کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تجربیات شما از شرکت پاریز تراول (پرواز سبز آرزو)
یه سوال دیگه : داستان این برگه های آبی و صورتی و ... که موقع مصاحبه ازش صحبت میشه چی هست ؟
کیس نامبر : 2015AS 8XXX
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Sara01 ، nedaba ، msar
(2014-05-30 ساعت 19:56)sadegh25 نوشته:  جناب آقای سپهر باسلام و خسته نباشید

به نظر شما اطلاعاتی که همسر بنده در فرم ثبت نام لاتاری خودش پارسال پر کرده با اطلاعاتی که الان در فرم 260 قید می شه (البته برنده من هستم نه همسرم) مقایسه می کنن ؟ (اون موقع ایشون نوشتن دانشجوی فوق لیسانس ، الان اگه در فرم 260 بنویسیم دیپلم آیا متوجه این تناقض می شن؟)

(2014-05-30 ساعت 20:02)sadegh25 نوشته:  یه سوال دیگه : داستان این برگه های آبی و صورتی و ... که موقع مصاحبه ازش صحبت میشه چی هست ؟

دوست عزیز سلام

لطفاً سوالاتتون رو در تاپیک مربوط به خودش بپرسید تا جواب رو من ، همکارانم یا دوستان دیگر بهتون بدند و مرجعی بشه برای دیگرانی که ممکنه سوالشون شبیه شما باشه.

خیر به نظر من اونها فقط اطلاعات ثبت نامی رو می بینند که برنده شده . برگه آبی یعنی پروسه اداری

باز هم تاکید می کنم لطفاً سوالاتتون رو در تاپیک های مربوط به خودش بپرسید.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: sadegh25 ، nedaba ، msar
امکانش هست که هزینه خدماتتون رو هم اینجا یا تو سایتتون اعلام کنید؟
مثلاً از پر کردن فرم تا مرحله گرفتن آپارتمان و سوشال و گواهینامه رانندگی و ....
ممنون
DV 2008: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2009: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2010: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2011: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2012: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2013: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2014: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2015: HAS NOT BEEN SELECTED
DV 2016: HAS NOT BEEN SELECTED
تشکر کنندگان: A_A ، nedaba ، msar
(2014-05-30 ساعت 21:11)tapartoor600 نوشته:  امکانش هست که هزینه خدماتتون رو هم اینجا یا تو سایتتون اعلام کنید؟
مثلاً از پر کردن فرم تا مرحله گرفتن آپارتمان و سوشال و گواهینامه رانندگی و ....
ممنون

می تونید با شرکت تماس بگیرید در خدمتتون هستیم.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: puryapurya ، nedaba ، msar

دوستان عزیز سلام

با مدیر شدن دو تن از دوستان حدس زدم شاید سو تفاهمی برای عزیزان در مورد خارج شدن سایت از شیوه ی مدیریت غیرانتفاعی اش پیش بیاید و کاملا هم منطقی است و لازم دونستم توضیحاتی چند رو در این زمینه خدمتتون عرض کنم.

همونجوری که همه می دونید بقای سایتی به این عظمت نیازمند هزینه ی مالی است و کسی معمولاً نمی تونه این هزینه رو بدون بازده منطقی ای بپردازه و همونطوری که در همایش برندگان 2015 خدمت یک سری از دوستان عرض کردم سایت در سال 2012 تا مرز تعطیلی کامل هم پیش رفت اما اعتماد Admin عزیز به بنده کمک کرد تا بتونم خدمت رسانی کنم.

بعنوان مدیر مهاجرسرا و حافظ منافع سایت نه شرکت خدمتتون عرض می کنم که اگر شرکت بنده در سایت فعالیت می کنه فقط در سایت کار اطلاع رسانی خواهد کرد و هیچ قصد دیگری جز ارائه اطلاعات موثق نداره و اگر هم دوستان من توی ارائه ی اطلاعات اشتباهی داشتند می تونید نظراتتون رو همونجا به اشتراک بگذارید تا به نتیجه درست برسیم.

دوستان مدیری که در شرکت فعالیت دارند نه معصوم هستند و نه غیر قابل خطا و اشتباه و اگر موردی پیش اومد بنده بعنوان مدیر مهاجرسرا و حافظ منافع سایت جوابگو هستم و دید تجاری ای در این سایت نداشته ام و ندارم و نخواهم داشت.

ممنونم از همگی
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: sadegh25 ، Aghaman ، adonis2006 ، behrang3001 ، puryapurya ، gbtm ، nedaba ، omid05 ، AliReza.Sh ، msar ، laleht ، jad1661
به نظر من در شرایط ملاقات حضوری, صداقت کلیه کارکنان از جمله اقای سپهر را به عینه میشود دید. من از 2012 عضو سایت هستم امسال با کیس نامبر بالا (78xx ) قبول شدم . اولین ملاقات من به بعد از همایش امسال بر میگردد.و از انجایی که جای هیچگونه اشتباهی ندارم باعث شد تمام اینده را به این گروه بسپارم.شاید با کلیر خوردن طولانی به من و خانواده ام ویزا نرسد.ولی الان مطمئنم هر کاری که از دستم بر می امده به بهترین نحو انجام داده ام.تا سرنوشت چی مقدر کرده باشد.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Aghaman ، Pariz Travel ، nedaba ، msar
(2014-05-30 ساعت 18:46)Nazem نوشته:  
(2014-05-30 ساعت 15:50)houshym نوشته:  اقای مهدوی خیلی خوب پاسخ میدهند ولی اقای سپهر خیر. جالب است که در مواردی که میتوانند خیلی راحت تلفنی پاسخ بدهند میگن حتما بیایید دفتر!!!!

انتقاد شما را می پذیرم و سپاسگزارم از یادآوری.

البته بخاطر حجم بالای تماس های تلفنی با بنده چه با تلفن همراهم چه با تلفن دفتر و همچنین مراجعان حضوری ، بنده واقعا بعضی وقت ها امکان پاسخگویی تلفنی ندارم اما در این مواقع آقایان مهدوی و واحد جوابگوی شما خواهند بود.
اقای سپهر
با تشکر از انتقاد پذیریتان من معتقدم الان هم هر چقدر هزینه کنید به سرعت بازگشت سرمایه انرا در زمان استفاده از خدمات بعد از گرین کارت خواهید گرفت چون حتی ما هایی که انچا اشنای نزدیک داریم از این سرویسها استفاده خواهیم کرد
الان هم یک سوال دارم ایا سفارت ایروان را انتخاب کردیم مشکلی وجود ندارد؟
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، nedaba ، msar
(2014-05-31 ساعت 13:29)houshym نوشته:  
(2014-05-30 ساعت 18:46)Nazem نوشته:  
(2014-05-30 ساعت 15:50)houshym نوشته:  اقای مهدوی خیلی خوب پاسخ میدهند ولی اقای سپهر خیر. جالب است که در مواردی که میتوانند خیلی راحت تلفنی پاسخ بدهند میگن حتما بیایید دفتر!!!!

انتقاد شما را می پذیرم و سپاسگزارم از یادآوری.

البته بخاطر حجم بالای تماس های تلفنی با بنده چه با تلفن همراهم چه با تلفن دفتر و همچنین مراجعان حضوری ، بنده واقعا بعضی وقت ها امکان پاسخگویی تلفنی ندارم اما در این مواقع آقایان مهدوی و واحد جوابگوی شما خواهند بود.
اقای سپهر
با تشکر از انتقاد پذیریتان من معتقدم الان هم هر چقدر هزینه کنید به سرعت بازگشت سرمایه انرا در زمان استفاده از خدمات بعد از گرین کارت خواهید گرفت چون حتی ما هایی که انچا اشنای نزدیک داریم از این سرویسها استفاده خواهیم کرد
الان هم یک سوال دارم ایا سفارت ایروان را انتخاب کردیم مشکلی وجود ندارد؟

به نظر من سفارت آنکارا منظم تر هستش ولی ایروان هم مشکلی ایجاد نمی کنه.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: r.bazargan ، nedaba ، msar
(2014-05-30 ساعت 21:59)Nazem نوشته:  - با مدیر شدن دو تن از دوستان حدس زدم شاید سو تفاهمی برای عزیزان در مورد خارج شدن سایت از شیوه ی مدیریت غیرانتفاعی اش پیش بیاید و کاملا هم منطقی است
- سایت در سال 2012 تا مرز تعطیلی کامل هم پیش رفت اما اعتماد Admin عزیز به بنده کمک کرد تا بتونم خدمت رسانی کنم.
- اگر اشتباه و موردی پیش اومد بنده بعنوان مدیر مهاجرسرا و حافظ منافع سایت جوابگو هستم و دید تجاری ای در این سایت نداشته ام و ندارم و نخواهم داشت.
سلام
- ضمن ارادتی که من به همه اعضاء دارم و البته دو مدیر محترم جدید هم از این قائده مستثنی نیستند ( همینجا خوشامد میگم به این عزیزان )من فکر میکنم ، دوستان مدیر نشدند بلکه مدیرانی هستند که امیدواریم در اینده دوستان خوبی هم باشند- ظاهرا شما سنت شکنی کردین و باورهای مدیریتی رو که میگه ، معمولا مجموعه های موفق ، مدیرانشون از سطوح اولیه سازمانی پله های ترقی ( در اینجا منظور کسب انتفاع نیست )رو طی کرده باشن - البته اشکالی هم نداره ، شما تصمیم گرفتین دو دوست محترم رو از اول با این عنوان وارد مهاجر سرا کنید. آقا اختیارشو دارین ، اصلا من چه کارم تو این چیزا دخالت میکنم!!
منتها میگن هرچیزی نوش خوبه ، اما دوست کهنش !! که صد البته در اینجا منظور مدیره !! اون تعداد پستها شون، تشکرها ، رتبه ها شون- بهرحال این امکاناتی که در سایت گذاشتین باید معنی داشته باشه دیگه ؟! نباید؟
همونطوری که این شکلکهای به ظاهر ساده در دنیای مجازی منعکس کننده خیلی از عواطف ما و خصوصا منظور ما از هر نوشته ای هستند اون امکانات هم معنی دارن دیگه!
قدیمیها اعضاء رو به خوبی میشناختند ، با خیلی ها ارتباط دوستی داشتند و در پستهاشون نوعی جاذبه وجود داشت و از همه مهمتر به شبکه های غیر رسمی ( معادل سازمانهای غیر رسمی) واقف بودن و به نوعی خودشون درون این گروهها قرار داشتن و همیشه حداقل چهل پنجاه عضو ،پای ثابت درپستهاشون بودن
من چرا هی از افعال ماضی استفاده میکنم- هنوز هم تعدای هستند که به همه این عزیزان درود میفرستم.و اصلا چرا اینارو به شما میگم ، شما خودت مدیر پیشکسوتی - عیب نداره بزارین به حساب بی تجربگی من - محض یاد اوری بود.
-خبر از مشکلات پیش آمده در سال 2012 نداشتم ، از شما و تمام دیگر دوستانی که این سایتو سرپا نگه داشتین کمال تشکر و قدردانی رو دارم
- در خصوص مورد اخری که فرمودین ، اتفاقا به نظر من نداشتن دید تجاری در اینجا یه عیب نه حسن !!! چون اونوقت این سوال پیش میاد که پس برای چی تو این سالها هزینه کردین ؟! نمیدونم امتیاز این سایت متعلق به ادمین محترم ( آقا سلام و درود) هست یا نه ولی صاحبش هر کی هست مگه نذر داشته ؟
اصلا من میگم چرا اینقدر دیر؟ امشب جائی در همین مهاجر سرا خوندم قوانین جدید مهاجرتی در کنگره تصویب شده ؟ اگر نشده میدونیم در آینده ای نزدیک تصویب میشه و اگر بر حسب شنیده های ما قوانین سخت تر شده باشه و حتی روایت هست ممکن لاتاری و تعدادی از کتگوری ها حذف بشه !! اونوقت چکار میکنید؟ شاید من بدونم!!
قطعا با من موافقید که سود آوری مهمترین انگیزه و عامل بقا ، ارتقاء کیفیت و کمیت خدمات ، در دنیای تجارت و البته به روش قانون مند !! و نفع همه کسانی که در پیشبرد کارها زحمت میکشند!!!!
- پاینده باشید و موفق
مهاجر خانوادگی (F3) ساکن لانگ ایلند نیویورک و به زودی دالاس ، تقاضای اولیه سپتامبر 2002 - صدور ویزا نوامبر 2014
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، sce ، frozen mind ، nahid.t ، Shahabpk ، lighter ، samansaba ، nedaba ، محبت ، AliReza.Sh ، kiana11 ، DELPHI5 ، msar ، kamali2025
آرزوی موفقیت برای تمام دوستان
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: nedaba ، msar

هشدار بسیار مهم امنیتی
تشکر کنندگان: abbas41 ، nedaba ، omid05 ، mehdi didam ، msar
سلام خدمت مدیران محترم

درباره برگزاری لاتاری 2016 کسی اطلاعاتی داره ....

یااگرثبت نام هست زمانش کی ... کسی اطلاعی داره....
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
تشکر کنندگان: lighter ، nedaba ، msar
سلام دوستان
من همین امروز فرم DS-260 پر کردم ، البته بهتر بگم که آقای سپهر فرم را برای من پر کردند و فرستادند.
دوست داشتم همینجا از همه بچه های مهاجرسرا تشکر کنم به خاطر ساپورت خیلی خیلی خوبشون.
واقعا" توی این کار حرفه ای و همراه با اطلاعات کامل هستن و هیچ جای نگرانی برای من ندارن و مطمئن هستم که کارام کامل و بدون هیچ مشکلی با همین روند پیش میره.
امیدوارم که همیشه موفق و پیروز باشین .
ممنونم.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Pariz Travel ، nedaba ، msar
سلام به همگی دوستان من امروز جمعه 23خرداد 93 ساعت 17 اومدم مهاجر سرا شاید باور نکنین روز جمعه عصر همشون حاضر بودن و آقایان مهدوی و سپهر خیلی به ما تو پر کردن فرم DS260 کمک کردن و به من اجازه دادن تا رویت کامل مدارک ارسالی مدارکم رو تائید نکنن و پس از خواندن کامل و رفع نقوص آن تلفنی اجازه سابمیت به ایشان بدهم از همگی دوستان سپاسگذارم و دستشون درد نکنه
----------------------------------------------
شماره کیس: 2015AS0000062xx
تاریخ روئت قبولی در سایت:1MAY
تعداد نفرات: 4نفر
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
سفارت:
تاریخ مصاحبه:
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Pariz Travel ، nedaba ، msar ، badsajad
مدیران محترم سلام
درباره DV2016 ازدوستان کسی اطلاعی داره لطفا جواب بدین ....
به سراغ من اگر میاید نرم آهسته بیاید مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهای من.Rolleyes
تشکر کنندگان: nedaba ، lighter ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان