کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2013-10-01 ساعت 13:10)Hadi_20 نوشته:  ببخشید گفتید برای ثبت نام برم سایتی که تو پست اول معرفی کردید.منم رفتم ولی چیزی ندیدم برای ثبت نام همون صفحه ی سابق بود.آیا واقعا ثبت نام شروع شده؟؟درضمن قرار نیست برای سال 2014 دور دومی وجود داشته باشه برای اعلام نتایج قبولی لاتاری؟
یه سوال دیگه ای هم دارم.سال قبل که من شرکت کرده بودم از طریق یکی از شرکت ها بود.حالا به نظر شما بهتره خودم ثبت نام کنم یا از طریق شرکت هایی در این زمینه ثبت نام کنم.من بیشتر از این می ترسم که عکس رو اشتباه بفرستم واسه همین.

ثبت نام خیلی سادست...
ممکنه دقتی که خودتون تو پرکردن فرمها بکنید اون شرکت انجام نده. عکس هم اگه خود سایت ایراد میگیره اگه ایرادی داشته باشه.خیلی راحته نگران نباشید..
از دور دوم هم هنوز خبری نیست باید صبر کرد .
تشکر کنندگان: soli asali ، Hadi_20 ، زری وحدتی ، battosai ، MEHR52 ، ali1220
(2013-10-01 ساعت 13:10)farzadsmile نوشته:  با سلام
خانمی که باردار باشه و فرزندش 3 الی 4 ماه دیگه به دنیا می یاد الان زمان ثبت نام باید اسم فرزندش رو بنویسه؟‌ اگه باید بنویسه تاریخ تولد فرزندش رو چی بزنه؟
با تشکر

نه عزیز جان ! این کار به حساب اونا دروغ محسوب میشه و کلا اگه برنده بشید برای همیشه از ورود شما به خاک آمریکا جلوگیری میشه. باید هرچی که در حال حاضر هست رو بنویسید. بعدا به امید خدا برنده شدید اسم فرزند رو تو فرم ها مینویسید.
پس این کتر رو نکنید. فقط خانم و آقا ثبت نام کنند.
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: athenaa ، maani ، زری وحدتی ، محبت ، MEHR52 ، nedaba
خودتون ثبت نام کنین بر اساس همون آموزشی که دوستان دادن. خیلی راحته و نگران نباشین. فقط برای عکس دقت کنین
تشکر کنندگان: athenaa ، maani ، زری وحدتی ، MEHR52
دوستانی پاسپورت ندارن و میخوان ثبت نام کنن مشکلی نخواهند داشت. فقط باید توجه کنید که وقتی برای پاس اقدام کردید اسم و فامیل رو باید خودتون تو فرم مربوطه بنویسید، پس هر چی در ثبت نام لاتاری می نویسید باید در فرم درخواست پاسپورت هم یک شکل بنویسید.

مثلا در ثبت نام لاتاری نوشتید

Hassan در برگه درخواست پاسپورت هم بنویسید Hassan یا هر چی
اکثر مردم ترجیح می‌دهند فرشتگانی سقوط کرده باشند تا شامپانزگانی تکامل یافته، به همین دلیل...
تشکر کنندگان: athenaa ، fazelisaber ، maani ، زری وحدتی ، King Eagle ، محبت ، battosai ، MEHR52 ، zepehr ، toti ، Farshid22
(2013-10-01 ساعت 10:57)زری وحدتی نوشته:  سلام دوستان
این تاپیک برای توضیح بخش های مختلف فرم ثبت نامی است. لطفا از گذاشتن پست های بی ارتباط به موضوع خودداری کنید.
برای ثبت نام باید به سایت زیر برید.
http://www.dvlottery.state.gov/
و بخش ها رو بر اساس عکس زیر پر کنید.
روش کلیک کنید تا عکس رو دانلود کنید
و هم چنین برای دوستانی که می خوان منبع اصلی با زبان انگلیسی از روند کار رو داشته باشن میتونن روی لینک زیر کلیک کنند.
راهنما با زبان انگلیسی برای تکمیل فرم ثبت نامی
.....
با آرزوی موفقیت برای همه شما.

سلام و ممنونم از راهنمایی کاملتون ولی این لینک (راهنما با زبان انگلیسی برای تکمیل فرم ثبت نامی) که قرار دادین باز نمیشه یا شاید من نمیتونم.
تشکر کنندگان: fazelisaber ، maani ، زری وحدتی ، zepehr
دوستان سعی کنین برای حصول بهترین نتیجه از اینترنت اکسپلورر 8 به بالا استفاده کنین.
تشکر کنندگان: soli asali ، maani ، زری وحدتی ، محبت ، MEHR52 ، zepehr
دوستان عزیز و مدیران محترم

1-سایت اصلی https://www.dvlottery.state.gov/ برای ثبت نام اینه؟ بعد گزینه continue رو میزنم و یه برگه ای میاد که نوشته enter entrant information درسته؟بعد از پر کردن این چه صفحه ای میاد؟
2-الان سایت https://www.dvlottery.state.gov/ رو که میزنم نوشته continue رو بزنید وقتی میزنیم یه صفحه باز میکنه که نوشته confirmation number رو وارد کنید.در قسمت بعدی last family name و این چیزا رو خواسته...و در قسمت بعدی year of birth میخواد و در قسمت آخر یه کدی میخواد که عین عکس باید وارد کنیم....سوالم اینه این سایت ثبت نام که نیست...زری وحدتی عزیز گفتن که برای ثبت نام بریم تو این سایت ولی وقتی رفتم حس کردم این صفحه ای هست که برندگان دور دوم رو انتخاب میکنه؟درسته؟تا کی بازه این صفحه برای اعلام نتایج برندگان دور دوم؟
3-پس صفحه و سایت اصلی برای ثبت نام 2015 کدومه؟
4-اعلام برندگان دور دوم 2014 صحت داره؟اگر داره کی و چه موقع باید مطلع باشیم؟از طریق این سایت باید مطلع باشیم؟https://www.dvlottery.state.gov????دقیقا کی اعلام میشه؟
5-همه میگن خودتون ثبت نام کنید و من نه پرینتر دارم که برگه بعد از ثبت نام رو پرینت بگیرم و نه اسکنر؟چه کار کنم؟یکی گفت عکس رو بریز تو سی دی و....ایا میشه؟اخه حساسیت ثبت نام بالاست
6-زن و شوهر...دوستان میگن یک بار زن میتونه ثبت نام بکنه و مرد رو زیر مجموعه خودش قرار بده و یک بار مرد ثبت نام بکنه و زن رو زیر مجموعه بکنه؟درسته؟میشه؟ایرادی نداره؟
7-بعد از اینکه زن یک بار مرد رو زیر مجموعه خودش قرار داد و مرد هم یک بار زن رو زیر مجموعه خودش قرار داد آیا میشه خودشون هم جدا جدا ثبت نام بکنن؟
8-بچه بالای 21 سال که نمیتونه پدر و یا مادر رو زیر مجموعه قرار بده ؟میتونه؟ابن جریان پاسپورت چیه؟یعنی کسی که پاسپورت نداشته باشه نمیتونه ثبت نام بکنه؟(فکر نکنم اینجوری باشه) خوب پر کردن فرمها چه ربطی به پاسپورت داره؟اخه من میشناسم کسی رو که با شناسنامه ثبت نام کرد و قبول شد!!!!!!!!!!!!!!!!
9-این سوالم خیلی مهمه...من پارسال از طریق جایی ثبت نام کردم و در اخر بالای برگه ای نوشت success! یعنی ثبت نام درست انجام شده بوده؟
10-وقتی ثبت نام درست انجام نشده باشه چه پیغامی میزنه؟منظورم در این پیج است؟= submission confirmation: entry received ?
11-حیلی شنیدم که حتی اگر اسم رو درست حرفاش رو وارد نکنید ممکنه ردتون کنن...یعنی چی؟این رد شدن کی اعلام میشه یعنی اگر شما ثبت نام کردید و بالای صفحه نوشت success! یعنی ثبت نام بدون ایراد بوده؟اخه من شنیدم کسانی رو که ایراد داشته باشه رد میکنن وقتی این پیغام بیاد یعنی همه چی درست حل شده!!اآیا
12-شنیدم 2013 هم 2 دور برنده اعلام کردن درسته یا نه! بعد میکن 2014 هم دور دوم برنده اعلام میکنن یعنی هر سال دو دور برنده اعلام میشه؟
13-اگر خودمان ثبت نام کنیم بالای صفحه ای که نوشته success اون صفحه رو نوشته پرینت بگیریم؟؟؟؟ایا ضروریه یا فقط کونفیرمیشن نامبر رو بلد باشیم نیازی به پرینت نیست؟
14-ایا confirmation number کسی رو بدونه میتونه سو استفاده بکنه به نفع خودش؟یعنی میتونه کاری بکنه که به ضرر شخص ثبت نام کننده تموم بشه یا نشه؟
دوستان پیشاپیش از پاسخهاتون مچکرم
تشکر کنندگان: soli asali ، fazelisaber ، زری وحدتی ، MEHR52
(2013-10-01 ساعت 14:10)zz24 نوشته:  دوستان عزیز و مدیران محترم

1-سایت اصلی https://www.dvlottery.state.gov/ برای ثبت نام اینه؟ بعد گزینه continue رو میزنم و یه برگه ای میاد که نوشته enter entrant information درسته؟بعد از پر کردن این چه صفحه ای میاد؟
2-الان سایت https://www.dvlottery.state.gov/ رو که میزنم نوشته continue رو بزنید وقتی میزنیم یه صفحه باز میکنه که نوشته confirmation number رو وارد کنید.در قسمت بعدی last family name و این چیزا رو خواسته...و در قسمت بعدی year of birth میخواد و در قسمت آخر یه کدی میخواد که عین عکس باید وارد کنیم....سوالم اینه این سایت ثبت نام که نیست...زری وحدتی عزیز گفتن که برای ثبت نام بریم تو این سایت ولی وقتی رفتم حس کردم این صفحه ای هست که برندگان دور دوم رو انتخاب میکنه؟درسته؟تا کی بازه این صفحه برای اعلام نتایج برندگان دور دوم؟
...
ثبت نام از ساعت هشت امشب به بعد شروع میشه و توی همین سایت که خودتون ذکر کردین
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، zz24 ، Monabaran ، MEHR52
[quote='Hadi_20' pid='425829' dateline='1380616831']
ببخشید گفتید برای ثبت نام برم سایتی که تو پست اول معرفی کردید.منم رفتم ولی چیزی ندیدم برای ثبت نام همون صفحه ی سابق بود.آیا واقعا ثبت نام شروع شده؟؟درضمن قرار نیست برای سال 2014 دور دومی وجود داشته باشه برای اعلام نتایج قبولی لاتاری؟

دوست عزیز ثبت نام از امروز سه شنبه 9 مهر شروع میشه ساعت حدود 19:20 .
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، farzad021 ، Monabaran ، MEHR52

4-اعلام برندگان دور دوم 2014 صحت داره؟اگر داره کی و چه موقع باید مطلع باشیم؟از طریق این سایت باید مطلع باشیم؟https://www.dvlottery.state.gov????دقیقا کی اعلام میشه؟
5-همه میگن خودتون ثبت نام کنید و من نه پرینتر دارم که برگه بعد از ثبت نام رو پرینت بگیرم و نه اسکنر؟چه کار کنم؟یکی گفت عکس رو بریز تو سی دی و....ایا میشه؟اخه حساسیت ثبت نام بالاست
6-زن و شوهر...دوستان میگن یک بار زن میتونه ثبت نام بکنه و مرد رو زیر مجموعه خودش قرار بده و یک بار مرد ثبت نام بکنه و زن رو زیر مجموعه بکنه؟درسته؟میشه؟ایرادی نداره؟
7-بعد از اینکه زن یک بار مرد رو زیر مجموعه خودش قرار داد و مرد هم یک بار زن رو زیر مجموعه خودش قرار داد آیا میشه خودشون هم جدا جدا ثبت نام بکنن؟
8-بچه بالای 21 سال که نمیتونه پدر و یا مادر رو زیر مجموعه قرار بده ؟میتونه؟
9-این سوالم خیلی مهمه...من پارسال از طریق جایی ثبت نام کردم و در اخر بالای برگه ای نوشت success! یعنی ثبت نام درست انجام شده بوده؟
10-وقتی ثبت نام درست انجام نشده باشه چه پیغامی میزنه؟منظورم در این پیج است؟= submission confirmation: entry received ?
11-حیلی شنیدم که حتی اگر اسم رو درست حرفاش رو وارد نکنید ممکنه ردتون کنن...یعنی چی؟این رد شدن کی اعلام میشه یعنی اگر شما ثبت نام کردید و بالای صفحه نوشت success! یعنی ثبت نام بدون ایراد بوده؟اخه من شنیدم کسانی رو که ایراد داشته باشه رد میکنن وقتی این پیغام بیاد یعنی همه چی درست حل شده!!اآیا
12-شنیدم 2013 هم 2 دور برنده اعلام کردن درسته یا نه! بعد میکن 2014 هم دور دوم برنده اعلام میکنن یعنی هر سال دو دور برنده اعلام میشه؟
13-اگر خودمان ثبت نام کنیم بالای صفحه ای که نوشته success اون صفحه رو نوشته پرینت بگیریم؟؟؟؟ایا ضروریه یا فقط کونفیرمیشن نامبر رو بلد باشیم نیازی به پرینت نیست؟
14-ایا confirmation number کسی رو بدونه میتونه سو استفاده بکنه به نفع خودش؟یعنی میتونه کاری بکنه که به ضرر شخص ثبت نام کننده تموم بشه یا نشه؟

وای چقدر سوال.... Big Grin
1 2 3 : هنوز ثبت نام باز نشده دوست عزیز...
4 : دور دوم قبلا تو سایت زده بود ولی الان برداشتن هنوز معلوم نیست باید صبر کرد .
5 : خودتون ثبت نام کنید بهتره و از هر صفحه پرینت بگیرین و تو پینت کپی کنید تا همه ی صفحه هارو داشته باشین.و سیو کنیدو خیلی راحت.
6 : زن شوهر 2 دفعه میتونن ثبتنام کنن یک دفعه مرد که زیر مجموعش خانومشه یک بارم زن که زیر مجموعش شوهرش میشه... بیشتر نمیشه.
13: حتما شماره تایید و باید داشته باشید تا موقع اعلام نتایج چک کنید برنده شدید یا نه... (انشالله که برنده اید)
باقی و دوستان جواب بدن چون من دقیق نمیدونم موفق باشید.
تشکر کنندگان: behzad2013 ، King Eagle ، maani ، زری وحدتی ، zz24 ، Monabaran ، محبت ، MEHR52 ، toti

8-بچه بالای 21 سال که نمیتونه پدر و یا مادر رو زیر مجموعه قرار بده ؟میتونه؟ابن جریان پاسپورت چیه؟یعنی کسی که پاسپورت نداشته باشه نمیتونه ثبت نام بکنه؟(فکر نکنم اینجوری باشه) خوب پر کردن فرمها چه ربطی به پاسپورت داره؟اخه من میشناسم کسی رو که با شناسنامه ثبت نام کرد و قبول شد!!!!!!!!!!!!!!!!
جواب همه سوالاتتون و با صرف کمی وقت میتونید اینجا پیدا کنید.
http://mohajersara.com/thread-6438-post-...#pid424807
تشکر کنندگان: athenaa ، aghaghia ، King Eagle ، زری وحدتی ، zz24 ، Monabaran ، mehrdad pharm ، toti
با وجود تعطیلی اداره خدمات مهاجرتی و صدور ویزا وپاسپورت آمریکا نظرتون در باره لاتاری 2015 چیه؟
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، MEHR52
(2013-10-01 ساعت 12:50)payam62 نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 12:27)ata_bros نوشته:  payam62
نوشتی ویزا تموم شد قسمت نبود بگیریم !!
یعنی چی؟!!!

10 روز مونده به پایان برنامه 2013، تعداد ویزاهای صادر شده به 3500 تا رسید و چیزی حدود 100 نفر از قافله جا موندیم. به همین سادگی !

انشاالله امسال جبران میکنن ظرفیت ایرانیا 2برابر میشهWink
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: hedyhoney ، maani ، athenaa ، زری وحدتی ، Mojtaba7300 ، MEHR52
من سالهای تولد خودم و همسرم و پسرم رو از سایت تایم چک کردم و سال تولد همسرم رو نوشته کبیسه است الان من باید تغییری در سال تولد ایشون که خود سایت تایم میده انجام بدم؟یا همون تاریخی که سایت میده دقیق هست؟
تشکر کنندگان: maani ، زری وحدتی ، MEHR52
(2013-10-01 ساعت 16:48)hedyhoney نوشته:  خبر دارید که فدرال آمریکا تعطیل شده؟
و خبر این و هم دارید که دولت آمریکا طبق عدم تصویب بودجه سالانه به این تعطیلی افتاده؟
و حتما هم خبر دارید که یکی از اداراتی که تعطیل میشه اداره خدمات مهاجرتیه؟
پس احتمال داره ثبت نام عقب بیافته
تشکر کنندگان: soli asali ، زری وحدتی ، MEHR52

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان