کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمت های مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
(2013-11-02 ساعت 16:34)aminhamed نوشته:  سلام دوستان
یه سوال داشتم
برا دوستم ثبت نام می کردم اشتباها نام و نام خانوادگیش جابجا زدم و شماره تایید گرفتم Sad
حالا چیکار کنم دوباره براش ثبت نام کنم یا از خیرش بگذرم
ممنون
سلام
نه نیازی نیست دوباره ثبت نام کنید بعد از قبولی میتونن زمان ارسال فرمها و مصاحبه تصحیح کنند.
دقت کنید که زمان اعلام نتایج باید همان طور که ثبت نام کردید چک کنید مثلا اگر اسم را به جای فامیلی نوشتید باید زمان چک کردن به جای فامیلی اسم رو وارد کنید
پست های قبلی رو می خوندی به جواب میرسیدیCool
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: storagemeter ، satin ، King Eagle
(2013-11-02 ساعت 15:31)s_1983 نوشته:  
(2013-11-02 ساعت 14:19)hesam_hhh نوشته:  
(2013-11-02 ساعت 10:10)sharmi نوشته:  من دارم ثبت نام میکنم و اطلاعات رو پر کردم ادامه رو زدم و okکردم ولی دوباره پرید صفحه ی فرم و دیگه پایینه صفحه continue هم نداره ,باید چی کار کنم؟؟؟؟

با سلام
شما مشکلی ندارید دوباره ثبت نام کنید تا در نهایت شماره کانفیر میشن نامبرو بگیرید

دوست عزیز بزار خیالتونو راحت کنم شما در هر چیزی که در فرم نوشتید رو باید ارائه بدید.مثلا اگه دانشجوئید گزینه ی هنوز به اتمام نرسیده رو میزنید و اگه دیپلمید که دیپلم رو میزنید.یعنی هر چیزی که در حال حاضر هستید رو مینویسید و اگه قبول شدید و شرایطتون تغییر کرد اصلا براشون مهم نیس و همون مدارکی که در فرم نوشتید رو میدید همین.درضمن یادتون باشه که صداقت مهمه و سعی نکنید دروغ بنویسید.
قضیه ی عکس که راحته و به عکاس بگید یه عکس 600 در 600 پیکسل میخواید با رزولیشن 300 و حجمه تا 200 کیلوبایت یعنی تا 200 کیلوبایت هرچقدر که باشه مهم نیس.مسئله حجاب هم عیبی نداره ولی خانوما گوشاشون حتما باید مشخص باشه و آقایون هم ته ریش یا ریشای مدلدار نذارند.سیبیل عیبی نداره.عینک هم نزنید چون نور تو چشتون میوفته.زمینه سفید باشه که تو سیدی میزنه براتون عکاس.هزینشم نفری زیر 5هزارتومنه دوستان.
اسمتون هم مثه تو پاسپورت بنویسید.
وضعیت ازدواجتون هم هرچی الان هست بنویسید و اگه نامزدین و عقدنامه ندارید که هنوز مجرد محسوب میشید و اگه طلاقنامه هنوز ندارید که متاهل محسوب میشید و اگه قبول شدید و شرایط تغییر کرد برای اونا قابل درکه.حتی اگه فرزند زیر 21 سال داشتید و یادتن رفت بنویسید در موقع مصاحبه عنوان میکنید و اگه موقع ثبتنام لاتاری 21 بود و الان 22.برای اونا 21 محسوب میشه.
برای متاهلین میتونید یه بار متقاضی اصلی مرد باشه با همسرش در فرم لاتاری و یه بار دیگه زن باشه با همسرش در فرو.یعنی چی؟یعنی با اینکه زن و شوهرید میتونید برای هر کدومتون یه فرم پر شه و هر کدومتون متقاضی اصلی بشه و همسرش زیر مجموعه.ولی دقت داشته باشید که اگه هر شخصی 2بار به عنوان متقاضی اصلی فرم پر کنه به طور خودکار حذف میشه و در مورد عکس هم اگه مطابق با اصولی که براتون گفتم نباشه فرمتون حذف میشه.
به این شرکتای کلاه بردار پول ندید که بلااستثنا همشون کلاه بردارن و هر فرم 2دقیقه بیشتر وقتتونو نمیگیره.
راستس اینو یادم رفت بگم که فرزندان بالای 21 سال باید فرم سوا پر کنن.
یادتون نره که صفحه ی کانفرمیشن فرمتون که ساکسز شده رو حتما تو کامپیوترتون سیو کنید.
به این حرفا که میگن روزای اول ثبتنام کنید شانستون بیشتره اصلا توجه نکنید چون کاملا بصورت راندوم وتصادفی انتخاب میشه و شانسی هست.
در زمان اعلام نتایج 2برابر ظرفت قبولی اعلام میکنن و فقط نصف افرادی که قبول میشن گرین کارت بهشون تعلق میگیره.این یعنی چی؟یعنی قبول شدن شما در لاتاری به معنی 100 در 100 گرین کارت گرفتن شما نیست و باید در مصاحبه ی فرمالیته ای که انجام میشه شما صداقتتون که شامل حرفایی که در فرمتون گفتید رو ثابت کنید و اف بی آی چک بشید و مدارک مالی قویی برای حداقل زندگیه 1 سال در آمریکا رو داشته باشید تا سربار دولت آمریکا نباشید.چون بیمه نمیشید و خیلی افرادی که آمریکایی هستند توانایی بیمه شدن رو ندارن.فکر نکنید که قبول شید به راحتی میگن بفرمایید و خونه و امکانات بهتون میدن و فرش قرمز براتون پهن میکنن.قبول شدن تازه مرحله ی اوله و از قبولی در تمام مراحل تا رسیدن به خاک آمریکا بینه 1 تا 2 سال زمان میبره.
پس فکر همه چیو بکنید و حرفای دیگران که عامه پسنده توجه نکنید و منبع شما فقط سایت سفارت آمریکا باشه.اینایی که نوشتم همش تو سایت اداره مهاجرت آمریکا هست.
موفق باشید و امیدوارم توسته باشم کمکتون کرده باشم.
آیا مطمئن هستی که عکس خانمها باید گوش ها پیدا باشه ؟ عکس نمونه سایت ثبت نام گوش خانم پیدا نیست .همین جا هم گفته شده پیدا بودن گوش مهم نیست و عکسی که ارسال کردم گوشها پیدا نبودند ! حالا باید بی خیال شم .و قیدش رو بزنم؟
تشکر کنندگان:
(2013-11-02 ساعت 18:09)aberirae نوشته:  
(2013-11-02 ساعت 15:31)s_1983 نوشته:  
(2013-11-02 ساعت 14:19)hesam_hhh نوشته:  
(2013-11-02 ساعت 10:10)sharmi نوشته:  
آیا مطمئن هستی که عکس خانمها باید گوش ها پیدا باشه ؟ عکس نمونه سایت ثبت نام گوش خانم پیدا نیست .همین جا هم گفته شده پیدا بودن گوش مهم نیست و عکسی که ارسال کردم گوشها پیدا نبودند ! حالا باید بی خیال شم .و قیدش رو بزنم؟

مشخصات عکس مورد تایید مرکز کنتاکی، این مشخصات را میتوانید برای انواع و اقسام ویزاها داشته باشید از جمله لاتاری.

صورت فرد باید مستقیم به سمت دوربین باشد، مثلا مایل یا کج نباشد.
سر فرد نباید مایل به راست یا چپ یا بالا و پایین خم شده باشد.
ارتفاع صورت باید 50-69 درصد عکس را پر کند.
فاصله چشم ها تا پایین عکس باید 50 تا 69 درصد طول عکس باشد.
پس زمینه ی عکس باید رنگ روشن و ساده باشد.
لنز دوربین باید واضح (focus) باشد.
شخص نباید عینک افتابی (یا هر چیز دیگری که جلوی صورت را میگیرد) زده باشد.
اگر کلاهی که می پوشید به خاطر دین شماست اشکالی ندارد اکا کلاه نباید هیچ بخشی از صورتتان را پوشانده باشد. کلاه های نظامی یا پرسنلی مورد قبول نیست.
نمایان بودن گوش ها یک قانون اداره ی گذرنامه ی ایران است. هیچ ربطی به دولت آمریکا ندارد و الزامی نیست.
عکس یاید با فرمت JPEG باشد.
حجم فایل باید حداکثر 240 کیلوبایت باشد.
اندازه ی عکس باید حداقل 600 پیکسل در 600 پیکسل باشد.
عکس باید مربع باشد ( طول و عرض مساوی)
عکس باید رنگی باشد. 24 بیت در هر پیکسل. سیاه و سفید یا 8 بیت در هر پیکسل قبول نیست.
اگر عکس را اسکن میکنید رزولوشن باید 300 DPI باشد.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: Hadi_20 ، King Eagle
سلام، دوستان الان یک ساعت و نیمه که از مهلت ثبت نام لاتاری گذشته ولی هنو میشه ثبت نام کرد... چجوریاس؟؟؟؟؟ برام جالب شده...

اینم روز شمار ثبت نام که یکی از دوستان انجمن زحمتشو کشده بودن
http://www.timeanddate.com/countdown/gen...tration+DV
2014: نخاست که بشه، راضیم به رضاش
2015: امریکا از دیدنم محروم شد
2016: بازم سعادت نصیبشون نشد
2017: کم انرژی + دادم
2018: خدایا شکرت که سال پنجم بالاخره برنده شدم
شما هم ناامید نباشید، انرژی مثبت بدید مثل من قطعا برنده میشید
برنده شدنمو مدیون انرژی مثبتم هستم
تشکر کنندگان: King Eagle
;واسه من که نمیشه
یعنی هنوز میشه ثبتنام؟
ساعت 20:10
تشکر کنندگان: beelzebub ، kasragtr
تموم شد دیگه. نوشته که ممنونیم!

لینک ثبت نام رو هم برداشته
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: eng2006 ، kasragtr ، King Eagle
(2013-11-02 ساعت 21:13)beelzebub نوشته:  تموم شد دیگه. نوشته که ممنونیم!

لینک ثبت نام رو هم برداشته

جالبه، برای من هنوز تو خود فرم ثبت نام هم میره Big Grin Tongue جتی چند بار هم ctrl + f5 زدم ولی دیدم بازم میره تعجب کردم....
تشکر کنندگان: beelzebub
دیگه بریم تو تاپیک شماره تایید آمار ثبت نامی ها رو دربیاریم:دی

امسال هم تاپیک شمارش معکوس هست؟
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: kasragtr ، King Eagle
(2013-11-02 ساعت 21:20)beelzebub نوشته:  دیگه بریم تو تاپیک شماره تایید آمار ثبت نامی ها رو دربیاریم:دی

امسال هم تاپیک شمارش معکوس هست؟

اینایی که شما میگی نمیدونم چی هست ولی خو برای من سوال بود بعد تموم شدن ثبت نام چی میشه؟؟؟ نخود نخود هرکه رود خانه خود؟؟ یا تاپیک های دیگه ای رو پاتوق میکنید Big Grin Tongue یا چجوریاس کلا... تو این دو سه روز خیلی به مهاجرسرا وابسته شدم، اینکه میدیدم همه با تمام وجود دونسته هاشونو با هم به اشتراک میذارن خیلی برام جالب بود....
تشکر کنندگان: King Eagle
سلام

بالاخره متوجه نشدم که این مرحله دوم چی شد ممنون میشم یکی پاسخ بده؟
تشکر کنندگان:
(2013-11-02 ساعت 22:03)masoud_777 نوشته:  سلام

سلام
جایی اعلام نکردن اما اگر شما سال گذشته ثبت نام کرده اید میتونید تا June 30, 2014 تو سایت چک کنین.

2014 Entrant Status Check

DV-2014 entrants may enter their confirmation information through the link below starting at noon (EDT) on May 1, 2013. The DV-2014 registration period was from October 2, 2012, until November 3, 2012. DV-2014 entrants should keep their confirmation number until at least June 30, 2014.

این هم لینکش
Shy
تشکر کنندگان:
(2013-11-02 ساعت 22:23)behzad2013 نوشته:  

سلام
جایی اعلام نکردن اما اگر شما سال گذشته ثبت نام کرده اید میتونید تا June 30, 2014 تو سایت چک کنین.

DV-2014 entrants may enter their confirmation information through the link below starting at noon (EDT) on May 1, 2013. The DV-2014 registration period was from October 2, 2012, until November 3, 2012. DV-2014 entrants should keep their confirmation number until at least June 30, 2014.

این هم لینکش
Shy
ممنون از جوابتون بله امسال سومین سال که دارم ثبت نام میکنم.
تشکر کنندگان: behzad2013
تاپیک شمارش معکوس کی باز میشه ؟ Big Grin
فک کنم تو بهمن اینا بود پارسال جایی نداریم بریم آواره ایم تا اون موقع
DV2013: Has Not Been Selected
DV2014: Has Not Been Selected
DV2015: Has Not Been Selected
DV2016: Has Not Been Selected
................................ Big GrinV2017
تشکر کنندگان: behzad2013 ، Danoosh
(2013-11-02 ساعت 22:28)masoud_777 نوشته:  
(2013-11-02 ساعت 22:23)behzad2013 نوشته:  

سلام

این هم لینکش
Shy
ممنون از جوابتون بله امسال سومین سال که دارم ثبت نام میکنم.

براتون آرزوی موفقیت دارم.
GOOD CHANCE Shy

(2013-11-02 ساعت 22:32)soroosh yz نوشته:  تاپیک شمارش معکوس کی باز میشه ؟ Big Grin

به نظر من هر چی کمتر بهش فکر کنیم همون اندازه زودتر میگذره. Sad
تشکر کنندگان: soroosh yz ، masoud_777

عزیز دور دومی در کار نیستSad خیالت جمع

(2013-11-02 ساعت 22:32)soroosh yz نوشته:  تاپیک شمارش معکوس کی باز میشه ؟ Big Grin

رفت تا مارچ یا آپریلSad
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: soroosh yz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان