کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
سلام به همه من برنده 2015 هستم 1 سوال داشتم
همه میگن واسه واسه تمکن مالی پرینت گردش مالی 6 ماه اخیر رو میخوان در حالی که توی سایت نوشته 12 ماه..... ؟؟؟؟ بعدش اینکه من الان میخوام یه حساب جدید باز کنم تا قبل مصاحبم حدودا میشه 6 ماه شایدم کمتر این مشکلی تو کل قضیه ایجاد نمیکنه؟؟؟
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان:
(2014-05-09 ساعت 23:04)philter نوشته:  ...تجربه دوستان سالهای قبل ثابت کرده که سفارت فقط موجودی بانکی براش مهمه. دوستان با زحمت رفتن و ملک و زمین رو کارشناسی کردن و قیمت گذاری شده و بعد بردن ترجمه. حالا تو سفارت دارن جلوی باجه مدارک رو تحویل میدن و شخص پشت باجه میگه "نه فقط موجودی بانکی رو بده"
حالا وقت مصاحبه هم آفیسر میپرسه چقدر پول دارین؟ و سند ماشین یا خونه رو قبول نمیکنه.
لطفا سفرنامه ها رو بخونید تا بهتر متوجه بشید.
سال 2012 علاوه بر نامه تمکن بانکی سند خونه و ماشین هم می گرفتند. سال 2013 از خود من ترجمه نامه ارزشگذاری رسمی ملک رو گرفت ولی ترجمه سند همون خونه رو بهم پس داد. بعد هم گفت از مدارک مالی باید 3 سری دیگه زیراکس کنی و موقع تحویل پاسپورت ها برای گرفتن ویزا تحویل بدی تا داخل پرونده هر کدوم از اعضای کیس یکی بذاریم. برداشت من از این جریان اینطوری هست که مدارک مالی رو بر اساس شرایط کیس می پذیرند. مثلاً روز مصاحبه شاید به نظرشون رسیده که 97 میلیون برای 4 نفر رقم چندان بالایی نیست. پس از ما ارزشگذاری ملک رو قبول کرد ولی اگر یک نفر بودم شاید ازم نمی خواست. من بعضی دختر خانم های مجرد رو دیدم که موجودی بانکی خیلی خوبی ارائه کردن ولی ازشون اسپانسر خواسته. اون موقع به این نتیجه می رسه که طرف هر چقدر هم پول داشته باشه برای مدیریت مالی نیازمند کمک یک نفر به عنوان حامی هست. اینه که ما در مورد مسایل مالی هیچوقت یک حکم کلی و قطعی صادر نمی کنیم و شرایط هر کیس رو به طور جداگانه مد نظر قرار میدیم.
تشکر کنندگان: lighter ، amirghn ، philter ، estanfordbineh ، sunn789 ، sunflower00 ، A_A ، abbas41
برای یک خانواده 3 نفره زن و شوهر و یک بچه چقدر گردش حساب میخواد ما فقط ی خونه داریم
تشکر کنندگان:
سلام بزرگواران

لطفا اساتید در این مورد جواب بدن . ایا گردش حساب ملاکه یا موجودی ؟
برای یک نفر مجرد چقدر پول در حساب باشه و چه مدت ؟
بهترین بانک که میشه این پروسه رو بدون دردسر انجام داد چه بانکی هست ؟
لطفا یک راهنمایی اساسی کنید

تشکر کنندگان: tapartoor600 ، sunflower00
سلام
دوستان برای موجودی بانکی، بهتره از چه بانکی موجودی بگیریم؟آیا واقعا تفاوت داره بانک دولتی و خصوصی؟؟
من توی بانک ملی حساب دارم چندین ساله، اگر الان توی بانک خصوصی حساب باز کنم و بعد موجودی بگیرم، چون تاریخ افتتاح حساب بعد قبولی هست به نظرتون مشکل ساز نمیشه؟
میشه راهنمایی کنید از کدوم بانک موجودی بگیرم بهتره؟
شماره کیس: **2015AS5/تاریخ رویت قبولی:may1/ کنسولگری:ankara/ تعداد افراد منظور در کیس :1/ ارسال فرمهای سری اول:22May/ مصاحبه:2oct/ دریافت ویزا:2oct!!/ ورود به آمریکا:25 NOV،
تشکر کنندگان:
از الان افتتاح حساب کنی تا اون موقع کلی وقته . پارسال بودند کسانی که همون روز افتتاح حساب کردند موجودی گرفتند و یک ضرب هم قبول شدند. ضمناً بانکش فرقی نداره چی باشه. دوستان 2 تا خصوصی ها رو پیشنهاد میدن چون راحتتر کار راه میندازن مگرنه شما از هر بانکی نامه بیاری فرقی نداره
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان:
دوستان برای سفارت باید مانده حساب ببریم؟ یا گردش مالی جند ماهه ی حساب؟
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
خواهشا هی نگید گردش مالی. دوباره داره داستان پارسال تکرار میشه. فقط فقط فقط فقط فققققققققققققققققققققط موجودی حساب. خواهشا باب نکنید این موضوع رو که برای بقیه هم مشکلی پیش نیاد.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: aidaz ، آزاده_امین ، sunflower00
(2014-05-16 ساعت 01:33)behdadK نوشته:  خواهشا هی نگید گردش مالی. دوباره داره داستان پارسال تکرار میشه. فقط فقط فقط فقط فققققققققققققققققققققط موجودی حساب. خواهشا باب نکنید این موضوع رو که برای بقیه هم مشکلی پیش نیاد.

چشم ببخشید Sad دوستان همه مانده حساب میبریم من از همه عذر خواهی میکنم Sad
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان: behdadK ، sunflower00
هیچ فرقی بین تمکن مالی و اسپانسر نیست
به این موضوع که برخی افراد اشاره می کنند که اسپانسر گرفتند خوب نیست توجهی نکنید
تشکر کنندگان:
(2014-05-16 ساعت 09:33)ajab1 نوشته:  
(2014-05-16 ساعت 01:33)behdadK نوشته:  خواهشا هی نگید گردش مالی. دوباره داره داستان پارسال تکرار میشه. فقط فقط فقط فقط فققققققققققققققققققققط موجودی حساب. خواهشا باب نکنید این موضوع رو که برای بقیه هم مشکلی پیش نیاد.

چشم ببخشید Sad دوستان همه مانده حساب میبریم من از همه عذر خواهی میکنم Sad
من کارمند بانک هستم.شما اگه هر فرمتی از ما بخواهید به سفارت ارائه بدید ، ما فقط طبق یک استاندارد خاص که شامل اسم و مشخصات و مانده حساب هست جواب میدیم و اصلا کاری به درخواست شما نداریم. پس گردش حساب مهم نیست.بانک ما دولتی هست....
تشکر کنندگان: puryapurya ، sunflower00 ، A_A
سلام دوستان
من امکان دریافت اسپانسر به راحتی برام فراهمه، مشکل مالی هم برای مانده حساب ندارم خدارو شکر Smile فقط میخوام بدونم که کدوم سریعتر و راحت تر جواب میده برای کلیرنس و بطور کل؟
شماره کیس : ***2015AS00002 | کنسولگری : آنکارا | افراد کیس : ۲ نفر | ارسال فرم May 23 : DS-260 | کارنت شدن : September | مصاحبه : November و April | دریافت ویزا : کلیر در 2015-04-03
سفرنامه ما
تشکر کنندگان:
(2014-05-16 ساعت 21:44)reza.h نوشته:  سلام دوستان
من امکان دریافت اسپانسر به راحتی برام فراهمه، مشکل مالی هم برای مانده حساب ندارم خدارو شکر Smile فقط میخوام بدونم که کدوم سریعتر و راحت تر جواب میده برای کلیرنس و بطور کل؟

گرفتن موجودی از بانک صد در صد بهتره.
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: sunflower00 ، A_A
(2014-05-16 ساعت 21:51)aidaz نوشته:  
(2014-05-16 ساعت 21:44)reza.h نوشته:  سلام دوستان

گرفتن موجودی از بانک صد در صد بهتره.

آیا از روی تجربه این رو میگین یا شاهدی بر این موضوع دارین؟
شماره کیس : ***2015AS00002 | کنسولگری : آنکارا | افراد کیس : ۲ نفر | ارسال فرم May 23 : DS-260 | کارنت شدن : September | مصاحبه : November و April | دریافت ویزا : کلیر در 2015-04-03
سفرنامه ما
تشکر کنندگان:
میگن اگر اسپانسر داشته باشید اسپانسرتون هم باید چک بشه و احتمال کلیرنس خوردن یا طولانی شدن کلیرنستون بیشتر میشه. ضمنا تا 5 سال نمیتونید از کمک مالی دولتی استفاده کنید(چون اسپانسر تعهد کرده کمکتون کنه)
تشکر کنندگان: sunflower00

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان