کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو های مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی 2015
دوستان من همون دقایق اول چک کردم قبول نشده بودم متاسفانه
ولی الان هر چی میخوام دوباره چک کنم کانفورمیشن رو قبول نمیکنه
و این ارور رو میده The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth
to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.
پیش اومده تا حالا جواب رو چرت بده همون اولاش ؟
الان سورشون شلوغه ایا ؟ من همه چیو درتس وارد میکنم اخه
ممنون
تشکر کنندگان: alirezanz ، samansaba ، shahriar2002
من خواهر دوستم قبول شده بار اولی بود شرکت میکرده »)))) هوراااااااااااااااا
شماره کیس: 6XXX ایروان ارسال فرم اول:10 می ارسال دوباره (ازدواج بعد از قبولی ) 6 مارچ 2014 تاریخ کارنت 8 مارچ 2014 تاریخ دریافت نامه دوم :19 مارچ 2014 تاریخ مصاحبه : 15 May برگه آبی بروزرسانی 15 و 16 و17 و 20 می و 11 ژوئن 14 اوت
آخرین جدول سیس ایران

ساعت و تاریخ کامپیوترت را چک کن درست باشه

همین!

(2014-05-02 ساعت 00:49)adonis2006 نوشته:  
(2014-05-02 ساعت 00:36)مسافر تنها نوشته:  آقاي درخواست كمك فوري!!!
من يه كارت اينترنت گرفتم با اون هرچي ميرم به سايت اعلام نتايج اين جوابو ميده

Secure Connection Failed

An error occurred during a connection to www.dvlottery.state.gov.

Cannot communicate securely with peer: no common encryption algorithm(s).

(Error code: ssl_error_no_cypher_overlap)

The page you are trying to view cannot be shown because the authenticity of the received data could not be verified.
Please contact the website owners to inform them of this problem. Alternatively, use the command found in the help menu to report this broken site.

سایت اعلام نتایج هیچ مشکلی نداره و الان ترافیک سبکی داره

از بروزر های دیگه ای استفاده کنید .
فایرفاکس . اکسپلرور . کروم و .....

خونسردیه خودتون رو حفظ کنید

اگه وی پی ن یا برنامه های مشابه ای باز هستش اونارو ببندید

پیام اس اس ال نشون میده رو ترانسفر دیتاتون بین شما و سرور خطایی ایجاد شده ..
موفق و پیروز باشید .

من که با هزار غم و غصه رفتم بخوابم .
و دیگه هیچ کاری با این کره ای زمین ندارم .
شماره کیس: 6XXX ایروان ارسال فرم اول:10 می ارسال دوباره (ازدواج بعد از قبولی ) 6 مارچ 2014 تاریخ کارنت 8 مارچ 2014 تاریخ دریافت نامه دوم :19 مارچ 2014 تاریخ مصاحبه : 15 May برگه آبی بروزرسانی 15 و 16 و17 و 20 می و 11 ژوئن 14 اوت
آخرین جدول سیس ایران

تشکر کنندگان: alirezanz
3تا کیس بودیم 3تامون has not been selectd :-(
تشکر کنندگان: ebi1988 ، alirezanz ، MEHR52 ، soli asali
یه بار که جواب داد کافیه دیگه دوبار چک نکنیم؟
تشکر کنندگان:
(2014-05-02 ساعت 01:05)sasan_rock نوشته:  
(2014-05-02 ساعت 01:01)farshid232 نوشته:  
(2014-05-01 ساعت 23:18)BIG.BANG777 نوشته:  
(2014-05-01 ساعت 22:51)ebi1988 نوشته:  [quote='BIG.BANG777' pid='489805' dateline='1398967940']
سلام لطفا راهنمایی بفرمایید Confirmation یکی از اقوامو که کپی گرفتم در زمان ثبت نام .وارد میکنم پیغام خطا میده! حتی تمامی اطلاعاتو کپی پیس کردم

دوست عزیز یکی از اطلاعاتی که داری وارد میکنی با مشخصاتی که موقع ثبت نام دادی همخونی نداره،خیلی دقت کن کانفیرمیشن نامبر با این شماره شروع میشه 2015
موقع وارد کردن اسم یادت باشه تیک نداشتن میدل نیم رو بزنی
روی دیکته اسامی دقت کن،
و دیگه اینکه اگر دوباره نتونستی، یه گزینه کنار اون تب انتخاب 2014 و 2015 هست واسه کسایی که شمارشون رو فراموش کردن،از اون استفاده کن ببین اطلاعاتی که میدی درسه!
امیدوارم که درست بشه Shy
دوست عزیز جای اسم و فامیلتو عوض کن،شاید موقع ثبت نام جابجا نوشتی

میشه یکی از دوستان فرمت نوشتن اسم و فامیل رو بصورت دقیق اینجا بنویسه؟

برای یکی از دوستانم هم همین مساله پیش اومده گزینه فراموش کردن رو هم میزنم یک صفحه دیگه باز میشه تمام اطلاعات رو که میزنم پیغام میده یک جا اشتباه کردم.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: alirezanz
ایا 2016 هم لاتاری برگذار میشه یا اخرین دوره اش بود؟؟
2014as0001xxx // ankara // interview novamber // 1 nafar // 1 Update
تشکر کنندگان: 20020
(2014-05-02 ساعت 01:11)sami0 نوشته:  salam
bebakhshid man baradaram ghabol shode ama chizi k hast case numberesh 2015EU hast
az tarafi mahale sefaratesham Rusiye hast
kasi bode k case numberesh ba EU shoro shode bashe
va mahale sefaratesh Rusiye bashe
ba tashakor
سلام
1- مطابق مقررات انجمن فارسی تایپ کنید
2-اگر برادر شما تابعیت روسی دارن میتونن روند کار دریافت ویزاشون رو طی کنن اما اگر خیر باید بهتون بگم متاسفانه کیس ایشون بدلیل استفاده از سهمیه قاره دیگر ریجکت یا ابطال میشهSad
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: aghaghia ، gema ، ebi1988 ، Sara_lphmkf ، قصه گو ، soli asali ، LORDAmiroo
(2014-05-02 ساعت 01:12)bigjust نوشته:  دوستان من همون دقایق اول چک کردم قبول نشده بودم متاسفانه
و این ارور رو میده The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your Last/Family Name, and Year of Birth
to ensure you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.
ممنون

دقیقا این مشکل واسه ما هم پیش اومده البته از همون دفعه اولی که اطلاعاتو وارد کردیم اینطور بود
تشکر کنندگان: bigjust ، ebi1988 ، alirezanz
هورااا من قبول نشدم.به همه کسایی که قبول شدن تبریک جانانه میگم.اما طبق قولم به محک کمک کردم و حس خوبی دارم.
اما اونایی که قبول نشدن: دوستان لاتاری تنها راه مهاجرت نیست.
راه های حتی بهتری هم هست مثل بورس تحصیلی که هم مطمینه هم هزینه نداره.اگر واقعا قصدتون از مهاجرت کسب موفقیته پس میدونم و مطمینم که با یه قرعه کشی تسلیم نخواهید شد.
و یه نصیحت مهم.نگید سال دیگه دوباره ثبت نام میکنم تا برنده بشم.توی یک سال خیلی کارا میشه کرد.
من سال دیگه میام اینجا میگم که من دارم از ایران میرم اما نه با لاتاری.امیدوارم شما هم موفق بشین.
سلام
من از کانمفرمنشن نامبر عکس گرفتم وقتی میزنم میگه غلط مو به مو میزنم
تشکر کنندگان: ebi1988 ، alirezanz ، ghzlsa
(2014-05-02 ساعت 01:08)shahin2737 نوشته:  من هم 50% درصدی شدم ولی کیس نامبرم نزدیک هشت هزار است و فکر نکنم امیدی داشته باشم.
سلام
کیس نامبر شما در 35درصد اولین برندگان آسیاست چرا این حرفو میزنی!!!!!Sad
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: fari90 ، 20020 ، aghaghia ، gema ، ebi1988 ، Sara_lphmkf ، قصه گو ، mahan L ، alirezanz ، soli asali ، Lemony ، arezoo bj ، satin ، shahriar2002
(2014-05-02 ساعت 01:21)ftbahi نوشته:  
(2014-05-02 ساعت 01:12)bigjust نوشته:  دوستان من همون دقایق اول چک کردم قبول نشده بودم متاسفانه
ممنون

دقیقا این مشکل واسه ما هم پیش اومده البته از همون دفعه اولی که اطلاعاتو وارد کردیم اینطور بود
من همین مشکل راداشتم با فایر فاکس دو کیس را چک کردم سری اول جواب داد ولی دیگه جواب نداد بعد با مرورگر اینترنت اکس پلورر چک کردم درست شد ولی متاسفانه هردو کیس قبول نشده بودند
تشکر کنندگان: bigjust ، ebi1988 ، alirezanz ، پدی
من زیر 1000 شدم

خیلی.استرس دارم بقول crysis پوستم داره خراب میشه
امسال یک ضرب....مطمئنم

دم همه اونایی که بهم رتبه دادن و از پست هام تشکر کردن گرم

[b][b]
Has Not Been Selected
[/b][/b]
تشکر کنندگان: 20020 ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان