمریکا مشگلی پیش نمی آد از نظر مقصد خروجتون.
***2014AS
ارسال فرم ها اواسط جون. تاییدیه اواسط سپتامبر. دریافت نامه ی دوم 21 اکتبر. سفارت آنکارا
پاسخ
(2013-10-22 ساعت 02:24)علی1369 نوشته:  
(2013-10-17 ساعت 16:39)sejz نوشته:  من تا 2 ماه دیگه میرم.. نبــــــود؟! Smile

اگه بخواهید برید از ایران به آمریکا مشگلی پیش نمی آد از نظر مقصد خروجتون.

نه چه مشکلی؟
شما اگه پاسپورت دارین صفحه آخرشو بخونین متوجه میشین.
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان