کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
واکسیناسیون و آزمایشهای پزشکی
داخل ایران پیدا نمیشه.
اگر که تونستین پیدا کنید بزنید.
اگرم نه که تشریف میبرید نزد دکترمعتمد سفارت و ایشون براتون میزنن.
(2014-05-14 ساعت 21:40)ajab1 نوشته:  دوستان واکسن آبله مرغان رو اگر نگرفتم این بیماری رو در ایران بزنم بالاخره یا نه؟
کیس همسرم: ازدواجی/فایل کردن Dec 2020/سفارت ابوظبی/تایید NVC در Feb 2022/منتظر نامه دعوت مصاحبه
کیس خودم: 2014ASXXXXXX/سفارت:Abu Dhabi/رویت: 12 May/ارسال فرمهاباایمیل:July 14/دریافت تائید:July 19/کارنت:9Jan2014/نامه دوم:17Jan2014/آپدیت سیس:25 Feb/مصاحبه:1st  Week March/ویزا:دوروزبعدازمصاحبه/مقصد:San Jose/ورود به آمریکا:31July2014/تعداد: 1 نفر Big Grinسفرنامه اندکی صبرسحرنزدیک است
تشکر کنندگان: sib 24
سلام
من الان چند سالی هست که خون خودم رو تو سازمان انتقال خون اهدا می کنم می خواستم بدونم که کارت سازمان انتقال خون بدرد می خوره یا نه؟
بد من ساکن رشت هستم برای واکسن حتما باید بیام تهران یا تو رشت هم کارت بین المللی می دن یا نه اگه هم اطلاع ندارید از کجا باید سوال کنم
در ضمن کیس نامبر من 6000 هست کی اقدام کنم خوب هست؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-14 ساعت 23:04)camel_60 نوشته:  سلام
من الان چند سالی هست که خون خودم رو تو سازمان انتقال خون اهدا می کنم می خواستم بدونم که کارت سازمان انتقال خون بدرد می خوره یا نه؟
بد من ساکن رشت هستم برای واکسن حتما باید بیام تهران یا تو رشت هم کارت بین المللی می دن یا نه اگه هم اطلاع ندارید از کجا باید سوال کنم
در ضمن کیس نامبر من 6000 هست کی اقدام کنم خوب هست؟
سلام
برای شهرستانها به مراکز بهداشت استان و همینطور مراکز حلال احمر میبایست برای کارت واکسیناسیون بین المللی مراجعه کنید چون سهمیه خودشون رو دارن.
در خصوص کارت اهداء خونتونم خیر به هیچ دردیتون در لاتاری نمیخوره.
در خصوص کیس نامبرتون اگه مطابق 2014 باشه الان فقط استارت هپاتیت و TD رو بزن و بقیه رو تا اردیبهشت سال اینده وقت داری.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: camel_60
(2014-05-14 ساعت 21:43)philter نوشته:  داخل ایران پیدا نمیشه.
اگر که تونستین پیدا کنید بزنید.
اگرم نه که تشریف میبرید نزد دکترمعتمد سفارت و ایشون براتون میزنن.
(2014-05-14 ساعت 21:40)ajab1 نوشته:  دوستان واکسن آبله مرغان رو اگر نگرفتم این بیماری رو در ایران بزنم بالاخره یا نه؟
سلام
درمورد آبله مرغان در ایران قیمتش تفاوت چندانی با ترکیه. ندارد پس زدنش در ایران چندان درست نیست چون دکتر ترکیه روی این واکسن حساس است من بعد از ارزیابی ترجیح دادم آنجا تزریق بچه هایم را انجام دهم مضاف بر این که به سختی در ایران پیدا می شود و تاریخ مصرفش و شرایط نگهداریش چندان قابل اعتماد نیست اما اگر با همه این اوصاف اصرار دارید پزشکان اطفال مثل پرفسور سلطانی و دکتر سماعی تزریق آبله مرغان انجام می دهند با حدود 300 هزار
موفق باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
تشکر کنندگان: محبت ، mandikhanum
(2014-05-04 ساعت 03:59)shervin4d نوشته:  سلام و تبریک به همه شما بدنده های عزیز. انگار همین 2دهفته پیش بود که تو پاستور تجریش با استرس اینور و اونور میدویدم که واکسنی از قلم نیفته... خیلی سریع تر از اونی که فکر میکنین میرسین اینجا. فقط توجه کنید که پاستور واکسن TDیا همون دیفتری گزاز رو یه مرحله میزنه و یک مرحله هم خودش الکی 10 سال قبل رو وارد میکنه که اکثرا مورد قبول بیمارستان دوبی نبود . اولا باید 3 مرحله نوشته بشه و فاصله هاش باید 1 1 6 باشه یعنی یکی دیگه یک ماه بعد از واکسن اول و سومی هم 6 ماه بعد از اولی تزریق بشه. اگر اصرار کنید تو پاستور براتون به این شکل هم وارد میکنن. من ور مورد واکسن ها توتهران اطلاعاتم کامله چون تازه انجام دادم. اگر کمکی خواستید در خدمتم.

اگه ممكنه تصوير كارت زرد تون رو آپلود كنيد، ممنون
تشکر کنندگان:
با عرض سلام
میخواستم سوال کنم کیس نامبر من بین 1000-1500 و به احتمال زیاد بهم گفتن ماههای اول کارنت میشم یعنی مهر ابان و واکسن هنوز نزدم می خواستم بدونم دقیقا چه واکسنهایی هستش؟ و اینکه اگه قرار باشه این واکسن ها به فاصله 6 ماه زده بشه برا مصاحبه نمیریسه ؟ ایا همه این واکسن ها را می تونم تو ترکیه بزنم تو یک نوبت؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
(2014-05-15 ساعت 12:32)Vandadi نوشته:  با عرض سلام
میخواستم سوال کنم کیس نامبر من بین 1000-1500 و به احتمال زیاد بهم گفتن ماههای اول کارنت میشم یعنی مهر ابان و واکسن هنوز نزدم می خواستم بدونم دقیقا چه واکسنهایی هستش؟ و اینکه اگه قرار باشه این واکسن ها به فاصله 6 ماه زده بشه برا مصاحبه نمیریسه ؟ ایا همه این واکسن ها را می تونم تو ترکیه بزنم تو یک نوبت؟
سلام
1- MMR- TD- هپاتیت B- آنفولانزا - تست آبله مرغان
2- نوبت اول و دومشون به فاصله یکماه از همدیگه ست و اگر نرسید بعد از برگشتنتون نوبت بعدیش رو میزنید.
3- بله همه رو میزنن براتون حالا مرحله اولش رو یا چندمش رو، و البته به دلار با قیمتی سرسام آور و تنها دلیلی که بچه ها اینجا میرن برا هزینه های سنگین واکسیناسیون در اونطرفه.

تشکر کنندگان: مامان خانم
ﺳﻼﻡ,ﻣﻦ ﺗﻮ ﺳﺎﻳﺖ ﻭﺯاﺭﺕ ﺧﺎﺭﺟﻪ ﺁﻣﺮﻳﻜﺎ ﺧﻮﻧﺪﻡ ﻭاﻛﺴﻴﻨﺎﺳﻴﻮﻥ اﻳﺮاﻥ اﺻﻼ ﻣﻮﺭﺩ ﻗﺒﻮﻝ ﻧﻴﺴﺖ.
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز
من شرایط شما دارم امروز رفتم پاستور تجریش واکسن زدم
خیلی راحته و ساده
به نظر من همین شنبه که می یاد اقدام کن
اگه هپاتیت زدی که کارتشو ببر برات وارد کنه و اگر نه که همین هفته که میاد اقدام کن سریع, من زده بودم برام تو کارت وارد کرد.
باید دیفتیری و کزاز بزنی که در قالب یک تزریق که اگه اشتباه نکنم گفت دفعه بعد ,بعد از گرفتن گواهی تزریق MMR برات دوباره وارد می کنم
بعد از شما تست ابه مرغان می گیره اگه نرمال باشه برات داخل کارت وارد می کنه البته بعد از دریافت جواب تست که حدودا یک هفته طول میکشه و قبل از تست گرفتن از شما می پرسه اگه مصاحبه شما انکارا باشه اونجا این تست قبول نداره و باید هزینه کنی و واکسن بزنی البته تو انکارا
MMR که پاستور تجریش نداره باید بری بیمارستان مهرداد تو خیابان میرعماد قسمت اطفال البته من امروز رفتم کفت شنبه زنگ بزن برای تعیین وقت
انفولانزا هم هست که اگه مصاحبه تو زمستان باشه باید بزنی
خیلی راحته و اصلا نگران نباش
فقط خواستی بری حتما کارت واکسنها قبل رو ببر به همراه پاسپورت
موفق باشی
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
دوستان سلام
واکسن MMR چند ماه قبل از مصاحبه نباید زده بشه؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
(2014-05-15 ساعت 13:53)babak12 نوشته:  
سلام دوست عزیز
من شرایط شما دارم امروز رفتم پاستور تجریش واکسن زدم
خیلی راحته و ساده
به نظر من همین شنبه که می یاد اقدام کن
اگه هپاتیت زدی که کارتشو ببر برات وارد کنه و اگر نه که همین هفته که میاد اقدام کن سریع, من زده بودم برام تو کارت وارد کرد.
باید دیفتیری و کزاز بزنی که در قالب یک تزریق که اگه اشتباه نکنم گفت دفعه بعد ,بعد از گرفتن گواهی تزریق MMR برات دوباره وارد می کنم
بعد از شما تست ابه مرغان می گیره اگه نرمال باشه برات داخل کارت وارد می کنه البته بعد از دریافت جواب تست که حدودا یک هفته طول میکشه و قبل از تست گرفتن از شما می پرسه اگه مصاحبه شما انکارا باشه اونجا این تست قبول نداره و باید هزینه کنی و واکسن بزنی البته تو انکارا
MMR که پاستور تجریش نداره باید بری بیمارستان مهرداد تو خیابان میرعماد قسمت اطفال البته من امروز رفتم کفت شنبه زنگ بزن برای تعیین وقت
انفولانزا هم هست که اگه مصاحبه تو زمستان باشه باید بزنی
خیلی راحته و اصلا نگران نباش
فقط خواستی بری حتما کارت واکسنها قبل رو ببر به همراه پاسپورت
موفق باشی

با عرض سلام
میخواستم بدونم اگر من همه اینکار ها را تیرماه انجام بدم می تونم انجام بدم؟ یا همه این واکسن ها را ترکیه می تونم بزنم؟
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان:
سلام مجدد
امروز با خانواده رفتیم و گفتن mmr فقط برای خانوماست و آقایون لازم نیست بزنن.پاستور میدون حر نداشت گفت باید تهیه کنید و بیارید اینجا ما تزریق کنیم(در دو نوبت با فاصله یک ماه).دیفتری و کزاز رو برای مادر و پدرم تزریق کردن و به خواهرم که 19سالشه نزدن چون موقع تولد زده بود و تو برگه زرد وارد کردن.همینطور هپاتیت رو که اول دبیرستان زده بود رو تو برگه وارد کردن(خودم هم که اسمم درنیومده داشتم تماشا میکردم) به پدرم گفتن برای افراد بالای 60سال واکسن ذات الریه هم اجباریه.البته یه مسئله جالب که اینجا ندیدم کسی بهش اشاره کنه اینه که خانوم دکتری که اونجا بودن گفتن برای سن بالای 18 سال هپاتیت اجباری نیست اما به اصرار من برای اینکه روزه شک دار نگیریم تزریق کردن.در مورد آنفوانزا هم همونطور که میدونید گفتن تو پاییز واکسنش میاد و اون موقع بیاید بزنید.
آقایی اینجا هست mmr زده باشه؟

پ.ن: امروز(پنجشنبه) که رفتیم اولش گفتن 5شنبه ها کارهای بین الملل رو انجام نمیدیم آخر سر با کلی خواهش و تمنا و کلی منت که سرمون گذاشتن انجام دادن.حواستون باشه 5شنبه ها نرید.
تشکر کنندگان:
(2014-05-15 ساعت 15:11)A L I R E Z A 67 نوشته:  سلام مجدد
امروز با خانواده رفتیم و گفتن mmr فقط برای خانوماست و آقایون لازم نیست بزنن.پاستور میدون حر نداشت گفت باید تهیه کنید و بیارید اینجا ما تزریق کنیم(در دو نوبت با فاصله یک ماه).دیفتری و کزاز رو برای مادر و پدرم تزریق کردن و به خواهرم که 19سالشه نزدن چون موقع تولد زده بود و تو برگه زرد وارد کردن.همینطور هپاتیت رو که اول دبیرستان زده بود رو تو برگه وارد کردن(خودم هم که اسمم درنیومده داشتم تماشا میکردم) به پدرم گفتن برای افراد بالای 60سال واکسن ذات الریه هم اجباریه.البته یه مسئله جالب که اینجا ندیدم کسی بهش اشاره کنه اینه که خانوم دکتری که اونجا بودن گفتن برای سن بالای 18 سال هپاتیت اجباری نیست اما به اصرار من برای اینکه روزه شک دار نگیریم تزریق کردن.در مورد آنفوانزا هم همونطور که میدونید گفتن تو پاییز واکسنش میاد و اون موقع بیاید بزنید.

پ.ن: امروز(پنجشنبه) که رفتیم اولش گفتن 5شنبه ها کارهای بین الملل رو انجام نمیدیم آخر سر با کلی خواهش و تمنا و کلی منت که سرمون گذاشتن انجام دادن.حواستون باشه 5شنبه ها نرید.

دوست عزیز بنده امروز پاستور بودم . دکتر گفت بنده باید یک نوبت MMR بزنم و خانوم بنده دو نوبت .
تشکر کنندگان: A L I R E Z A 67
(2014-05-15 ساعت 15:33)sadegh25 نوشته:  

دوست عزیز بنده امروز پاستور بودم . دکتر گفت بنده باید یک نوبت MMR بزنم و خانوم بنده دو نوبت .

عجیبه.بهشون هم بری حرف بزنی متلک میندازن که شما دکتری نظر میدی؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-15 ساعت 15:36)A L I R E Z A 67 نوشته:  
(2014-05-15 ساعت 15:33)sadegh25 نوشته:  

عجیبه.بهشون هم بری حرف بزنی متلک میندازن که شما دکتری نظر میدی؟؟
سلام
شما در این شرایط بگید خیر دکتر نیستیم اما برای سفارتی که داریم میریم قوانین اینطور تعریف شدن شما لطف کن یا تزریق کنید یا مهر کنید. Smile

تشکر کنندگان: A L I R E Z A 67

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان