کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشخصات عکس دیجیتالی برای شرکت در لاتاری
یه سوال فنی: از طریق این برنامه عکسم مورد قبول نیست

http://travel.state.gov/visa/visaphotore...#diversity

از طریق همون photo validatorقبل شروع فرآیند ثبت نام عکسم قابل قبوله

https://www.dvlottery.state.gov/photo.aspx

حالا من موندم به ساز کدوم برقسم اصن قاطی کردم به خدا

درکل اون فالب 56-69%از چشم تا پایین و سرو صورت هردو درسته
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: زری وحدتی ، H Pier
از تمام دوستان عزیزم میخوام که محض تفریح و اینکه حالا ببینیم چی میشه از ثبت نام کردن خود و یا دیگر اشخاص خود داری کنند. این لاتاری جدیه و خواهشا باعث ضایع شدن حق اشخاصی که توانایی رفتن بعد از قبولی رو دارن نشین. یکی از دوستان ما قبول شده و برای همه اعضای خانوادش هم تونست ویزا بگیره ( 4 نفر..!!!!!!) بعدش میگفت هرچی فکر میکنم میبینم که نرم بهتره. میترسم...!!!! موقع شروع پروسه مهاجرتیش 100 بار بهش گفتم فلانی اگه هنوز تصمیم قطعی برای رفتن نداری بیخیال شو بزار 4 تا آدم دیگه که میتونن برن حقشون ضایع نشه.جالب اینجاست ایشان توسط همکارشان ثبت نام شدن. فقط صرف اینکه حالا ببینیم چی میشه.....!!!!! فکر میکرد شوخیه ...!!! بازیه....!!!! خواهشا درخواست دوستان و اشایان و فامیل رو که محض تفریح دارن این کار رو میکنن رو رد کنین....!! من این مطلب رو تو تمام موضوعات میزارم و میدونم ربطی به موضوعات نداره ولی از مدیران محترم میخوام این قضیه رو برای اعضا روشن بکنن و جا بندازن که واقعا حق بعضیها اینجوری پایمال میشه.
ممنونتون به امید موفقیت همتون هر جا که باشین ...!!!!
(2013-10-02 ساعت 10:53)King Eagle نوشته:  یه سوال فنی: از طریق این برنامه عکسم مورد قبول نیست

از طریق همون photo validatorقبل شروع فرآیند ثبت نام عکسم قابل قبوله

حالا من موندم به ساز کدوم برقسم اصن قاطی کردم به خدا

درکل اون فالب 56-69%از چشم تا پایین و سرو صورت هردو درسته

photo validator فقط تصویر شما رو بررسی میکنه...لینک آخر Begin Entry
را وارد شید.
تشکر کنندگان: H Pier
من برنده 2013 هستم که بهمون ویزا نرسید متاسفانه. برای عکس خانمها نیازی به بیرون بودن گوش ها نیست.مال من با روسری بود و مشکلبی پیش نیومد.فقط اگه ایشالا برنده شدید برای سفارت باید چند تا عکس 5 در 5 بفرستید که اونها باید گوش ها حتما بیرون باشه. در مورد عکس هم خیلی وسواس نشون ندید. من خودم همیشه تو خونه با موبایل میگیرم و با فتوشاپ درستش میکنم.
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
دوستان عزیزم
زیاد سخت نگیرید
عکستون با کیفیت خوب باشه و سایه نداشته باشه؛ با فتو شاپ ه دست کاری نکنید.
بعدش هم برید توی این سایت:
http://travel.state.gov/_res/flash/cropp...opper.html
همونجا دقیقش کنید و خروجی بگیرید. والسلام.
ما هم پارسال همین کار رو کردیم.
موفق باشید.
2014AS18XX | سفارت: ابوظبی | کارنت: 10 سپتامبر | مصاحبه: نوامبر | کلیر: 27 نوامبر | ویزا: 16 دسامبر | ورود به آمریکا: 31 ژانویه 2014 | دالاس
کتاب گرامر برای مکالمه
سفرنامه بخش 1 و 2
سفرنامه بخش 3
تشکر کنندگان: hadi-sh ، Hadi_20 ، afshin4749 ، H Pier ، j@vad ، adonis2006
(2013-10-02 ساعت 02:55)عشق رفتن نوشته:  
نقل قول:دوستان عزیز ،
تمام سوالاتی رو که دارید ، در سالهای گذشته بهش اشاره شده . لازم نیست که دوباره این سوالات رو مطرح بفرمایید . بیش از 5 دوره ، اطلاعات در این مورد وجود داره .
موفق باشید .

حق با شماست کاملا
ولی اینو هم در نظر بگیرید که ما اصلا یه دایرۀ المعارف نداریم تو این سایت
تمامی اطلاعات به صورت پست های نامنظم در تاپیک ها نهانه Sad
درست میفرمایید دوست خوبم ،
اما این مشکل قابل حله !! . شما میتونید واژه مورد نظر رو در تب جستجو و براساس تنظیم ارسالها پیدا کنید . در نتیجه تمام مواردی که مربوط به آن واژه میشه رو در یکجا بدست خواهید آورد .
موفق باشید .
تشکر کنندگان: عشق رفتن ، aghaghia ، H Pier ، babak82 ، soruosh
دوستان حتما باید اندازه چشم تا چانه یا سر مثل مثال خودش باشه مال من یکم جابجاست و با این لینک هم یکم جابجاست خوب مدل موی هر کس فرق داره یعنی ممکنه بخاطر این مورد در قرعه کشی شرکت داده نشم؟ مگه غیراز سیستم خود اشخاص هم عکس و چک می کنن؟ قبل از قبولی یا بعدش؟!. کسی از برندگان سالهای پیش بوده که عکسش با معیارهای گفته شده کمی تفاوت داشته باشه اما قبول شده باشه و ویزا گرفته باشه؟ منضورم کمی جابجایی سر هستش روبه بالاست. دیشب هم ثبت نام کردم. یعنی قرعه کشی سوخت؟ بعدش اگر سوخته باشه اردیبهشت میزنه not selected یا کلا هرچی بزنی چیزی نمیاره؟
ممنون.
(2013-10-01 ساعت 14:18)mahdibashoma نوشته:  ذوستان قبل از هر چیز این چند نکته رو یاد آوری میکنم:

1:تا جایی که میتونید سعی کنید عکستون را جدید کنید .
2:آتلیه ای که عکس میگیرید توانایی این رو داره که اندازه عکس شما رو تغییر بده.
3:فایل عکس رو به صورت jpeg دریافت کنید.
4:برای آقایان بدون کلاه و عینک... .با یا بدون کراوات.
5:خانمها با یا بدون حجاب.
6:اندازه عکس 600*600 و حجم عکس کمتر از 240 کیلو بایت رزولیشن 300

این هم لینک مرجع

با مشخصات بالا فردا صبح میرم عکاسی و فایلش رو تو سی دی یا فلش میریزم با خیال راحت.

ما که نه فتوشاپ بلدیم Tongue نه دوربین درست درمون داریم.Big Grin
NO امضاءTongue
تشکر کنندگان: mahdibashoma ، H Pier ، ali258
(2013-10-02 ساعت 17:07)amirghn نوشته:  دوستان حتما باید اندازه چشم تا چانه یا سر مثل مثال خودش باشه مال من یکم جابجاست و با این لینک هم یکم جابجاست خوب مدل موی هر کس فرق داره یعنی ممکنه بخاطر این مورد در قرعه کشی شرکت داده نشم؟ مگه غیراز سیستم خود اشخاص هم عکس و چک می کنن؟ قبل از قبولی یا بعدش؟!. کسی از برندگان سالهای پیش بوده که عکسش با معیارهای گفته شده کمی تفاوت داشته باشه اما قبول شده باشه و ویزا گرفته باشه؟ منضورم کمی جابجایی سر هستش روبه بالاست. دیشب هم ثبت نام کردم. یعنی قرعه کشی سوخت؟ بعدش اگر سوخته باشه اردیبهشت میزنه not selected یا کلا هرچی بزنی چیزی نمیاره؟
ممنون.

دوست عزیز شما در همون سایت ثبت نام از قسمت photo validator استفاده کنید، اگر قبول کرد مشکلی نبوده و جای نگرانی نیست...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: mahdibashoma ، amirghn ، H Pier ، King Eagle ، bhr bhr ، adonis2006
(2013-10-02 ساعت 21:39)aghaghia نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 17:07)amirghn نوشته:  دوستان حتما باید اندازه چشم تا چانه یا سر مثل مثال خودش باشه مال من یکم جابجاست و با این لینک هم یکم جابجاست خوب مدل موی هر کس فرق داره یعنی ممکنه بخاطر این مورد در قرعه کشی شرکت داده نشم؟ مگه غیراز سیستم خود اشخاص هم عکس و چک می کنن؟ قبل از قبولی یا بعدش؟!. کسی از برندگان سالهای پیش بوده که عکسش با معیارهای گفته شده کمی تفاوت داشته باشه اما قبول شده باشه و ویزا گرفته باشه؟ منضورم کمی جابجایی سر هستش روبه بالاست. دیشب هم ثبت نام کردم. یعنی قرعه کشی سوخت؟ بعدش اگر سوخته باشه اردیبهشت میزنه not selected یا کلا هرچی بزنی چیزی نمیاره؟
ممنون.

دوست عزیز شما در همون سایت ثبت نام از قسمت photo validator استفاده کنید، اگر قبول کرد مشکلی نبوده و جای نگرانی نیست...

ممنون از جوابتون.
اخه میدونید چیه من تو photo validator یک عکس و 600 در 600 کردم اما چهره اشتباه و غیر از اصولی که گفته شده اما قبول کرد. اون قسمت فقط سایز و انگار چک می کنه نه لینکی که دادم چانه کجا باشه دقیقا یا چشم یا گردن. حالا میخوام ببینم کسی از برندگان لطف کنه چک کنه ببینه عکسش با معیارها تفاوت داشته اما برنده شده . اگر خود شما هم مقایسه کنید ممنون میشم.
(2013-10-02 ساعت 22:03)amirghn نوشته:  
(2013-10-02 ساعت 21:39)aghaghia نوشته:  
ممنون.

ممنون از جوابتون.
اخه میدونید چیه من تو photo validator یک عکس و 600 در 600 کردم اما چهره اشتباه و غیر از اصولی که گفته شده اما قبول کرد. اون قسمت فقط سایز و انگار چک می کنه نه لینکی که دادم چانه کجا باشه دقیقا یا چشم یا گردن. حالا میخوام ببینم کسی از برندگان لطف کنه چک کنه ببینه عکسش با معیارها تفاوت داشته اما برنده شده . اگر خود شما هم مقایسه کنید ممنون میشم.

ببینید photo validator مشخصات فزیکی عکس رو چک میکنه...
اینقدر سخت نگیرید ....همین صفحه photo validator را تا پایین چک کنید.
تشکر کنندگان: H Pier ، King Eagle
نقل قول:به بابک جان شما هم تشریف اوردی خوش اومدی به امید قبولی

آره مشکلی نداره منم از همون عکس پارسالم استفاده میکنم فقط بد نیست time takenرو تغییر بدی
منم همونو آپ کردم رفت . تایم چی چی هم تغییر ندادم Wink عکس شبیه من باشه مشکلی نیست فکر میکنم اونا هم منظورشون همینه. امسال ثبت نام ما ۲ نفر کلا ۳ دقیقه طول کشید.
کیس نامبر: *** | تاریخ رویت قبولی: ... | تعداد افراد کیس: ۲نفر | ارسال فرمهای اولیه: ... | سفارت: ... | کارنت: ... | نامه دوم: ... | مصاحبه: ...
تشکر کنندگان: King Eagle ، fairy ، bhr bhr
برای دوستانی که ثبت نام نکردن هنوز یه ترجمه کلی از قسمت photo validator

1.عکس حتما باید با یک دوربین دیجیتال گرفته شده باشه یا اسکن شده باشه
2.حتما باید عکس با حالت اصلیش باشه و نباید توسط هیچ برنامه ای کشیده یا کوچیک شده باشه
3.تصویر باید شامل موها,سر,صورت,شانه و گردن به طور کامل باشه و چشم ها باز روبه دوربین و بدون حتی دقت کنید حتی لبخند(smile=لبخند ,نه خنده)
4.تصویر نباید هیچ قسمتی زیر شانه ها رو شامل باشه یعنی پایین ترین قسمت عکس باید شانه تا قفسه سینه باشه
4.تصویر نباید شامل اشیا یا افراد اضافی بشه فقط خود فرد
5.فرد باید صاف و مستقیم رو به دوربین ایستاده باشد نه خم شده یا با انحراف به چپ و راست
6.عکس باید برای ماکسیمم 6ماه پیش از ثبت نام باشه نه بیشتر ( البته برا خودش میگه من که عکس پارسال رو میفرستم مهم اینه که تغییری در صورتم ایجاد نشده)
7.سر نباید به هیچ طرفس اعم از بالا پایین راست یا چپ چرخیده باشد
8.از بالای موها تا پایین چانه باید 50تا69%کا طول عکس باشه
9.فاصله بین مرکز چشم یا همون مردمک تا پایین ترین قسمت عکس باید 56-69%عکس باشه
10.backgroundیا تصویر پشت باید ساده و روشن ترجیحا سفید باشد
11.تصویر باید واضح باشد و تمام اجزا صورت باید قابل تشخیص باشند و نباید پیکسلهای عکس مشخص باشند(تصویر نباید مربع مربعی باشد)
12.نبایداز هیچ شیئی که مانع دیده شدن چشمها میشود استفاده کرد و عینک طبی نیز نباید براق باشد(نور را منعکس کرده باشد)
13.فقط در موارد مذهبی اجازه استفاده از پوشش برای سر و موها وجود دارد نه موارد دیگر مثل سربازی و ارتش....
14.تصویر نباید خیلی شفاف باشد نه خیلی تیره کاملا نور طبیعی و شفافیت طبیعی پوست نشان داده شده باشد
15.هیچ گونه سایه ای نباید در تصویر وجود داشته باشد چه روی صورت چه روی تصویر پس زمینه

امیدوارم شفاف و جامع ترجمه کرده باشم.
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: Hadi_20 ، shayan-usa1993 ، mahdibashoma ، fairy ، farzad47 ، j@vad ، mortx ، mahdiar ، اليس ، ahmad120 ، MEHR52
(2013-10-03 ساعت 11:05)King Eagle نوشته:  برای دوستانی که ثبت نام نکردن هنوز یه ترجمه کلی از قسمت photo validator

1.عکس حتما باید با یک دوربین دیجیتال گرفته شده باشه یا اسکن شده باشه.............
11.تصویر باید واضح باشد و تمام اجزا صورت باید قابل تشخیص باشند و نباید پیکسلهای عکس مشخص باشند(تصویر نباید مربع مربعی باشد)
12............
امیدوارم شفاف و جامع ترجمه کرده باشم.

ممنون خیلی عالی بودSmile
فقط من در مورد شماره 11 که تو قسمت پرانتز گذاشتید متوجه نشدم.Rolleyesیعنی نباید تصویر مربعی باشه؟
تشکر کنندگان: King Eagle
یک ساعت پیش رفتم عکاسی ، گفتم با این مشخصات میخوام یه عکس برام بگیری و فایلش رو بهم بدی ، گفت این مشخصاتی که میدی برای لاتاری هستش و من خودم میدونم چجوری بگیرم.

برای یه عکس ، با مشخصات لاتاری ، فقط فایلش رو توی یه CD بریزه ، 8000 تومن گرفت ، گفت شنبه بیا تحویل بگیر.

خدایا یه کمکی کن همه قبول بشیم ، حالا این یه هزینه جزیی بودش و خیلی بیشتر از این باید هزینه کرد.
NO امضاءTongue
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان