کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تجربیات شما از شرکت پاریز تراول (پرواز سبز آرزو)
(2014-06-18 ساعت 22:29)abbas41 نوشته:  مدیران محترم سلام
درباره DV2016 ازدوستان کسی اطلاعی داره لطفا جواب بدین ....

سلام از اوایل مهر تا اوایل اردیبهشت
تشکر کنندگان: nedaba ، lighter ، msar
من به شخصه از تيم حرفه اي پاريز تراول وايميگرانجل بويژه از اقاي شايان واحد كمال تشكر را دارم وممنونم كه وقت بسياري براي هر كيس صرف ميكنند تا با دقت هر چه بيشتر كار به اتمام برسد. اما يك گله كوچك از همه اعضاي تيم دارم و اينكه وقتي به دفتر مراجعه ميكنيم طبق وقت تعيين شده كار صورت نميگيرد و لي باز هم ممنون كه بالاخره انجام ميشود. و يك تشكر ويژه از اقاي سپهر كه با صبر وحوصله پاسخ گوي سوالات بي امان ما هست دارم
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، nedaba ، Pariz Travel ، msar
با سلام
کار پیک آپ ارمنستان رو هم انجام میدین؟
**2014AS55 (همسرم) | تعداد: 2 | سفارت: آنکارا (درخواست ایروان) | ارسال فرم ها: 3 جون (ایمیل) | کارنت: 6 مارچ | نامه دوم: 18 مارچ | مصاحبه: هفته اول می | سفارت: ایروان
تشکر کنندگان: nedaba ، Pariz Travel ، msar
(2014-05-30 ساعت 23:01)shahin2737 نوشته:  به نظر من در شرایط ملاقات حضوری, صداقت کلیه کارکنان از جمله اقای سپهر را به عینه میشود دید. من از 2012 عضو سایت هستم امسال با کیس نامبر بالا (78xx ) قبول شدم . اولین ملاقات من به بعد از همایش امسال بر میگردد.و از انجایی که جای هیچگونه اشتباهی ندارم باعث شد تمام اینده را به این گروه بسپارم.شاید با کلیر خوردن طولانی به من و خانواده ام ویزا نرسد.ولی الان مطمئنم هر کاری که از دستم بر می امده به بهترین نحو انجام داده ام.تا سرنوشت چی مقدر کرده باشد.

کیس نامبرتون بالاست؟؟؟ از 20.000
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: msar
(2014-06-30 ساعت 22:08)emy_viery نوشته:  با سلام
کار پیک آپ ارمنستان رو هم انجام میدین؟
سلام
دوست خوبم ارمنستان پیکاپ ویزا نداره.
از آن روز این خانه ویرانه شد ... که نان آورش مرد بیگانه شد
چو نادان به ده کدخدایی کند ... کشاورز باید گدایی کند
به یزدان که گر ما خرد داشتیم ... کجا این سرانجام بد داشتیم.

تشکر کنندگان: babak12 ، Mahmood129 ، A_A ، Pariz Travel ، msar
با سلام دوستان. ولا من یه کم گله دارم از بچه ها. کار پر کردن فرمای من خیلی طول کشید نزدیک به 2 ماه! در حالیکه میشد 1 ماهه هم تمومش کرد ( با در نظر گرفتن مشکلاتی که خودم داشتم)، اما به شدت احساس کردم چون از شهرستان بودم همچین مشکلی واسم پیش اومد! اما به هر حال دیگه تموم شد. اما سوالم این بود که هزینه ای که پرداخت کردم فقط واسه پر کردن فرم بوده یا شامل کارهای مربوط به مصاحبه و ترجمه مدارک و گرفتن وقت دکتر هم میشه؟ یا این خدمات هزینه جداگانه ای دارند؟
تشکر کنندگان: Pariz Travel ، msar
(2014-08-10 ساعت 12:27)mfte.teacher نوشته:  با سلام دوستان. ولا من یه کم گله دارم از بچه ها. کار پر کردن فرمای من خیلی طول کشید نزدیک به 2 ماه! در حالیکه میشد 1 ماهه هم تمومش کرد ( با در نظر گرفتن مشکلاتی که خودم داشتم)، اما به شدت احساس کردم چون از شهرستان بودم همچین مشکلی واسم پیش اومد! اما به هر حال دیگه تموم شد. اما سوالم این بود که هزینه ای که پرداخت کردم فقط واسه پر کردن فرم بوده یا شامل کارهای مربوط به مصاحبه و ترجمه مدارک و گرفتن وقت دکتر هم میشه؟ یا این خدمات هزینه جداگانه ای دارند؟

باعرض سلام خدمت شما

من اسم شریفتون رو نمی دونم ، اگر توی پیام خصوصی بهم بگید می تونم بهتر پیگیری کنم. همونجوری هم که فرمودید بعضی کیس ها مشکلاتی دارند که بایستی قبل از پر کردن فرم ها حل بشه برای مثال دوستی هست که مدرک تحصیلی دیپلمش آماده نیست و باید تا شهریور که آماده میشه صبر کرد یا دوست دیگه ای که تاریخ تولد ، اسم همسر رو اشتباه نوشته یا مشکلات دیگه ای داره و این مراحل رو ما تا حل شدن موضوع مانند اصلاح پاسپورت یا اطلاع به KCC منتظر می مونیم.

بهر حال من از شما پوزش می خوام.

هزینه ی پرداختی شما شامل همه ی کارها میشه و کارهای مربوط به مصاحبه ، مشاوره های قبل از سفارت ، خدمات انجام کارهای مربوط به ترجمه مدارک ، گرفتن وقت دکتر ، پر کردن فرم های مورد نیاز سفارت و ... کلاً تا روز اخذ ویزاتون رو با همون قرارداد انجام میدیم.

ارادتمند
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، A_A ، Pariz Travel ، lighter ، msar
(2014-08-10 ساعت 13:44)Nazem نوشته:  
(2014-08-10 ساعت 12:27)mfte.teacher نوشته:  با سلام دوستان. ولا من یه کم گله دارم از بچه ها. کار پر کردن فرمای من خیلی طول کشید نزدیک به 2 ماه! در حالیکه میشد 1 ماهه هم تمومش کرد ( با در نظر گرفتن مشکلاتی که خودم داشتم)، اما به شدت احساس کردم چون از شهرستان بودم همچین مشکلی واسم پیش اومد! اما به هر حال دیگه تموم شد. اما سوالم این بود که هزینه ای که پرداخت کردم فقط واسه پر کردن فرم بوده یا شامل کارهای مربوط به مصاحبه و ترجمه مدارک و گرفتن وقت دکتر هم میشه؟ یا این خدمات هزینه جداگانه ای دارند؟

باعرض سلام خدمت شما

من اسم شریفتون رو نمی دونم ، اگر توی پیام خصوصی بهم بگید می تونم بهتر پیگیری کنم. همونجوری هم که فرمودید بعضی کیس ها مشکلاتی دارند که بایستی قبل از پر کردن فرم ها حل بشه برای مثال دوستی هست که مدرک تحصیلی دیپلمش آماده نیست و باید تا شهریور که آماده میشه صبر کرد یا دوست دیگه ای که تاریخ تولد ، اسم همسر رو اشتباه نوشته یا مشکلات دیگه ای داره و این مراحل رو ما تا حل شدن موضوع مانند اصلاح پاسپورت یا اطلاع به KCC منتظر می مونیم.

بهر حال من از شما پوزش می خوام.

هزینه ی پرداختی شما شامل همه ی کارها میشه و کارهای مربوط به مصاحبه ، مشاوره های قبل از سفارت ، خدمات انجام کارهای مربوط به ترجمه مدارک ، گرفتن وقت دکتر ، پر کردن فرم های مورد نیاز سفارت و ... کلاً تا روز اخذ ویزاتون رو با همون قرارداد انجام میدیم.

ارادتمند
یکی از چیزایی که واقعا باعث شده بعد این مسایل هنوز هم با شما ادامه بدم همین شخصیت و متانت جناب مهدوی و مدیریت مهاجرسرا بوده. امیدوارم ایشالا در ادامه کار مشکلی به لحاظ هماهنگی و پیش رفت کار پیش نیاد.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Pariz Travel ، Aghaman ، msar
سلام به همه
پر انرژی می ریم جلو
ایشالا فردا خدمت دوستای عزیز می رسم
با آرزوی موفقییت برای همه
شماره کیس: ☆☆☆2015AS6 / تاریخ رویت قبولی:13AUG2014 / کنسولگری:ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : alone / ارسال فرمهای سری اول:6SEP2014/ کارنت : 10JUN2015/مصاحبه:5AGOUST2015/
فقط خدا
تشکر کنندگان: Pariz Travel ، msar
سلام خسته نباشد دوستان

من تازه میخوام فرم رو پر کنم!!

1- آیا با توجه به کیس 33XX اتفاقی می افتد؟
2- نیاز به آدرس آمریکا دارم برای پر کردن!! چیکا کنم؟

ندارم کسی رو آمریکاSad
شماره کیس: 2015AS33XX > تاریخ رویت برنده شدن: 3 May > کنسولگری : ابوظبی > تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 1 Sep > کارنت شدن کیس: 9 Dec > دریافت نامه دوم : Feb 24 Smile > مکان مصاحبه : ابوظبی > تاریخ مصاحبه : Apr 30 > وضعيت : AP > تاریخ کليرنس : Apr 30 > آپدیت ها : Apr 30 , May 4 , May 5 , May 6 , May 7 , June 23 , July 1 , July 2 > تاریخ کلیر : July 2 > دریافت ویزا : 13 July > تاريخ ورود به آمریکا : ؟ > مقصد : کالیفرنیا
تشکر کنندگان: msar
(2014-08-31 ساعت 15:11)bahram10 نوشته:  سلام خسته نباشد دوستان

من تازه میخوام فرم رو پر کنم!!

1- آیا با توجه به کیس 33XX اتفاقی می افتد؟
2- نیاز به آدرس آمریکا دارم برای پر کردن!! چیکا کنم؟

ندارم کسی رو آمریکاSad
سلام
نه مشكلي نداره فقط هر چه سريعتر فرم رو پر كنين
آدرس آمريكا هم اجباريه!چون قراره گرين كارت به اون آدرس فرستاده بشه!اگر كسيو ندارين ميتونين با شركت پرواز سبز آرزو تماس بگيرين و كاراتونو هر چه سريعتر انجام بدين!اونا براتون پر كردن فرم و وقت از سفارت و... رو هم انجام ميدن
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: Rooz ، msar
به نظرم اگه کارایه مربوط به ثبتنام لاتاریهم به خدماتتون اضافه میکردید خیلی بهتر بودSmileWink
(2014-09-01 ساعت 06:20)lighter نوشته:  به نظرم اگه کارایه مربوط به ثبتنام لاتاریهم به خدماتتون اضافه میکردید خیلی بهتر بودSmileWink

سلام به دوستان
با توجه به اشتباهات عدیده برندگان امسال برنامه ریزی ثبتنام لاتاری 2016 انجام شده و تا چند روز آینده بنر تبلیغاتی آن در سایت قرار خواهد گرفت تا ثبتنامی مطمئن و صحیح هموطنانمون را داشته باشیم و رد شدهای ایرانی به صفر نزدیک بشه
کارشناس ارشد شرکت پاریز تراول
021-44622214-16
تشکر کنندگان: lighter ، abbas41 ، Rooz ، msar
درود
خواستم ببینم خدماتتون به صورت تجمعی هست یا اینکه مثلا میشه برای یه مورد خاص بهتون مراجعه کرد و فقط هزینه اون قسمت از کار رو داد ؟
خسته نباشید و دست مریزاد ...
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: Pariz Travel ، Rooz ، msar
(2014-09-04 ساعت 23:38)AliReza.Sh نوشته:  درود
خواستم ببینم خدماتتون به صورت تجمعی هست یا اینکه مثلا میشه برای یه مورد خاص بهتون مراجعه کرد و فقط هزینه اون قسمت از کار رو داد ؟
خسته نباشید و دست مریزاد ...

درود
هر کاری که داشته باشین و بخوایین همون کار و انجام میدیم.و خوشحال میشیم خدمتی انجام بدیم.
کارشناس ارشد شرکت پاریز تراول
021-44622214-16

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان