کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث وتبادل نظر در خصوص آنالیز فایل CEAC 2014
در این تایپیک به بحث و تیادل نظر در مورد آپدیتهای فایل سیس می پردازیم.....آنالیزها و نتیجه گیری شخصی بوده و بر اساس استدلال شخصی مبتنی بر آمار شکل میگیرد..
متاسفانه نشد،
من و چند تا از دوستان دیگه داریم روی این فایل کار میکنیم تقسیم کار کردیم و هر روز مقدار از وقتمون را برای اپدیت کردنش میزاریم

اگه مایلید شما هم کمک کنید مخصوصا برای ابوظبی و آنکارا بهم پیام خصوصی بدید

اینم لینک فایل سیس ما

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...=671710831
شماره کیس: 6XXX ایروان ارسال فرم اول:10 می ارسال دوباره (ازدواج بعد از قبولی ) 6 مارچ 2014 تاریخ کارنت 8 مارچ 2014 تاریخ دریافت نامه دوم :19 مارچ 2014 تاریخ مصاحبه : 15 May برگه آبی بروزرسانی 15 و 16 و17 و 20 می و 11 ژوئن 14 اوت
آخرین جدول سیس ایران

دورد
ممنون از شما عزیزان اگر امکان داره بگید تا چه کیسی آپدیت رو انجام دادید . کیس بنده 3 بار آپدیت شده ولی تو جدول 1 بار زده .
شماره کیس: 2014AS70XX /تاریخ رویت قبولی: 25 MAY / تعداد : 1 نفر/ ارسال فرمهای سری اول: 3 June / کارنت شدن کیس: 10 April / مصاحبه : ابوظبی هفته سوم June / دریافت ویزا : چک AP برگه آبی/ آپدیت Ceas در تاریخ های 24 Jun و 2 و 3 و 8 July و 10 و 12 آگوست و 28 آگوست با ایمیل و 2 سپتامبر / مقصد :موندگار شدیم/
تشکر کنندگان: soli asali ، Alissa ، shahryar7021 ، nedaba ، برسام٤ ، mahan L ، آلیس-1980 ، قصه گو
سلام

والا روی ایروان بیشتر من زوم کردم و دنبال بچه های پاکار برای دو سفارت دیگه هستیم. تازه شروع کردیم به امید خدا جدول بهتر هم میشه

(2014-07-06 ساعت 09:33)morteza-dm نوشته:  دورد
ممنون از شما عزیزان اگر امکان داره بگید تا چه کیسی آپدیت رو انجام دادید . کیس بنده 3 بار آپدیت شده ولی تو جدول 1 بار زده .
شماره کیس: 6XXX ایروان ارسال فرم اول:10 می ارسال دوباره (ازدواج بعد از قبولی ) 6 مارچ 2014 تاریخ کارنت 8 مارچ 2014 تاریخ دریافت نامه دوم :19 مارچ 2014 تاریخ مصاحبه : 15 May برگه آبی بروزرسانی 15 و 16 و17 و 20 می و 11 ژوئن 14 اوت
آخرین جدول سیس ایران

(2014-07-06 ساعت 09:46)sysmaster نوشته:  سلام

والا روی ایروان بیشتر من زوم کردم و دنبال بچه های پاکار برای دو سفارت دیگه هستیم. تازه شروع کردیم به امید خدا جدول بهتر هم میشه

سلام، ممنون از شما
کسایی که تو این فایل Refused شدن به چه علت بوده؟ کلا این اتفاق برای چه کسایی میفته؟
تشکر کنندگان: shahryar7021 ، soli asali ، Alissa ، nedaba ، mahan L ، آلیس-1980 ، قصه گو
(2014-07-06 ساعت 09:22)sysmaster نوشته:  من و چند تا از دوستان دیگه داریم روی این فایل کار میکنیم تقسیم کار کردیم و هر روز مقدار از وقتمون را برای اپدیت کردنش میزاریم

اگه مایلید شما هم کمک کنید مخصوصا برای ابوظبی و آنکارا به آدرس irandv2014@gmail.com میل بزنید

اینم لینک فایل سیس ما

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...=671710831

سلام ممنون از زحماتتون اطلاعات مفيدي درش بود
کیس نامبر:2014AS2### تاریخ مصاحبه: 12 مارس ابوظبی.آپ دیتها 13 و 19و 23 مارس- 15 مي 4 نفر - 20 مي و 5 جون نفر اصلي با ايميل-8و16 جولاي 4 نفرمان. 7 اگوست نفر اصلی 8 آگوست خودم.17 آگوست 4 نفر
تشکر کنندگان: p.r.kh ، soli asali ، Alissa ، majid_eng ، kaaren ، shayesteh ، nedaba ، mahan L ، 20142ddc ، آلیس-1980 ، امین باقری
دوستان سلام
چند نکته طبق آخرین فایل سیس:
تعداد ویزاهای ایشو شده: 1658
تعداد کیسهای AP شده: 730 کیس شامل 1592 نفر
اگر بخوان مثل سال گذشته ویزا بدن و به همون تعداد یعنی 3741 عدد ویزا، پس هنوز 2083 عدد ویزا باقی مونده. میشه گفت زیاد جای نگرانی نیست.
201435xx / Portland(OR)
تاریخ کلیر: AUG 7/ دریافت ویزا: AUG 8
(2014-07-06 ساعت 09:59)mbsamani نوشته:  

سلام، ممنون از شما
کسایی که تو این فایل Refused شدن به چه علت بوده؟ کلا این اتفاق برای چه کسایی میفته؟
سلام . علت refuse شدن رو که قطعا توی سایت نمی نویسند اما دلایلش تقریبا مشخصه مثلا استفاده از سهمیه قاره های دیگه ... ثبت نکردن مشخصات همه اعضاء خانواده برای ثبت نام لاتاری یا حاضر نشدن همه اعضاء خانواده روز مصاحبه یا خیلی موارد خاص دیگه...
کیس:2014AS73## -- تعداد3 - ایروان- جامانده از لاتاری 2014
دورها آوایی است که مرا می خواند...
تشکر کنندگان: soli asali ، Alissa ، mbsamani ، nasim ، shahryar7021 ، nedaba ، محبت ، آلیس-1980 ، قصه گو
شهریار عزیز . ممنون به خاطر باز کردن این تاپیک . خیلی لازم بود
شماره کیس:**2014AS45 ،تاریخ رویت قبولی: 2 می 2013 ،کنسولگری:ایروان ،ارسال فرم های اول:10 می با ایمیل ، پاسخKCC به ارسال اول: 3 روز بعد .مصاحبه 08April. افراد كيس: 2 نفر . کلیرنس (معاف. شغل خصوصی )،Shy آپ : 18و19 آگوست هر دونفر باهم
Sad بعد از یک سال و نیم انتظار ، ویزا به ما نرسید !
سلام دوستان،

من هم بر مبنای جدول ceac که بچه‌ها تو forum قرار دادند به یک سری جمع بندی رسیدم که فقط محض اطلاع براتون ارائه میدم، ضمن اینکه اصلا ادعا نمیکنم این اطلاعات ۱۰۰ درصد خالی‌ از خطا هستند و یا اینکه فکر کنید بر این مبنا خدای نکرده ممکنه به کسی‌ ویزا نرسه یا هر حرف دیگه.

طبیعتاً این آمار تقریبی هستند چون ما نمی‌دونیم همه اونایی که ready هستند الزاماً به مصاحبه می‌رن، و اگر برن خدای نکرده refuse نمی‌شن، یا خدای نکرده ممکنه clear نشن و خیلی‌ اما اگرهای دیگه .....

به هر حال این جدول این چیزا رو به ما میگه: در آسیا از کیس 2014AS1 تا 2014AS12690 در ۳ شهر ایروان، آنکارا و ابوظبی که اکثر ایرانیا برای مصاحبه اونجا می‌رن (ولی‌ این به این معنی‌ نیست که همه کیس‌هایی‌ که در این ۳ شهر مصاحبه شدن حتما ایرانی‌ هستن بلکه مسلما ممکنه از nationality‌های دیگه هم باشند)، به ترتیب ۵۱۲ case در ایروان، ۶۰۲ case در آنکارا، و ۹۸۱ case در ابوظبی مصاحبه شدن (یا باید در آینده نزدیک به مصاحبه بشن)، که با یه جمع ساده معلوم می‌شه که از کل case‌های آسیا ۲۰۹۵ کیس مربوط به این ۳ شهر هست.

حالا از این ۲۰۹۵ کیس، ۳۵ کیس متاسفانه refused شدن که دیگه کاری با اونها نیست، ۹۳۲ کیس تا حالا issued شدن که مشتمل بر ۱۷۷۷ نفر یا ویزا شده، ۷۳۱ کیس در شرایط Administrative Processing هستند که مشتمل بر ۱۵۹۲ نفر هست، و ۳۹۷ کیس ready هست که مشتمل بر ۸۷۱ نفر می‌باشد (و البته معلوم نیست حتما به مصاحبه برن یا خدای نکرده حتما refused نشن).

بنابرین بطور قطع به ۹۰ تا ۹۵ درصد دوستان از نظر عددی، ویزا خواهد رسید، و اگر سفارت‌ها مجوز صدور ویزای بیشتر رو هم داشته باشند به همه دوستان (انشا الله)؛ و البته با این نظر مثبت که سرانجام اکثر قریب به اتفاق کیس‌ها قبل از رسیدن deadline حتما clear بشن.

نهایتأ، من به این نتیجه رسیدم که شرایط امسال بد نیست، (هر چند خیلی‌ عالی‌ هم نیست) و برای بسیاری از دوستان حتما حتما خبر‌های خوش و شادی آفرین در راه است.

موفق و مؤیّد باشید
شماره کیس: ***2014AS0007 - رویت قبولی: 1 می - ارسال فرم ها: 16 می - تعداد: 4 نفر - سفارت : ایروان - تاریخ مصاحبه: یازدهم June - ویزا: کلیرنس - آپدیت ها: 28 آپریل, 23 می, 11 جون, 12 جون, 13 جون, 17 جون (بچه ها), 13 آگوست (تمام اعضا), 2 سپتامبر
محله جدید را به همه دوستان تبریک میگم و همچنین تشکر میکنم از مدیر محترم!
2014AS65XX / انکارا / مصاحبه هفته دوم جون / یک نفر مجرد / کلیر با تلفن و ایمیل / دریافت ویزا 29 اگوست
امضای یادگاری
(2014-07-06 ساعت 13:58)khor_maah نوشته:  سلام دوستان،

من هم بر مبنای جدول ceac که بچه‌ها تو forum قرار دادند به یک سری جمع بندی رسیدم که فقط محض اطلاع براتون ارائه میدم، ضمن اینکه اصلا ادعا نمیکنم این اطلاعات ۱۰۰ درصد خالی‌ از خطا هستند و یا اینکه فکر کنید بر این مبنا خدای نکرده ممکنه به کسی‌ ویزا نرسه یا هر حرف دیگه.

طبیعتاً این آمار تقریبی هستند چون ما نمی‌دونیم همه اونایی که ready هستند الزاماً به مصاحبه می‌رن، و اگر برن خدای نکرده refuse نمی‌شن، یا خدای نکرده ممکنه clear نشن و خیلی‌ اما اگرهای دیگه .....

به هر حال این جدول این چیزا رو به ما میگه: در آسیا از کیس 2014AS1 تا 2014AS12690 در ۳ شهر ایروان، آنکارا و ابوظبی که اکثر ایرانیا برای مصاحبه اونجا می‌رن (ولی‌ این به این معنی‌ نیست که همه کیس‌هایی‌ که در این ۳ شهر مصاحبه شدن حتما ایرانی‌ هستن بلکه مسلما ممکنه از nationality‌های دیگه هم باشند)، به ترتیب ۵۱۲ case در ایروان، ۶۰۲ case در آنکارا، و ۹۸۱ case در ابوظبی مصاحبه شدن (یا باید در آینده نزدیک به مصاحبه بشن)، که با یه جمع ساده معلوم می‌شه که از کل case‌های آسیا ۲۰۹۵ کیس مربوط به این ۳ شهر هست.

حالا از این ۲۰۹۵ کیس، ۳۵ کیس متاسفانه refused شدن که دیگه کاری با اونها نیست، ۹۳۲ کیس تا حالا issued شدن که مشتمل بر ۱۷۷۷ نفر یا ویزا شده، ۷۳۱ کیس در شرایط Administrative Processing هستند که مشتمل بر ۱۵۹۲ نفر هست، و ۳۹۷ کیس ready هست که مشتمل بر ۸۷۱ نفر می‌باشد (و البته معلوم نیست حتما به مصاحبه برن یا خدای نکرده حتما refused نشن).

بنابرین بطور قطع به ۹۰ تا ۹۵ درصد دوستان از نظر عددی، ویزا خواهد رسید، و اگر سفارت‌ها مجوز صدور ویزای بیشتر رو هم داشته باشند به همه دوستان (انشا الله)؛ و البته با این نظر مثبت که سرانجام اکثر قریب به اتفاق کیس‌ها قبل از رسیدن deadline حتما clear بشن.

نهایتأ، من به این نتیجه رسیدم که شرایط امسال بد نیست، (هر چند خیلی‌ عالی‌ هم نیست) و برای بسیاری از دوستان حتما حتما خبر‌های خوش و شادی آفرین در راه است.

موفق و مؤیّد باشید

تشکر از تحلیلتون.انشالله که همینطور باشه
زنده ایم با امید
(2014-07-06 ساعت 10:57)shayesteh نوشته:  
(2014-07-06 ساعت 09:59)mbsamani نوشته:  

سلام، ممنون از شما
سلام . علت refuse شدن رو که قطعا توی سایت نمی نویسند اما دلایلش تقریبا مشخصه مثلا استفاده از سهمیه قاره های دیگه ... ثبت نکردن مشخصات همه اعضاء خانواده برای ثبت نام لاتاری یا حاضر نشدن همه اعضاء خانواده روز مصاحبه یا خیلی موارد خاص دیگه...
سلام
تشکر میکنم از همتون بابت زحماتتون
دوستان یکی از این مواذد خاصی که شایسته عزیز گفتند اینکه که مدرک تحصیلی وجاهت قانونی نداشته باشه یا آقای آفیسر دلش بخواد گیر بده مثلا دوست صمیمی بنده با کیس نامبر 7321 که رفیوز شدن افیسر بهش گفته مدرک پیش شما غیر حضوریه و شما چون سر کلاس نبودید واسه ما قابل قبول نیست !!!!!!!! قبلا هم این مطلب رو تو تو پستم ذکر کرده بودم ...بنده خدا هرچی ایمیل زد هیچی که هیچیSad
متاسفانه نشد،
خوب دوستان بیاین آمار بدین ببینیم چه خبره
اینجا دیگه بحثی نمیشه و فضا آزادBig Grin
ممنون از آقا شهریار
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
وای خدا توی این شرایط پر استرس جای این خبر خوب وامیدوار کننده خالی بود...مرسی مرسی مرسی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان