کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
(2013-10-01 ساعت 16:46)soli asali نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 16:10)mahdiar نوشته:  ببخشید شما نوشتید که گوش ها باید مشخص باشه .خانومهایی که حجاب دارند که گوشها پوشیده هست اونا چیکار کنند؟

باید بدون حجاب عکس بگیرن Smile

مشخص بودن گوش برای خانوم ها ضروری نیست و پیدا بودن گردی صورت به طور کامل مهمه.
اگه به عکس های مورد تایید خود سایت لاتاری هم مراجعه کرده باشید، موهای یه خانمی روی گوش هاش رو کاملا پوشونده و فقط گردی صورتش مشخصه.
Category: EB3 - unskilled worker
PERM filed with DOL: Apr 2015
PERM Approved: Oct 2015
I-140 Filed with USCIS: PENDING
I-140 Approved: PENDING
Visa Interview: PENDING
Clearance: PENDING
Visa Granted: PENDING
تشکر کنندگان: sinamn ، زری وحدتی ، H Pier ، j@vad ، bhr bhr ، Tasnim banou ، mahdiar ، Roshanraz ، lighter
(2013-10-01 ساعت 17:18)Masbafa نوشته:  موقع عکس گرفتن، اگه پیراهن یا تیشرتی که به تن داریم نوشته داشته باشه مشکل ساز میشه؟

نه . تو توضیحات عکس اشاره به نوع پوشش هم شده که با لباسی که همیشه بیرون میرید. مثلا تو ایران کسی معمولا با کراوات بیرون نمیره. نوع پوشش مهم نیست و فقط نکات عکس ساز و اندازه عکس رعایت بشه. گوش ها هم معلوم باشه
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: Masbafa ، زری وحدتی ، H Pier ، j@vad
(2013-10-01 ساعت 16:10)mahdiar نوشته:  ببخشید شما نوشتید که گوش ها باید مشخص باشه .خانومهایی که حجاب دارند که گوشها پوشیده هست اونا چیکار کنند؟

مشخص بودن گوش ها رو من جایی ندیدم. عکسی هم که به عنوان نمونه گذاشته شده گوش های اون خانم مشخص نیست( حجاب هم نداره).
تشکر کنندگان: Masbafa ، زری وحدتی ، H Pier ، j@vad ، bhr bhr ، Tasnim banou ، mahdiar
در مورد عکس خانمها...بارها در تاپیکهای دیگه عنوان شده...
دوستان کشور مقصد شما کشور آزادی است..به هیچ وجه به خاطر پوشش کیسی رد نمیشه یا عکسی نقص نمیخوره..
مشخص شدن گوش رو من جایی ندیدم ..البته زمزمه ای هست که دوستان میکنن.
شما در داشتن حجاب آزاد هستید چه در هنگام ثبت نام و چه در هنگام عکسهای گرین کارتتون.این عکس اصلیتون نیست.
این عکسی که میفرستید فقط برای شناسایی شما زمان مصاحبه است.
میتونید عکس با حجاب بگیرید میتونید بدون حجاب..
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، shiraz mamali ، H Pier ، King Eagle ، j@vad ، bhr bhr ، Danoosh ، Tasnim banou ، mahdiar ، اليس
دوستان من همین الان تو سایت لاتاری عکسم رو چک کردم ،بهم ارور داد
گفت باید عکس 6*6 باشه
این درحالیه که خیلی از دوستان گفتن باید 5*5 باشه

اصلاح میکنم : نوشته باید 600*600 پیکسل باشد
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، H Pier
(2013-10-01 ساعت 20:41)عشق رفتن نوشته:  دوستان من همین الان تو سایت لاتاری عکسم رو چک کردم ،بهم ارور داد
گفت باید عکس 6*6 باشه

http://travel.state.gov/visa/visaphotore...#diversity
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، عشق رفتن ، H Pier ، j@vad
سلام دوستان من پارسال رفتم به عکاس گفتم عکس به صورت 5 در 5 واسم در بیار گفت اصلا 5 در 5 نداریم 6 در 4 است که من واست درش میارم.بهش گفتم فایل دیجیتالش رو بده زیر باز نرفت گفت نمیشه باید عکس 6 در 4 بگیری اونم 6 تا.امسال از یه عکاسی دیگه عکس گرفتم برم به اونا بگم ببینم چی میگن.دوستان من می خوام1- مشخصات فنی عکس رو بدونم مثلا رزولشن چقدر باشه؟یا چند dpi باید باشه.چند در چند باشه؟5 در 5 یا 6 در 6؟؟؟؟
2-من عکس 3 در 4 دارم میشه اونو تغییر داد به 6 در 6؟البته در این صورت تصویر کشیده میشه که خب اشکال میگیره سیستم.
عکاسام که یه قالب های خاصی دارن برای خودشون.
این عکسم عجب سخت شده نمی دونم واقعا چیکار کنم.
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، H Pier
اگه دوربین دیجیتالی دارین توی خونه هم می تونین عکس بگیرین . فقط پشت سرتون یه دیوار سفید باشه و نور رو جوری تنظیم کنین که سایه نیفته پشتتون.فاصله دوربین هم با شماحدودا 1متر و 20 سانت باشه خوب در میاد . بعد عکستونو ببرین تو این لینک http://travel.state.gov/_res/flash/cropp...opper.html و کراپ کنین . خودش براتون هم سایزشو و هم رزولیشن رو درست می کنه و بعد تو لینک سایت ثبت نام چک کنین.
تشکر کنندگان: Hadi_20 ، زری وحدتی ، fazelisaber ، ghafari88 ، saeedhot ، H Pier ، s.s.h ، farzad47 ، j@vad ، babak7712 ، لی لا ، mahdi1
(2013-10-01 ساعت 22:30)Hadi_20 نوشته:  سلام دوستان من پارسال رفتم به عکاس گفتم عکس به صورت 5 در 5 واسم در بیار گفت اصلا 5 در 5 نداریم 6 در 4 است که من واست درش میارم.بهش گفتم فایل دیجیتالش رو بده زیر باز نرفت گفت نمیشه باید عکس 6 در 4 بگیری اونم 6 تا.امسال از یه عکاسی دیگه عکس گرفتم برم به اونا بگم ببینم چی میگن.دوستان من می خوام1- مشخصات فنی عکس رو بدونم مثلا رزولشن چقدر باشه؟یا چند dpi باید باشه.چند در چند باشه؟5 در 5 یا 6 در 6؟؟؟؟
2-من عکس 3 در 4 دارم میشه اونو تغییر داد به 6 در 6؟البته در این صورت تصویر کشیده میشه که خب اشکال میگیره سیستم.

همهٔ عکاسی‌ها اینجوری نیستن من همین امروز رفتم یه عکاسی مشخصات عکس رو که نوشته بودم بهش تحویل دادم و گفتم فقط فایل می‌خوام و برای لاتاری راحت عکس استاندارد انداخت و با همون مشخصات و ۱۰۰۰۰ت گرفت واسه ۱ فایل که تازه سی‌دی گفت خودم بخرم
تشکر کنندگان: Hadi_20 ، زری وحدتی ، H Pier ، j@vad ، Ramkal
(2013-10-01 ساعت 22:30)Hadi_20 نوشته:  سلام دوستان من پارسال رفتم به عکاس گفتم عکس به صورت 5 در 5 واسم در بیار گفت اصلا 5 در 5 نداریم 6 در 4 است که من واست درش میارم.بهش گفتم فایل دیجیتالش رو بده زیر باز نرفت گفت نمیشه باید عکس 6 در 4 بگیری اونم 6 تا.امسال از یه عکاسی دیگه عکس گرفتم برم به اونا بگم ببینم چی میگن.دوستان من می خوام1- مشخصات فنی عکس رو بدونم مثلا رزولشن چقدر باشه؟یا چند dpi باید باشه.چند در چند باشه؟5 در 5 یا 6 در 6؟؟؟؟

چه اصراری هست...یه آتلیه دیگه تشریف ببرید..اندازه 600*600 dpi 300 حجم کمتر از 240 کیلو بایت.

(2013-10-01 ساعت 21:20)mahdibashoma نوشته:  
(2013-10-01 ساعت 20:41)عشق رفتن نوشته:  دوستان من همین الان تو سایت لاتاری عکسم رو چک کردم ،بهم ارور داد
گفت باید عکس 6*6 باشه

عکس 5 در 5 برای مرحله بعد از شما خواسته میشه ...الان 600*600 با dpi 300 حجم کمتر از 240 کیلو بایت اینم لینک :
تشکر کنندگان: عشق رفتن ، Hadi_20 ، زری وحدتی ، Samand ، H Pier ، j@vad ، bhr bhr
دوستان عزیز ،
تمام سوالاتی رو که دارید ، در سالهای گذشته بهش اشاره شده . لازم نیست که دوباره این سوالات رو مطرح بفرمایید . بیش از 5 دوره ، اطلاعات در این مورد وجود داره .
موفق باشید .
تشکر کنندگان: mahdibashoma ، King Eagle ، عشق رفتن ، زری وحدتی ، H Pier ، j@vad ، bhr bhr ، Danoosh ، babak433 ، Ramkal
نقل قول:دوستان عزیز ،
تمام سوالاتی رو که دارید ، در سالهای گذشته بهش اشاره شده . لازم نیست که دوباره این سوالات رو مطرح بفرمایید . بیش از 5 دوره ، اطلاعات در این مورد وجود داره .
موفق باشید .

حق با شماست کاملا
ولی اینو هم در نظر بگیرید که ما اصلا یه دایرۀ المعارف نداریم تو این سایت
تمامی اطلاعات به صورت پست های نامنظم در تاپیک ها نهانه Sad
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، fazelisaber ، afshin4749 ، H Pier ، *Mohsen* ، Ramkal ، اليس
بچه ها ما پارسال برنده نشدیم. میشه از همون عکسی که پارسال واسه لاتاری انداختیم استفاده کنیم؟
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: ۲نفر | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ...
تشکر کنندگان: King Eagle ، Samand ، H Pier ، safajoo ، mahnam7
(2013-10-02 ساعت 03:04)babak82 نوشته:  بچه ها ما پارسال برنده نشدیم. میشه از همون عکسی که پارسال واسه لاتاری انداختیم استفاده کنیم؟

آره عجب روزایی بود واقعا.خود سایت گفته عکستون 6 ماهه باشه ولی من خودم می خوام عکسی که سال پیش انداختم رو بزارم تازه واسه سال قبلم من از عکس سه سال پیشم استفاده کردم.کلا اگه چهره تون تغییر نکرده چه لزومی داره عکس تازه باشهWink
تشکر کنندگان: King Eagle ، H Pier ، babak82 ، Tasnim banou
(2013-10-02 ساعت 03:04)babak82 نوشته:  بچه ها ما پارسال برنده نشدیم. میشه از همون عکسی که پارسال واسه لاتاری انداختیم استفاده کنیم؟

به بابک جان شما هم تشریف اوردی خوش اومدی به امید قبولی

آره مشکلی نداره منم از همون عکس پارسالم استفاده میکنم فقط بد نیست time takenرو تغییر بدی
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، H Pier ، babak82 ، j@vad ، Tasnim banou ، mahnam7

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان