کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره تایید ثبت نام (Confirmation Number)
بعد از ثبت نام یک شماره تاییدیه صادر می شود که از طریق آن قادر به چک کردن نتیجه بعد از اعلام نتایج خواهید بود. شماره را یادداشت کنید و سوالات احتمالی را در این تاپیک پیگیری کنید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
دوستان خوبم که برای 2015 ثبت نام می کنند، خواهشا خواهشا خواهشا کانفیرمیشن نامبرتون رو یه جای مطمئن بذارید که یادتون نره. چون ایشالا بعد از قبولی هم لازمش دارین. نگید نگفتما.
البته درسته که بعداً میشه از طریق خود سایت اون رو باز به دست آورد ولی روزه شک دار نگیرین و از همین اول کار شسته و رفته پیش برید.
موفق باشید.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
با سلام
دوستان ابن تاپیک برای توضیح درباره (Confirmation Number) است لطفا از ارسال پست های بی ربط بپرهیزید.

خوب دوستان بعد از ارسال فرم ها سایت به شما یه کد رهگیری میده که حدود 16 رقم و حرف میشه بهش میگن Confirmation Number.
این کد بعد از اعلام قرعه کشی و برندگان تنها راه حلی هست که میشه ببنید برنده شدید یا نه !( مثل سازمان سنجش نیست فکر کنید با اسم و این حرفا بشه فهمید ) پس اول از همه تو کامیوترتون اون صفحه و خود Confirmation Number رو ذخیره کنید اونم در چند جای مختلف ترجیحا( در درایو ویندوزتون نباشه تا اگر وندوز رو عوض کردید پاک نشه).بعد حتما یه پرینت ازش بگیرید برای اینکه اگر کامپیوتر تون به علتی مشکل دارشد این کد رو داشته باشید.
نکته ها :
1- اگر کد رهگیریتون رو نداشتید میتونید از طریق خود سایت دوباره بازیابیش کنید اما باید مراحل امنیتی رو طی کنید که به نظر من یکمی دقت داشته باشید و نگهش دارید بهتره.
2- این کد با کد و شماره کیسی که بعد از برنده شدن بهتون میدن فرق داره و حتی پیشکسوتان متعقد بودنید بهتره تا پایان پروسه لاتاری نگهش دارید پس لطفا دقت کنید.
با آرزوی موفقیت.
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
البته اعلام نتایج 2014 با اسم و فامیل و سال تولد هم جواب می داد ولی باز هم کار از محکمکاری عیب نمی کنه . سعی کنید این شماره رو حتما جایی نگه دارین.
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، mehdikhosro ، MEHR52 ، rasti_110 ، n-az
یه پیشنهاد خوب بعد از گرفتن confirmation number از اون به این طریق یه عکس بگیرین ctrl+print screenحالا paintرو باز کنین و عکس گرفته شده رو paste کنین و save ازش بگیرین حالا احیانا برای اینکه مبادا کامپوترتون در آینده دچار مشکل شد شما به مشکل نخورین این عکس رو به چندتا از ایمیلهاتون بفرستین البته به شرط اینکه دیگه ایمیلاتون و پسوردشون یادتون نره Wink ترجیحا هم از gmail استفاده نکنین که یه وقت ف.ی.ل.ت.ر نشه و واویلا لیلی بشه کارتون
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، Samand ، mehdikhosro ، storagemeter ، khorsandi ، MEHR52 ، bhr bhr ، آبان ، ali ringoo
از تمام دوستان عزیزم میخوام که محض تفریح و اینکه حالا ببینیم چی میشه از ثبت نام کردن خود و یا دیگر اشخاص خود داری کنند. این لاتاری جدیه و خواهشا باعث ضایع شدن حق اشخاصی که توانایی رفتن بعد از قبولی رو دارن نشین. یکی از دوستان ما قبول شده و برای همه اعضای خانوادش هم تونست ویزا بگیره ( 4 نفر..!!!!!!) بعدش میگفت هرچی فکر میکنم میبینم که نرم بهتره. میترسم...!!!! موقع شروع پروسه مهاجرتیش 100 بار بهش گفتم فلانی اگه هنوز تصمیم قطعی برای رفتن نداری بیخیال شو بزار 4 تا آدم دیگه که میتونن برن حقشون ضایع نشه.جالب اینجاست ایشان توسط همکارشان ثبت نام شدن. فقط صرف اینکه حالا ببینیم چی میشه.....!!!!! فکر میکرد شوخیه ...!!! بازیه....!!!! خواهشا درخواست دوستان و اشایان و فامیل رو که محض تفریح دارن این کار رو میکنن رو رد کنین....!! من این مطلب رو تو تمام موضوعات میزارم و میدونم ربطی به موضوعات نداره ولی از مدیران محترم میخوام این قضیه رو برای اعضا روشن بکنن و جا بندازن که واقعا حق بعضیها اینجوری پایمال میشه.
ممنونتون به امید موفقیت همتون هر جا که باشین ...!!!!
پس از ثبت نام براحتی میتونید از صفحه ثبت نام نهایی پرینت بگیرید...اگر دسترسی ندارید پیرو حرف دوستمون عکس بگیرید و سیو کنید.
شما از مرحله ثبت اطلاعاتتون هم میتونید عکس یا پرینت بگیرید ..این به این خاطر هست که پس از قبولی مشخصات وارد شده اولیه نظیر تاریخ تولد ..مدرک تحصیلی و سایر موارد رو داشته باشید.
یادآوری میکنم شما پس از قبولی به هیچ وجه دسترسی به مشخصاتی که در زمان ثبت نام وارد کرده اید ندارید.
تشکر کنندگان: storagemeter ، King Eagle ، MEHR52 ، bhr bhr
(2013-10-02 ساعت 19:57)hajiarab نوشته:  دوستان تا حالا کسی آمده بررسی کنه ببینه چند درصد احتمال برنده شدن هر کسی هست؟ امسال ایران چندتا سهمیه داره؟ من که مطمئنم برنده میشم

امکان پذیر نیست که درصد قبولی یک ملت رو بدست بیاری فقط تنها چیزی که مشخصه اینه که درصد قبولی یک کشوراز 7%کل قبولیها بیشتر نمیشه
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: MEHR52 ، bhr bhr
دوستان تو رو خدا مثل سال قبل نكنيد كه بعد اعلام نتايج همه ميومدن مينوشتن ما براي 20-30 نفر ثبت نام كرديم نشد

سال قبل خيلي ها خيانت كردن. Big Grin

هر كي ميخواد و ميتونه بره. و شرايطشو داره خودش هم ميتونه ثبت نام كنه.

حواسمون باشه كه سال قبل بلايي كه سرمون اومد امسال نيادBig Grin
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: fairy ، King Eagle ، ostokhan ، kaptan ، amirnader ، bhr bhr
خدا رو شکر امسال تب این کار خوابیده. سال پیش تو همه وبلاگ ها و اینور اونور تبلیغاش بود اما امسال خیلی کم شده.

من خودم یادم رفته بود که ثبت نام شروع شدهBig Grin
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان: ostokhan ، King Eagle ، bhr bhr ، ata_bros ، afsharj
استخوان عزیر، تریپ لارج رو خوب اومدی!
البته فراموش کردم که خدمت دوستان قدیمی پشت در لاتاری مونده خودم (جناب King Eagle) و همچنین دوستان جدید این قافله سلام عرض کنم!
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
تشکر کنندگان: ostokhan ، majid7
(2013-10-04 ساعت 20:34)iSalar نوشته:  استخوان عزیر، تریپ لارج رو خوب اومدی!
البته فراموش کردم که خدمت دوستان قدیمی پشت در لاتاری مونده خودم (جناب King Eagle) و همچنین دوستان جدید این قافله سلام عرض کنم!

مدتی بود خبری از شما نبود؟ بعد از اعلام نتایج 2014 تمام دوستان پراکنده شدند و رفتند از جمله شما و خانوم آرزو بی جی که مدام انرژی ++++++++++++ میداد Big Grin . نه به شور قبل اعلام نتایج و درست کردن شمارش معکوس و نه به ضد حال خوذدن بعد از اعلام نتایج. تقریبا هیچ کسی از بچه ها برنده نشد جز مادر خانوم شیمودا. ما هم که داریم غازمون رو میچرونیم Big Grin
تشکر کنندگان: iSalar ، King Eagle ، majid7
(2013-10-04 ساعت 20:47)ostokhan نوشته:  

مدتی بود خبری از شما نبود؟ بعد از اعلام نتایج 2014 تمام دوستان پراکنده شدند و رفتند از جمله شما و خانوم آرزو بی جی که مدام انرژی ++++++++++++ میداد Big Grin . نه به شور قبل اعلام نتایج و درست کردن شمارش معکوس و نه به ضد حال خوذدن بعد از اعلام نتایج. تقریبا هیچ کسی از بچه ها برنده نشد جز مادر خانوم شیمودا. ما هم که داریم غازمون رو میچرونیم Big Grin
والا من کم و بیش سر می‌زدم ولی خب وقتی دیگه جایی واسه ما رد شده‌ها نبود، امکان عرض ادب و اعلام حضور وجود نداشت، به عبارتی بعد اعلام نتایج ناخودآگاه ما ار سایت بیرون انداخته شدیم! Smile
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
تشکر کنندگان: ostokhan ، King Eagle ، pariya2 ، h.shayan
(2013-10-03 ساعت 10:29)King Eagle نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 19:57)hajiarab نوشته:  دوستان تا حالا کسی آمده بررسی کنه ببینه چند درصد احتمال برنده شدن هر کسی هست؟ امسال ایران چندتا سهمیه داره؟ من که مطمئنم برنده میشم

امکان پذیر نیست که درصد قبولی یک ملت رو بدست بیاری فقط تنها چیزی که مشخصه اینه که درصد قبولی یک کشوراز 7%کل قبولیها بیشتر نمیشه
کشور امریکا هر ساله برا50،000 نفر از طریق لاتاری ویزا صادر میکنه که سهم ایرانیها 7% از اونه .
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است.
تشکر کنندگان: bhr bhr

سلام سالارجان با مرام نباید یه حالی از بروبچه های دیترویت بپرسی اینه رسمش Eminem گوش کن WinkBig Grin

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان