کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو های مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی 2015
خواهرم و برادرم ، من و همسرم هیچ کدوم قبول نشدیم.چه برنامه هایی ک نریختیم . به امید سال دیگه ...
تشکر کنندگان: محبت ، mahdibashoma ، ebi1988 ، alirezanz ، shahriar2002
من و ۵ نفر دیگه هم قبول نشدیم .... شد سال دوممون !!!!

آقا من فکر کنم همش کشکیه !!! مگه میشه ۶۰۰۰ تفر از ایران بگیرن و این همه ملت شرکت کرده باشن و ما نبینیمشون !!!

اعداد و ارقامشم غجیبه زده کلا ۱۵ میلیون در جهان شرکت میکنن ! و ۶۰۰۰ تا مال ایرانه !
تشکر کنندگان: mahdibashoma ، ebi1988 ، alirezanz ، shahriar2002
(2014-05-02 ساعت 00:12)ftbahi نوشته:  
(2014-05-01 ساعت 23:49)BIG.BANG777 نوشته:  من از صفحه پایان ثبت نام PDF گرفته بودم که کپی پیس میکنم روی ورق هم نوشته بودم دستی وارد کردم ایراد میگیره فورگت کانفرمیشن هم میزنم ایراد میگیره.البته چند نفر رو چک کردم قبول نشده بودن با سایت و کارکردشم اشنا هستم کسی ایراد کار منو میدونه راهنمایی کنییییید

من و 3 نفر دیگه هم مشکل شما رو داریم Sad

تشکر پس منتظر میمانیم
تشکر کنندگان: alirezanz ، shahriar2002
Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for.....................

اینم از شانس من و همسر و برادر خانومم و مادر خانوم !
تشکر کنندگان: mahdibashoma ، ebi1988 ، alirezanz
کسی میدونه جدولی که پارسال از هر کشور چندنفر برنده شدن رو کجا میتونم ببینم؟
DV-2013 - DV-2014 - DV-2015 - DV-2016 - DV-2017 - DV-2018 - DV-2019 - DV-2020 - DV-2021 - DV-2022 - DV-2023 - DV-2024 - DV-2025 - DV-2026 ...STOPPED!

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲

🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: ebi1988 ، shahriar2002 ، barooni_sho
دوستان خواهشا کمک کنید
دقیقا از چه لینکی باید چک کنیم؟
این قسمت no last family name رو باید تیک بزنیم یا ....؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعدش وقتی قسمت last family رو انتخاب کردیم فقط بای فامیلی رو بنویسیم یا اسم کوچیک هم میخواد؟
مثلا کسی فامیلیش sepehri naseri مثلا باشه باید بنویسه sepehri naseri ؟ یا sepehrinaseri؟ چدا یا سره هم!!!
از کدوم مرورگر استفاده کنیم؟خواهشا ج بدید!!
تشکر کنندگان:
آقاي درخواست كمك فوري!!!
من يه كارت اينترنت گرفتم با اون هرچي ميرم به سايت اعلام نتايج اين جوابو ميده

Secure Connection Failed

An error occurred during a connection to www.dvlottery.state.gov.

Cannot communicate securely with peer: no common encryption algorithm(s).

(Error code: ssl_error_no_cypher_overlap)

The page you are trying to view cannot be shown because the authenticity of the received data could not be verified.
Please contact the website owners to inform them of this problem. Alternatively, use the command found in the help menu to report this broken site.
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
تشکر کنندگان:
من هم مثل اکثر بچه ها برنده نشدم.ولی زیاد ناراحت نیستم.
به همه اونایی که برنده شدن تبریک میگم و ایشالا اونور بتونن زندگی خوبی داشته باشن.
تشکر کنندگان: محبت ، gema ، ebi1988 ، alirezanz ، reza_top60 ، لی لا ، shahriar2002
سلام متاسفانه من هم برنده نشدم .... Sad
تشکر کنندگان: mahdibashoma ، alirezanz
(2014-05-02 ساعت 00:34)zz24 نوشته:  دوستان خواهشا کمک کنید
بعدش وقتی قسمت last family رو انتخاب کردیم فقط بای فامیلی رو بنویسیم یا اسم کوچیک هم میخواد؟
مثلا کسی فامیلیش sepehri naseri مثلا باشه باید بنویسه sepehri naseri ؟ یا sepehrinaseri؟ چدا یا سره هم!!!

وقتی ثبت نام کردی چجوری نوشتی الان هم همون جور بنویس.
تشکر کنندگان: alirezanz ، shahriar2002
سلام به همه ی دوستان و تبریک به برنده ها .

من و همسرم برنده نشدیم .

میخواهم در این شب به یاد موندنی ( شب آرزوها ) یکی از فرمایشات حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام رو که به شرایط عمومی همه ی بر و بچه های مهاجرسرایی ربط داره بهتون هدیه کنم :

" در آنچه امید نداری امیدوارتر باش از آنچه انتظارش را داری . چرا که موسی رفت تا برای خاندانش آتش بیاورد ،خدا با او سخن گفت . "

شاد و تندرست و امیدوار باشید .
تشکر کنندگان: dm_april ، Concept ، baran21 ، اشکان 3D ، javad1990 ، m_yek ، Lemony ، elihamo ، eagla ، A-N ، U.S.A ، shahriar2002
آقا كمك
من با دايال آپ و GPRS موبايل نميتونم برم به سايت اعلام نتايج
يكي كمكم كنه
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
تشکر کنندگان: ebi1988 ، alirezanz
(2014-05-02 ساعت 00:11)Fifi2015 نوشته:  من و همسرم هم برنده نشديم ولي هزار تا برنامه داريم كه بريم دنبالش
يه تبريك حسابي هم به برندگان عزيز ، اميدوارم در تمامي مراحل زندگي موفق باشيد
بقيه دوستان مثل خودم كه برنده نشديم ، دنيا كه به اخر نرسيده بچسبيد به درس و كارتون
موفق باشيد

خيلي خوبه كه اينقدر پر انرژي و با انگيزه هستيد.همينكه شما و همسرتون هم قسم و هم مسير هستيد خيلي كمك ميكنه.
آرزوي بهترين ها رو براتون دارم
تشکر کنندگان: gema ، ebi1988 ، alirezanz ، shahriar2002
(2014-05-02 ساعت 00:38)vahidrezam نوشته:  

وقتی ثبت نام کردی چجوری نوشتی الان هم همون جور بنویس.

نام خانوادگی سال تولد
تشکر کنندگان: alirezanz ، zz24
سلام
اصلا نگران نباش و آروم باش و شما تا حداقل یکسال آینده وقت دارید پس انقدر خودتو درگیر نکن تا سایت هم اوضاعش بهتر بشه و شما باید به همون شکلی که ثبت نام کردید فامیلتون رو وارد کنید و البته در صورتی که کانفرمیشن نامبرتو گم کردی نیاز به این مراحل داری پس کمی صبور باش و به خودتون اصلا استرس وارد نکنید تازه یک سوم قبولیهای پارسال هم به مصاحبه نرفتن بعد یکسال پس آرامش از همه چیز راحت تر و ضروری تر به نظر میرسه.Smile
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان