کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
سلام دوستان عزیز
من هم همین الان ثبت نام کردم.
امیدوارم اینبار نوبت ما رسیده باشه که برنده مون اعلام کنند.
امسال هم مثل تایپک شمارش معکوس 2014 بچه ها پراز انرژی و امید باشند و منتظر دریافت اخبار خوش بمانیم.
زندگی پر از امید است
پس هیچ وقت ناامید مباش!
تشکر کنندگان: King Eagle ، H Pier ، Danoosh ، ghafari88 ، storagemeter ، fairy ، saied-k ، Fifi2015
من و همسرمم چندروز پیش ثبت نام کردیم.امبدوارم برنده شیم هم ما هم شما.آخه خیلی بهش نیاز داریم.....
تشکر کنندگان: Danoosh ، storagemeter ، King Eagle ، fairy ، H Pier ، saied-k ، ramo_m2 ، Fifi2015 ، danial91 ، somayeh8159
سوالی داشتم اگه کسی confirmation number رو از دست بده چطور میشه از سایت به دستش آورد؟Sad
تشکر کنندگان: satin ، Farzad.sg
(2013-10-15 ساعت 00:14)rouzi نوشته:  سوالی داشتم اگه کسی confirmation number رو از دست بده چطور میشه از سایت به دستش آورد؟Sad

سلام.روز اول می که خواستین چک کنین یه قسمت داره که میتونین بازیابیش کنید.
تشکر کنندگان: rouzi ، King Eagle ، mehdieb ، Danoosh
دوستان به نظر شما ربطی بین کانفیرمیشن نامبر ها هست؟

من چون ۳ بار میتونستم ثبت نام کنم بار اول که ثبت نام کردم اینجوری شد:20153 چند دقیقه بعدش رو که ثبت نام بعدی رو کردم شد:20151 و سومی هم چند دقیقه بعدش 20153

حالا نمیدونم ربطی داره یا نه. به سرعت ثبت نام بستگی داره یا نه
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان:
(2013-10-18 ساعت 18:51)beelzebub نوشته:  دوستان به نظر شما ربطی بین کانفیرمیشن نامبر ها هست؟

من چون ۳ بار میتونستم ثبت نام کنم بار اول که ثبت نام کردم اینجوری شد:20153 چند دقیقه بعدش رو که ثبت نام بعدی رو کردم شد:20151 و سومی هم چند دقیقه بعدش 20153

حالا نمیدونم ربطی داره یا نه. به سرعت ثبت نام بستگی داره یا نه

چــــــــــــــــی میگی؟ شما 3بار ثبت نام کردی برای خودت یا سه بار برای سه شخص متفاوت؟
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: mahbube
۳تا ثبت نام برای یه خانواده دیگه. یه بار مرد و بقیه. یه بار زن و بقیه. یه بار هم بچه:دی
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: King Eagle ، abbas09 ، satin ، mahbube
(2013-10-12 ساعت 14:17)ata_bros نوشته:  راستی 0 و o رو چجوری تو کانفیرمیشن نامبر تشخیص بدیم 2015 صفرش وسطش خط داره ولی 2 حرف بعدش یه گردالی هست معلوم نیس 0 اِه ، اوِ هست ، چیه ؟ ماکه موندیم!

با همون 0وo که نوشتی نه با o و 0 که نوشتی نگا کن اینجا یه 0 داریم و یه o پس o و 0 اینجاست ..............اِ اِ اِ نه از اول ......[عکس: 311220_wacko3.gif]
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: King Eagle ، shaghayegh77 ، satin ، fairy ، hellen segara
سلام.من این چند سال که ثبت نام کردم اول مرورگر فایرفاکس استفاده میکردم و زمانی که میرسید بخش اخر که میگه اطلاعات چک کن و بعد از اون شماره تایید ثبت نام میده.وقتی ادامه میزدم به جای این که کد ثبت نام بده بر میگشت یه صفحه که فرم 1 و 2 با هم میومدن (یعنی اون شماره بهم نداد) الان هم حواسم نبود باز با فایرفاکس رفتم همین مشکل پیش اومد.رفتم با IE اونجا بهم شماره داد.به نظرتون موقعی که با فایرفاکس رسیدم مرحله اخر و زدم ادامه تا شماره بهم بده ولی نداد و رفت فرم 1 و 2 بهم نشون داد اون موقع یعنی ثبت شده ؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-22 ساعت 00:55)mamadrs نوشته:  سلام.من این چند سال که ثبت نام کردم اول مرورگر فایرفاکس استفاده میکردم و زمانی که میرسید بخش اخر که میگه اطلاعات چک کن و بعد از اون شماره تایید ثبت نام میده.وقتی ادامه میزدم به جای این که کد ثبت نام بده بر میگشت یه صفحه که فرم 1 و 2 با هم میومدن (یعنی اون شماره بهم نداد) الان هم حواسم نبود باز با فایرفاکس رفتم همین مشکل پیش اومد.رفتم با IE اونجا بهم شماره داد.به نظرتون موقعی که با فایرفاکس رسیدم مرحله اخر و زدم ادامه تا شماره بهم بده ولی نداد و رفت فرم 1 و 2 بهم نشون داد اون موقع یعنی ثبت شده ؟

نه دوست گرامی.زمانی ثبت نام شما تکمیل میشه که کانفیرم نامبر میگیری شما هزار بار هم ثبت نام کنی و کانفیرم نامبر نگیری انگار ثبت نام نکردی.پس خیالت راحت ثبت نام شما درست بوده و یک بار هم بوده Wink
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: mamadrs ، mahbube ، mreza_ce ، Fifi2015
آقا وقتی confirmation رو میگیریم معنی اش اینه که عکسامون تاییده دیگه ؟
تشکر کنندگان:
(2013-10-26 ساعت 15:47)Alikalashi نوشته:  آقا وقتی confirmation رو میگیریم معنی اش اینه که عکسامون تاییده دیگه ؟

گرفتن confirmation یعنی ثبت نام شما با موفقیت انجام شد و تایید و یا ردی بر اطلاعاتی که داخل فرم ( مثل عکس و اطلاعات شخصی و...) نوشته اید نیست.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: King Eagle ، satin
(2013-10-22 ساعت 00:55)mamadrs نوشته:  سلام.من این چند سال که ثبت نام کردم اول مرورگر فایرفاکس استفاده میکردم و زمانی که میرسید بخش اخر که میگه اطلاعات چک کن و بعد از اون شماره تایید ثبت نام میده.وقتی ادامه میزدم به جای این که کد ثبت نام بده بر میگشت یه صفحه که فرم 1 و 2 با هم میومدن (یعنی اون شماره بهم نداد) الان هم حواسم نبود باز با فایرفاکس رفتم همین مشکل پیش اومد.رفتم با IE اونجا بهم شماره داد.به نظرتون موقعی که با فایرفاکس رسیدم مرحله اخر و زدم ادامه تا شماره بهم بده ولی نداد و رفت فرم 1 و 2 بهم نشون داد اون موقع یعنی ثبت شده ؟

سلام

من هم دقیقاً مشکل همین دوستمون رو دارم. من با IE ثبت نام کردم و در مرحله آخر که Continue رو زدم تا شماره تأیید رو بده، 2 تا فرم رو نشون داد و هیچ دکمه ای هم بالا پایین نداشت.
فکر کنم اشکال سیستمی هست این.
حالا چکار کنم ؟ دوباره ثبت نام کنم ؟
نکنه کانفرمیشن نامبر صادر شده باشه ؟

مرسی
تشکر کنندگان:
(2013-10-27 ساعت 10:42)mreza_ce نوشته:  من هم دقیقاً مشکل همین دوستمون رو دارم. من با IE ثبت نام کردم و در مرحله آخر که Continue رو زدم تا شماره تأیید رو بده، 2 تا فرم رو نشون داد و هیچ دکمه ای هم بالا پایین نداشت.

مرسی[/b]

دوست گرامی اینچیزی که شما میگی دقیقا میشه مرحله قبل از گرفتن کامفیرمیشن نامبر که در این مرحله اطلاعات وارد شده رو یه مروری میکنید و اگه درست باشن میرید مرحله گرفتن کانفیرم نامبر پس درنتیجه ثبت نام شما تکمیل نشده بوده شما میتونید دوباره ثبت نام کنید

تشکر کنندگان: mreza_ce
(2013-10-27 ساعت 11:13)King Eagle نوشته:  
(2013-10-27 ساعت 10:42)mreza_ce نوشته:  من هم دقیقاً مشکل همین دوستمون رو دارم. من با IE ثبت نام کردم و در مرحله آخر که Continue رو زدم تا شماره تأیید رو بده، 2 تا فرم رو نشون داد و هیچ دکمه ای هم بالا پایین نداشت.

مرسی[/b]

دوست گرامی اینچیزی که شما میگی دقیقا میشه مرحله قبل از گرفتن کامفیرمیشن نامبر که در این مرحله اطلاعات وارد شده رو یه مروری میکنید و اگه درست باشن میرید مرحله گرفتن کانفیرم نامبر پس درنتیجه ثبت نام شما تکمیل نشده بوده شما میتونید دوباره ثبت نام کنید

سلام
درست می فرمایید، ولی این یک باگ وب سایت هست دیگه. چون بعد از صفحه Review وقتی Continue رو میزنیم باید صفحه کانفرمیشن نامبر بیاد، ولی دوباره صفحه Review اومد که دیگه دکمه ای هم توش نداشت. تازه دکمه های عکس توش فعال شده بود!! بنابر این چاره ای نبود جز بستن صفحه و ثبت نام مجدد.
من این مشکل رو در صفحه http://travel.state.gov/about/contact/contact_4746.html که مربوط به اشکالات و پیشنهادات میشه در بخش DV lottery online بهشون اطلاع دادم، باشد که درستش کنند Smile
مرسی از شما
تشکر کنندگان: King Eagle

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان