کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اسپانسر و مدارک مرتبط با آن
اگر توامان با هم affidavit of support رو امضا کنند می تونند اسپانسر بشند.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: amireghbal
(2014-05-30 ساعت 22:02)Nazem نوشته:  اگر توامان با هم affidavit of support رو امضا کنند می تونند اسپانسر بشند.

سپاس از پاسخ شما. منظور شما همون فرم I-134 است. یعنی هر کدام به طور جداگانه این فرم رو امضا کنند قبوله و سفارت اذیت نمی کنه. سئوال بعدی اینه که چون احتمال داره که بخواهم ادامه تحصیل بدم به آفیسر بگوبم هم اسپانسر دارم هم موجودی و به نظر شما کدوم مورد برا ادامه تحصیل من مناسبه درسته یا نه؟ یعنی به آفیسر لگم یانه؟
سپاس
تشکر کنندگان:
سپاس از پاسخ شما. منظور شما همون فرم I-134 است. یعنی هر کدام به طور جداگانه این فرم رو امضا کنند قبوله و سفارت اذیت نمی کنه. سئوال بعدی اینه که چون احتمال داره که بخواهم ادامه تحصیل بدم به آفیسر بگوبم هم اسپانسر دارم هم موجودی و به نظر شما کدوم مورد برا ادامه تحصیل من مناسبه درسته یا نه؟ یعنی به آفیسر لگم یانه؟
سپاس
تشکر کنندگان:
سلام دوستان .. من یکم گیج شدم الان من فرم رو ارسال کردم ولی هیچی در مورد اسپانسر و مدارکش نمیدونم .. فقط من خواهرم امریکا هستش و میدونم که میخوام پیش اون زندگی کنم ... حالا الان باید چیکار کنم ؟ اسپانسر الان درواقع خواهر من میشه؟ باید چه مدارکی آماده کنم از اسپانسر؟
تاپیک 2014 رو هم که خوندم در مورد یه فرمی صحبت کرده بودن آیا امسال هم همینطوریه ... لطفا کامل راهنماییم کنید
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
سلام یه سوال واسم پیش اومده فرم مربوط به اسپانسرو از کجا باید بگیرم و کی باید بدم اسپانسرم واسم پر کنه؟
تشکر کنندگان:
سپاس
تشکر کنندگان:
چرا کسی جواب نمیده

دووووووووووووووووووستان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان:
چرا کسی ج نمیییییییده. کیس نامبرم حدود 8000. کی فرم مربوط به اسپانسرو پر کنم الان خیلی زوده؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-06-02 ساعت 23:02)امیلی نوشته:  چرا کسی ج نمیییییییده. کیس نامبرم حدود 8000. کی فرم مربوط به اسپانسرو پر کنم الان خیلی زوده؟؟

دوست عزیز مدارک‌اسپانسر رو الان که خیلی زوده اقدام کنین
اگه سفارت آنکارا هست محل مصاحبه تون ۱۵ روز قبل مصاحبه باید براشون پست کنین
کیس نامبر:2015AS60XX -سفارت: آنکارا -ارسال فرم ها: ۲۹ می- آنلاک فرم : ۲۹ آگست - تعداد اعضای کیس: دو نفر - کارنت شدن : ۱۲ می -دریافت نامه دوم : ۱ جون- مصاحبه : ۸ جولای - خودم یک ضرب همسرم ap. (کار خصوصی - سربازی ارتش )
آپدیت ها : ۸ جولای همسرم /۹ جولای خودم/۱۰،۱۱،۱۴،۲۸ جولای دوتامون/۲۹ و ۳۰ جولای و ۴ آگست همسرم/ ۵ آگست دوتامون (ایمیل)/ ۱۱ آگست خودم/۲۶ آگست همسرم/ ۲۷ آگست دوتامون با تغییر به or و ایمیل کلیری ساعت ۱۲ ظهر
مقصد: کالیفرنیا
ورود به آمریکا : اوایل اکتبر به امید خدا
تشکر کنندگان:

هشدار بسیار مهم امنیتی
تشکر کنندگان:
(2014-05-01 ساعت 13:46)MOHAJERSARA نوشته:  
[عکس: 29763871357391023300.gif]
با سلام به همه ی دوستان عزیز
من ااز 2 وکیل جدیدا شنیدم موجودی بانک حداقل 2 تا 3 ماه باید تو بانک باشه درسته
تشکر کنندگان:
سلام و سپاس از راهنمائی بی دریغ دوستان
آقا ما دو نفریم و از برندگان 2015
برای دو نفر چقدر باید مانده حساب باشه حدودا؟
کیس نامبر حدودای 4500
تشکر کنندگان:
(2014-06-04 ساعت 12:40)nooshin.r نوشته:  
خوب دوست عزیز 2 3 ماه قبل مصاحبه تو بانک پول بذارید.اینکه مشکلی نداره!
تشکر کنندگان:
(2014-06-05 ساعت 10:19)puryapurya نوشته:  
(2014-06-04 ساعت 12:40)nooshin.r نوشته:  
خوب دوست عزیز 2 3 ماه قبل مصاحبه تو بانک پول بذارید.اینکه مشکلی نداره!

دوست عزیز سوال شما حول محور اسپانسر یا مدارک مرتبط با اون هست؟
لطفا سوالاتتون رو در تاپیکهایی که مخصوص اون موضوع ایجاد شده مطرح کنید.
خیر نیازی به خوابوندن پول در حساب نیست. چون شما صرفا موجودی حساب می گیرید که کافیه 24 ساعت در حسابتون باشه.
مسیر لاتاری یکی از ساده ترین و کم خرج ترین پروسه های مهاجرتی هست. بی دلیل با مشاوران و وکیلان مختلف که چیزی جز جیب شما براشون اهمیت نداره وارد گفتگو نشید.
CN: 2014AS29XX
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 29 Jan
دریافت ویزا: 30 Jan

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، A_A
(2014-05-16 ساعت 21:44)reza.h نوشته:  سلام دوستان
من امکان دریافت اسپانسر به راحتی برام فراهمه، مشکل مالی هم برای مانده حساب ندارم خدارو شکر Smile فقط میخوام بدونم که کدوم سریعتر و راحت تر جواب میده برای کلیرنس و بطور کل؟

بستگی به اسپانسرتون داره. اگر اسپانسر شما فرد متمولی باشه که مثلا مالیات با رقمهای بالا پرداخت کرده و سابقه ی جرم و خلاف در اون کشور نداره و از نظر شغلی سرشناس و معتبره نه تنها مشکلی نداره که باعث اعتبار شما هم میشه. همنیطور که بالعکسش می تونه به خاطر سابقه ی ضعیفش موجبات دردسر و چک خوردن شما رو فراهم کنه و آفیسر تشخیص بده وضعیت اسپانسرتون نیاز به بررسی بیشتر داره. این موضوع رو خودتون باید سبک سنگین کنید و نمی شه با اطمینان گفت کدوم بهتره.
به عنوان مثال من با اسپانسر ویزای یک ضرب گرفتم.
موفق باشید
CN: 2014AS29XX
کارنت : 9 Nov
نامه دوم: 21 Nov
مصاحبه: 29 Jan
دریافت ویزا: 30 Jan

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.”
تشکر کنندگان: محبت ، sunflower00 ، A_A

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان