کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تسليت
به دوست گرامی سعید تسلیت میگم . چیز هایی تو زندگی هست که ناگزیرند ...
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
سعید جان مصیبت رو مصیبت دیده می فهمد ، تسلیت صمیمانه ی مرا پذیرا باش.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
آقا سعيد خداوند صبرتون بده و اميد كه غم آخري باشه كه در زندگي داشتيد.
اميدوارم من رو هم تو غمتون شريك بدونيد.
سلام بر شما
خدمت شما تسلیت عرض میکنم خیلی ناراحت شدم
ویزای یه ضرب ایروان april

سعید جان، هر چند تأسف من دردی از شما دوا نمیکنه و شاید حتی تسکین کوچکی هم برای غم و اندوهی ایچنینی نباشه. ولی میخوام بگم دیشب که نوشته شما رو خوندم برام چنان تلخ بود که بغض و اشکی دردآور رو تجربه کردم. در برابر از دست رفتن مادر هیچکس نمیتونم بی تفاوت باشم و این همدردی رو با تمام وجودم احساس میکنم.
قوی باش مرد و شک نکن که آرزوی مادرت موفقیت توست و اونجا از نزدیک شاهد پیشرفت و ترقی تو در زندگی خواهد بود.
روحشون شاد و قرین آرامش و رحمت خداوند باشه.
دوست عزیز تسلیت می گم . و امیدوارم روح مادرتان قرین رحمت و شاد باشد در ملکوت خداوند.
به دوست گرامی سعید تسلیت میگم.. روحشون شاد..
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
سعید عزیز من هم بهتون تسلیت می گم و براتون آرزوی صبر می کنم
به امید اینکه در زندگی پیش رو موفق و موید باشید
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
دوست ارجمند سرکار خانم Lilistar عزیز ....
درگذشت مادر بزرگ عزیزتان را تسلیت عرض نموده و برای بازمانگان ایشان صبر از درگاه ایزد منان خواستاریم...

[عکس: 37854.gif]
2013AS45xx ღ دیدن قبولی: 07 نوامبر ۲۰۱۲ ღ ارسال فرم‌ها: 23نوامبر ۲۰۱۲ با ایمیل ღ مصاحبه: 20 مارچ ۲۰۱۳، آنکارا، برگهٔ صورتی ღ سفرنامه ღ مقصد:  *San diego *California  Smile ، کلیر:16 سپتامبر(180 روز انتظار)، تاریخ issued : سپتامبر 19، دریافت ویزا: 20 سپتامبر *آنکارا* تاریخ ورود به امریکا: 23 نوامبر(قطر ایرلاین)
سرکار خانم Lilistar عزیز
خدمت شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن مرحومه طلب مغفرت می نمایم
انشاله غم آخرتان باشد
خدایش بیامرزد
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
سركار خانم Lilistar بزرگوار؛

بعضي اتفاقات اجتناب ناپذيرند خداوند مادر بزرگتون بيامرزد اميدوارم ديگر مصيبتي در زندگيتون نبينيد.

من رو هم در غمتون شريك بدونيد.
سرکار خانم Lilistar عزیز

امیدوارم غم آخرتون باشه...
2013as36xx مصاحبه: 19 feb آنکارا وضعیت : کلیر 6 September تعداد افراد :2 نفر آپدیت ها Feb:21 /
Mar:12 / Apr:17,22,24 / July:23,24,25 / August 28,23,20,15,12 ,9 / September:3,5,6 D]
سرکار خانم Lilistar عزیز
درگذشت مادر بزرگ عزیزتان را تسلیت عرض میکنم
امیدوارم پیام بعدیم براتون در شادیها و خبرهای خوب باشه
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
تشکر کنندگان: ikamaly ، shatsi ، romance33 ، Soap McTavish ، A.R.R ، afshinghwink ، امیر مهاجر ، lilistar ، 5ina ، aghaghia ، sce
صدرا جان من الان متوجه این خبر شدم و بسیار متاثر شدم. من هم غم فقدان پدر بزرگوارتون رو به شما و خانواده محترمتون تسلیت میگم.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: A.R.R ، aghaghia ، shatsi ، امیر مهاجر ، romance33 ، lilistar ، آلیس-1980
ای وای چقدر خبر بد... سعید جان بسیار بسیار ناراحت شدم از خبر فوت مادر گرامیتون ... بهت تسلیت میگم.
خانم Lilistar فقدان مادر بزرگ گرامیتون رو به شما هم تسلیت عرض می‌کنم.
حتی تصورش هم برای من سخته. امیدوارم خدا سایه پدر مادر همه‌ رو بالای سرشون حفظ کنه و به کسانی‌ که این عزیزان رو از دست دادن صبر عطا کنه.
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: roeentan ، aghaghia ، kouroshd ، sce ، gbtm ، shatsi ، godot ، امیر مهاجر ، romance33 ، گل نهال ، lilistar ، آلیس-1980

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان