کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت
سلام. من موقع ثبت نامه اولیه لاتاری دانشجو بودم ولی‌ توی مدارک زدم دیپلم، ولی‌ تو فرم دوم اینو تصیح کردم، آیا لازم هست که میل بزنم به کی‌ سی‌ سی‌ ؟
تشکر کنندگان:
سلام.

من موقع پر کردن فرم دوم دانشجو ترم آخر کارشناسی بودم، و توی قسمت تحصیلات من کارشناسی رو هم وارد کردم ولی‌ توی قسمت مدرک نوشتم که مدرک در سپتامبر گرفته خواهد شد ولی‌ در قسمت تاریخ تحصیل که میپرسید از کی‌ تا کی‌ دانشگاه بودید چون نمیتونست تاریخ آینده رو بگیر من تاریخ روز پر کردن فرم رو وارد کردم.

آیا لازم هست که این قضیه رو من اعلام کنم یا نه؟
تشکر کنندگان:
(2014-12-01 ساعت 20:48)roozbehoxin نوشته:  سلام.

من موقع پر کردن فرم دوم دانشجو ترم آخر کارشناسی بودم، و توی قسمت تحصیلات من کارشناسی رو هم وارد کردم ولی‌ توی قسمت مدرک نوشتم که مدرک در سپتامبر گرفته خواهد شد ولی‌ در قسمت تاریخ تحصیل که میپرسید از کی‌ تا کی‌ دانشگاه بودید چون نمیتونست تاریخ آینده رو بگیر من تاریخ روز پر کردن فرم رو وارد کردم.

آیا لازم هست که این قضیه رو من اعلام کنم یا نه؟
بستگی به کیس نامبرتون داره اگر بالای 5000 هستید اعلام کنید ، غیر از اون صبر کنید و روز مصاحبه به افیسر بگید.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2014-11-04 ساعت 15:08)TajbakhshSalma نوشته:  سلام دوستان
نمونه نامه ارسالي براي اضافه كردن نوزاد به فرم دي اس ٢٦٠ و ميخوام بعد از كارنت شدن و اعلام زمان مصاحبه ! آيا اين درسته كه آن لاك كردن فرم ، خيلي زمان مصاحبه رو عقب ميندازه ؟
ممنون

عقب افتادن مصاحبه به مواردی که بعداز انلاک کردن فرمها تغییر داده میشه بستگی داره. اضاف کردن اسم نوزاد خیلی تاثیر منفی نداره و معمولا باعث تاخیر در تاریخ مصاحبه نمیشه. ولی تغییراتی مثل ازدواج یا تغییر شغل و اطلاعات کلیدی کیس مهم بوده و مطمئنا همراه با تاخیر هستند
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: HERMES7 ، r.bazargan
تغییر زمان مصاحبه
سلام به دوستان گلم
لطفا متن کامل انگلیسی تغییر زمان مصاحبه را قرار دهید متنی که از طریق ایمیل باید به کی سی سی زد تا زمان مصاحبه را تغییر داد. و آیا غیر از این کار کاره دیگه ای باید انجام داد یا همین ایمیل برای عقب افتادن زمان کافی است؟
و اینکه زمان جدید رو که واسم تعیین کردن نامه دومم رو عوض میکنن و روی سایت نامه دومم آپدیت میشه؟ در ضمن نامه دوم من اومده و فعلا کار دارم نمیتونم برم لطفا سریع جواب بدید چیکار کنم عقب بندازم زمان مصاحبه رو اگه دو ماه دیگه بندازنم عالیه.
ممنون
شماره کیس: ***2015AS00000
کنسولگری: آنکارا
تاریخ رویت قبولی: may
ارسال فرم های اول: july
تعداد افراد کیس: یک نفر
کارنت شدن کیس: سپتامبر
دریافت نامه دوم: نوامبر
مصاحبه: ژانویه
کلینرس: عمرا
دریافت ویزا: ....
ورود به آمریکا: ....
تشکر کنندگان:
(2014-12-15 ساعت 16:00)smart نوشته:  تغییر زمان مصاحبه
سلام به دوستان گلم
لطفا متن کامل انگلیسی تغییر زمان مصاحبه را قرار دهید متنی که از طریق ایمیل باید به کی سی سی زد تا زمان مصاحبه را تغییر داد. و آیا غیر از این کار کاره دیگه ای باید انجام داد یا همین ایمیل برای عقب افتادن زمان کافی است؟
و اینکه زمان جدید رو که واسم تعیین کردن نامه دومم رو عوض میکنن و روی سایت نامه دومم آپدیت میشه؟ در ضمن نامه دوم من اومده و فعلا کار دارم نمیتونم برم لطفا سریع جواب بدید چیکار کنم عقب بندازم زمان مصاحبه رو اگه دو ماه دیگه بندازنم عالیه.
ممنون

متن استانداردی وجود نداره! شما اسم و شماره کیس و تاریخ تولدت رو میزاری تو نامت بعد سابجکت رو میزاری ریکوست فور چنینگ ده اینترویو تایم Big Grin
بعدش هم زیرش مینویسی من نمیتونم مثلا تو این تاریخ بیام و امکان داره برام تو تاریخ فلان تایم بزارین .

همین
اگر مشکل زبان دارین بفرمایید براتون بنویسم.
موفق باشید
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2014-12-15 ساعت 16:29)رضا2015 نوشته:  
سلام به دوستان گلم
ممنون

متن استانداردی وجود نداره! شما اسم و شماره کیس و تاریخ تولدت رو میزاری تو نامت بعد سابجکت رو میزاری ریکوست فور چنینگ ده اینترویو تایم Big Grin
بعدش هم زیرش مینویسی من نمیتونم مثلا تو این تاریخ بیام و امکان داره برام تو تاریخ فلان تایم بزارین .

همین
موفق باشید
ممنون آقا رضا به انگلیسی بنویسید.
تشکر کنندگان:
(2014-12-15 ساعت 17:08)smart نوشته:  
سلام به دوستان گلم
ممنون

همین
موفق باشید
Subject : request for changing DV interview date

Case No: 2015ASXXXX

Name Provided:

Date of birth:

Preference Category: DV DIVERSITY

Country/Region of Origin: IRAN

I received my Interview date letter on xx/xx ,After check the interview program details,
There is small problem for make the interview on xx/xx.
I contact you for changing the interview date ,if possible change my interview date to the next two months.

If my request is accepted,how can I find the exact information of new interview date?my second letter on site will be updated or .... ?

I'm looking for any feedback from you.

With best regards
,
تشکر کنندگان: smart
(2014-12-15 ساعت 17:41)رضا2015 نوشته:  
(2014-12-15 ساعت 17:08)smart نوشته:  
سلام به دوستان گلم
ممنون

همین
موفق باشید
Subject : request for changing DV interview date

Case No: 2015ASXXXX

Name Provided:

Date of birth:

Preference Category: DV DIVERSITY

Country/Region of Origin: IRAN

I received my Interview date letter on xx/xx ,After check the interview program details,
There is small problem for make the interview on xx/xx.
I contact you for changing the interview date ,if possible change my interview date to the next two months.

If my request is accepted,how can I find the exact information of new interview date?my second letter on site will be updated or .... ?

I'm looking for any feedback from you.

With best regards
,

سلام من ایمیل زدم به آدرس KCCDV@state.gov برای تغییر زمان مصاحبه اما بلا فاصله پاسخ ایمیل اومد که باید به سایت وارد بشی خلاصه جوابی درست نگرفتم. نظرتون چیه چیکار کنم؟
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز
احتمالا متنی که شما دریافت کردید اتو ریپلای بود وب رای همه ارسال میشه
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: A_A ، smart
بله صبر بفرماييد كي سي سي پاسخ ميدهد
تشکر کنندگان: A_A ، smart
سلام به همگی دوستان عزیز.
اگه کسی از دوستان نمون مکاتبه با kccواسه دیر شدن نامه دوم رو داره واسه من بزاره ممنون میشم
کیس نامبر:52015AS00002913
روییت قبولی: 2 می 2014
تعداد افراد : با خودم 4 نفر
سفارت: انکارا
ارسال فرم: 21 AUG اصلاح 23 SEP
نامه دوم:23 ژانویه
مصاحبه: 9 مارس
دریافت ویزا: 29 جولای کلیر و 11 اگوست دریافت ویزا
تشکر کنندگان:
(2015-01-12 ساعت 21:11)alinima نوشته:  سلام به همگی دوستان عزیز.
اگه کسی از دوستان نمون مکاتبه با kccواسه دیر شدن نامه دوم رو داره واسه من بزاره ممنون میشم

با توجه به تاريخ ارسال فرمها تون نامه دير نشده تازه اصلاح هم كردين كه البته بستگى به اين داره چه چيزى رو تغيير داده باشين كه اون هم باز روى پروسس فرم مؤثر هست. تا الان كه صبر كردين تا جمعه كه نامه هاى اين سرى مياد هم تأمل كنين ايشالا توى اين سرى هستين
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: alinima ، HERMES7
دوستان درود لطفا اگر واسه کسی امکان داره متن نامه به سفارت یا کی سی سی رو به انگلیسی بزاره واسه پیگیری کلیرنس که چقدردیگه طول میکشه یا الان وضعیت کیس تو چه مرحله ای هست ممنون
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
تشکر کنندگان: Reza-2015
(2015-01-13 ساعت 12:04)goliii نوشته:  دوستان درود لطفا اگر واسه کسی امکان داره متن نامه به سفارت یا کی سی سی رو به انگلیسی بزاره واسه پیگیری کلیرنس که چقدردیگه طول میکشه یا الان وضعیت کیس تو چه مرحله ای هست ممنون

فکر کنم با توجه به مطالبی که توی تاپیکها خوندم پیگیری کلیرنس رو باید از سفارت محل مصاحبه بکنین نه kcc
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: HERMES7 ، goliii ، Reza-2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان