کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
من هم نیم نگاهی بهش انداختم...این همون فرم هستش؟؟؟ یعنی همین را باید پر کنیم ؟؟ و هیچ تغییری نمی کنه؟؟؟ ولی بعضی از پرسشها چقدر دقیق و ریزه
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، ebi1988 ، nedaba
دوستان یه نفر راهنمایی کنه این دوستمون زحمت کشیده فرم رو ترجمه کرده ،بتونه اینجا بذارهShy
(2014-05-03 ساعت 22:21)..... نوشته:  سلام دوستان
فرمو ترجمه کردم فقط نمی دونم چطور اینجا بزارم
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، mahsa_a ، nedaba ، shahabjafari
(2014-05-03 ساعت 22:40)k1_m_1358 نوشته:  دوستان یه نفر راهنمایی کنه این دوستمون زحمت کشیده فرم رو ترجمه کرده ،بتونه اینجا بذارهShy
(2014-05-03 ساعت 22:21)..... نوشته:  سلام دوستان
فرمو ترجمه کردم فقط نمی دونم چطور اینجا بزارم

اگر عکس هست در این ســـــایت و اگر فایل هست در این ســـایت آپلود کنید و لینکش رو اینجا بذارید (برای عکس، لینک سوم که مخصوص انجمن هست رو کپی پیست کنید اینجا....
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: pari pariaaa ، soli asali ، k1_m_1358 ، nedaba
سلام دوستان
اینم فرم ds-260 همرا با ترجمه کلمه به کلمه
امیدوارم که همیشه موفق باشین

فرم DS-260
فرم DS-260 به صورت screenshot در قالب pdf
ترجمه فرم DS-260

توجه:این فرم 260 رو به جایی نمی فرستین چون امسال انلاین پر می کنین.اینم که اینجا گذاشتیم برای دوستان فقط برای اماده کردن و جواب درست و واضح دادن به سوالات از قبل میباشد تا موقع ثبت انلاین دچار مشکل نشوند.پس خودتون هم بدقت مطالعه و بررسی کنید شاید مشکلی در ترجمه وجود داشته باشد.
سلام دوست عزیز لطف کردین ولی دانلود نمیشه من که نتونستم هیچ کدوم رو دانلود کنم
(2014-05-03 ساعت 23:22)..... نوشته:  سلام دوستان

فرم DS-260
ترجمه فرم DS-260
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: soli asali ، owen2015 ، Rooz ، nedaba ، farzane66 ، sami.parsi ، shahabjafari
سلام به همه منم برنده شدم و نیاز اساسی به کمک دارم به همه برنده ها هم تبریک میگم با ارزوی موفقیت
حالا بریم سراغ سوالات زیادمون
NVC و Invoice NVC دقیقا اینا چیه؟؟؟؟؟
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: samansaba ، soli asali ، Rooz ، nedaba ، sami.parsi ، shahabjafari
Document Type:
Document ID: منظورشون چیه؟؟ میشه راهنماییم کنین!
تشکر کنندگان: soli asali ، m007 ، nedaba
سلام با عرض تبریک به همه برندگان لاتاری 2015 می خواستم بدونم ایا باید باز هم فرم باید پر کنیم و به کنتاکی امریکا پست کنیم یا نه چون دوست من سال پیش همین کار را انجام داد و چنین فرمی نبودش خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.
با تشکر
عشق مانند پنج قرص نان و تکه ای ماهی است تا نبخشی زیاد نمی شوند.
تشکر کنندگان: soli asali ، nedaba
(2014-05-04 ساعت 10:32)m.taheri نوشته:  Document Type:

پاسپورت و مدارک مسافرتی و شماره انها

(2014-05-04 ساعت 11:19)Vandadi نوشته:  سلام با عرض تبریک به همه برندگان لاتاری 2015 می خواستم بدونم ایا باید باز هم فرم باید پر کنیم و به کنتاکی آمریکا پست کنیم یا نه چون دوست من سال پیش همین کار را انجام داد و چنین فرمی نبودش خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.
با تشکر

سلام .نه امسال به صورت انلاین پر میشه
تشکر کنندگان: soli asali ، r.bazargan ، nedaba
[quote='.....' pid='490989' dateline='1399143135']
سلام دوستان

فرم DS-260
ترجمه فرم DS-260
[/quo

این فرم باز نمی شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا یه چیزای دیگه می یاد؟؟؟؟
شماره کیس:83xx
تعداد نفرات :2 نفر
مشاهده نتیجه:1/می/2014
ارسال فرم19/می/2014
Rolleyes
تشکر کنندگان: soli asali ، r.bazargan ، nedaba
(2014-05-04 ساعت 12:06)سولماز جون نوشته:  [quote='.....' pid='490989' dateline='1399143135']
سلام دوستان

فرم DS-260
ترجمه فرم DS-260
[/quo

این فرم باز نمی شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا یه چیزای دیگه می یاد؟؟؟؟
دانلودش کن خواهر من.
دانلود با سرعت کمو بزن.
اگه نتونستی ایمیلتو خصوصی بفرست .برات می فرستم
تشکر کنندگان: soli asali ، Farshid22 ، Mahboy ، maker132000 ، boorsiran ، nedaba ، tara2005 ، sami.parsi
(2014-05-04 ساعت 10:32)m.taheri نوشته:  Document Type:

من فکر میکنم شماره هر سند و مدرکی که تو اون پاراگراف داره راجعبش سوال میپرسه رو میخواد! مثلا شماره ثبت سند ازدواج
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: r.bazargan ، nedaba
منظور Invoice Id Number چیه؟؟؟؟ چطور میشه این آی دی را بدست آورد؟ آیا نیاز به ارسال ایمیل به KCC هست ؟

تا تاریخ 19 می که فرم 260 رو میتونیم پر کنیم نمی خواد مدارکی آماده کنیم و پیوست فرم بزاریم؟

برای تکمیل فرم چه مدارکی باید آماده کنیم؟/؟؟

ممنون میشم دقیقا راهنمایی کنید. خیلی استرس دارم
تشکر کنندگان: soli asali ، samansaba ، nedaba
دوستان یه سوالی. این فرم را به تعداد نفرات باید پرکنیم. یعنی یه زن و شوهر ویک بچه،، سه تا فرم باید پرکنند؟؟؟؟

تشکر کنندگان: soli asali ، Memolk ، nedaba
من یه سوال داشتم هنوز این فرم توی سایت نیومده از کجا شما اون رو ائردین ؟ ممنون میشم جواب بدین چون تو سایت زده 19 میتونید فرم رو دریافت کنید
تشکر کنندگان: soli asali ، AliT ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان