کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
(2015-04-21 ساعت 18:02)رضا2015 نوشته:  نیازی نیست به Kcc ایمیل بزنید
فقط فرم رو سابمیت کنید خودش لاک میشه دوباره
بعد ایمیل بزنید بگید که فرم رو بدون تغییر لاک کردین .

موفق باشید.

ممنون رضا جان، همین کاری که شما گفتید رو انجام دادم و فرم رو بدون تغییر Submit کردم. به KCC هم ایمیل زدم اعلام کردم که هیچ تغییری در فرم ندادم.

خیلی ناراحتم از این اتفاق، واسم دعا کنید.
کیس: 2015AS7XXX || تعداد: 2 نفر || ارسال فرم: June 2014 || آنلاک: May 2015 || کارنت: June 2015 || محل مصاحبه: آنکارا تغییر به ایروان || تاریخ مصاحبه: نیمه دوم August || دریافت ویزا: یکضرب
تشکر کنندگان: HERMES7
سلام دوستان
برای فرم ds 260 قسمت محلهای زندگی قبلی مثلا اگه با ویزای توریستی سه ماه رفته باشیم یه کشور دیگه باید اونم بیاریم توو محلهای زندگیمون؟؟
چون هتل و اینا که محل زندگی نمیشه Sad
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان:
(2015-05-14 ساعت 14:00)ben123 نوشته:  سلام دوستان
برای فرم ds 260 قسمت محلهای زندگی قبلی مثلا اگه با ویزای توریستی سه ماه رفته باشیم یه کشور دیگه باید اونم بیاریم توو محلهای زندگیمون؟؟
چون هتل و اینا که محل زندگی نمیشه Sad
نه منظورشون محل اقامت رسمی شماست
خونه خودتون و والدین و اینا
سفر بحساب نمیاد.

(2015-04-22 ساعت 20:36)hamidrkh نوشته:  
(2015-04-21 ساعت 18:02)رضا۲۰۱۵ نوشته:  نیازی نیست به Kcc ایمیل بزنید
فقط فرم رو سابمیت کنید خودش لاک میشه دوباره
بعد ایمیل بزنید بگید که فرم رو بدون تغییر لاک کردین .

موفق باشید.

ممنون رضا جان، همین کاری که شما گفتید رو انجام دادم و فرم رو بدون تغییر Submit کردم. به KCC هم ایمیل زدم اعلام کردم که هیچ تغییری در فرم ندادم.

خیلی ناراحتم از این اتفاق، واسم دعا کنید.
دوست عزیز برات دعا میکنیم حتما
بیایید به تاپیک انتظار برای کارنت شدن بچه های ۶۸۵۰ ببالا جمعیم
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: hamidrkh
دوستان من یه ایمیل زدم برای kcc برای آنلاک کردن فرمم.بخاطر راهنمایی اشتباه یکی از دوستان.فعلا هم اصلا وقت ندارم .اگه فرمم آنلاک شه بیچاره میشم.الان ۳ روزه ایمیل زدم چیزی جواب ندادند.به نظرتون چیکار کنم فرمم آنلاک نشه؟میشه فرم درخواستی نوشت و فرستاد برای kcc؟اگه میشه لطف کنید متنش رو بذارید برام.اگه نه راه حلی دیگه نیست انجام بدم؟آخه برنده ی ۲۰۱۵ هستم و کلا فرم 260 رو یه هفتست پر کردم.ممنون
شماره کیس: 2015AS000027xx
دریافت نامه قبولی:1may 2014
کنسولگری: ankara
ارسال فرمها:12may 2015 !
کارنت شدن:
دریافت نامه دوم:2july
مصاحبه:3 august
دیافت کلیرنس:
دریافت ویزا:به زودی Smile
هزینه ها:
ورود به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2015-05-15 ساعت 16:39)alireza_iv نوشته:  دوستان من یه ایمیل زدم برای kcc برای آنلاک کردن فرمم.بخاطر راهنمایی اشتباه یکی از دوستان.فعلا هم اصلا وقت ندارم .اگه فرمم آنلاک شه بیچاره میشم.الان ۳ روزه ایمیل زدم چیزی جواب ندادند.به نظرتون چیکار کنم فرمم آنلاک نشه؟میشه فرم درخواستی نوشت و فرستاد برای kcc؟اگه میشه لطف کنید متنش رو بذارید برام.اگه نه راه حلی دیگه نیست انجام بدم؟آخه برنده ی ۲۰۱۵ هستم و کلا فرم 260 رو یه هفتست پر کردم.ممنون

این پست اقا رضا رو ملاحضه کنید:
http://www.mohajersara.com/Thread-%D8%A7...#pid596836
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: alireza_iv
سلام دوستان. ببخشید من پاسپورت را که گرفتم شهر محل تولد را با یک O نوشته در حالی که باید با دو O نوشته میشده من چیکار کنم امکان تعویض پاسپورت هست؟ ممنون
شماره کیس:***2015AS5>تاریخ رویت قبولی:1 May >تاریخ تکمیل فرم:september11 کنسولگری:آنکارا >ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس :1نفر >کارنت شدن کیس April13:> مصاحبه JUNدریافت ویزا:یکضربBig Grin خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
(2015-05-17 ساعت 16:01)mehdi1989 نوشته:  سلام دوستان. ببخشید من پاسپورت را که گرفتم شهر محل تولد را با یک O نوشته در حالی که باید با دو O نوشته میشده من چیکار کنم امکان تعویض پاسپورت هست؟ ممنون

مهم مشخصات فردی شماست اگر مشکلی ندارن اسم شهر خیلی مهم نیست.پاسپورت من اهوازو با w نوشته خودم تو فرم با v نوشته بودم. اصلا فکرتو مشغولش نکن
تشکر کنندگان: mehdi1989 ، لطف اله
(2015-05-17 ساعت 16:29)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-17 ساعت 16:01)mehdi1989 نوشته:  سلام دوستان. ببخشید من پاسپورت را که گرفتم شهر محل تولد را با یک O نوشته در حالی که باید با دو O نوشته میشده من چیکار کنم امکان تعویض پاسپورت هست؟ ممنون

مهم مشخصات فردی شماست اگر مشکلی ندارن اسم شهر خیلی مهم نیست.پاسپورت من اهوازو با w نوشته خودم تو فرم با v نوشته بودم. اصلا فکرتو مشغولش نکن

من واقعا تشکر میکنم بابت راهنمایی. این که نگران شدم مشکل اینجاست که اداره گذرنامه اشتباه کرده حتی در مدارکی که دادم ترجمه، دارالترجمه با دوتا O نوشته.
شماره کیس:***2015AS5>تاریخ رویت قبولی:1 May >تاریخ تکمیل فرم:september11 کنسولگری:آنکارا >ابوظبی تعداد افراد منظور در کیس :1نفر >کارنت شدن کیس April13:> مصاحبه JUNدریافت ویزا:یکضربBig Grin خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: m.ghoreishi
سلام با شماره کیس ۲۰۱۶ ۷۰۰۰
در فرم ۲۶۰اصلاح فامیلی مثلا سین و صاد که لازم به گفتن نیست چون حرف sکه فرقی نمی کنه درسته؟
و سوال دوم اگر هنگام ثبت نام یک حرف لاتین در نام جا افتاده باشه در فرم ۲۶۰ درستشو بنویسیم همین؟ نیازی به مکاتبه یا کار دیگه که نیست؟
کيس نامبر**72 2016As
تعداد افراد كيس:سه نفر
تاريخ مصاحبه: ۱۹جون یا ۱۳ماه رمضان یا ۳۰خرداد
از انکارا به ابوظبی
تاريخ دريافت ويزا:
ورود به آمریکا:
احتمالا به قصد دالاس
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-19 ساعت 17:17)ازیتیدین نوشته:  سلام با شماره کیس ۲۰۱۶ ۷۰۰۰
در فرم ۲۶۰اصلاح فامیلی مثلا سین و صاد که لازم به گفتن نیست چون حرف sکه فرقی نمی کنه درسته؟
و سوال دوم اگر هنگام ثبت نام یک حرف لاتین در نام جا افتاده باشه در فرم ۲۶۰ درستشو بنویسیم همین؟ نیازی به مکاتبه یا کار دیگه که نیست؟

سئوال اولتون فرقي نداره
سئوال دومتونم نه نياز به مكاتبه نيست هر آنچه اشتباه تايپي و نه اشتباه اساسي مثلا نداشتن ديپلم 12 سال ولي ذكر كردن آن در هنگام ثبت نام را ميتوان در 260 اصلاح كردSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
(2015-05-19 ساعت 17:17)ازیتیدین نوشته:  سلام با شماره کیس ۲۰۱۶ ۷۰۰۰

نه نیازی به مکاتبه نیست خیلی رو این چیزا سخت نمیگیرن شما موقع مصاحبه قبل از قسمم میتونی اشتباهات اینجوری رو توضیح بدی.
در فرم هم به لاتین که s بکار میبرید یه فسمت داره اسم بزبان خودمون که اونجا درست مینویسیدش

(2015-05-15 ساعت 16:39)alireza_iv نوشته:  دوستان من یه ایمیل زدم برای kcc برای آنلاک کردن فرمم.بخاطر راهنمایی اشتباه یکی از دوستان.فعلا هم اصلا وقت ندارم .اگه فرمم آنلاک شه بیچاره میشم.الان ۳ روزه ایمیل زدم چیزی جواب ندادند.به نظرتون چیکار کنم فرمم آنلاک نشه؟میشه فرم درخواستی نوشت و فرستاد برای kcc؟اگه میشه لطف کنید متنش رو بذارید برام.اگه نه راه حلی دیگه نیست انجام بدم؟آخه برنده ی ۲۰۱۵ هستم و کلا فرم 260 رو یه هفتست پر کردم.ممنون

چرا انقدر دیر؟
همون بهشون ایمیل بزنید از آنلاک منصرف شدید
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان:
سلام و درود بیکران خدمت اساتید گرامی و دوستان عزیز،
سوالی دارم که بسیار ممنون میشم، لطف بفرمایین راهنمایی کنید. یکی از دوستان من از برندگان 2015 هست و نیاز به کمک داره. بهش ایمیل زدند که پروندش آپدیت شده و بره با کانفیرمیشن نامبرش و سایرمشخصاتش، وضعیتش رو چک کنه. بر اساس کیس نامبرش، الان کارنت هم شده ولی الان که میره کانفیرمیشن نامبرش رو وارد میکنه که زمان مصاحبه بیاد، متاسفانه اصلا چیز خاصی نوشته نشده براش. محتویات نوشته ها عوض شده و مثل روزی که برنده شده بود نیست ولی زمان مصاحبه نداره. در ضمن، یه اشتباه هم کرده به اینصورت که زمان ثبت نام اولیه برای شرکت در لاتاری، پیشوند نام خانوادگیش رو در قسمت middle name گذاشت و بعدا که برنده شد، وقتی داشت فرم 260 اینترنتی رو پر میکرد، مشخصاتش رو اینبار درست بر اساس پاسپورتش داد که نام خانوادگی و پیشوندش رو با هم در قسمت last name داد. حالا که کارنت شده ولی وقتی میره چک کنه میبینه که وقت مصاحبه نداره هنوز. باید چیکار کنه؟
با سپاس فراوان
تشکر کنندگان:
درود بر همه دوستان شماره کیس نامبر ما برای ماه جولای بالا اومده دو روز پیش برای من یک ایمل اومد که نامه دوم اومده ولی در نامه دوم ما تاریخ و زمان مصاحبه نوشته نشده من متن نامه رو میزارم اگه راهنمایی کنید بسیار ممنون میشم ما خیلی نگرانیم لطفا کمک کنید.
You have been randomly selected for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2015 (October 1, 2014 to September 30, 2015). Selection does not guarantee that you will receive a visa because the number of applicants selected is greater than the number of visas available. Please print out this letter and take it with you to your visa interview.

Approximately 125,000 individuals were registered for further processing. Therefore, it is very important that you carefully follow instructions to increase your chances of possible visa issuance. The instructions are located on the Department of State website at http://www.dvselectee.state.gov. All DV-2016 applicants must use the online DS-260 Immigrant Visa and Alien Registration Application. Paper forms will not be accepted.

Your case will not be scheduled for an interview appointment until a visa number is available. If you are scheduled for an interview, you will receive a notification message at the e-mail address you provided when you submitted your initial application.

If you need to contact the Kentucky Consular Center (KCC) about your case, you may write to KCCDV@state.gov. When writing to KCC, you must always include your name and case number as they appear below. You must also include your complete date of birth as stated on your original entry. You may call the Kentucky Consular Center at (+1) 606-526-7500 between 7:30am and 4:00pm EST.
کیس نامبر 63xx
تاریخ مصاحبه 13 جولای ابوظبی
برنده کیس همسرم(ویزای یکضرب)
محل خدمت نیروی زمینی سپاه
تاریخ آپدیتها: 20 و 23 و 26 و 27 و 28 جولای و 4 و 10 آگست و 20 سپتامبر(ایمیل) و 22 سپتامبر (کیس برنده اصلی) و 24 سپتامبر آپ طلایی و 26 سپتامبر کلیر
مقصد: آتلانتا جورجیا
تشکر کنندگان:
دوست عزیز این نامه قبولی شما یا همون نامه اوله. باید صبر کنید تا انشالا در چند روز اینده نامه دوم که حاوی تاریخ و مکان دقیق مصاحبه هست جایگزین بشه
تشکر کنندگان: Amir.AA ، لطف اله
(2015-05-23 ساعت 21:29)morteza1450 نوشته:  سلام و درود بیکران خدمت اساتید گرامی و دوستان عزیز،
سوالی دارم که بسیار ممنون میشم، لطف ....

دوست عزیز الی رغم تصحیح فرم 260 باید با همان مشخصات اشتباه که در روز ثبت نام نوشتین وارد سایت بشید.
تشکر کنندگان: morteza1450 ، Amir.AA

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان