کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکل سربازی و اجازه خروج از کشور
من ویزا گرفتم و بلیط هواپیمای قطر هم گرفتم مستقیم به ا م ر ی ک ا حالا سوالی که هست اینکه من باید برم وثیقه بذارم موقعی که ازم میپرسه کجا میری باید بگم کجا بگم قطر یا ام ر ی ک ا چون روی بلیط مقصد نهایی رو نوشته
شماره کیس 2015AS66XX - تعداد نفرات کیس 2 -سفارت:آنکارا تغییر یافته به ابوظبی -زمان مصاحبه 6 JULY -صدور ویزا: خودم یک ضرب همسرم کلیرنس
آپدیت ها: 12 جولای - 20 جولای -کلیر: 14آگوست -مقصد: ویرجینیا
تشکر کنندگان:
برای خروج از کشور با معافی تحصیلی وثیقه چی باید بذاریم الان؟
تشکر کنندگان:
(2015-08-29 ساعت 11:15)hvac8008 نوشته:  من ویزا گرفتم و بلیط هواپیمای قطر هم گرفتم مستقیم به ا م ر ی ک ا حالا سوالی که هست اینکه من باید برم وثیقه بذارم موقعی که ازم میپرسه کجا میری باید بگم کجا بگم قطر یا ام ر ی ک ا چون روی بلیط مقصد نهایی رو نوشته

وقتی روی بلیط نوشته دیگه کاریش نمیشه کرد. اگر دانشجو هستید بگید می خوام یه کنفرانسی چیزی برم.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان:
(2015-09-26 ساعت 23:32)dm_april نوشته:  برای خروج از کشور با معافی تحصیلی وثیقه چی باید بذاریم الان؟

15 میلیون تومان وجه نقد جهت سفر تفریحی نزد بانک قوامین
CN: 2016AS00003*** --ANKARA--> ABU DHABI -- 1 PERSON -- DS260: 8 May -- Unlock and re-submit : 1 Aug --CURRENT: November 9th --2ed Letter: November 17th -- INTERVIEW:First Week Of Jan visa :OK --  Enter US:March- 11 - 2016
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان تا حالا کسی با وثیقه دو میلیون از عراق به ام ر ی ک ا رفته؟
شماره کیس: 2015AS00001xxx || تاریخ رویت قبولی: May || کنسولگری: Ankara - تغییر کرد به ابوظبی || تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر || ارسال فرمهای سری اول: Sep || کارنت شدن کیس: Tongue || دریافت نامه دوم : Feb 24 || مصاحبه: april || دریافت کلیرنس: Rolleyes
تشکر کنندگان:
دوستان واسه سفر با شرایط شما یه نگاهی به وثیقه سفر برای امتحان علمی بیاندازید
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان