کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
دوستان عزیز می تونیدبه جای سند از وکالت هم استفاده کنید یعنی به اینصورت که اگه یکی از بستگانتون سندی بنام داره وکالتی بنام شما می زنه خیلیم سریع اینکار انجام میشه
مصاحبه: 06 اوت 2014
دریافت ویزای یکضربCool
تشکر کنندگان:
سلام
آیا به ازای هر نفر یک نامه تمکن مالی نیاز هست و باید به اسم خود شخص باشد یا یکی اونم به اسم نفر برنده کافیه؟
اخه در سایت انکارا نوشته به ازای هر نفر یکی؟
تشکر کنندگان:
(2014-08-29 ساعت 21:28)m.ali نوشته:  سلام
آیا به ازای هر نفر یک نامه تمکن مالی نیاز هست و باید به اسم خود شخص باشد یا یکی اونم به اسم نفر برنده کافیه؟
سلام،بله به ازاي هر نفره
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: babak12 ، r.bazargan
(2014-08-30 ساعت 00:19)miyu نوشته:  
سلام،بله به ازاي هر نفره

من و همسرم كه برنده من بودم فقط يك تمكن مالي برديم انهم به نام من برنده
تشکر کنندگان:
(2014-08-30 ساعت 01:25)SNSH نوشته:  
سلام،بله به ازاي هر نفره

فقط یک تمکن به نام شخص برنده کافیه.
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-08-30 ساعت 10:21)mohsenmb نوشته:  
(2014-08-30 ساعت 01:25)SNSH نوشته:  
سلام،بله به ازاي هر نفره

فقط یک تمکن به نام شخص برنده کافیه.
مرسی از راهنماییها، ولی در خود راهنمای مدارک سایت به وضوح ذکر کرده برای هر نفر یک ست مدارک تمکن مالی، ایا دوستان دیگری هم هستند که فقط یک تمکن مالی برده باشند؟ (اخه من متاسفانه نمیتونم این مبلغ را در یک روز برای دو نفر در دو حساب مجزا داشته باشم)
تشکر کنندگان: A_A
قربان اونی که در آنکارا هم زده به معنی این نیست که شما اگر 60 میلیون تمکن میخواهید ببرید یک 60 میلیون در حساب شما باشه یک 60 میلیون در حساب همسرتان. شما باید از نامه 60 میلیون حسابتان 2 تا بخواهید یکی را بگذارید در پرونده خودتان یکی را در پرونده همسرتان. البته دوستان گفتند که تابحال مرسوم نبوده اینطوری به ازای هر فرد کیس جدا جدا بگیرند اما اگر با بانک صحبت کنید هزینه ای برای شما ندارد 2 نسخه گرفتنش
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، kaamiran ، milad.nas ، r.bazargan ، goliii ، ho_tasha
سلام دوستان
من هم از نظر مالی و هم از نظر اسپانسر گرفتن هیچ مشکلی ندارم حالا به نظر شما من هر دو موردو انجام بدم یا یکی از این دو موردو ، لطفا راهنمایی کنید ممنون
شماره کیس:***2015AS3/کنسولگری:ابوظبی/تعداد افراد منظور در کیس :2/ارسال فرمهای سری اول: 16jun 2014/کارنت شدن کیس:10oct /مصاحبه: 11دسامبر / AP/آپدیت ها : 22دسامبر(ایمیل) - 1فوریه - ٢٧مارچ - ٢٩ مارچ / دریافت ویزا : ٢ اپريلBig Grin/ورود : ٢٢ مي
آرزوي من اين است ؛ نتراود اشك در چشم تو هرگز مگر از شوق زياد و به اندازي هر روز تو عاشق باشي ...
تشکر کنندگان:
(2014-08-31 ساعت 11:10)milad.nas نوشته:  سلام دوستان
من هم از نظر مالی و هم از نظر اسپانسر گرفتن هیچ مشکلی ندارم حالا به نظر شما من هر دو موردو انجام بدم یا یکی از این دو موردو ، لطفا راهنمایی کنید ممنون

سلام دوست عزيز
1 مورد كافي است
كه بهترين حالت گرفتن تمكن مالي است
باز به تصميم شما بستگي دارد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: milad.nas ، A_A ، ho_tasha
با سلام به همه دوستان وارزوی ویزای یک ضرب برای همه
من دانشجوی خارج از ایران هستم وامکان داشتن اسپانسروتمکن مالی رو دارم با توجه به اینکه من در ایران نیستم اما تا یک ماه دیگه کلا میرم ایران ایا میتونم از تمکن مالی استفاده کنم وبهترین راه کدام هست؟
شماره کیس:###2015AS2 / تاریخ ارسال فرم:21 جون / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: -/ مصاحبه:3DEC -دریافت کلیرنس:cleared / دریافت ویزا:7 april - / ورود به آمریکا: - / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان:
پست شماره 2 این تاپیک رو بخونید کامل توضیح داده است.
متاسفانه امکان جواب بله و خیر به شما نیست. نه اینکه نمیتوانیم قطعی بگوییم میشود اما بعدش میگویید چرا و چه کار کنم. کلا 2 صفحه و فوقش 3 صفحه متن و عکس است که همه چیز خلاصه و مفید در آن گنجانده شده و بعد از خواندنش شما میتوانید به سئوالهای ما جواب بدهید.
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: babak12 ، HERMES7 ، A_A ، Mahmood129
سلام دوستان
قبل از هر چیز بهتره تاپیک مربوطه در 2014 رو بخونین
در هر حال یادتون باشه پیچیدگی کمتر در پرونده یعنی احتمال کلیرنس و یا نقص مدرک خوردن کمتر پس دردسر تمکن بنا بر تجربه کمتره و بهتره اون رو ارایه بدین
خیلی از دوستان بین بانک خصوصی و مثلا بانک دولتی مرددن
من هم از بانک پاسارگاد و هم از بانک ملی تمکن داشتم شب مصاحبه چون مبلغ ملی بالاتر بود اون رو بردم
ویزا رو هم گرفتم یه برگه ساده بود
بیدلیل حداقل واسه ابوظبی پول ترجمه سند ماشین یا خونه ندین که نگاهش هم نمیکنه
موفق باشین
تشکر کنندگان: A_A ، miyu ، r.bazargan ، Iaccept ، matin86
(2014-08-31 ساعت 17:51)Habib120 نوشته:  با سلام به همه دوستان وارزوی ویزای یک ضرب برای همه
من دانشجوی خارج از ایران هستم وامکان داشتن اسپانسروتمکن مالی رو دارم با توجه به اینکه من در ایران نیستم اما تا یک ماه دیگه کلا میرم ایران ایا میتونم از تمکن مالی استفاده کنم وبهترین راه کدام هست؟

دوست عزیز بودن افرادی که در آلمان دانشجو و ساکن بودن و از طریق لاتاری برنده شدن و البته در همان آلمان هم مصاحبه شدن. هر دوی این عزیزان از تمکن مالی استفاده کردن و یکی از اونها الان نیویورک هست.بهترین راه تمکن مالی هست.
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: A_A ، r.bazargan ، SAAM_60
سلام، دوستان براي آنكارا بايد اصل تمكن مالي ١٥ روز زودتر پست بشه؟ يا كپي؟
تشکر کنندگان:
(2014-09-04 ساعت 14:51)Hagh81 نوشته:  سلام، دوستان براي آنكارا بايد اصل تمكن مالي ١٥ روز زودتر پست بشه؟ يا كپي؟
سلام دوست عزیز
سعی کنید 2 نسخه انگلیسی تهیه کنید 1 نسخه بهمراه مدارک ارسال کنید و نسخه دگیر روز مصاحبه همراه شما باشد.
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: Hagh81

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان