کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2013-10-01 ساعت 19:36)Blacking نوشته:  سلام
من پارسال ثبت نام کردم و قبول نشدم
امسال میخوام با عکس پارسال ثبت نام کنم به نظر شما مشکلی پیش میاد؟
ممکنه بفهمن؟

نه مشکلی نیست خیلی ها بودن این کار رو کردن و قبولم شدن اگه میتونی یه عکس جدید بگیر بهتره اما اینا به این کار دارن که عکست به چهره الانت میخوره یا نه مگه شما از پارسال تا حالا چقدر تغییر کردی
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: Mojtaba7300 ، battosai
(2013-10-01 ساعت 19:38)BLACK_DAY نوشته:  یه سوال فنی دارم شاید واسه خیلی ها پیش بیاد:::
تاریخ تولدم تو پاسپورت یک روز اشتباه خورده یعنی درستش 15ولی تو پاسپورت خورده 14 حالا عین پاس بزنم یا درستشو بزنم بعد پاسو عوض کنم ممکنه خیلی مهم نباشه ولی اگه بفهمن گیر میدن حال چه کنم؟؟؟

شما چرا قبلا اقدام نکردی به رفع این مشکل عزیز آخه دقیقه 90 وقتشه حالا اشکال نداره همون چیزی رو بزن که تو پاسپورتت خورده چون برای اونها پاسپورت مهمه
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: Monabaran ، BLACK_DAY
دوستان واقعا ببخشین...این یاهو شماره میخوا نمیشه درست کنیم...ایمیلی که درست میکنم باید با اسممون همخونی داشته باشه برا ثبت نام؟
در درست کردن ایمیل باید یا جیمیل باید تاریخ تولد رو درست وارد کنیم؟منظورم در درست کردن ایمیل هست ها نه ثبت نام ؟
با جیمیل میه ثبت نام کرد؟اگر با یاهو میل نباشه مشکلی پیش میاد؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-01 ساعت 19:39)King Eagle نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 19:36)Blacking نوشته:  سلام
من پارسال ثبت نام کردم و قبول نشدم
امسال میخوام با عکس پارسال ثبت نام کنم به نظر شما مشکلی پیش میاد؟
ممکنه بفهمن؟

نه مشکلی نیست خیلی ها بودن این کار رو کردن و قبولم شدن اگه میتونی یه عکس جدید بگیر بهتره اما اینا به این کار دارن که عکست به چهره الانت میخوره یا نه مگه شما از پارسال تا حالا چقدر تغییر کردی

تغییر که نکردم فقط چون گفتن عکس باید بروز باشه واسه همین گفتم
گفتم شاید بفهمن عکس تکراریه فرم رو رد کنن
تشکر کنندگان:
(2013-10-01 ساعت 19:45)zz24 نوشته:  دوستان واقعا ببخشین...این یاهو شماره میخوا نمیشه درست کنیم...ایمیلی که درست میکنم باید با اسممون همخونی داشته باشه برا ثبت نام؟
در درست کردن ایمیل باید یا جیمیل باید تاریخ تولد رو درست وارد کنیم؟منظورم در درست کردن ایمیل هست ها نه ثبت نام ؟
فرقی نمی کنه که
اطلاعاتتون رو اگه درست وارد کنید بعدا اگه پسوردتونو یادتون بره یا هر مشکل دیگه به راحتی میتونید ایمیل یا جی میل یا... برگردونید
نه مشکلی پیش نمیاد
we fight for a better life
تشکر کنندگان: Mojtaba7300
(2013-10-01 ساعت 19:45)zz24 نوشته:  دوستان واقعا ببخشین...این یاهو شماره میخوا نمیشه درست کنیم...ایمیلی که درست میکنم باید با اسممون همخونی داشته باشه برا ثبت نام؟

دوست عزیز ایمیل اصلا مهم نیس چی باشه اسمش ولی خوب برای استفاده از ایمیل تو لاتاری بهتره یه ایمیل تمیز داشته باشی که هم خودت راحت دسترسی داشته باشی هم اگه احیانا ایمیلتو چک کردن اطلاعات درستی داده باشی! حتما برای امنیت هم از جیمیل استفاده کن شماره موبایلتو میدی یه کد پیامک میکنه بهت! جای نگرانی نیس بابت شماره موبایل همه اینکارو میکنن!
تشکر کنندگان: fairy ، Mojtaba7300
(2013-10-01 ساعت 19:50)Blacking نوشته:  تغییر که نکردم فقط چون گفتن عکس باید بروز باشه واسه همین گفتم
گفتم شاید بفهمن عکس تکراریه فرم رو رد کنن
اگه نمی خواید عکس جدید بگیرید فقط تاریخ عکستونو به روز کنید
تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، Blacking
سایت https://www.dvlottery.state.gov/ همین که نزدیک ساعت ثبت نام شد دیگه بالا نمیاد. کسه دیگه ای هم این مشکل و داره؟
من الان تونستم با v p n کانت شم و سایت بالا اومد.
تشکر کنندگان:
(2013-10-01 ساعت 19:52)behzad2013 نوشته:  سایت https://www.dvlottery.state.gov/ همین که نزدیک ساعت ثبت نام شد دیگه بالا نمیاد. کسه دیگه ای هم این مشکل و داره؟
نه برای من راحت باز میشهCool
تشکر کنندگان: behzad2013
با سلام میدونم اساتید در این موارد تذکر داده اند اما بنده هم وظیفه دونستم چند نکته رو عنوان کنم.
1) به تاریخ تولد و تبدیل آن بسیار دقت کنین.
2) اگر دارای فرزند هستید حتما حتما باید اسم و مشخصات و حتی عکس فرزند خود در زمان ثبت نام ارسال شود.
3) در زمان نوشتن اسم و فامیل باید دقیقا مانند پاسپورت خود اطلاعات اسمی رو درج کنید و اگر پاسپورت ندارید اطلاعات اسمی خود را به نحوی پر کنید که میخواهید در پاسپورت نوشته شود.
4) ما ایرانی ها middle name نداریم بنابراین در قسمت middle name چیزی ننویسید.
5) خانواده ای که زوج هستند میتوانند هرکدام از زوجین جداگانه ثبت نام کرده و نام و مشخصات و عکس همسر خود را در زمان ثبت نام ارسال کنند. (در این صورت 2 شانس دارید)
6) افرادی که بالاتر از 18 و کمتر از 21 سال سن دارند میتوانند هم به طور جدا گانه و هم تحت پوشش پدر و مادر خود ثبت نام کنند. (میشود 3 شانس که البته به تصمیم پدر و مادر مبنی بر مهاجرت بستگی دارد)
7) پارسال نزدیک به 30% از افراد ثبت نامی در قرعه کشی شرکت داده نشده ان به علت ناقص بودن اطلاعات تکمیلی بنابراین نهایت دقت را داشته باشین.
8) دقیقا مشخصات عکس باید متناسب با درخواست آنها باشد بنابراین تنبلی برای عکس گرفتن رو کنار بگذارید.
9) در هنگام ثبت نام خیلی دقت داشته باشین که از سهمیه کشورهای دیگر استفاده نکنید وگرنه کیس شما ریجکت خواهد شد. از راهنماهایی که در سایت برای تکمیل وجود دارد نهایت استفاده رو ببرید.
10) برای ثبت نام نیاز به وکیل ندارید خوشبختانه در این سایت اساتیدی فعالیت دارند که از وکیل کمتر نیستند از همین سایت سوالاتتون رو بپرسین و منتظر جواب باشید البته در تایپیک مربوطه.

براتون آرزوی موفقیت دارم. پاینده باشین. Smile
2014AS35xx # Interview: 26 Feb # AP
DV 2014 قسمت نشد اما آب جاری راه خودش رو پیدا میکنه.
نحوه پر کردن فرم ویزای ارمنستان / سفر به ایروان
پی دی اف سفر به ایروان
(2013-10-01 ساعت 19:22)farzad021 نوشته:  سلام سلام خدمت همه ی دوستان عزیز مهاجرسرایی،همینطور سلام مخصوص به دوستانی که از 2014 و تاپیک انتظارش با هم بودیم Cool
بعد از 4-5 ماه باز اومدیم مهاجرسرا Smile
دوستان گرام یک سوال فنی:
در مورد ثبت نام والدین همراه فرزندان زیر 21 سال
اول اینکه این 21 سال،منظور 21 سال تمام هست؟یا اینکه 20 سال تمام و وارد 21 سال شده
دوم اینکه شرط زیر 21 سال برای زمان ثبت نام هست یا بعد از برنده شدن و مصاحبه هم همچنان باید باید زیر 21 باشه؟
سلام دوست قدیمی
بله 21سال تمام
شرط زمان ثبت نام هست که زیر 21 باشید
نه نیازی نیست زمان مصاحبه حتما زیر 21 باشیدRolleyes
تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، Mojtaba7300 ، H Pier ، farzad021 ، زری وحدتی ، maani
(2013-10-01 ساعت 19:52)behzad2013 نوشته:  سایت https://www.dvlottery.state.gov/ همین که نزدیک ساعت ثبت نام شد دیگه بالا نمیاد. کسه دیگه ای هم این مشکل و داره؟

سایت مشکلی نداره من هر 5 دقیقه دارم یه رفرش میکنم !
تشکر کنندگان: behzad2013 ، H Pier ، massari1 ، Mojtaba7300 ، زری وحدتی ، maani ، zepehr
آقایون خانوما تو رو به خدا فقط برای خودتون ثبت نام کنید نه واسه فامیلاتون که نمیخوان برن امریکا امثال بدشانسی مثل من از سال 2011 داریم ثبت نام میکنیم اسممون در نیومده از ما بدشانس تر هم هستند تا 10 سالش هم من اینجا دیدم که اسمشون در نیومده به فکر کم کردن شانس خودتون نیستید به فکر امثال ما باشید.خدایش خسته شدیم از پس پیغام HAS NOT BEEN SELECTED رو بعد از قرعه کشی دیدیم دم همتون گرم ایشالا همه برنده بشید آخر هم من
تشکر کنندگان: athenaa ، fairy ، behzad2013 ، H Pier ، mohajer-sky ، Mojtaba7300 ، King Eagle ، maani ، masoud_777 ، elnaz_joon ، hasti_rara
دوستان فراموش نکنید که حتما جاهای خالی رو که شامل حال شما نمیشه رو حتما با کلمه N/A پر کنید
.
ممکنه سیستم فرم هایی که توشون سوال پاسخ داده نشده یا جای خالی داره رو تو قرعه کشی شرکت نده و شما هم هیچوقت متوجه نخواهید شد
تشکر کنندگان: athenaa ، massari1 ، Mojtaba7300 ، farzad021 ، payam62 ، maani ، battosai ، philter ، زری وحدتی
سایت مهاجرسرا واقعا عالیه..
هرچی جلوتر میرم میبینم پارسال یه سری ایراد داشتم تو فرم ثبتنامم ...
واقعا دست همه ی بچه ها درد نکنه که تجربیاتشون مجانی در اختیار ماها قرار میدن... به امید موفقیت همه ♥
تشکر کنندگان: BLACK_DAY ، fairy ، massari1 ، H Pier ، Mojtaba7300 ، King Eagle ، farzad021 ، maani ، battosai ، satin ، زری وحدتی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان