کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث وتبادل نظر در خصوص آنالیز فایل CEAC 2014
(2014-07-06 ساعت 13:58)khor_maah نوشته:  سلام دوستان،

من هم بر مبنای جدول ceac که بچه‌ها تو forum قرار دادند به یک سری جمع بندی رسیدم که فقط محض اطلاع براتون ارائه میدم، ....
... ۹۳۲ کیس تا حالا issued شدن که مشتمل بر ۱۷۷۷ نفر یا ویزا شده، ۷۳۱ کیس در شرایط Administrative Processing هستند که مشتمل بر ۱۵۹۲ نفر هست، و ۳۹۷ کیس ready هست که مشتمل بر ۸۷۱ نفر می‌باشد (و البته معلوم نیست حتما به مصاحبه برن یا خدای نکرده حتما refused نشن).....
ضمن تشکر، لازم به یاد آوری ست که تمام 1777 نفر ویزا نگرفتند. بلکه این عدد شامل تمامی افراد خانواده کیسهایی است که حداقل یک نفر از آنها ویزا گرفته. تعداد دقیق ویزای منتشر شده 1659نفر می باشد.
201435xx / Portland(OR)
تاریخ کلیر: AUG 7/ دریافت ویزا: AUG 8
سلام دوستان.
با تشکر از مدیر عزیز آقا شهریار
عرضم به خدمت شما این ماه مجوز صدور ویزا بیشتر از رنج نرمال در سفارتهای خاص صادر شده است.
این قضیه دقیقا مثل سهمیه بنزین تو ایرانه که هر ماه به مقدار خاصی شارژ میشه.تو شرایط خاص مثل نوروز یا سفرهای تابستانی غیر از سهمیه عادی
یک شارژ اضافه در سهمیه بنزین لحاظ میشه.
برای صدور ویزا هم دقیقا همین روش استفاده میشه و خوشبختانه پس از یکماه بروکواسی اداری بالاخره مجوز صادر شد.پس همگی آماده باشید.

چون اینجا قراره بحثی نباشه اینو گفتم.
تحلیل روی فایل اکسل را هم بزودی برای شما اعلام خواهم کرد.

سرافراز باشید.مثل سرو
در این مرداب دنیا نیلوفر باش!
خدا رو دوست دارم.

با عرض سلام
با تشکر از شهریار عزیز که این تاپیک رو راه اندازی کرد ...این آماری که بچه ها ارائه کردن تقریبا همون آماری که من تهیه کردم ولی بازم دوباره تا آخرشب من آمارمو میذارم یه نکته ای که من تو محاسباتم داشتم حدود 400 نفری که ردی بدند بعد از نامه دومشون هیچ آپدیتی نداشتن یعنی اینکه نه به مصاحبه رفتن و نه درخواست عقب انداختن مصاحبه رو داشتن 102 نفر هم که ریجکت شدن ...حالا باز آمار دقیقو امشب ارائه خواهم داد به تمید خدا...
2014AS4491
Interview:3 Apr, 3 person, Yerevan, ,ceac update14 March, 3 Apr, 4,5,8,9 April 18,19 Aug from US then Embassy
2sep last update تماس تلفنی مبنی بر نبود ویزا نامبر کلیر در 18 آگوست
با سلام خدمت مدیر محترم و دوستانی که زحمت میکشند و امارشون رو تحلیل میکنن این تاپیک جدید رو به فال نیک میگیرم و امید وارم بهترین خبرها از این تاپیک منتشر بشه ... به امید دریافت ویزای همه بچه ها
کیس:2014AS73## -- تعداد3 - ایروان- جامانده از لاتاری 2014
دورها آوایی است که مرا می خواند...
(2014-07-05 ساعت 20:45)shahryar7021 نوشته:  در این تایپیک به بحث و تیادل نظر در مورد آپدیتهای فایل سیس می پردازیم.....آنالیزها و نتیجه گیری شخصی بوده و بر اساس استدلال شخصی مبتنی بر آمار شکل میگیرد..

اقا شهریار
بعد از اون مباحث 2 روز اخیر تو تاپیک کلیرنس که خوشبختانه نتیجه اون مثبت بود ممنون که بلاخره مدیریت مهاجرسرا موافقت کرد انالیز امارهای سیس اینجا منتشر شود .اتفاقا بهتر شد که در تاپیک مستقل اومده چون اونهایی که علاقه ای ندارند یا طبق گفته خودشان بشون استرس دست میده مینونند اصلا به این تاپیک مراجعه نکنند.
ضمن تشکر از همه دوستانی که تاکنون امار و تحلیل ارایه دادند اگه به نکته جدیدی برخوردم حتما در این تاپیک منعکس میکنم.
C/N 2014AS00007xxx - سفارت ایروان

تشکر کنندگان: mehdi.topol ، Alissa ، soli asali ، shayesteh ، mahan L ، reza_top60 ، HERMES7 ، shahryar7021 ، محبت ، nedaba ، آلیس-1980
با تشکر از me u عزیز که دستور صدور ویزای بیشتر رو صادر کردند و سهمیه ماهانه ویزای سفارتها رو افزایش دادند.
دوستان گل توجه داشته باشید که امار و ارقامی که داده میشه بر اساس فایل تهیه شده دیگر کاربران است و با درصدی خطا به اون باید نگاه کرد.
بر این اساس به اعدادی رسیدم که با ی نگاه و بدون هیچ توضیحی هرکس شرایط خودش رو میتونه تشخیص بده
تعداد کل(و نه کیس)شامل کسانی که به مصاحبه رفته اند یا خواهند رفت 4337 نفر
تعداد نفرات رفیوز 96 نفر
تعداد نفرات ردی که کیسهای قبل از 6500 را شامل میشود و احتمالا به مصاحبه نروند 371 نفر
4337-96-371=3870
3870 نفر یا ویزا گرفته اند یا منتظر کلیر شدن هستند و یا در انتظار مصاحبه (واجد گرفتن ویزا ودر نتیجه تعداد کل ویزای مورد نیاز)
در خصوص اینکه به این تعداد چک خورده آیا سفارتها توان پاسخگویی دارند باید با اطمینان گفت "بلی"
چرا که مثلا سفارت ایروان 526 نفر چک خورده و یا در انتظار مصاحبه دارد که با توجه به 11 هفته باقیمانده هر هفته 48 نفر خواهد بود به عبارتی 10 نفر در روز که بطور میانگین 5 کیس خواهد بود.و تردد زیادی هم در سفارت منجر نمیشود.
بیش از 90% به ویزا خواهیم رسید که البته ممکن است به تعدادی هم نرسد و همه چیز به سیاست وزارت خارجه اونها بستگی داره.و فراموش نکنیم که پروسه چک 1-3 ماه طول میکشه و اگر دوستانی حدود 9 ماه از انتظارشان میگذرد باید بدانند که به احتمال زیاد کلیر شده اند و علت اعلام نکردن به سیاست و شیوه عملکرد اونها در امشال برمیگردد.
در نهایت من با کیس بالا بسیار خوشبین هستم و شما هم خوش بین باشید.
باشد همگی رستگار شویم
ممنون از مدیران عزیز به خاطر درست کردن این تاپیک
و تشکر از همه ی دوستانی که روی CEAS کار میکنن ...
من از این تحلیل های آماری انرژی بیشتری میگیرم تا جمله ی همه ویزا میگیریم Tongue
کیس نامبر : 2014AS6XXX / دو نفر / June 23 - ANKARA
آپدیت ها : 23 جون (1,2) / 25 جون (1,2) / 26 جون (1,2) / 16 جولاي (1) / 12 آگست (1,2) / 16 آگست (2) / 22 آگست (1,2) / 27 آگست (1,2) و كلير

Everybody listen and repeat : We will get the VISA
ساکن San Francisco
(2014-07-06 ساعت 18:59)masoud z نوشته:  
(2014-07-05 ساعت 20:45)shahryar7021 نوشته:  در این تایپیک به بحث و تیادل نظر در مورد آپدیتهای فایل سیس می پردازیم.....آنالیزها و نتیجه گیری شخصی بوده و بر اساس استدلال شخصی مبتنی بر آمار شکل میگیرد..

اقا شهریار
بعد از اون مباحث 2 روز اخیر تو تاپیک کلیرنس که خوشبختانه نتیجه اون مثبت بود ممنون که بلاخره مدیریت مهاجرسرا موافقت کرد انالیز امارهای سیس اینجا منتشر شود .اتفاقا بهتر شد که در تاپیک مستقل اومده چون اونهایی که علاقه ای ندارند یا طبق گفته خودشان بشون استرس دست میده مینونند اصلا به این تاپیک مراجعه نکنند.
ضمن تشکر از همه دوستانی که تاکنون امار و تحلیل ارایه دادند اگه به نکته جدیدی برخوردم حتما در این تاپیک منعکس میکنم.

سپاس فراوان
تشکر کنندگان: Alissa ، majid0000000000 ، soli asali ، محبت ، nedaba ، آلیس-1980
Yer 352 issued 449 ap 168 ready 38 refuse
Abd 956 issued 656 ap 461 ready 3 refuse
Ank 350 issued 586 ap 871 ready 61 refuse
Total 1658 issued 1691 ap 871 ready 102 refuse
308 نفر readyبی آپدیت بعد از نامه دوم
2014AS4491
Interview:3 Apr, 3 person, Yerevan, ,ceac update14 March, 3 Apr, 4,5,8,9 April 18,19 Aug from US then Embassy
تشکر کنندگان: soli asali ، m_nikparvaz ، reza_top60 ، محبت ، nedaba ، آلیس-1980
3912 نفر متقاضیان آماده دریافت ویزا از ایران
اگر سهمیه امارات کم بشه میشه 3747 نفر
که سال گذشته که همه شرایط مثل امسال بوده 3741 نفر ویزا گرفتند...
2014AS4491
(2014-07-07 ساعت 00:44)Afshim553 نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 23:38)Morteza 2014 نوشته:  3912 نفر متقاضیان آماده دریافت ویزا از ایران
اگر سهمیه امارات کم بشه میشه 3747 نفر
که سال گذشته که همه شرایط مثل امسال بوده 3741 نفر ویزا گرفتند...
سهمیه امارات رو میشه با ایرانیانی که احتمالا خارج از این 3 سفارت مصاحبه شده اند تعدیل کرد.

موافقم
تشکر کنندگان: محبت ، nedaba ، آلیس-1980
کاش میشد دوستانی که آمار میدید میتونستید اینم بگید که جریان آپدیتا چه جوریه که بعضیا 10-20 بار آپدیت میشن بعضیام اصلا .چیزی که تو این قضیه نظر من جلب کرده زمان مثلا تو رنج 4000 الان بدون آپدیت زیاده شاید اگه اون بالا یه تست برا امار گیری یا رای گیری تعداد آپدیت فاصله آپدیتا و هر چیزی راجع به آپدیتا باشه بهتر باشه . از وقتی که میذارید ممنونم.
کیس نامبر : ##49
تاریخ رویت قبولی :4 می
ارسال فرمها :20 می
تاریخ مصاحبه :w1 آپریل
سفارت :ابوظبی
تعداد :2 نفر
نتیجه مصاحبه : برگه آبی

آپدیت ها : روز مصاحبه . روز بعد از مصاحبه . 8جولای آپ همگانی. یک هفته بعد آپ با ایمیل . 18 آگوست آپ از آمریکا 19 آگوست هردو از سفارت
تشکر کنندگان: soli asali ، m_nikparvaz ، shahryar7021 ، محبت ، nedaba ، A_A ، smart3461 ، آلیس-1980
(2014-07-06 ساعت 16:42)hadi472 نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 13:58)khor_maah نوشته:  سلام دوستان،

من هم بر مبنای جدول ceac که بچه‌ها تو forum قرار دادند به یک سری جمع بندی رسیدم که فقط محض اطلاع براتون ارائه میدم، ....
... ۹۳۲ کیس تا حالا issued شدن که مشتمل بر ۱۷۷۷ نفر یا ویزا شده، ۷۳۱ کیس در شرایط Administrative Processing هستند که مشتمل بر ۱۵۹۲ نفر هست، و ۳۹۷ کیس ready هست که مشتمل بر ۸۷۱ نفر می‌باشد (و البته معلوم نیست حتما به مصاحبه برن یا خدای نکرده حتما refused نشن).....
ضمن تشکر، لازم به یاد آوری ست که تمام 1777 نفر ویزا نگرفتند. بلکه این عدد شامل تمامی افراد خانواده کیسهایی است که حداقل یک نفر از آنها ویزا گرفته. تعداد دقیق ویزای منتشر شده 1659نفر می باشد.

بله دقیقا. اگه تو فایل سیس کیس 7415 یا 6965 را نگاه کنید میبینید که زده ایشود ولی همین کیسها رو تو سایت سیس ببینید 1 نفر تو هردو کیس هنوز ویزا نگرفتن وAP هستند. کیس 5070 ؛ ابوظبی بودن؛ تو فایل سیس AP زده ولی تو سایت ابوظبی Refuse شدن متاسفانه.
3نفر ابوظبی هفته اول جون. case# 2014AS7XXX //برنده خانمم؛ کلیرنس؛ آپ 8 بار. خودم معاف؛ شغل آزاد؛ آپ: خودم و دخترم 4بار ؛وضعیت Ready

تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، hadi472 ، behdadK ، mahan L ، soli asali ، shahryar7021 ، nedaba ، آلیس-1980
یه چیز جالب!

ایروان با داشتن کمترین تعداد کیس , 31 نفر را ریجکت کرده انکارا 23 نفر و ابوظبی با داشتن دو برابر تعداد کیس فقط 3 نفر را ریجکت کرده!
شماره کیس: 6XXX ایروان ارسال فرم اول:10 می ارسال دوباره (ازدواج بعد از قبولی ) 6 مارچ 2014 تاریخ کارنت 8 مارچ 2014 تاریخ دریافت نامه دوم :19 مارچ 2014 تاریخ مصاحبه : 15 May برگه آبی بروزرسانی 15 و 16 و17 و 20 می و 11 ژوئن 14 اوت
آخرین جدول سیس ایران

البته شما وارد ترید و ببخشید که یاداوری میکنم. بحث ریجکت کردن اصلا به سفارت ربط نداره و به خاطر مشکلاتی است که پذیرفته شده ها دارن. مثلا یکی فرزندش رو نیاورده در فرم یا طلاق نگرفته و همسرش رو نیاورده و یا ... که کسری مدارک هم نخورده.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان