کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اشتباه در ثبت مشخصات ثبت نام و راهکارها
[عکس: 70651057919020443813.png]

اگر در ثبت مشخصات شناسنامه ای اشتباه کرده اید و جزء برندگان هستید برای تبادل نظر در مورد روشهای برخورد با مشکلات احتمالی در زمان مصاحبه از این تاپیک استفاده کنید.

دوستان اگر در هجی نام یا نام خانوادگی و یا جا بجا نوشتن آن ها، تاریخ تولد و یا میزان تحصیلات تان در فرم اولیه دچار اشتباه شده اید، میتوایند اطلاعات صحیح را در فرم های 122 و 230 نوشته و ایمیلی حاوی توضیحات و اشتباهی که مرتکب شده اید برای کی سی سی بفرستید. البته ملاک کی سی سی در این گونه اشتباهات فرم های شما می باشید و این اشتباهات باعث رد شدن کیس شما نخواهد شد. سعی کنید اطلاعاتی که در فرم ها وارد می کنید صحیح باشند (با توجه به مدارکی که دارید نظیر شناسنامه و پاسپورت) و اگر بعد از فرستادن آن ها باز هم به اشتباهی بر خوردید میتوانید با کی سی سی مکاتبه کنید و اشتباهتان را اعلام کنید و مورد صحیح را نیز در ایمیل شرح دهید. از کی سی سی نخواهید که اطلاعات شما رو تغییر دهد، چون قادر به چنین کاری نیست، فقط اشتباه تان را اعلام کنید، هیچ مشکلی دراین مواردی که گفته شد پیش نخواهد آمد. شما حتی میتوانید در روز مصاحبه قبل از سوگند خوردن اشتباهات خود را اعلام نمایید. برای مکاتبه و فرستادن ایمیل میتوانید از نمونه ای موجود در تاپیک نمونهٔ مکاتبه با کی سی سی (KCC) و سفارت استفاده نمایید.
البته در نظر داشته باشید که اشتباهاتی نظیر عدم ثبت نام فرزند و یا یکی از اعضای کیس و یا استفاده از سهمیه قاره های دیگر جزو اشتباهات مهلک به شما می رود که باعث رد شدن کیس شما به احتمال بسیار زیاد خواهد شد.

در صورت نیاز به مشاوره حضوری یا دریافت خدمات از تیم Immigrangel می توانید با شماره تلفن های تهران 7-88805186-021 یا شماره همراه 1253557-0912 یا شماره رایگان آمریکا 85315315-021 تماس بگیرید.
[عکس: 29763871357391023300.gif]
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، alirezanz ، aghaghia ، soli asali ، hamed shayan ، 5ina ، آلیس-1980 ، Rock
با سلام
اگر بعد از فرستادن فرم ها گذرنامه بی اعتبار شود , می توان اطلاعات گذرنامه جدید را فرستاد؟
با تشکر
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: alirezanz ، soli asali ، آلیس-1980 ، shahabjafari
(2014-05-02 ساعت 06:20)khalilkhah نوشته:  با سلام
اگر بعد از فرستادن فرم ها گذرنامه بی اعتبار شود , می توان اطلاعات گذرنامه جدید را فرستاد؟
با تشکر

شما به غیر از اطلاعات اسم و فامیل و تاریخ تولد به چیز دیگه تو فرم ها نیاز ندارید !
اگه هم پاستون تعویض بشه اسم و فامیل و تاریخ تولد عوض نمیشه !
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

سلام دوستان
یه سوالی دارم که نمی دونم جاش اینجاست یا نه
پدر من که قبول شدند خودشون لیسانس دارند، ولی مادرم دیپلم هم نداره، می خواستم ببینم برای مصاحبه که مدرک می خوان ازمون، نداشتن دیپلم مادرم مشکل ساز نمیشه که؟
تشکر کنندگان: soli asali ، 5ina ، pari pariaaa ، shahabjafari
(2014-05-03 ساعت 11:23)hamed shayan نوشته:  سلام دوستان
پدر من که قبول شدند خودشون لیسانس دارند، ولی مادرم دیپلم هم نداره، می خواستم ببینم برای مصاحبه که مدرک می خوان ازمون، نداشتن دیپلم مادرم مشکل ساز نمیشه که؟

خیر، شخص برنده حداقل باید دیپلم یا سابقه کار داشته باشد. بقیه مهم نیست.
تشکر کنندگان: soli asali ، hamed shayan ، 5ina ، pari pariaaa ، محبت ، shahabjafari
(2014-05-03 ساعت 11:42)sinamn نوشته:  

ممنون دوست
حالا مدرک تحصیلی برای مادرو چی باید بفرستم
ایشون سیکل دارند.
تشکر کنندگان: 5ina ، soli asali ، shahabjafari
سلام
عذر میخوام لگه میشه به سوال من جواب بدید
من برنده لاتاری شدم
مدرکم دیپلم فنی هستش
سابقه کارم دارم 39 ماه دارم ولی شغلم ثابت نبوده
بیشترین سابقم واسه بانکه
من کارمند بانک هستم با 17 ماه سابقه کار
الان نمیدونم چیکار کنم
تشکر کنندگان: soli asali ، pari pariaaa ، shahabjafari
(2014-05-03 ساعت 14:57)hamedbehkar123 نوشته:  سلام
من برنده لاتاری شدم
مدرکم دیپلم فنی هستش
بیشترین سابقم واسه بانکه
الان نمیدونم چیکار کنم
سلام‌ ضمن تبریک بابت برنده شدنتون و آرزوی موفقیت. اگر دیپلم نظام قدیم ۱۲ ساله دارین مشکلی پیش نمیاد. اگر ۱۱ سالست دیپلمتون یا باید مدرک پیش دانشگاهی ارائه بدین یا ریز نمرات مدرک کاردانیتون رو یا کلا از طریق سابقه کار اقدام کنید که خیلی کار ریسکی هستش.
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: hamedbehkar123 ، soli asali ، pari pariaaa ، محبت ، Rock ، shahabjafari
من برنده لاتاری شدم
مدرکم دیپلم فنی هستش
بیشترین سابقم واسه بانکه
الان نمیدونم چیکار کنم

از امضای من لاتاری از آغاز تا پایان رو بخونید تا ببینید سابقه کارتون مورد قبول هست یا نه! وگرنه بدنبال گرفتن پیش دانشگاهی باشید...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: 5ina ، soli asali ، pari pariaaa ، محبت ، آلیس-1980 ، shahabjafari
(2014-05-03 ساعت 15:10)aghaghia نوشته:  
من برنده لاتاری شدم
مدرکم دیپلم فنی هستش
بیشترین سابقم واسه بانکه
الان نمیدونم چیکار کنم

از امضای من لاتاری از آغاز تا پایان رو بخونید تا ببینید سابقه کارتون مورد قبول هست یا نه! وگرنه بدنبال گرفتن پیش دانشگاهی باشید...
ممنون از راهنماییتون میشه لینکشو بزارید
تشکر کنندگان: soli asali
سلام دوستان عزيز ٢٠١٥ تبريك ميگم به همه شما. ميخواستم بگم هيچ استرسي نداشته باشين اگه تاريخ تولد يا اسم و فاميل و ... موارد جزئي را اشتباه نوشتين. سعي كنيد فرمها رو درست پر كنيد و با ايميل سفارت رو از اشتباهتون مطلع كنين. فقط در مواردي كه از سهنيه كشور ديگه استفاده كرده باشين يا اسم فرزند ، زن و شوهرتون رو ننوشته باشين كيستون رد ميشه متاسفانه.
2014AS4XXX( ٢ نفر) ، تاريخ رويت قبولي :1 مي ، تاريخ ارسال فرمها :16 مي با ايميل
تاريخ كارنت شدن: ژانويه ، ابوظبي ، تاريخ مصاحبه : هفته دوم مارچ دريافت برگه آبي كليرنسCool
تشکر کنندگان: 5ina ، aghaghia ، soli asali ، pari pariaaa ، sm2015 ، ریحانا ، shahabjafari
(2014-05-03 ساعت 15:21)hamedbehkar123 نوشته:  
(2014-05-03 ساعت 15:10)aghaghia نوشته:  
من برنده لاتاری شدم
مدرکم دیپلم فنی هستش
بیشترین سابقم واسه بانکه
الان نمیدونم چیکار کنم

ممنون از راهنماییتون میشه لینکشو بزارید

http://www.mohajersara.com/thread-6438-p...#pid322022
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May

تشکر کنندگان: hamedbehkar123 ، soli asali ، pari pariaaa ، محبت
(2014-05-03 ساعت 19:47)sm2015 نوشته:  با سلام
من در موقع ثبت نام عکس پسرم را به ضمیمه ارسال نکردم و تنها مشخصات اون رو فرستادم البته پسرم ۳ سالش هست تا اونجایی هم که خاطرم هست در فرم ها برای فرستادن عکس فرزند اجباری نبود و سیستم هم ثبت نام رو قبول کرد٬الان همسرم برنده شده آیا این مشکلی رو برای ما پیش میاره؟

سلام ضمن تبریک و آرزوی موفقیت براتون.
نه نگران نباشین اگر مشخصات رو‌کامل فرستادید. فقط محض اطمینان خاطر با کی سی سی هم‌مکاتبه کنین دراین‌مورد.
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May

تشکر کنندگان: sm2015 ، soli asali ، محبت ، وحيد121 ، shahabjafari
(2014-05-03 ساعت 13:14)hamed shayan نوشته:  
(2014-05-03 ساعت 11:42)sinamn نوشته:  

ممنون دوست
حالا مدرک تحصیلی برای مادرو چی باید بفرستم
ایشون سیکل دارند.
سلام
دوست خوبم اصلا مدرک تحصیلی ایشون رو نمیخوان که بخواید بفرستید و فقط تو فرمها باید بنویسید ضمنا فقط سفارت آنکارا میخواد که شما مدارک رو زودتر پست کنید و 2 سفارن ایروان و ابوظبی در زمان مصاحبه ازتون میگیرن.Smile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: aghaghia ، hamed shayan ، soli asali ، shahabjafari

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان