کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تسليت
نگارجان منم در گذشت مادرتون رو به شما و همه بازماندگان ایشان تسلیت میگم
روحش شاد و یادش گرامی

تشکر کنندگان: storagemeter ، mohammadg846 ، romance33 ، aghaghia ، pari pariaaa
(2013-12-12 ساعت 18:45)negar_karimi6 نوشته:  salam
chaghadrrrrrrrrrrrrr ta diruz khoshhal budam ke bad az 2 sal khastegi va un moshkelate stress avar belakhare umadim va vaghteshe ta chand ruze aval hesabi khastegimun dar biad ke khabar dadan madaram fot karde
vaghean rahe dur gij dar mamleketi gharib hich kari az dastam bar nemiad
khaheshan harki matno mikhune baraye ruhe madaram fatehe bede shayad kuchektarin deini bashe ke dar in ghorbat betunan ada konam
agar farsi naneveshtam bebakhshid fontesh nist

دوست ارجمند سرکار خانم نگار
درگذشت مادر عزیزتان را تسلیت عرض نموده و برای بازمانگان ایشان صبر از درگاه ایزد منان خواستارم.
2013AS45xx ღ دیدن قبولی: 07 نوامبر ۲۰۱۲ ღ ارسال فرم‌ها: 23نوامبر ۲۰۱۲ با ایمیل ღ مصاحبه: 20 مارچ ۲۰۱۳، آنکارا، برگهٔ صورتی ღ سفرنامه ღ مقصد:  *San diego *California  Smile ، کلیر:16 سپتامبر(180 روز انتظار)، تاریخ issued : سپتامبر 19، دریافت ویزا: 20 سپتامبر *آنکارا* تاریخ ورود به امریکا: 23 نوامبر(قطر ایرلاین)
تشکر کنندگان: romance33 ، aghaghia ، pari pariaaa ، ani_sheiton ، battosai ، lilistar
دوست عزيزم
نگار خانم
4 جون همين امسال بود كه من هم با هزار اميد به آمريكا سفر كردم. اما قرار بود سفرم يك ماهه باشه تا مامان مهربونم كه سرطان داشت كمتر چشم به راه بمونه. بهش قول داده بودم كه: "يك ماهه برميگردم و تا تو خوب نشي ازت دور نميشم". بليط برگشتم براي 4 جولاي بود. وقتي ميومدم مامانم ازم خداحافظي نكرد. آخه هميشه موقعه خداحافظي ها گريه ش ميكرفت. گفت:"از صبح با خودم كار كردم كه گريه نكنم. سفر يك ماهه خيلي زود تموم ميشه و برميگردي. واسه همين حتي بوست هم نميكنم. برو زود برگرد." من فقط پدرم رو در آغوش گرفتم و اشك ريختم. حال مادرم خيلي خوب نبود. اما طوري هم نبود كه كسي بگه كمتر از يك ماه فرصت داره.
نگار خانم، حسرت آخرين بوسه و آخرين آغوش مامان، موند تا آخر عمر روي دلم. تو 17 روز مادرم به اندازه 17 سال پير شد و متاسفانه روند سفر هميشگيش آنچنان سريع اتفاق افتاد كه من براي آخرين بار تو حرم امام رضا ديدمش و روش نماز خوندم. آخرين لحظات وقتي بهش مي گفتن بذار به سعيد خبر بديم، اجازه نميداده و ميگفته بذاريد سعيد به كاراش برسه.
نميخواستم غمتو بيشتر كنم. فقط ميخواستم بگم با تمام وجودم دركت ميكنم و برات آرزوي صبر دارم. اين سفر در انتظار هممونه. بدون برنده شدن تو قرعه كشي هممون دير يا زود به مسافراي قبلي ملحق ميشيم. مادر شما مطمئنا به شما افتخار ميكنه و ازينكه دخترش براي رشد و پيشرفت اين همه سختي رو پذيرفته به خودش مي‌باله. براتون آرزوي صبر و بركت دارم.
2013AS00003xxx ‫(٢ نفر) ღ دیدن قبولی: 11 می ღ ارسال فرم‌ها: 22 می با TPG ღ سفارت: آنکارا ღ مقصد: California وضعيت كيس: اتمام پروسه اداري 55 روز
نگار عزیز و سعید گرامی
مدتی فکر کردم که چطور آنچه بر قلبم گذشت از نوشته های شما را تسلیت بگم. دیدم کلمات نمی توانند بیان کنند. بجای نوشتن همان فاتحه که برای ایشان خواستید فرستادم.
افسوس که آدمی جایگاه فراموشی است. به زودی تنها خاطرات باقی خواهد ماند...

نمیدانم.....
نمیدانم پس از مرگم چه خواهد شد؟
نمیخواهم بدانم کوزه گر از خاکم چه خواهد ساخت.
ولی بسیار مشتاقم که ازخاک گلویم سوتکی سازد.
گلویم سوتکی باشد به دست کودکی گستاخ و بازیگوش.
و او یکریز و پی در پی دم گرم و چموشش را در گلویم سخت بفشارد.
و خواب خفتگان خفته را آشفته تر سازد.
بدین سان بشکند
هر دم سکوت مرگبارم را
كسانى كه بر خويشتن ستمكار بوده‏ اند [وقتى] فرشتگان جانشان را می‏گيرند می‏گويند در چه [حال] بوديد پاسخ می‏دهند ما در زمين از مستضعفان بوديم می‏گويند مگر زمين خدا وسيع نبود تا در آن مهاجرت كنيد پس آنان جايگاهشان دوزخ است و [دوزخ] بد سرانجامى است (۹۷) النسا
تشکر کنندگان: mori ، romance33 ، aghaghia ، nika ، pari pariaaa ، ojee ، nnhh ، قصه گو ، saeeds61 ، mahbube ، سلی ، anahita 62
نمیدونم چی بگم وقتی اومدم دیدم شوکه شدم حالم خیلی بده !!!!تسلیت میگم روحشون شاد باشه
کیس نامبر2013000066xx تعداد:2 مصاحبه:می کنسولگری:انکارا ازدواج بعد از قبولی .کار همسر:عسلویه .ویزا:شانس آوردیم دادن بعد از نزدیکه 100 روز . آتلانتا شهر بهشت با مردمی مهربان
تشکر کنندگان: romance33 ، storagemeter ، ojee ، aghaghia ، saeeds61 ، pari pariaaa
یکی از عادت های من اینه که میام تو مهاجر سرا نمایش ارسال های امروز رو دنبال می کنم.چند وقته می بینم پست های جدید در مورد تسلیت داره نوشته میشه.از آخرین مورد مشابه درگذشت پدر صدرای عزیز بوده که فکر می کردم شاید دوستان دارن همچنان تسلیت می گن.اما.......
مجددا با دیدن این خبر کاملا شوکه شدم.از نگار عزیز از زمان کلیرنس تا الان خبری نبود و من هم پستی از ایشون تو این مدت ندیدم.حدس می زدم که درگیر کارای اومدن باشه.اما واقعا این خبر ناراحت کننده من رو بینهایت متاثر کزد.من هم از صیصم قلبم به دوست عزیز و همقطاری 2013 خودم تسلیت می گم.
لاتاری 2013
(2013-12-12 ساعت 18:45)negar_karimi6 نوشته:  salam
chaghadrrrrrrrrrrrrr ta diruz khoshhal budam ke bad az 2 sal khastegi va un moshkelate stress avar belakhare umadim va vaghteshe ta chand ruze aval hesabi khastegimun dar biad ke khabar dadan madaram fot karde
vaghean rahe dur gij dar mamleketi gharib hich kari az dastam bar nemiad
khaheshan harki matno mikhune baraye ruhe madaram fatehe bede shayad kuchektarin deini bashe ke dar in ghorbat betunan ada konam
agar farsi naneveshtam bebakhshid fontesh nist
نگار خانم عزیز
من و همسرم هم در غم شما شریک هستیم و برای شادی روح مادر بزگوار شما دعا میکنیم.
انشالله خداوند همه رفتگان را بیامرزد و ارواح انان را در جوار محبت بی پایان خود مکان دهد.
2013AS7xxx- تعداد كيس دو نفر-رويت قبولي مي ٢٠١٢-إرسال مدارك مي ٢٠١٢- مصاحبه W4 مي ٢٠١٣ أبوظبي- اپديت ٧ و ١٢ اگوست نفر أصلي كيس - كلير ١٤ اگوست -دريافت ويزا ٢٥ اگوست
تشکر کنندگان: storagemeter ، romance33 ، aghaghia ، اریوبرزن ، mahbube ، pari pariaaa
نگار خانم عزیز ،
درگذشت مادر گرامیتان را صمیمانه تسلیت گفته ، از یزدان پاک برای آن تازه گذشته ،طلب آرامش و برای بازماندگان آن عزیز از دست رفته طلب صبر و شکیبایی دارم .
متاسفانه به دلایل گرفتاریهای تحصیلی و کاری مدت زیادی بود که وارد مهاجرسرا نشده بودم و امروز با دیدن این تاپیک سراسیمه وارد آن شده و متاسفانه این خبر رو دیدم . امیدوارم همواره دلتان شاد و لبتان خندان باشه .
ارادتمند شما - افشین
تشکر کنندگان: romance33 ، aghaghia ، Ali Sepehr ، kouroshd ، mahbube ، pari pariaaa ، shoshina ، alirezanz
بر خود لازم می دونم که این مصیبت بزرگ رو خدمت دوستان عزیزم، آقا صدرا ، آقا سعید و نگار خانم تسلیت عرض کنم. امیدوارم خداوند صبر جمیل بهتون بده. خداوند روحشون رو قرین رحمت قرار بده انشاءالله. واقعاً متأثر شدم.
مرض عادی میشه واسه جماعت بیمار..
صدرا جان تسلیت عرض میکنم خداوند روحشان را قرین رحمت فرماید.
کیس نامبر 2014AS00003XXX/افراد کیس: 3نفر/تاریخ رویت قبولی: 6می /ارسال فرمها: 27می با ایمیل/سفارت: ایروان/کارنت: دسامبر/مصاحبه: هفته سوم فوریه/ دو نفر ویزا گرفتن و خودم در حسرت ویزا

** راه رفتن را باید رفت**
تشکر کنندگان: اریوبرزن ، hamedmas ، romance33 ، Ali Sepehr ، pari pariaaa ، aghaghia ، alirezanz
دوست عزیز نگار جان سلام.
از دیدن این تایپیک جا خوردم. واقعا از خواندن خبر درگذشت مادر گرامیتان ناراحت شدم.
روحش شاد.
تشکر کنندگان: romance33 ، pari pariaaa ، aghaghia
نگار و صدرای عزیز
از دست دادن مهم ترین اعضای خانواده محترمتون رو از صمیم قلبم تسلیت میگم
تشکر کنندگان: romance33 ، Ali Sepehr ، pari pariaaa ، aghaghia ، alirezanz
جناب آقای صدرا اندوه بي پايان ما از اين واقعه دردناك قابل وصف نيست
مصیبت وارده به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض مینمایم
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، pari pariaaa ، romance33 ، aghaghia ، alirezanz
نگار عزیز از دیدن این خبر و دیدن صفحه جدید تسلیت شوکه شدم ، می دونم که هیچ چیز تسلی بخش از دست دادن مادر و پدر نیست. ولی امیدوارم شما با صبوری و قدرت این غم سنگین رو تحمل کنید . از خداوند برای روح این مادر مهربان آرامش و برای شما صبر جمیل آرزومندم.
کیس نامبر : **2013AS75 _ تاریخ مشاهده قبولی: MAY 2012 _تاریخ کارنت: مارس2013 _ تاریخ مصاحبه: 2 می ، ابوظبی _کلیرنس: 12 جون ( 41 روز) ، ورود به خاک نو : 11 جولای 2013 _ ساکن: فیر فکس ویرجینیا ، تعداد: 4 نفرWink
تشکر کنندگان: romance33 ، sib 24 ، aghaghia ، pari pariaaa ، alirezanz
SadSadSadSadSadSadSad
اینقدر ناراحت شدم که قابل توصیف نیست.واقعا متاسفم
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

تشکر کنندگان: romance33 ، aghaghia ، pari pariaaa ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان