کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
هر دو میشه. زمان پاستور خیابان پاستور مناسب تره . پاستور تجریش پنج شنبه تا 12 هست که 11:30 تعطیل میکنن تقریبا قبلا دوستان برای خانم دکتر طاهرنژاد اونجا میرفتن که متاسفانه پارسال ایشون عوض شدن، البته بعد مسافتیش برای خیلی ها از جمله خودم خیلی بهتر از پاستور خیابان پاستور هست.
برای پاستور خیابان پاستور زنگ بزنین ساعت کاری 5 شنبه رو بپرسین . 10 سال پیش یادمه جمعه هم باز بودن الان رو اطلاع ندارم.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: sadegh25 ، mandikhanum
سلام
دوستان کسی میدونه من دانشجو هستم و پاسپورت ندارم چه طوری باید برای واکسن ها اقدام کنم در تهران؟ آخه میگن پاسپورت میخواد و به من چون سربازی نرفتم پاسپورت فعلا نمیدن مگر برای سفر و اونم با توجه به گذاشتن و ثیقه و این ها، آیا پاستور از من هم پاسپورت میخواد یا انجام میدن؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: philter
شما برو کل واکسنهات رو بزن. همه کارات رو هم بکن تو همون پاستور. باهاشون هماهنگ باش قبل از مسافرت که پاسپورت گرفتی ببرش پاستور نیم ساعته کارت رو کامل بهت تحویل میده
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: philter ، baabaak ، Abdorrezaa
دوستان من case nuberam حدودن 4000 هست، به نظرتون کی افدام کنم برای واکسن؟ و حدودا مشخص هست کی برای مصاحبه میرم؟

(2014-05-14 ساعت 08:18)behdadK نوشته:  شما برو کل واکسنهات رو بزن. همه کارات رو هم بکن تو همون پاستور. باهاشون هماهنگ باش قبل از مسافرت که پاسپورت گرفتی ببرش پاستور نیم ساعته کارت رو کامل بهت تحویل میده

ممنونم دوست عزیز

دوستان من case nuberam حدودن 4000 هست، به نظرتون کی افدام کنم برای واکسن؟ و حدودا مشخص هست کی برای مصاحبه میرم؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
پارسال تو بولتن فوریه که 8 ژانویه اعلام شده بود تا 4350رو اعلام کردن . یک ماه بعدش هم تا 5300 رو. اگر زیر 4350 هستی و همه چیز مثل پارسال پیش بره بین 45 روز تا 2 ماه بعد از 8 ژانویه شما مصاحبه داری . که یکماه قبل از مصاحبه نباید واکسنی بزنی.
هپاتیت که 0-1-6 هست اگه نزدی برو همین الان شروع کن که برسی. ضمنا TD هم 0-1-7 هست که تو ایران این طور نمیزنن و میگن چون قبلا زدی نهایت 1 یا 2 بار میزنن (به فاصله یکماه) بد نیست رفتی هپاتیت بزنی اون رو هم اعلام کنی که اینطور برات بنویسن (اگه لازم نیست واقعا بزنی و اگه لازمه که باید الان شروع کنی)
MMR رو هم جوری برنامه ریزی کن که وسط دسامبر بزنی که 8 ژانویه کارنت شدی 10 روز بعدش دومیش رو بزنی که بیشتر از 1 ماه فاصله داشته باشی با مصاحبه (MMR ویروس زنده است و حتما حداقل 1 ماه باید تا مدیکالت فاصله داشته باشه)
آنفولانزا هم کارنت شدی بزن که خیلی نزدیک به مصاحبه ات باشه مگرنه اونجا دوباره میزنن.
اینا رو از تاپیک پارسال جمع بندی کردم اما در کل پیشنهاد میدم زودتر بری پاستور پرونده واکسنهات رو هم ببری زمان مصاحبه ات رو هم بگی اونا هم خودشون احتمالا همینطوری برنامه ریزی کنن برات.
تشکر کنندگان: ajab1 ، r.bazargan ، behjat ، dv winner ، farhad_syd ، lotttery2015 ، AliReza.Sh ، mandikhanum
با عرض سلام من کیس نامبرم 28xx هست می خواستم بدو کی شروع کنم به واکسن زدن شاید از مهر به بعدم المان باشم چه زمانی برای مصابحه باید برم
تشکر کنندگان:
(2014-05-14 ساعت 11:00)aidin2015 نوشته:  با عرض سلام من کیس نامبرم 28xx هست می خواستم بدو کی شروع کنم به واکسن زدن شاید از مهر به بعدم المان باشم چه زمانی برای مصابحه باید برم
با سلام به شما ؛اگر مثل امسال باشه مصاحبه شما حدودآ در دسامبر یا ژانویه خواهد بود واکسن های نوبتی را شروع کنید بهتره فقط میمونه آنفولانزا که هر وقت کارنت شدید بزنید.موفق باشید
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

تشکر کنندگان:
سلام دوستان.
من به تازگی شروع کردم به واکسن زدن و فعلا هپاتیت رو یک مرحله زدم و MMR و Varicella هم یک مرحله زدم(ابله مرغان رو میدونم باید نمیزدم ولی خب دکتر زد دیگه!)، بقیه واکسن ها رو تو برنامه دارم که بزنم. کیس نامبرم بین 7000 تا 8000 هست( به گفته با تجربه های سایت تاریخ مصاحبه من حدودا سال دیگه این موقع میشه ) حالا نمیدون کاره درستی کردم یا نه؟ اعتبار هر واکسن چقدره؟ امکان داره که مجبور بشم دوباره واکسن بزنم؟ الان TD رو بزنم؟
( اگه کسی اعتبار هر واکسن رو میدونه بگه، مرسی)
تو پر کردن فرم 260 جی بزنم؟ گویا اگر بزنی YES باید توضیح بدی.
منتظر راهنمایی هاتون هستم.
تشکر.
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز و مهربان

میخواستم بدونم من کیس نامبرم 61XX هست از کی شروع کنیم با همسرم بزنیم واکسن ها را ؟!

و من در شیراز هستم درمانگاه والفجر رایگان میزنه و یه برگه زرد بهمون میده آیا باید بعدش بیاریمش تهران اونو ترجمه کنیم ؟!

سپاس Smile
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان:
سلام
خسته نباشید
خانوادم کیس نامبرشون 1800 هست...فردا میخوان برن برای واکسن...چه واکسنهایی باید بزنن؟؟؟اگه بگن برای مهاجرت خودشون میفهمن؟؟؟مدارک چه چیزی لازم هست؟؟؟
اگر 0-1-6 باشه و نرسن باید چیکار کنن؟؟؟ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-05-14 ساعت 16:40)kkr129 نوشته:  دوستان عزیز و مهربان

میخواستم بدونم من کیس نامبرم 61XX هست از کی شروع کنیم با همسرم بزنیم واکسن ها را ؟!

و من در شیراز هستم درمانگاه والفجر رایگان میزنه و یه برگه زرد بهمون میده آیا باید بعدش بیاریمش تهران اونو ترجمه کنیم ؟!

سپاس Smile

فکر میکنم همون کافی باشه باید ازشون بپرسین بین المللی هست یا باید تایید بشه اتفاقا منم همین سوال داشتم دوستان اگر کسی دقیق میدونه لطفا جواب بده
تشکر کنندگان:
(2014-05-13 ساعت 05:49)shervin4d نوشته:  
(2014-05-11 ساعت 17:35)soli asali نوشته:  
(2014-05-11 ساعت 16:14)A_A نوشته:  واکسنش مشکلی نیست
کسی می دونه آزمایشهای پزشکیش چی هست؟

بیماری های ویروسی و واگیر دار مثل سفلیس - ایدز - هپاتیت
که تو ایران انجام نمیشه و باید قبل از مصاحبه تو کشور سفارت مورد نظر انجام بدید
یه آزمایش رو باید تو ایران انجام بدید که آنتی بادی آبله مرغون هست

با احترام تجربه من نشون داد که تنها آزمایش سفلیس بود و نه ایدز و نه سایر بیماریها رو چک نمیکردند. این تجربه من در ابوظبی بود

نمیشه همین جا این ازمایش رو انجام بدیم چون میگن خیلی گرون میشه؟
(2014-05-04 ساعت 08:22)batigoal_189 نوشته:  شیرازیا حالشو ببرن تو شیراز مجانی واکسن میزنن آدرسش که میدونه حر قبل از فرمانداری و کاری که قبلش باید بکنین رو هم پیام خصوصی بدین بهتون بگم. دوستان دیگه هم هستن کمکتون کنن در این زمینه مخصوصا علی مهاجر. تو پست های پارسالم میتونین بگردین اطلاعات جمع کنین

چه واکسنایی رو میزنن ایا لازمه جای دیگیه ای هم بریم ممنون
تشکر کنندگان:
سلام Smile .نخیر. نمیشه.
شما اینجا تمام واکسنهارو بزنید و اگرآبله مرغان گرفتید تست آنتی بادی بدین و کارت رو با مهر و امضاء ببرید کشوری که میخواهید مصاحبه شید.
اونجا آزمایش خون، عکس قفسه سینه و معاینات دیگه انجام میشه.
شما همین که تایمینگ واکسنها رو رعایت کنی و چیزی رو جا نندازی خودش کلی صرفه جویی هست چون اونجا گرونه.
آزمایش خون، عکس قفسه سینه و معاینات پزشکی رو فقط باید توسط پزشک معتمد سفارت در بیمارستانهایی که مورد تائید سفارت هستند انجام بدین و راه دیگه ای وجود نداره.

(2014-05-14 ساعت 20:40)goliii نوشته:  
(2014-05-13 ساعت 05:49)shervin4d نوشته:  
(2014-05-11 ساعت 17:35)soli asali نوشته:  
(2014-05-11 ساعت 16:14)A_A نوشته:  واکسنش مشکلی نیست
کسی می دونه آزمایشهای پزشکیش چی هست؟

بیماری های ویروسی و واگیر دار مثل سفلیس - ایدز - هپاتیت
که تو ایران انجام نمیشه و باید قبل از مصاحبه تو کشور سفارت مورد نظر انجام بدید
یه آزمایش رو باید تو ایران انجام بدید که آنتی بادی آبله مرغون هست

با احترام تجربه من نشون داد که تنها آزمایش سفلیس بود و نه ایدز و نه سایر بیماریها رو چک نمیکردند. این تجربه من در ابوظبی بود

نمیشه همین جا این ازمایش رو انجام بدیم چون میگن خیلی گرون میشه؟
کیس همسرم: ازدواجی/فایل کردن Dec 2020/سفارت ابوظبی/تایید NVC در Feb 2022/منتظر نامه دعوت مصاحبه
کیس خودم: 2014ASXXXXXX/سفارت:Abu Dhabi/رویت: 12 May/ارسال فرمهاباایمیل:July 14/دریافت تائید:July 19/کارنت:9Jan2014/نامه دوم:17Jan2014/آپدیت سیس:25 Feb/مصاحبه:1st  Week March/ویزا:دوروزبعدازمصاحبه/مقصد:San Jose/ورود به آمریکا:31July2014/تعداد: 1 نفر Big Grinسفرنامه اندکی صبرسحرنزدیک است
تشکر کنندگان:
دوستان واکسن آبله مرغان رو اگر نگرفتم این بیماری رو در ایران بزنم بالاخره یا نه؟
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان