کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آدرس پستی در فرم ثبت نام
لطفا جواب دهید : سلام آیا در فرم ثبت نام قسمت 8 که مربوط به ادرس میشه حتما باید دو آدرس نوشته بشود یا یک آدرس هم کافیه؟
تشکر کنندگان: زری وحدتی
(2013-10-01 ساعت 20:15)nokia73amin نوشته:  لطفا جواب دهید : سلام آیا در فرم ثبت نام قسمت 8 که مربوط به ادرس میشه حتما باید دو آدرس نوشته بشود یا یک آدرس هم کافیه؟

دوخط برای یک آدرسه دقت کن نوشته آدرس خط اول و دوم ننوشته آدرس اول و دوم
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، mahdibashoma ، bhr bhr
همون جوری که میبیند ادرس لاین از دو قسمت تشکیل شد کمی گیج شدم این رو باید در قسمت لاین اول بزارم لاین دوم چجوری طریقه قرار دادنشو میشه تو ضیح بدید
با تشکر

تهران خ ایرانشهر جنوبی پلاک 24 طبقه 5 واحد 2
(2013-10-01 ساعت 22:31)QTM نوشته:  همون جوری که میبیند ادرس لاین از دو قسمت تشکیل شد کمی گیج شدم این رو باید در قسمت لاین اول بزارم لاین دوم چجوری طریقه قرار دادنشو میشه تو ضیح بدید
با تشکر

دوستان تا جایی که در لاین اول امکان داره بنویسید بقیه اش رو در لاین دوم. مثلا خ ایرانشهر جنوبی پلاک ... رو در لاین اول ایران تهران و .... در لاین دوم برای بقیه مثل کد پستی و اینا هم که خودش جا داره!
بابا من متوجه هستم استرس دارید اما یکمی فکر کنید دوستان ! به پاسخ خیلی از سوالاتتون میرسید.
Survivor of Lottary ۲۰۱۴ - Category = F2A
enterence date to the USA= 4 November2014
I-130 & I-797 & 420$ & PD = 22/10/2014
Approved = 8/4/2015
Case Number & Invoice ID by phone ( Abu Dahbi) = 5/7/2015
27/8/2015 = DS261+120$
= DS260 & 325$
= Send document
= Complete
تشکر کنندگان: QTM ، King Eagle ، aghaghia ، satin ، Danoosh
اصلا نگران نباشید چون هیچ چیز دیگه به صورت دستی پست نمیشه. آدرس هرچی خواستی بنویس اصلا مهم نیست.
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، hadi-sh ، storagemeter
از تمام دوستان عزیزم میخوام که محض تفریح و اینکه حالا ببینیم چی میشه از ثبت نام کردن خود و یا دیگر اشخاص خود داری کنند. این لاتاری جدیه و خواهشا باعث ضایع شدن حق اشخاصی که توانایی رفتن بعد از قبولی رو دارن نشین. یکی از دوستان ما قبول شده و برای همه اعضای خانوادش هم تونست ویزا بگیره ( 4 نفر..!!!!!!) بعدش میگفت هرچی فکر میکنم میبینم که نرم بهتره. میترسم...!!!! موقع شروع پروسه مهاجرتیش 100 بار بهش گفتم فلانی اگه هنوز تصمیم قطعی برای رفتن نداری بیخیال شو بزار 4 تا آدم دیگه که میتونن برن حقشون ضایع نشه.جالب اینجاست ایشان توسط همکارشان ثبت نام شدن. فقط صرف اینکه حالا ببینیم چی میشه.....!!!!! فکر میکرد شوخیه ...!!! بازیه....!!!! خواهشا درخواست دوستان و اشایان و فامیل رو که محض تفریح دارن این کار رو میکنن رو رد کنین....!! من این مطلب رو تو تمام موضوعات میزارم و میدونم ربطی به موضوعات نداره ولی از مدیران محترم میخوام این قضیه رو برای اعضا روشن بکنن و جا بندازن که واقعا حق بعضیها اینجوری پایمال میشه.
ممنونتون به امید موفقیت همتون هر جا که باشین ...!!!!
تشکر کنندگان: b_argi ، saeedhot ، farnosh*m ، Danoosh ، j@vad
لازم نیست تو آدرس خط اول یا دوم اسم کشور- استان و شهر رو بنویسید. چون در قسمت های پایین ترش کشور و استان و شهر رو از شما خواسته. همون جا اونارو پر کنید کافیه
تشکر کنندگان: storagemeter ، aghaghia ، bhr bhr ، زری وحدتی ، j@vad
(2013-10-01 ساعت 19:46)mus نوشته:  Unit 6, 10 Metri Nejadi, No.130 St.,Madani Shomali St,...Circle, Tehran...
البته به نظر بنده

دوست من چطور شماره ی واحد رو نوشتی بعد اسم کوچه رو و بعد پلاک رو؟
شما ترتیب خواسته شده در رفترچه راهنما رو به هم زدی.

(2013-10-01 ساعت 22:31)QTM نوشته:  همون جوری که میبیند ادرس لاین از دو قسمت تشکیل شد کمی گیج شدم این رو باید در قسمت لاین اول بزارم لاین دوم چجوری طریقه قرار دادنشو میشه تو ضیح بدید
با تشکر

Unit 2 Second Floor No. 24 خط اول
South Iranshahr St. خط دوم
شهر Tehran
کد پستی
کشور Iran
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، j@vad
آدرس باید از آخر نوشته بشه دیگه یعنی اول واحد بعد پلاک - کوچه - خیابان و ...کلا" برعکس خودمونه دیگه
فک نکنم سر اینکه کسی ترتیب ها رو به هم بزنه بخوان رد کنن
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، Danoosh
(2013-10-02 ساعت 15:38)hadi-sh نوشته:  آدرس باید از آخر نوشته بشه دیگه یعنی اول واحد بعد پلاک - کوچه - خیابان و ...کلا" برعکس خودمونه دیگه

یک نمونه آدرس صحیح ...
Unit 6, 10 Metri Nejadi, No.130 St.,Madani Shomali St,...Circle, Tehran...
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
(2013-10-02 ساعت 16:01)darabi نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 15:38)hadi-sh نوشته:  آدرس باید از آخر نوشته بشه دیگه یعنی اول واحد بعد پلاک - کوچه - خیابان و ...کلا" برعکس خودمونه دیگه

یک نمونه آدرس صحیح ...
Unit 6, 10 Metri Nejadi, No.130 St.,Madani Shomali St,...Circle, Tehran...

بچه ها سر آدرس زیاد وسواسی نباشید. این بیشتر برای قدیم بوده که جواب قبولی رو برای برنده پست میکردن . سایر امور بعدی هم به همون آدرس. الان که دیگه همش شده الکترونیکی و اینترنتی
تشکر کنندگان: storagemeter ، fairy ، Arashiv ، King Eagle ، bhr bhr ، زری وحدتی ، j@vad
همینطور که دوستان بارها وبارها تذکر دادن آدرس مهم نیست اما اگر خواستین در صورتی که مدیران مشکلی در این قضیه نمیبینن میتونید آدرستون رو به من پیام خصوصی کنین و من انگلیسیش رو تحویلتون میدم

بازم میگم اگر مدیران مشکلی در این مبحث نمیبینن
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: mahdibashoma ، kitrinos
(2013-10-01 ساعت 14:42)nokia73amin نوشته:  لطفا جواب دهید : سلام آیا در فرم ثبت نام قسمت 8 که مربوط به ادرس میشه حتما باید دو آدرس نوشته بشود یا یک آدرس هم کافیه؟

سلام..
سوال من هم همینه.. و در قسمت In Care of چی باید نوشت؟
(2013-10-04 ساعت 00:45)amestrida نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 14:42)nokia73amin نوشته:  لطفا جواب دهید : سلام آیا در فرم ثبت نام قسمت 8 که مربوط به ادرس میشه حتما باید دو آدرس نوشته بشود یا یک آدرس هم کافیه؟

سلام..
سوال من هم همینه.. و در قسمت In Care of چی باید نوشت؟

عزیزان نوشته آدرس خط اول و خط دوم ننوشته که آدرس اول و دوم
پس درنتیجه اگر آدرستون در خط اول جانشد ادامه رو در خط دوم بنویسین

in care of هم میشه صاحب اون خونه ای که توش زندگی میکنین اعم از پدرتون مادرتون یا اگر صاحب خونه خودتونین که اسم خودتون رو بزنین

اینا اصن مهم نیستن چون قرار نیست شما نامه ای دریافت کنین

تشکر کنندگان: storagemeter ، زری وحدتی ، j@vad
سلام میشه به جای آدرس خودمون مثلا یه آدرس تو آمریکا مال بستگان رو نوشت؟
CaseN:46$$ مصاحبه w2 march آخرین up 16 سپتامبر در انتظار کلیر
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، j@vad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان