کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تسليت
[عکس: attachment.php?aid=3049]
درود بر اعضای گرانقدر مهاجرسرا،

چند روز پیش خبر غم‌انگیز از دنیا رفتن پدر بزرگوار مدیر جوان و خوبمون «صدرا» رو شنیدیم.

همونطوری که خیلی از ما میدونیم صدرا بر گردن این سایت خیلی حق داره و در جهت سرپا نگه داشتنش زحمات بسیاری کشیده.

با کسب اجازه از این عزیز، مناسب دیدم ضمن اطلاع رسانی از این واقعه ناخوشایند، مراتب اندوه و همدردی خودم رو به آگاهی برسونم.

لطفا پیامهای تسلی بخش خودتون رو صرفا در این تاپیک برای صدرای عزیز به یادگار بگذارید.

برای روح آن عزیز از دست رفته آرامش ابدی و برای بازماندگان به ویژه دوست عزیزم صدرا، صبر و توان تحمل این غم سنگین رو از خداوند بزرگ و مهربان خواستارم.

با سپاس
امیر مهاجر

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان: shimoda ، ojee ، r91 ، ParsTrader ، Saeedv13 ، Szsanazsz ، farmiz ، el333 ، ابی هانی ، lonelyman ، jazirehh ، reza6966 ، hushmandco ، Soap McTavish ، usa lover ، rouzbehdarvishi ، ghafari88 ، رضا امیر ، گل نهال ، payam62 ، سمانه777 ، roeentan ، saba.m ، afshinghwink ، amiz.abdollah ، dana ، mehdi110 ، nina22 ، SHABAH51 ، lilac ، Given ، amir82 ، آنی ، mrbonbon ، iman63ir ، نازنین 932 ، sce ، shaso ، Saiban ، nooshshahnar ، پسرک مهاجر ، hasti_banoo ، kasrafo ، fire dragon ، aghaghia ، Omidooo ، Danoosh ، soruosh ، afs ، ensan ، dove ، bayat_r ، houmanmir ، farshadsh ، hamedhamed ، میخک سفید ، smpf ، پدی ، laili ، sadeghi897 ، erfanslash ، مانترا ، Hedieh20 ، parsush ، hasti_rara ، sara_82 ، مهتاب - 2251 ، شهلا 1346 ، soheilbadami ، ramin_red ، hana_fd ، tartar ، rezagh ، itsmasoud ، Ali Sepehr ، آلیس-1980 ، rs232 ، AsemanAbee ، gbtm ، 5ina ، nora ، kouroshd ، ferown ، mahdi/sh ، KIMIA2005 ، amairmonre ، hamedrouhi ، آسمان نیلگون ، mtcanada ، آیدا اس ، ابی22 ، payam_prz ، nnazi_2005 ، hvm ، diamondmili ، saeed8170 ، hajileila ، kiana11 ، *NASIM* ، armin1 ، زری وحدتی ، romance33 ، پرستوی مهاجر ، mehrrdad ، daad ، frozen mind ، H Pier ، enchantress_boy ، mercedeh2011 ، afshin sadeghi 2 ، philter ، raam12000 ، deineath ، sib 24 ، shahrad2 ، saeed_gh ، alih ، nooshin nasiri ، rezajoon ، omid05 ، mohssen ، محبت ، Ali.US ، shervin4d ، so_ar ، Hassan2014 ، mori ، Seattle2015 ، MEHR52 ، Setare99 ، ani_sheiton ، sepehr_si ، احمد حبیبی ، nnhh ، amirdadash ، alireza2753 ، hadi.nikjo ، AFSHIN-PIC ، reza_top60 ، mahbube ، امير جو ، azadeh2014 ، mhe7857 ، mhz_ir ، pishgam ، PARVIN_OMID ، arsl ، DIVE ، neda shz ، soooli55 ، mehdi389 ، niloo-kh ، mrpahlevani ، alvan ، rabbit ، byousefi_p ، b_argi ، sani1348 ، lighter ، meisam14 ، ali_gh ، zaaraa ، Aida.s ، armin021 ، mhr.714 ، A_A ، babak12 ، omid2014 ، baranepaeizy ، Leila12020 ، masoud768 ، Bita.t ، M.d ، اشکان 3D ، Mahmood129 ، Sam-90 ، iSalar ، alborzarya ، sorena ، biparva
دوستان متاسفانه بايد به اطلاعتون برسونم سه روز قبل مدير زحمتكش اين سايت صدراي عزيز، باباش رو از دست داد. براي كسي كه صميمي ترين دوستش باباش بود و مثل دوتا برادر بودن براي هم، خيلي سخته.
من به خاطر اينكه خيلي صفحات رو شلوغ نكنيم از طرف خودم و همه شما عزيزان بهش تسليت ميكم. اميدوارم از اين به بعد فقط شادي در خانواده محترمشون باشه.
روحشون شاد
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
من می دونم دور بودن از پدر و از دست دادنش چقدر سخته
دو سال پیش وقتی پدرم فوت کرد ایران نبودم
تو این مواقع حرف زدن خیلی سخته, فقط می تونم تسلیت بگم
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
جناب آقای صدرا اندوه بي پايان ما از اين واقعه دردناك قابل وصف نيست
مصیبت وارده به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض مینمایم
صدراي عزيز از صميم قلب تسليت عرض ميكنم و از خداوند براي شما صبر و براي روح ايشان آرامش خواستارم.
2013AS32xx / مصاحبه: Jan W3 آنکارا / شعر انتظار / تاریخ کلیر: July 5, 2013 / کلیرنامه
من رویایی دارم ، رویای آزادی رویای یک رقصِ بی وقفه از شادی
من رویایی دارم ، رویای رنگارنگ ... رویای دنیایی سبز و بدون جنگ
صدرا ، دوست خوب تمام مهاجرسرایی ها
از خدا می خوام که تاب تحمل این بزرگترین غم زندگیت رو بهت عنایت کنه. آخرین غمت باشه. روحش شاد.
دوست خوب و گرانقدر صدرا جان
امیدوارم خداوند روح پدر عزیزتان را سرشار از رحمت کند و به شما و خانواده ی محترمتان صبر عنایت کند. تسلیت ما را هم بپذیرید.
صدراي عزيز ما را در غم از دست دادن پدر گراميت شريك بدان، خداوند روح ايشان را قرين رحمت خود گرداند.
كيس نامبر:**٥٢-مقصد:اگر ويزا رو دادن كاروليناي شمالي اگر هم ويزا رو ندادن كابل - تاريخ مصاحبه:W2 APآنكارا-٤نفر- نتيجه مصاحبه:برگ صورتي
اخذ ويزا: 3sep 2013 بعد از ١٣٩ روز انتظار ، ورود به آمريكا: 6sep 2013
صدرای عزیز ...
غم از دست دادن پدر غم کمی نیست Sad ما رو هم شریک غم خودت بمون ...
روحشون شاد و راهشون پر رهرو Smile
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تسليت ميگم
ايشاله غم آخرتون باشه
خدايش بيامرزد
روحش شاد و يادش گرامي
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
(2013-06-29 ساعت 14:35)Saeedv13 نوشته:  آگهی تسلیت به صدرا بابت فوت پدر در اینجا.

امیدوارم غم آخرشون باشه Sad
8XXX * ایروان
صدرای عزیز
غم از دست دادن پدر رو فقط از دست داده ها میدونند.از دست دادن پدر یعنی شکستن کمر آدم.بزرگی میگفت از دست دادن مادر آدم رو ذره ذره آب میکنه و از دست دادن پدر یه دفعه آدم رو خرد میکنه
میدونم که الان هیچ واژه ای شما رو آروم نمیکنه.هیچ کسی نمیتونه بفهمه که تو دلت چی میگذره.فقط امیدوارم که خدا بهت صبر بده و بتونی با قدرت خودت و با صبر و شکیبایی خودت دوباره مثل همیشه مقاوم و استوار باشی
ما رو هم در غم خودت شریک بدون و امیدوارم بقای عمر شما و خانواده عزیزت باشه
کیس نامبر:70xx.ابوظبی.2نفر.مصاحبه:هفته اول می.مقصد:مریلند.کلیر:25جون سفرنامه
الَّذِينَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِيبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعونَ
و قطعا شما را به چيزى از [قبيل] ترس و گرسنگى و كاهشى در اموال و جانها و محصولات می‏آزماييم و مژده ده شكيبايان را
[همان] كسانى كه چون مصيبتى به آنان برسد می‏گويند ما از آن خدا هستيم و به سوى او باز می‏گرديم
بر ايشان درودها و رحمتى از پروردگارشان [باد] و راه‏يافتگان [هم] خود ايشانند
سفرنامه
3نفر/مصاحبه ماه مارچ/9 سوالی/ دریافت ویزا 25 جولای
صدرای عزیز منم خدمت شما و خانواده محترمتون تسلیت عرض می نماییم.
2013AS2xx، ارسال مدارک:آگست/تاریخ مصاحبه:فوريه آنکارا/2 نفر/كلير 8 may
انجمن مهندسین عمران مهاجرسرا
جناب صدرا، فقدان جانگداز پدر گرامیتان را به شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می نمایم.
2013AS90xx≈فرم ها: ایمیل به (kccdv@state.gov)≈کارنت: 10 می≈مصاحبه: 30جولای، کلیرنس با فرم 9 سوالی≈کلیر: 17 سپتامبر≈مقصد: Urbana, IL بوذ! ≈هزینه ها: 1000 سبزی.
به تاریخ پیوستیم ...

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان