کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
سلام دوستان وممنون از کمکتون
من توی فرم های اولیه ثبت نام دو تا اشتباه دارم
1- من برای خودم و اعضای خانواده middle name رو وارد کردم حالا تو فرم ds-260 که بازش می کنم دو بار پشت سر هم اسمهامون اومده و بعد فامیل ها اومده
2-توی اسم دخترم یه حرفشو کم گذاشتم
حالا می خوام به kcc میل بزنم ولی نمی دونم چی بنویسم میشه لطف کنید و نامه ای با این مضمون برام بزارید.
تشکر کنندگان:
(2014-07-10 ساعت 13:56)msar نوشته:  سلام دوستان وممنون از کمکتون
من توی فرم ثبت نام دو تا اشتباه دارم
1- برای خودم و اعضای خانواده در قسمت middle name هم, اسم کوچیکم رو وارد کردم حالا تو فرم ds که بازش می کنم دو بار پشت سر هم اسمهامون اومده و بعد فامیل ها اومده
2-توی اسم دخترم یه حرفشو کم گذاشتم
حالا می خوام به kcc میل بزنم ولی نمی دونم چی بنویسم میشه لطف کنید و نامه ای با این مضمون برام بزارید.

همون نامه بالا صفحه رو بزنید دلیل هم نمیخواد بگید یا فقط اعلام کنید میخواید اسم رو تصحیح کنید. فرم رو که باز کردن اطلاعات رو تغییر بدید
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: msar ، Sara_lphmkf ، Reza-2015
ممنمون از پاسختون ولی منظورم فرم های اولیه ثبت نام بود نه فرم ds-260

من نمونه ایمیل kcc رو پیدا نکردم در مورد middle name اگر ممکنه نمونه مکاتبه رو برای بفرستید. با آرزوی قبولی همه. متشکر.
تشکر کنندگان:
                                             Case No: 2015AS0000****

Name Provided:  last, first

Date of birth: **/**/19**

Preference Category: DV DIVERSITY

Country/Region of Origin: IRAN

Dear sir/madam

I was selected in 2015 lottery.After submitting our DS260 forms, I found 2 trivial mistakes and typos:

1- Although my husband and I both have master degree that were precisely inserted in our forms, we have mistakenly selected " Universitydegree" instead of "Advanced degree".

2- My husband's father's name was written " behbood" instead of "behboud".

Would you please kindly inform me whether these mistakes need to be corrected and our forms should be unlocked.

I am looking forward to hearing from you.

Best regards,
سلام دوستان ۲ اشتباه کوچیک دارم به نظرتون این ایمیل را به کی سی سی بزنم
تشکر کنندگان:
(2014-07-19 ساعت 13:35)azad229 نوشته:                                               Case No: 2015AS0000****

Name Provided:  last, first

Date of birth: **/**/19**

Preference Category: DV DIVERSITY

Country/Region of Origin: IRAN

Dear sir/madam

I was selected in 2015 lottery.After submitting our DS260 forms, I found 2 trivial mistakes and typos:

1- Although my husband and I both have master degree that were precisely inserted in our forms, we have mistakenly selected " Universitydegree" instead of "Advanced degree".

2- My husband's father's name was written " behbood" instead of "behboud".

Would you please kindly inform me whether these mistakes need to be corrected and our forms should be unlocked.

I am looking forward to hearing from you.

Best regards,
سلام دوستان ۲ اشتباه کوچیک دارم به نظرتون این ایمیل را به کی سی سی بزنم
سلام
خوبه.البته می تونی فقط بگی فرما رو باز کنن نیازی به دلیل نیست
تشکر کنندگان:
ببخشید من میخواهم برای باز شدن فرمم به kcc یک ایمیل بفرستم.از مدیران خواهشمندم ایمیل kcc رو به منظور این کاردر اختیار بنده قرار دهند.ممنونم.
تشکر کنندگان:
(2014-07-23 ساعت 19:58)siacat نوشته:  ببخشید من میخواهم برای باز شدن فرمم به kcc یک ایمیل بفرستم.از مدیران خواهشمندم ایمیل kcc رو به منظور این کاردر اختیار بنده قرار دهند.ممنونم.
KCCDV@state.gov
تشکر کنندگان: behdadK
سلام دوستان من دوتا اشتباه در فرم ارسالی دارم
1. اسم فردی را که میخوام امریکا برم پیشش را اشتباه وارد کردم یعنی اون اسمش را عوض کرده نامرد
2. من هنرستان خوندم تاریخ دیپلمم را 2 ساله زدم و اصلا یادم رفت سال اول دبیرستانم را وارد کنم
ایا لازم هست درخواست بدم فرم را باز کنند؟
اگه میشه یه متن مختصز و مفید به من بدید تا به کی سی سی بدم
با سپاس
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:
دوستان من به کی سی سی ایمیل زدم و اون ایمیل اتومات هم اومد
ایا وقتی که فرم را برایم باز کنند ایمیل میزنند؟
معمولا چند روز بعد فرم را باز میکنند و ایمیل میدند
مرسی
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:
(2014-08-04 ساعت 21:49)aghamilad نوشته:  دوستان من به کی سی سی ایمیل زدم و اون ایمیل اتومات هم اومد
ایا وقتی که فرم را برایم باز کنند ایمیل میزنند؟
معمولا چند روز بعد فرم را باز میکنند و ایمیل میدند
مرسی
به سلامتی
بله برای دوستان به این نحو بوده
روایت زیادی وجود داره برای بعضی از دوستان 2 روز بعضی 1 هفته و بعضی 1 ماه
کلا باید پیگیر باشید
جک کنید بعد از 2 روز یا 1 هفته نیومد دوباره مکاتبه کن
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: danialلا ، aghamilad ، A_A
دوستان نمونه متنی برای اعلام ازدواج ممنون میشم بزارید Big Grin
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز، پيشنهاد مي كنم در هنگام مكاتبه با كي سي سي و يا سفارت تا اونجايي كه مي شود متنهاي كوتاهي را ارسال كنيد، خواسته خود را در چند جمله بيان كنيد، از دادن توضيح بيشتر خودداري كنيد، هر چه متن كوتاهتر باشد پاسخ دريافتي از آنها شفافتر خواهد بود، تنها فرمت صحيح نامه فراموش نشود( مانند فرمهايي كه دوستان زحمت كشيدند و گذاشته اند)
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، Mahmood129 ، R-AL
سلام دوستان
من دو ترم ی دانشگاه درس خوندم بعد انصراف دادم و دانشگاه دیگه مشغول درس خوندن شدم و 2 تا از درسام رو معادل سازی کردم ولی تو فرم ds260 اسمی از دانشگاه اولم نیاوردم
موقع ارایه ریز نمرات به سفارت ایا دچار مشکل میشم؟
باید به kcc ایمیل بزنم؟
با توجه به اینکه octکارنت شدم برام مشکل ایجاد میشه؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-21 ساعت 22:46)yasamiin نوشته:  سلام دوستان
من دو ترم ی دانشگاه درس خوندم بعد انصراف دادم و دانشگاه دیگه مشغول درس خوندن شدم و 2 تا از درسام رو معادل سازی کردم ولی تو فرم ds260 اسمی از دانشگاه اولم نیاوردم
موقع ارایه ریز نمرات به سفارت ایا دچار مشکل میشم؟
باید به kcc ایمیل بزنم؟
با توجه به اینکه octکارنت شدم برام مشکل ایجاد میشه؟

به نظر من كليه مدارك مربوطه رو ترجمه كنيد و به همراه ببريد، اگر مشكلي باشه روز مصاحبه از شما توضيح مي خواهند و شما توضيح كامل بدهيد، من خودم يكسال در يك مدرسه كار كردم كه در فرمها اسم نبرده بودم، روز مصاحبه از من سوال كردند و من پاسخ صحيح دادم كه در فرمهايم وارد كردند،
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: yalii ، babak12 ، A_A ، yasamiin
سلام ممکنه نمونه متن مکاتبه به kcc جهت تغییر مکان مصاحبه از آنکارا رو به اوبظبی بزارید. شماره کیس و مشخصات هم بی زحمت بگین درکجا نوشته بشه
با تشکر
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان