کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
(2014-08-23 ساعت 17:26)lotttery2015 نوشته:  سلام ممکنه نمونه متن مکاتبه به kcc جهت تغییر مکان مصاحبه از آنکارا رو به اوبظبی بزارید. شماره کیس و مشخصات هم بی زحمت بگین درکجا نوشته بشه
با تشکر

Case number : 2015AS0000xxxx
Principal Applicant Name : (your name)
Preferene category: DV Lottery
Foreign State Chargeability : IRAN
Date of birth

dear sir/madame
As we have some difficulties in reaching our appointment at the embassy chosen for us, I was wondering if we could change our interview embassy from .... to ... , thanks in advance for your cooperation.
surname, name
Best Regard
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، lotttery2015 ، ofrfar ، a_cute65
(2014-08-21 ساعت 22:46)yasamiin نوشته:  سلام دوستان
من دو ترم ی دانشگاه درس خوندم بعد انصراف دادم و دانشگاه دیگه مشغول درس خوندن شدم و 2 تا از درسام رو معادل سازی کردم ولی تو فرم ds260 اسمی از دانشگاه اولم نیاوردم
موقع ارایه ریز نمرات به سفارت ایا دچار مشکل میشم؟
باید به kcc ایمیل بزنم؟
با توجه به اینکه octکارنت شدم برام مشکل ایجاد میشه؟

سلام
دوست عزیز برای سفارت اصل مدرک پایان تحصیلات مهمه.به ریز نمرات زیاد اهمیت نمیدن و کمتر هم اونو میخوان.
نیازی به ارسال ایمیل نیست.مشکلی نیست
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان ادرس سفارت ابوظبی میشه لطف کنید
تشکر کنندگان:
(2014-08-27 ساعت 18:02)sasan4955 نوشته:  سلام
دوستان ادرس سفارت ابوظبی میشه لطف کنید
سلام
از اینجا می تونید مشاهده بفرمایید
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A
(2014-08-23 ساعت 21:07)babak12 نوشته:  
(2014-08-23 ساعت 17:26)lotttery2015 نوشته:  سلام ممکنه نمونه متن مکاتبه به kcc جهت تغییر مکان مصاحبه از آنکارا رو به اوبظبی بزارید. شماره کیس و مشخصات هم بی زحمت بگین درکجا نوشته بشه
با تشکر

Date of birth

dear sir/madame
As we have some difficulties in reaching our appointment at the embassy chosen for us, I was wondering if we could change our interview embassy from .... to ... , thanks in advance for your cooperation.
surname, name
Best Regard
ممنون بابک جان . خب من که یک نفرم تو فرم باید بجای we باید I و our باید my بزارم درسته؟
Clear Smile- Interview : March
تشکر کنندگان: a_cute65
(2014-08-31 ساعت 23:44)lotttery2015 نوشته:  
(2014-08-23 ساعت 21:07)babak12 نوشته:  
با تشکر

Date of birth

dear sir/madame
surname, name
Best Regard
ممنون بابک جان . خب من که یک نفرم تو فرم باید بجای we باید I و our باید my بزارم درسته؟
سلام
خواهش می کنم
بله دوست عزیز
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: A_A ، HERMES7 ، a_cute65
سلام ميشه لطفا متن نامه در مورد نيامدن نامه دوم بزاريد ممنون
تشکر کنندگان:
نامه در مورد دریافت فرم ds-260 و در جریان بودن پرونده و زمان مصاحبه برای کسایی که کارنت شدن

To whom it may concern
I have checked the visa bulletin page and my case number is below the
cut-off number for October 2014 in Asia region. I would like to ask
you whether you have received my DS-260 form. If the answer is
positive, and consideration of my case is in progress, when I should
attend the interview appointment?
Sincerely
► ДЯМДИ ◄ نوشته:
Immediate Issued ← 25 jan : Interview ░░ 12Aug : Current ░░ 19jul ← 7jun : DS260 ░░ Abu Dhabi ← Ankara ░░ 2015AS2ΘΘΘ

تشکر کنندگان: babak12 ، r.bazargan ، shahrooz s ، HERMES7
من درخواست باز کردن ds-260 رو دادم ، این جواب واسم اومد:

This is an automatically generated Delivery Status Notification.

THIS IS A WARNING MESSAGE ONLY.

YOU DO NOT NEED TO RESEND YOUR MESSAGE.

Delivery to the following recipients has been delayed.

منظور از خط آخر چیه ؟؟
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان:
دوستان نمونه نامه برای اعلام ازدواج میخوام و اینکه من فرمها رو بعد ازدواج ارسال کردم بازم اگه بخوام ازدواجم و اعلام کنم چه متنی درستتره؟
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من هم كيس نامبرم 2015AS000010xx هست و با وجوديكه واسه اكتبر كارنت شدم هنوز نامه دوم نيومده . واقعا لازمه كه با kcc مكاتبه كرد و سووال كرد كه چرا نيامده يا بهتره همچنان صبر كنيم ؟
بعضي ها نامه زدن و رسيد فرم آنلاين 260 خود رو از kcc جويا شدن .مگه وقتي confirm دريافت فرم از kcc ايميل شده همون كافي نيست؟ بايد دوباره سوال كرد؟
ممنون ميشم پاسخ بدين
با آرزوي موفقيت واسه همه
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-09-15 ساعت 10:26)laleht نوشته:  سلام دوستان
من هم كيس نامبرم 2015AS000010xx هست و با وجوديكه واسه اكتبر كارنت شدم هنوز نامه دوم نيومده . واقعا لازمه كه با kcc مكاتبه كرد و سووال كرد كه چرا نيامده يا بهتره همچنان صبر كنيم ؟
بعضي ها نامه زدن و رسيد فرم آنلاين 260 خود رو از kcc جويا شدن .مگه وقتي confirm دريافت فرم از kcc ايميل شده همون كافي نيست؟ بايد دوباره سوال كرد؟
ممنون ميشم پاسخ بدين
با آرزوي موفقيت واسه همه
سلام دوست عزيز
بله وقتي شما
ConfirmationNumber و ايميلي دريافت مي كنيد به منزله complet شدن فرم شما ودريافت اين فرم از سوي kcc مي باشد .برخي از دوستان براي مطمئن شدن از دريافت فرم و در چه مرحله بودن از پروند خود با Kcc مكاتبه كردن
شما اگر صلاح مي دونيد مي توانيد با kcc مكاتبه كنيد و جوياي اين تاخير بشيد
من هم شرايط شما دارم و براي اكتبر كارنت شدم ومنتظر هستم.
به نظر من شما تا امرزو عصر هم منتظر باشيد
ايشاله امرزو نامه دوم مياد
نگران نباشيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: behdadK ، r.bazargan ، laleht ، A_A
(2014-09-15 ساعت 08:36)r.bazargan نوشته:  دوستان نمونه نامه برای اعلام ازدواج میخوام و اینکه من فرمها رو بعد ازدواج ارسال کردم بازم اگه بخوام ازدواجم و اعلام کنم چه متنی درستتره؟

دوستان کسی نیست راهنمایی کنه SadSadSadSad
❶کيس نامبر : 2015AS26## ❷تعداد افراد :1+1 نفر : ازدواج سه ماه بعد از قبولی❸کنسولگری :  Abudhabi
❹ارسال فرم : August 30 ❺کارنت: November ❻تاریخ مصاحبه : April 19 ❼دريافت ويزا : يك ضرب + AP(شرکت خصوصی؛ سربازی ارتش، آپدیتها:21و 22 آپریل- 2 و 23 جون- 1 جولای- 2 جولای کلیر تاریخ ورود: 1 اکتبر- سیاتل , سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2014-09-15 ساعت 08:36)r.bazargan نوشته:  دوستان نمونه نامه برای اعلام ازدواج میخوام و اینکه من فرمها رو بعد ازدواج ارسال کردم بازم اگه بخوام ازدواجم و اعلام کنم چه متنی درستتره؟

آیا هنگام پرکردن فرم ها ازدواجتون رو هم اعلام کردین ؟ یعنی همسرتون رو هم به کیس اضافه کردید یا خیر؟
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-09-21 ساعت 10:25)saboteur نوشته:  

آیا هنگام پرکردن فرم ها ازدواجتون رو هم اعلام کردین ؟ یعنی همسرتون رو هم به کیس اضافه کردید یا خیر؟

بله اضافه کردم.فقط متنی میخوام برای اعلام ازدواج به kcc
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان