کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تسليت
دوست عزیز مهاجر سرایی.

می دوونم که غم از دست دادن یک عزیز هیچ وقت با تسلیت گفتن ما برات آسون نمی شه . خودم به تنهایی تک تک این لحظات و تجربه کردم . بسیار سخت بود و مثل یک کابوس ! اما تنها چیزی که به من آرامش می داد این بود که همون خدایی که ما رو به وجود آورد هر زمان که بخواد می بره پیش خودش . می دونم نبود پدر چه دردی برای آدم داره . صمیمانه همدردی می کنم باهات . و فقط آرزوی صبر براتون دارم
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
صدرای عزیز من رو هم در غمت شریک بدونSad
واقعا ناراحت کننده هست ... Sad
اگر در ایران کاری داشتی من در خدمتم.
روحشون شاد
2013AS59XX // ابوظبی اول اپریل // 1 نفر // کارنت : بولتن مارچ(12 FEB ) // هیوستون Wink کلیرنس:May 14 سفرنامه
دوستان عزیز و گل مهاجرسرایی

غم از دست دادن پدر برای همه غیرقابل تحمل است و مخصوصاً اینکه شما در خارج از کشور باشید و تا بخواهید به کشور بازگردید حداقل به 26 ساعت زمان نیاز داشته باشید.

همانطوری که مهندس بیات عزیز فرمودند پدر مرحوم بنده حکم برادری بزرگتر را برای من داشتند و از جزئی ترین نکات زندگی من باخبر بودند و از دست دادن چنین رفیق بی شیله ای برای من قابل باور نیست.

خدا را شاکرم که در وهله ی اول این توفیق را داشتم که بتوانم بر سر مزار ایشان حاضر شوم و آخرین وداع را با ایشان داشته باشم و در وهله ی دوم بقول سهراب "دوستانی دارم بهتر از آب روان".

در پایان بایستی از همه ی دوستانی که با پیام های اینترنتی در کلیه وب سایت ها ، ایمیل ، تلفن ، ارسال تاج گل و حضور مستقیم با من و خانواده ام همدردی نمودند تشکر و قدردانی نمایم و از خداوند برای همه ی شما آرزوی سلامتی و طول عمر مسئلت کنم.

ارادتمند همگی
صدرا
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
صدرای عزیز،
از دست دادن پدر گرامیتون رو به نیابت از دوستان 2014 بهتون تسلیت میگم، میدونم چه لحظات سخت و تلخی رو سپری میکنید چون خودم سالها پیش این لحظات تلخ رو گذروندم، ولی متاسفانه نمیتونیم کاری برای کم کردن این تلخی انجام بدیم و تنها گذر زمان میتونه تا حدی این درد رو کم کنه ولی اونچه که مسلمه این لحظات و خاطره ها هیچوقت از ذهن انسان پاک نمیشه. امیدوارم خداوند به شما صبر بده و روح پدر مرحومتون هم قرین آرامش باشه...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
صدرا جان,

از شنیدن این خبر ناراحت شدم و امیدوارم که بتوانی چنین واقعه دردناکی را تحمل کنی و این دوران غم انگیز را پشت سر بگذاری.
با آرزوی موفقیت برای شما
ﻫﻤﺪﺭﺩﯼ ﻣﺎ ﺭﺍ ﭘﺬﯾﺮﺍ ﺑﺎﺷﯿﺪ . ﺻﺒﺮﺗﺎﻥ ﭘﺎﯾﺪﺍﺭ .
2013AS1###-ANK 2 Per-W1 Dec
Clearance: 5 Jul & 17 Sep
سفرنامه
صدرای عزیز
تسلیت عرض میکنم

انشا ا... غم آخرتون باشه
تسلیت میگم بهتون.. خدا به شما و خونواده محترمتون صبر و طول عمر بده
روحشون شاد..
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
صدرای عزیز
تسلیت میگم و امیدوارم خداوند به ایشون آرامش و به شما و خانواده محترمتون صبر بده
ما رو در غم خودتون شریک بدونید
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
همیشه تسلیت گفتن برام یکی از سخت ترین کارها بوده
امیدوارم خداوند صبری بهت بده که زودتر بتونی با این غم کنار بیای و روحشون شاد و یادش گرامی
کیس نامبر:2013AS8900/تعداد افراد کیس:3 نفر/اورنج کانتی کالیفرنیا
صدرای عزیزم تسلیت من بسیار از شنیدن این خبر ناراحت شدم
پرنده رفتنی است ، پرواز را به خاطر بسپار ...

یاد و خاطره آن مرحوم همواره زنده و جاوید باد.

دوست جدید و عزیزم مرا هم در غمت شریک و غم خوار بدان .

روحش شاد و یادش گرامی

ارادتمند پیمان
من و همسرم از شنيدن خبر فوت پدر گرامى شما بسيار ناراحت شديم و بهت تسليت ميگيم
براى خودت و خانواده محترمت بردبارى و شكيبايى از اين جدايى و براى پدر آرامش جاودان باشه
بسيار سخته كه ما در اينجا به اميد ديدار خانواده هامون روزها رو ميشماريم ولى با همچنين ضايعه ايى بخوايم ضمن نديدنشون و در كنارشون نبودن ازشون خداحافظى كنيم.
اميدواريم كه بار اين اندوه از دلهاى خودت و خانواده محترمت سبكتر بشه
شماره کیس همسرم: **2009AS 26,9
دریافت نامه اول: May/2008
دریافت نامه دوم: May/2009
مصاحبه: 2009 ,June 28 - ابوظبى
کلیرنس: بدون چک - روز مصاحبه
گرفتن ویزا: 2009 ,June 29
ورود به آمریکا: 2009 ,Sep. 7
آقا صدراي عزيز
ما را در غم از دست دادن پدر بزرگوارت شريك بدان، خداوند روح ايشان را قرين رحمت واسعه خودش كنه.
باورم نيست پدر رفتي و خاموش شدي/ ترك ما گفتي با خاك هم آغوش شدي

دوست عزيز آقا صدرا؛
آرزو دارم اين غم آخرين غم زندگيتون باشه، من رو هم در غمتون شريك بدونيد
"روحشان شاد يادشان گرامي"

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان